Левски - ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 12.09.09 19:00 ст. Георги Аспарухов
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Сеп, 2009 20:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Минаха три дни...емоциите утихнаха...сега вече е нужно да погледнем трезво на нещата. Защото този мач може и промени много неща.

На първо место доказа че когато искаш и имаш сърце наистина нещата се получават и няма значение срещу кой играеш. И да напишеш историята. За мен тази събота синият комплекс беше окончателно заличен и може би обърнат по посока. Лично аз като футболна значимост посвещавам тази победа на ултрасите от моето поколение което израстна в средата и края на 90-те, което видя 8:0, живя с вечните тесли, съдийски аванти, измислени дузпи, голове от засада, купени играчи и т.н. с които говедата направиха 12 години без да можем да ги бием. Е..оказа се че и за това ма Видов ден. И ако някой преди 10 години ми беше казал,че това което става е възможно, щях да го пратя да се прегледа.Е, може би Локомотив може и да сбъдва мечти, не само да ги закопава.


Що се касае за това което се случи на трибуните....Уникално корео. Завистливите журналя,дори и не му обърнаха внимание, но това си е за тяхна сметка. Големо ефала на всички които измислиха,направиха,подготвиха и реализираха. Може да сме малка агитка, но си залагам 15-те години по стадионите че правим най-готините и оригинални кореота в България. clapping
Куките за пореден път - пълни лайна. Добре че поне се преборихме. Ще ми се обаче следващия път да сме по-резки и единни. Иначе всичко можеше да отиде на кино.
Пеенето беше добре...поведението на трибуната също. Само дето много хора бяха липса,но това ще си го бистрим на спокойствие в частния. black_eye Малко дисциплинката ни куцаше на моменти, но това се учи...

Сега малко за отзивите:
Цитат:
venci
ВЕЛИКИ!!!!!!Честито на всички!!!!!Победите над Левски вече са закономерност,няма друг отбор толкова да ги е бил.......пак казвам дреме ми за загуби от калитарски отбори.......важно е,че пак бихме говедата и,че иде ред на чорбата....а за тоя мач чакайте пълна мобилизация от Плевен....всичко що е буфер идва!!!!!Голямо евала за хореото,видя се добре по тв и определено впечатли....Но ОКУКА ЗАСЛУЖАВА,ТОЙ Е ВИНОВНИКА ЗА УСПЕХИТЕ,ГОЛЯМ.....МНОГО ГОЛЯМ.....САМО ЛОКО!!!!!


Бате не може само като бием говедата да ви удря тоя ентусиазъм.Нещо много е кратък пътя от "Осанна" до "Разпни го". Надявам се тази еуфория да не ви мине и да си изпълниш "заканата". connie_29

[
Цитат:
b]pepi svoboda[/b]
Еми маи е верно.Където е Цоко там са проблемите хаххаха.След мача беше наи-култовото- Цоко слиза по стълбите на А сектор, с една бира в ръката, а след него 20 полицаи.Тоя е по-голям фен на Локомотив от половината наши.Много е голям и заслужава огромно уважение от наша страна.Иначе тия мутри където беха ако скочат ше набият целия А сектор.КУР ЗА ЛЕФСКИ И СИНИ ПЕДЕРАСИ!!


Цоко е ТИТАН! Ако поне половината от нашата агитка имаха неговото самочувствие и кураж щеше да е ехеееее.... biggrin

Цитат:

101% red-black
Интересно ми е кво му е било на онова леке шанкуУуУу

За мъртъвци нека да не говорим.Както каза некои "Кофти момент за трансфер" biggrin biggrin biggrin


Цитат:
brun4ev
само с такива победи локо ще си възвърне публиката на стадиона.браво на момчетата дано да продължават по същия начин -малко ако още вдигнат оборотите няма кой да ги спре-вижда се че имаме силен отбор

Освободи се от тия заблуди. Нищо нчма да се промени. Историята го доказва. Кур за публиката! chicken

Цитат:
SS1913
Знам, че нещо последните години сме станали "смъртни" врагове, но понеже съм от по-старото поколение, за което говедата са този враг, искам да ви поздравя с поредната голяма победа над сините! Браво за подкрепата, браво за хореото и дано да биете и прасетата, защото животинските отбори са виновни за упадъка на футбола у нас.

още веднъж, Честито!!!

Както казват италианските ултраси ODIO E RISPETO. clapping clapping clapping

Цитат:
Medala
абе търо .ти да не се бориш за знаме -образцова спортна публика ?
ебати тука почнахте еврей да защитавате.
ако това значи ултрас ? шок . мерси .един клес никога нема да направи забележка на буфер че е обидил еврейн. ай.....


На години си на бащата на Шанко, но не преставаш да доказваш че на акъл си колкото него. А си започнал и по неговите сайтове да пишеш,където ни излагаш нечовешки. Искреният ми съвет е да преосмислиш какво си, да започнеш да идваш на мачове с артикули на Локомотив, а не с такива на отбор който твърдиш че е еврейски и да започнеш да се държиш адекватно.Мерси! bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AlcoHooliFan
Гост





МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека ви поздравя за победата над Ел Говедорес! Щастлив съм, когато ги наказват, особено на "Георги Аспарухов"!

Накажете и Чорбицата!
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 19:06    Заглавие: Отговорете с цитат

AlcoHooliFan написа:
Нека ви поздравя за победата над Ел Говедорес! Щастлив съм, когато ги наказват, особено на "Георги Аспарухов"!

Накажете и Чорбицата!


Благодарско за поздравите, винаги когато биеш животните е голям кеф!!! Ама гледайте и вие да ги накажете, а не да скачате на нас, като за световно!!! acute agree biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Страница 9 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum