ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Монтана-18.09.09-16ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Сеп, 2009 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината е че това е мач Рубикон. И не от гледна точка на футбола. Аз съм сигура,че ще бием. Въпросът е КАК? Срещу говедата много вдигнахме летвата. Сега ако се мъчим за 1:0 ..все едно нищо не сме направили. Трябва размаз, трябва разгром...така че дори малкото които ще дойдат на стадиона да си напълнят душите. Така се вдига самочувствие и почват да се страхуват от теб. Всичко по-малко от 3:0 ще е скатаване,което не изключвам след като знаем че има куркапан група в отбора. Но едно 5:0 с хеттрик на Камбура ще приляга най-добре. clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6727

МнениеПуснато на: Вто 15 Сеп, 2009 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя мач хич не е за подценяване. Гледах малко от мача им с евреите и определено не са по-слаби от Пирин!
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 16 Сеп, 2009 11:23    Заглавие: Отговорете с цитат

сменят часове и тепърва ще сменят, защото деня става все по къс и заради това защото нема осветление на стадиончето ни както и другите отбори в милата ни а група и лапаме мухата bad
Ноември месец и края на октомври ще бъдат часовете пик имаме мачове със всички по здрави отбори и ако завършим добре тогава ще може да мечтаем за нещо наистина голямо clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 16 Сеп, 2009 16:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Истината е че това е мач Рубикон. И не от гледна точка на футбола. Аз съм сигура,че ще бием. Въпросът е КАК? Срещу говедата много вдигнахме летвата. Сега ако се мъчим за 1:0 ..все едно нищо не сме направили. Трябва размаз, трябва разгром...така че дори малкото които ще дойдат на стадиона да си напълнят душите. Така се вдига самочувствие и почват да се страхуват от теб. Всичко по-малко от 3:0 ще е скатаване,което не изключвам след като знаем че има куркапан група в отбора. Но едно 5:0 с хеттрик на Камбура ще приляга най-добре. clapping


Според мен това ЩЕ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТРУДЕН МАЧ!!! Казвам го сериозно....Първо - гледах два мача на Монтана /с латекса и с евреите/ и в двата Монтана играха футбол!!! С латекса просто нямаха късмет първи да вкарат и после на ония им влезнаха положенията. Монтана имат проблеми в центъра на защитата и левия бек. Така че ако това се изпълзва може и да си улесним работата...но ще е тегаво!!! Иначе аз все се надявам, че кур-капан групата от отобора, ВСЕ НЕКОЙ ЩЕ И ЕБЕ МАЙКАТА!!! Докога тъпите футболисти, ще се правят на примадони......я да се фащат в ръце и да си изпълняват задълженията!!! Иначе.....желанията за 5-0 са хубаво нещо и дано станат реалност.
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Победа за Локо с разлика!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Победа с изразителна игра 4-0 acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 11:51    Заглавие: само локооооо-сф Отговорете с цитат

успех на отбора и всички локомотици днеска -дано да бием убедително 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 15:58    Заглавие: Отговорете с цитат

След първото 0:0, лоша работа...дано не се закучи тоя мач и второто полувреме всичко да си дойде на мястото.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AlcoHooliFan
Гост





МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Това, което гледам в момента, в "Надежда", не е Футбол, а водна топка biggrin biggrin biggrin !
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 17:11    Заглавие: само локооооооо-сф Отговорете с цитат

абе аз винаги съм казвал че играем ли в петък не ни върви изобщо-да не казвам че и когато вали също хич ни няма-че като си помисля че и следващия мач със сливен е в петък и лошо ми става-ужасссссссссссссссссссссссссссс 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 18:05    Заглавие: Отговорете с цитат

v sliven nashe moje da gi posreshtnem s tekst
KOI E TOZI OTBOR IZNENADA-SI(L)NITE BIE A OT SLABITE PADA!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 18:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Otnosno macha dakaza se che petycite sa ni unikalno karyshki.No ako trqbva da bydem chestni Montana mojeshe i da ni bie,nezavisimo ot nashite propuski.Sporedm men i Okukata sbyrka smenite vtoroto.Dimo Atanasov poredno bezumno vlizane,a Marcho ne e vyv forma
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес трябваше да играе отбора ни по водна топка....тия от Монтана само лежаха,а в тоя дъжд който се брани е облагодетелстван......видя се вчера,че и говедата можеха да си тръгнат с точка....не знам защо не се отложи мача.....ама дреме ви....бихме Левски....до мача с ЦСКА може още да паднем,но и тях да треснем два пъти и всичко е ОК.До тогава да работим за тотото и тва е.......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Днес трябваше да играе отбора ни по водна топка....тия от Монтана само лежаха,а в тоя дъжд който се брани е облагодетелстван......видя се вчера,че и говедата можеха да си тръгнат с точка....не знам защо не се отложи мача.....ама дреме ви....бихме Левски....до мача с ЦСКА може още да паднем,но и тях да треснем два пъти и всичко е ОК.До тогава да работим за тотото и тва е.......


много ясно, че работим с тотото! angry2

как може мача от събота да ни го преместят в петък и то със съгласието на ръководството ..... без никакви протести мача да си остане в събота както е по програма angry2
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто нямам думи, много съм разочарован!!! Винаги след силни игри и победи над лидерите, следва падане отвисоко, а ние вече дори не можем да се радваме, или по-точно времето ни за радост е твърде кратко!!! Български манталитет - какво друго да кажа, след поредната лъжица катран в кацата с мед!!! angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum