ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Монтана-18.09.09-16ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
milanelo_1929



Регистриран на: 23 Яну 2007
Мнения: 217

МнениеПуснато на: Пет 18 Сеп, 2009 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Otnosno macha dakaza se che petycite sa ni unikalno karyshki.No ako trqbva da bydem chestni Montana mojeshe i da ni bie,nezavisimo ot nashite propuski.Sporedm men i Okukata sbyrka smenite vtoroto.Dimo Atanasov poredno bezumno vlizane,a Marcho ne e vyv forma
НЕЩО ПРОТИВ ДИМЧО angry2 ЛИ ИМАШ agree ?????????? aggressive2
_________________
I LOVE AYIA NAPA-CYPRUS!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 7:59    Заглавие: Отговорете с цитат

еми ние сме Локомотив София,непостоянен донякъде тотаджииски отбор-нищо ново.Не можем 2 силни мача да изнесем един след друг.

не лош мач,просто ако бяхме вкарали един гол всичко щеше да е ОК.
Добър съпорт,нямам какво друго да добавя.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ай сиктир бе, ще ми вдигат те кръвното до небесата!!! Нема да им стъпим повече!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера просто нямахме късмет! С Левски и шанса ни помогна, а вчера късмета ни изневери! За съжаление се случват такива неща във футбола, но тъпото е, че с лекота губиме точки и после точно тези издънки ни пречат да си изпълниме целите! Сега може да има и хора дет ще почнат да ги хранят наще, но според мен играха добре и на тоя шибан терен в тоя дъжд толко! Направихме и доста прилична подкрепа като за петък даже много добре! Сега гледаме напред и дано в Сливен вземеме 3-те точки макар, че ни чака много тегаво гостуване! И пак в петък! Пфффффф comando
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

А бе все ние играем на шибан терен и дъжд, все в петък и винаги под напрежение!!! Другите отбори все играят на отлични терени и слънчево време (ама не много жега) и винаги са спокойни, защото са новаци или изпадащи селяни и играят без напрежение!!! angry2 angry2 angry2 На нас все някой ни е крив!!! Долу Гигов и Тонев!!! biggrin biggrin biggrin Ай сиктир бе!!! banned banned banned
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 12:29    Заглавие: само локооооо-сф Отговорете с цитат

fen53 написа:
А бе все ние играем на шибан терен и дъжд, все в петък и винаги под напрежение!!! Другите отбори все играят на отлични терени и слънчево време (ама не много жега) и винаги са спокойни, защото са новаци или изпадащи селяни и играят без напрежение!!! angry2 angry2 angry2 На нас все някой ни е крив!!! Долу Гигов и Тонев!!! biggrin biggrin biggrin Ай сиктир бе!!! banned banned banned
ей фенче прави си коментарите ама не закачай гигов поне че ако не е той кой ще издържа отбора-ти ли???????????
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 12:33    Заглавие: Re: само локооооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
fen53 написа:
А бе все ние играем на шибан терен и дъжд, все в петък и винаги под напрежение!!! Другите отбори все играят на отлични терени и слънчево време (ама не много жега) и винаги са спокойни, защото са новаци или изпадащи селяни и играят без напрежение!!! angry2 angry2 angry2 На нас все някой ни е крив!!! Долу Гигов и Тонев!!! biggrin biggrin biggrin Ай сиктир бе!!! banned banned banned
ей фенче прави си коментарите ама не закачай гигов поне че ако не е той кой ще издържа отбора-ти ли???????????


ей я малко по-леко ве "фенче" като не знаеш на кой говориш ша се обръщаш с Г-н ясно ли ти е comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 12:41    Заглавие: Re: само локооооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
fen53 написа:
А бе все ние играем на шибан терен и дъжд, все в петък и винаги под напрежение!!! Другите отбори все играят на отлични терени и слънчево време (ама не много жега) и винаги са спокойни, защото са новаци или изпадащи селяни и играят без напрежение!!! angry2 angry2 angry2 На нас все някой ни е крив!!! Долу Гигов и Тонев!!! biggrin biggrin biggrin Ай сиктир бе!!! banned banned banned
ей фенче прави си коментарите ама не закачай гигов поне че ако не е той кой ще издържа отбора-ти ли???????????


bru4ev, ти май не усещаш иронията ми!!! acute Аре, кво се занимавам с глупости!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 19 Сеп, 2009 12:44    Заглавие: Отговорете с цитат

евала в4ера на вси4ки които подкрепиха отбора от на4алото до края на ма4а 0011-loko2

мисля 4е събрахме и направихме много добър съпорт от гледна то4к на това 4е ма4а беше в петък .около 50 вика4и в добър синхрон и мошно викане
clapping clapping


бих избрал секи ма4 да праиме такава агитка ( 4е можем и по-добра е ясно ) отколкото да бием и да вземем 3 то4ки пред анеми4ни 10 4оека бъркащи си по дупките
black_eye

този хикс дойде то4но навреме за отбора ,за да се осъзнае следното : ВСЕКИ МА4 СЕ ДАВАТ 100 % . според мен това ще е последната ни издънка с-у такива отбори,помнете ми думата .

Ина4е не мога да се сърдя нито на футболистите,нито на ръководството.Мисля 4е наще играха за победа,но първото полувреме по4ти го проспаха.ТОЯ МА4 ГО ИЗВАДИ ГАЛЕВ С ДВЕ-ТРИ НЕВЕРОЯТНИ СПАСЯВАНИЯ .Като цяло бяхме много по-добрия отбор на терена,но защо тия наще не могат да разберат нещо съвсем елементарно.по4ва ма4а ми скасай ги в на4алото ,вкарай им един-два гола па после лежи и по4ивай на кълка.

САМО ЛОКО И ВСИ4ки У СЛУИЕН !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 20 Сеп, 2009 9:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Тегав мач, но да се правят големи и крайни изводи от това не бива !! Монтана не е слаб отбор - бранеха се през цялото време , но го правеха без паника и прекалена грубост. Куката и нашите футболисти трябва да имат по друга тактика с такива отбори ,може би да не ги натискаме толкова , а да ги подлъжем ,че могат да ни надиграят и да ги изненадаме на контри. Първо не лошо полувреме , но второто безумни смени и с тези изсипани топки пред тяхното поле нищо не постигнахме. Не се използва потенциала на Дерек, пореден безумен мач на Димо и Балдо, Камбура посредствен. Но това е реалноста, трудно с/у слабите силно със силните! Що е то ? Локо София!!
За съпорта - респект за всички подкрепили отбора , най- добрата домакинса агитка от доста време насам !!! Евала на Парцала за воденето и Цецо Свобода за префектния тъпан!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tseko



Регистриран на: 02 Сеп 2008
Мнения: 1735
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Нед 20 Сеп, 2009 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
евала в4ера на вси4ки които подкрепиха отбора от на4алото до края на ма4а 0011-loko2

мисля 4е събрахме и направихме много добър съпорт от гледна то4к на това 4е ма4а беше в петък .около 50 вика4и в добър синхрон и мошно викане
clapping clapping


бих избрал секи ма4 да праиме такава агитка ( 4е можем и по-добра е ясно ) отколкото да бием и да вземем 3 то4ки пред анеми4ни 10 4оека бъркащи си по дупките
black_eye

този хикс дойде то4но навреме за отбора ,за да се осъзнае следното : ВСЕКИ МА4 СЕ ДАВАТ 100 % . според мен това ще е последната ни издънка с-у такива отбори,помнете ми думата .

Ина4е не мога да се сърдя нито на футболистите,нито на ръководството.Мисля 4е наще играха за победа,но първото полувреме по4ти го проспаха.ТОЯ МА4 ГО ИЗВАДИ ГАЛЕВ С ДВЕ-ТРИ НЕВЕРОЯТНИ СПАСЯВАНИЯ .Като цяло бяхме много по-добрия отбор на терена,но защо тия наще не могат да разберат нещо съвсем елементарно.по4ва ма4а ми скасай ги в на4алото ,вкарай им един-два гола па после лежи и по4ивай на кълка.

САМО ЛОКО И ВСИ4ки У СЛУИЕН !!!


На тоя анализ бате 6те ти отговоря така...
80мин. като викаш,може да загубиш една битка,
10мин. като млъкнеш,може да загубиш много повече.

Това го казвам по повод изказванията за агитката,а не заради тебе,да няма наразбрани.
_________________
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 20 Сеп, 2009 17:25    Заглавие: Отговорете с цитат

абе добър съпорт все пак

сега,замислете се кво следва от тук нататък :

Гостуане в Сливен са на 25-ти,после домакинство с ботев 4аааак на 04-ти октомоври,гост на Миньор ба 19-ти,на 25-ти с литекс тука и на славия на 01.11

следва ,ако ние не допуснеме загуба от тези м4ове да влезем в тежката ерия после с добър актив.4асът на истината дет се вика настъпи.
0014-lokooo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Сеп, 2009 0:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи нарочно не писах 3 дена, за да видя какви акита ще се изпишат пак. Е не понасям като се правят някакви пернишки трагедии след такива мачове. Хора,това се случва бе! Верно предимно на нас,но се случва.
За мен просто си нямахме късмет, тъпия дъжд тотално ни прееба, а и си мисля че съдията бая ни попрееба няколко атаки с неадекватни засади. За мен играхме много добре, но малко ялово. Ей ги ония ташаци Морето - същата картинка...ма имаха шанс /като няколко пъти миналата година/ и вкараха 5 мин. преди края. Не искам никой да прави трагедии и да мисли че нещо е загубено. Просто ние сме Локомотив и не оправдаваме очаквания. Къде за добро, къде за лошо.

Що се касае за съпорта - е време беше.Делничен ден, тегав час, дъжд, телевизия...ала бала...ама е така се вика бе деееба! 90 минути. За мен изтискахме доста от потенциала на така явилите се хора. Е, имам забележки особено за последните 10 минути, ама идеално щастие нема.

Сега всички у Сливен...там много неща могат да получат своето "да" или "не" connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 21 Сеп, 2009 13:48    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

така е нямахме никакъв късмет в тоя мач-отбора не игра слабо-а тея от монтана дето минаха три пъти центара да не се правят много много- и тоя дъжд много обарка работата-изравни силите и терена беше ужасен а локото е техничен отбор-и да не споменавам че беше и петък и тогава изобщо не ни върви 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2 0014-lokooo 0016-loko-shampion 0014-lokooo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 22 Сеп, 2009 13:21    Заглавие: Re: само локооооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
fen53 написа:
А бе все ние играем на шибан терен и дъжд, все в петък и винаги под напрежение!!! Другите отбори все играят на отлични терени и слънчево време (ама не много жега) и винаги са спокойни, защото са новаци или изпадащи селяни и играят без напрежение!!! angry2 angry2 angry2 На нас все някой ни е крив!!! Долу Гигов и Тонев!!! biggrin biggrin biggrin Ай сиктир бе!!! banned banned banned
ей фенче прави си коментарите ама не закачай гигов поне че ако не е той кой ще издържа отбора-ти ли???????????



Принципно си прав, НО айде по-леко с "казионните" изказвания, а??? Най-обичам в сайта да се изказват хора дето "сучат" и се "хранат" покрай Гигата и после некой като каже нещо за ръководството/даже и да не е най-вярното/ се появяват някакви "защитници" на същото ръководство.....Фенът си е прав за много неща и ние всички много добре го знаем!

Сега за мача, чийто резултат малко трудно превъзмогнах. Действително много слабо играха всички-за мен имаше ЗВЕРСКО подценяване. Нашите си мислеха, че Монтана сами ще си легнат, а както написах ОКОЛО 5 дни преди мача - Монтана са МНОГО здрадв и труден за игра отбор!!! Верно е, че и късмет нямахме в 1-2 ситуации, но нашите трябва да се стегнат и да разберат, че всеки мач е битка!!! А не само тези с латекса, говеда и свине.....Тук според мен и т.нар. "ръководство" трябва да се намеси - дали ще им се плаща на "гупи мачове", дали поотделно.....но някак трябва да се мобилризират нашите "балерини".....много ме е е яд-този сезон са още по-слаби отборите и МОЖЕМ нещо да направим, ако се стегне "балета".... comando
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum