ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - Ботев Пд -03.10.2009 16:00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kanar4o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 14:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
Кфи пари ви е ексурзията???

5 лв. за членове във фракциите и 10 лв. за не членуващи във фракциите.
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Нормално е да сте в еуфория след толкова години с Христолов начело, въпреки че лично мое мнение е, че доста избързвате да се радвате. Тези италианци са меко казано съмнителни и си мисля, че това е поредната партенка на Селския.

Колкото до мача интересно ми е мнението ти.., тези всичките италианци стават ли за нещо? Защото на мен ми се струват по програма за временна заетост докарани.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kanar4o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 15:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Нормално е да сте в еуфория след толкова години с Христолов начело, въпреки че лично мое мнение е, че доста избързвате да се радвате. Тези италианци са меко казано съмнителни и си мисля, че това е поредната партенка на Селския.

Колкото до мача интересно ми е мнението ти.., тези всичките италианци стават ли за нещо? Защото на мен ми се струват по програма за временна заетост докарани.

Значи ще разделя на две теми поста ми.

Първата тема е за радването по-рано ,както казваш ти. След 10 години протести ,гледане на нашия любим отбор как всяка година се бори да не изпадне (а бяхме свикнали да го виждаме винаги в тройката) ,10 години на мъка и тъга и лъжи ,така да се каже при всяка създала се ситуация за закупуване на отбора жълто-черната душа трепва. Зараждат се носталогичните чувства и ние пак искаме да сме отбора ,който мачкаше говеда и свине навсякъде. Ние ,винаги сме били най-добрата публика в България (дори и през това едно десетилетие робство) и ще си останем най-добрата публика в България. Относно сигурността на сделката тя е вече на 99,99999% просто трябва да се оточнят някакви админастративни процедури ,по които естествено се губи време. Новите собственици обещаха в събота бляскава пресконференция и да играем с новите ни екипи ,марка "Mass" . Те вече са започнали да оглеждат терени в околността на Пловдив за ДЮШ. Италианците ще бъдат на мача в събота в лошите на Вашия стадион. Новите ни спонсори са Пепси (с годишен доход от 443 милиарда долара) и Геторейд (енергийна напитка ,която в Америка се равнява по доходи почти с Кока Кола).

Втората тема ,по която ще ти отговоря е темата за мача и нашите футбалери. След всичките 5 кръга преди те да играят ние нямахме загуба по-малко от 0:3. Като влезнаха тези момчета ,които за първи път се виждат заиграха много добре. Нашите юноши как веднъж не се хвърлиха със страст във мачовете ,а тези италианци бутат ,мачкат ,играят невероятно технично. От дясно сме много добре. Дзанолети и Фабио Тинази действат отлично. От ляво имаме много добро крило - Карлет. Висок е около метър и деведесет и е страшно пробивен. Десния ни бек (Чиро Сириняно) обаче е под всякаква критика. Като цяло в защита сме трагични. Двамата централни защитници са добри ,но просто за сега няма никакъв синхром. Опорните халфове стоят много добре на терена. Особено номер 10 (Брици) е страшно техничен ,борбен и играе с невероятен хъс. Най-големия проблем обаче е централния нападател (който до вчера нямахме). Днеска картотекирахме централен нападател и се надявам нещата да се подобрят. Като обобщение ,би трябвало да му е лесно на Марто Камбуров да набута някой гол ,но наистина ако тръгне играта на нашите крила и особено средната линия ,отзад определено ще Ви е трудно. От мача очаквам победа за Вас ,като не изключвам за възможност и равния резултат.
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе то всичко хубаво, но пак ти казвам, много пъти сте си патили от прибързване. Знаете си го бате Мити и затова съвета ми е да не летите в облаците. Идват някакви италианци, които никой никога не ги е чувал и дават светли обещания за какво ли не преди да има подписан договор за продажба. Единият от ръководството е спортен коментатор от Конго...не ме разбирай погрешно съмнително ми се вижда, но това са си ваши работи - за нас най-важното е в събота да ви бием при това с разлика, за да може отборът да продължи борбата за челните места.

Ясно е, че футболните аргументи са в наша полза, но все пак топка е ще поживеем ще видим.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 15:48    Заглавие: Отговорете с цитат

еуфорията около Ботев на мен ми напомня с баскетболния Цска в недалечното минало,
имаше един чифут Коен,летяха обещания,пресконференции,снимаше се с президента и премиера му ходеше на крака,изведнъж се оказа че това не бил той а брат му близнак,а те двамата са от две майки
хахаха
около българския спорт какви измамници минаха,може да се напише трилогия biggrin подобна на "Властелина на пръстените".
тея жабари не знам какъв им е случая,но един футболист играл в серия Ц1 е по добър от тукашните ливади.
за мача очаквам да се напънат наще мадони9 от началото и на полувремето да водим с 2:0,
Марчо срещу жълтите няма да изнесе мача на сезона,ясно е -но поне другите да се разиграят.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 16:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате...Пепси,Геторейт...некви милиарди...Слезни малко на земята. Не ти ли се струва прекалено хубаво, за да е истина??? bye bye boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 16:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Бате...Пепси,Геторейт...некви милиарди...Слезни малко на земята. Не ти ли се струва прекалено хубаво, за да е истина??? bye bye boredom


Нека си помечтаят хората бе нема лошо. Мен да ви кажа честно Ботев въобще не ме притеснява, единственото което може да ни подлее вода много добре си знаем кое е... непостоянтвото ни е основният проблем. Няма как да биеш Левски на Герена и следващият мач да не можеш да биеш Монтана у дома. Дано този път чичо Окука да ги стегне и да си бием без каквито и да било проблеми. Иначе Ботев от неделя натам нека си мачкат наред, нямам против, все пак следващият им мач доколкото си спомням е с ЦСКА в Пловдив, след това и с Черноморец.. boast
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 16:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Бате...Пепси,Геторейт...некви милиарди...Слезни малко на земята. Не ти ли се струва прекалено хубаво, за да е истина??? bye bye boredom



по принцип виждате с Черноморец кфо стана може и на техната улица да изгрее слънце
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 16:50    Заглавие: само локоооооооооо-сф Отговорете с цитат

АМИ ДА НАЙ ВАЖНОТО Е ОТБОРА ДА НЕ СЕ ОТПУСКА И ДА ГИ ПОДЦЕНИ НЕЩО.ДАНО ДА БИЕМ С РАЗЛИКА.А КОЛКОТО ДО БОТЕВ ДАНО ДА СЕ ОПРАВЯТ АМА ОТ СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ. blum2 0011-loko2 0011-loko2 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kanar4o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 17:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще поживеем ,ще видим ... само знам ,че с тая публика ,няма да сме много време с тоя президент (дай Боже до събота). Просто не може хиляди хора да те обичат ,а ти да страдаш заради един селянин - лицето Димитър Христолов - Селския (почини преди Коледа)!
Върнете се в началото
kanar4o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 17:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето за това говоря. Снимки от Ботев - Славия (игран пред 9 000 души.)











Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 18:00    Заглавие: Отговорете с цитат

да бе,знаеме кои сте и без снимки
хаха biggrin
иначе не хубаво да кълнеш,изглеждаш интелигентен човек.

3:0 с хетрик на Мартин Камбуров blum2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kanar4o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 18:28    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
да бе,знаеме кои сте и без снимки
хаха biggrin
иначе не хубаво да кълнеш,изглеждаш интелигентен човек.

3:0 с хетрик на Мартин Камбуров blum2

На него кълните му са най-малкото през ,което може да мине. Smile
Върнете се в началото
kanar4o
Гост





МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Двубоят между Локо София и Ботев пък е поверен на Вихрен Манев. "Канарчетата" гостуват на столичните железничари ден по-рано - в събота от 16 часа. Асистенти на Манев ще бъдат Цветан Трифонов и Кирил Манолов. Богомил Маринов е четвърти съдия. Всички са от София. Вихрен Манев свири основно в "Б" група и не е ръководил мач с участието на Ботев.


Явно на някой не му е угодно Ботев да е в "А" група ...
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 29 Сеп, 2009 20:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Е несмятам че точно срещу Ботев ще разчитаме на помощ от съдиите,все пак целите на двата отбора са много различни.Дано стане хубав мач и червено-черните да бият с разлика beee
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Следваща
Страница 2 от 16

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum