ЛОКОМОТИВ СОФИЯ - Ботев Пд -03.10.2009 16:00
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам че толкова дълга дума като "ирония" няма как да се побере в едноредовите ви речници, но се радвам че има и такива като вас, за да може да сочим на тези след нас и да казваме "Не правете като тях, за да няма ох и ах" acute air_kiss bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:22    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

Metala написа:
brun4ev написа:
добре да кажем че за това си прав-ама виж какво правят в черноморец -балъков постоянно им го набива в главите на хората че трябва да има повече публика-за да има и по качествени мачове-даже сега им намалиха и парите на билетите -та мисълта мие че се води някаква политика по този въпрос а при нас нищо



И колко хора има - никви?! Като бивш /хвала на Вси светии/ бургаски зет мога па точно да ти дам инфо каква е хавата. Черноморец си е традиционния отбор на града, но след 10-ти ноември изпада в миманса. Демек всички запалили се по футбол на години от 5 до 30 се лепнаха за измекярския хит на Порточана - Нефтокибик. Просто тази инерция трябва да си смени посоката и нещата ще си дойдат на местото. Но като нямаш материал дори и най-добрия майстор да си...гориш! bye
ами добре тогава кажи ти как мислиш че може да стане работата и да се увеличат феновете на локомотив и да има повече публика-имаш ли идея
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:27    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕЕЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Ако сега Езоп беше жив, щеше да взима частни уроци от вас по словоблудие и самоирония, която само малко хора владеем!!! ХАХАХАХАХАХАХАХАААХАХААААААААААААА!!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Батка аз идеи съм бъкан и тия 15 години дето съм на трибуната много от тях са станали реалност,други са в процес на работа и така. Но това което е разковничето и дето най-го искам май се оказа химера.
Основата е ПРОМЯНА В МИСЛЕНЕТО И МАНТАЛИТЕТА. Но вече не съм сигурен възможно ли е това. Като се връщам назад във времето и като гледам как стават нещата по света и у нас, Локомотив преди се е радвал на подкрепа,защото е бил социален феномен. Хората са се припознавали в него. Ние сме един от трите традиционни софийски отбора, а сме загубили облика си на такъв. Бъкани сме с клубни легенди може би повече от всеки друг отбор в България но те лежат под тонове нихилистична пепел. Оттук треа да се почне.

После идват неща като целенасочена фенска политика на клуба, силен и фунцкиониращ официален фенклуб, а не сегашната пародия, стадион като за хора и т.н. Абе както пеят Arch Enemy в една песен "Никога не е късно да започнеш да отстояваш себе си. Революцията започва." Така че надежда има...но треа да започне всеки по отделно и така. Защото сме единствената публика която няма чувство за заедност. За тва някои викат че агитката се капсуловала, ама няма как да е защото всичко наоколо се е разложило, та вони. bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:39    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

абсолютно съм сагласен с тебе-дай боже всичко това да стане-а иво тонев или дончо донев не поемат ли някои идеи да се прави нещо по тия въпроси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:44    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
абсолютно съм сагласен с тебе-дай боже всичко това да стане-а иво тонев или дончо донев не поемат ли някои идеи да се прави нещо по тия въпроси


Бог тука нема нищо общо. Ако всеки един от нас не даде нещо от себе си, не жертва нещо, не го заболи и не го усети и трима Дончо Доневци да дойдат все тая. Тва си е един вид Възраждане, бе хора. "Богатият с парите, беднякът със трудът.." така ли беше?

А че тези горе не са в час с тия неща...е така. Но то целото ни ръководство е сбъркано. За тва нещата треа да тръгнат отдолу. Само така ще сме силни и независими. bb air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:51    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

ами въпроса е 4е трябва да се почне от някъде и да почва да се прави нещо-аз днеска по рано питах тия юнуши дето тренират футбол в локомотив идват ли изобщо на мачовете на първия отбор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:57    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
момчета не се карайте а се уважавайте-а най лошото е че и ръководството не прави нещо по въпроса да се върне публиката на локомотив


наскоро имаше една анкета в един детски сайт, за това от кой отбор са и там бяхме с почти равни проценти с Черно море, Ботев, Локо (Пд) и Берое

Цитат:
Според национално проучване на детския портал www.az-deteto.com, в което се включиха повече от 600 деца, близо 40% от българчетата са за Левски. Малко повече от 26% от децата в страната подкрепят ЦСКА. На трето място е Черно море Варна с 3,4%. Следват Ботев и Локомотив от Пловдив с 2,9 и 2,8 %, Локо Сф с 2,6% и Берое Стара Загора с 2,3% фенове сред децата. В топ 10 намират място още Спартак Варна, Миньор Перник и Дунав Русе.


победите може би дават резултат.

Живея в Надежда и от 10-тина по-възрастни локомотивци почти не останаха такива дето да ходят на мач. За мен проблема е че доста време нямаше никакъв дух в отбора. За да се върнат хора на стадиона трябва политика то е ясно, но то за юношите няма та камо ли за привърженици angry2
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ


Последната промяна е направена от Pride на Пон 05 Окт, 2009 22:58; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 22:57    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
ами въпроса е 4е трябва да се почне от някъде и да почва да се прави нещо-аз днеска по рано питах тия юнуши дето тренират футбол в локомотив идват ли изобщо на мачовете на първия отбор


Ма то се е почнало. Много отдавна. Щото преди 15 години агитката ни беше от 6 човека, които бегло се познаваха, не си знаеха имената и ходеха по мачове с шаловете в гз некой да не им направи нещо. Сега нещата са съвсем други,но ако знаеш зад това колко труд,пот и нерви стоят...И ние имаме много проблеми, ама кретаме някакси. Ама извън агитката нещата са мор...

А за школата треа да се почне по-назад. Първо да им забранят да идват на тренировки с фанелки на говеда,чорбари, целата Висша лига и серия "А" angry2 aggressive2 aggressive2 И после да ги учат на клубен патриотизъм. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 23:04    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

ами и аз за това говоря-прав си метъл-дано да четат някой хора какво пишем тука и да им дойде акала в главата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 23:10    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
ами и аз за това говоря-прав си метъл-дано да четат някой хора какво пишем тука и да им дойде акала в главата


Ма ето ти пак чакаш на "некои хора" banned . Кажи ТИ лично какво ще направиш по темата...

Е човека от Pride много хубав пример даде. Това клубно дезертьорство което го има при нас си е направо за разстрел. Как ще зарежеш любимия си клуб бе! Това са хора без чест!
А и за духа...духът на един клуб са хората, бе хора! biggrin Една от първите снимки на агитки които съм виждал беше с един плакат на който пишеше "TORINO SIAMO NOI!". Това направо ме порази с простота и истинност. И който помни едно от първите знамена в новата ера на агитката беше "ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ" Ето това искам да втълпя, а не мога.
И пак хората от Pride са пример как нещата стават. На квартална,блокова или каква искате основа,но има ли желание - стават. Така без много приказки си се превърнаха във втората по сила ултрас група на нашата трибуна и въпреки многото кусури които имат, си подкрепят отбора навсякъде,за което шапка им свалям. Значи можело...стига да се иска. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 23:19    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

ами аз съм локомотивец от както се помня но имайки на предвид 4е не сам от софия ми е трудно да направя каквото и да било поне на тоя етап иначе на драго сърце бих помогнал с каквото и да било
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 23:34    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
ами аз съм локомотивец от както се помня но имайки на предвид 4е не сам от софия ми е трудно да направя каквото и да било поне на тоя етап иначе на драго сърце бих помогнал с каквото и да било


Опаааааа....без да искаме си дойдохме на другия болезнен въпрос. Знам че сега това което ще кажа ще разбуни много духове,но си стоя зад думите и не влагам нищо лично. Но по-голем ташак от редовите ни фенове в София, са такивата в провинцията. Абе как може всички отбори дето са що годе публика да имат силни подразделения в страната, ултрас групи да имат, активни фенклубове, само ние някаква мъгла. angry2 Само плевенчани правят някакво скромно изключение, ама и с тях скоро трябва да си поговорим много сериозно. connie_29 Дето ние се бъзикаме в агитката - в едно село кметът е чорбар, даскалът говедо, а селският идиот от Локото. biggrin Болезнена самоирония,но е факт.

Ето ти си от Варна. Голям град. Гаранция не си единствен. И ТИ питаш МЕН какво да направиш? Не брато. АЗ трябва да питам ТЕБ, какво да направЯ за да ти помогна в твоето графство? Ти си знаеш терена,знаеш си хората. Па съберете се, организирайте се,направете си един фенклуб,ама не под шапката на пародийното НФК, а самостоятелен. И кажете какво ви трябва. Колкото можем ще помагаме. А вие като има мач в региона сте на ход. Ако не намериш съмишленици - ходи сам. Дръж връзка с нас и това е. Така се прави. Да се дигат само рамена и да се вика "Баба ми не е от София" не е решение... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 23:43    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

трудна работа за фен клуб във варна да не кажа че е почти невъзможна -аз не си спомням да съм срещал скоро фенове на локото във варна 4есно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Окт, 2009 23:48    Заглавие: Re: само локооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
трудна работа за фен клуб във варна да не кажа че е почти невъзможна -аз не си спомням да съм срещал скоро фенове на локото във варна 4есно


Бе аре бе. За кво викаш "невъзможно" преди да си пробвал? Аз дори си спомням че по мачове са идвали някакви наши от Варна като играехме там. Има. Гаранция. Щи дам един пример, който може да ти се стори смешен, ама е показателен че нещо се прави. Мисля че в Плевен беше, един наш съмишленик беше пуснал обява в местния вестник че търси фенове на Локомотив от града, за да се събират и т.н. Верно малко отчаяно ама е нещо. Значи начини има. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Следваща
Страница 15 от 16

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum