МИНЬОР --ЛОКО СФ 19.10.2009 16ЧАСА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dickielokosofia
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

честито на всички локомотивци!
гледах мача онлайн от работата ми
опредлено бяхме по добри от миньор и изпуснахме да ги победим по- изразително и се чудя как е възможно да биеме този отбор , който е много по- добър от ботев, а срещу тях да се мъчим comando
правиме много положения, но и много изпускаме, а и др. проблем е ,че допускаме голове по- най балъшкия начин(почти няма мач без да ни вкарат гол)
а отнсно феновете на миньор!
дадоха ги два три пъти от близо физиономиите им-е няма такива кретени ебати селските бекове!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin
е сигурно има и свестни между тях ама масата е ... connie_29
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не можах нито да гледам мача, нито да го слушам по радиото, така че инфото ми е само от агнециите, които четох след мача. Най-важното е, че биеме, защото в Перник си е трудно. Винаги такива мачове са ни препъвали и хубавото е, че този път взехме 3-те точки. Поздравления за хората, които бяха в Перник и подкрепиха Локомотив. Не обръщайте внимание на пишещите тук перничани, нека не им падаме на нивото. Злобата и комплексите са водещи при тях. Тъпо ми стана като разбрах от медиите за отношението им към Тони Велков и мога да им кажа, че от тук нататък нищо добро не ги чака и ще разберат рано или късно че Велков не им е виновен, но това са си техни работи и не ни касаят много, много.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

след важната победа остават още 6 мача от които ако вземеме около 12 точки ще имаме шанс пролетта за нещо повече clapping
Играта обаче в защита и изнасяне на топката въобще ни куца и трябва д се направи нещо по въпроса докато не е късно boredom
Колкото до мача жми градо не ни е критерии нито по футбол нито по публика така,че коментарите са излишни по въпроса boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

dickie я кажи от кой сайт го гледа?А за мача мъка си беше поне спишич се отпуши а гола на кичо беше много красив
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 9:10    Заглавие: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

от миньор трябва да се радват че играха на тоя тежък терен щото ако беше хубаво времето и не валеше щяха да отнесат някоя петица-аз не мога да разбера тея не могат ли да разберат че локомотив е две-три класи над тях-съжалявам само за тони велков той не заслужава такова отношение --радвам се и за кичо че вкара тоя гол тоз мач добре се включи 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

аз имам сериозно здравословни проблми и дупчих "Жми градо".
Много мъжки мач се получи,сега няма да се спирам тоя що не подал на оня и такива глупости.Само ше вметна че Гошо Марков си е за пенсия човека chicken .
Браво на наща агитка вчера ,а че Миньор не са това което са били и на децата е ясно...
Колкото до Тони Велков,ае сложете си перничанин за треньор бе,ше намерите перничанин треньор кога ме нема,как не се култивирахте малко от малко black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dickielokosofia
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

4UGUNENATA GLAVA написа:
dickie я кажи от кой сайт го гледа?А за мача мъка си беше поне спишич се отпуши а гола на кичо беше много красив

начи пич по ринг
www.ring.bg
като влезеш в сайта им дават мачовете от първенството и тези по про бг пише гледай на живо ама...с добър нет, че в работатат ми много прекъсваше
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 15:16    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
аз имам сериозно здравословни проблми и дупчих "Жми градо".
Много мъжки мач се получи,сега няма да се спирам тоя що не подал на оня и такива глупости.Само ше вметна че Гошо Марков си е за пенсия човека chicken .
Браво на наща агитка вчера ,а че Миньор не са това което са били и на децата е ясно...
Колкото до Тони Велков,ае сложете си перничанин за треньор бе,ше намерите перничанин треньор кога ме нема,как не се култивирахте малко от малко black_eye


Това е втория силен мач на отбора, след този с Говедата! Като изключиме Рендето и Галев, всички други бяха на висота. Отличен Кичо Добрев - дано да играе все така, стархотно нападение - Камбура и Дани Митев показаха, че това е двойката. Страхотни Шпишич и Златински! до края на мача се видя, че отборът кондиционно е супер на тоя тежък терен, нямаше разкъсване на линиите. Много добре! Да продължават все в тоя дух!
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

форти кой ма4 гледа пак бе батка ?ако не беха рендьо и галев щеха ни вкарат поне още 2 гола.гола вода тоя ма4 беше прасковата.добри оценки заслужават още дяков,бандата и дани митев,кайо беше малко незабележим,добро включване на ресервата горанов.


и сега за нас си :


КАК МОЖЕ ДА МИ СЕ ЗАПИСВАТЕ 150 4ОВЕКА ПРЕДИ МА4А А В САМИЯ ДЕН ДА ОКАПВАТЕ КАТО ЛЕЛИНИ ПУТКИ !!!!!!!!!!!!!!КАК НЕ ВИ Е СРАМ!!!

КОГАТО НЯКОЙ ,НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДЕ СЕ ОБАЖДА И КАЗВА !! А НЕ ДА ВИ ЗВЪНИМЕ ДА ВИ СЕ МОЛИМЕ ,ШЕ ВИ ЕБЕМ У ГЪЗЪ !!!! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2


С ЕДНА ДУМА - ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ .ПОД4ЕРТАВАМ, ИЗЛАГАЦИЯ !!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
форти кой ма4 гледа пак бе батка ?ако не беха рендьо и галев щеха ни вкарат поне още 2 гола.гола вода тоя ма4 беше прасковата.добри оценки заслужават още дяков,бандата и дани митев,кайо беше малко незабележим,добро включване на ресервата горанов.


и сега за нас си :


КАК МОЖЕ ДА МИ СЕ ЗАПИСВАТЕ 150 4ОВЕКА ПРЕДИ МА4А А В САМИЯ ДЕН ДА ОКАПВАТЕ КАТО ЛЕЛИНИ ПУТКИ !!!!!!!!!!!!!!КАК НЕ ВИ Е СРАМ!!!

КОГАТО НЯКОЙ ,НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДЕ СЕ ОБАЖДА И КАЗВА !! А НЕ ДА ВИ ЗВЪНИМЕ ДА ВИ СЕ МОЛИМЕ ,ШЕ ВИ ЕБЕМ У ГЪЗЪ !!!! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2


С ЕДНА ДУМА - ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ .ПОД4ЕРТАВАМ, ИЗЛАГАЦИЯ !!!!!!

Напълно си прав. Перник е на един к... разстояние а ние сме 30 човека.ИЗЛАГАЦИЯ Е МЕКО КАЗАНО angry2 с право ни се смеят тия селяндури,не че те са нещо ама това нащо си е направо предателство и престъпление към отбора.после никои да не ми излиза с претенциѝ за хулигани и тем подобни,хулигани в нашата агитка маи няма,какви хулигани щом ги е страх да доидат у Пеуник comando
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 19:40    Заглавие: Отговорете с цитат

po dobre tezi neshta da ne gi duskutirame tuk
naistina sramno malko.bravo na vsichki koito podkrepiha otbora,ama vse bravo za edni i syshti,drugite kyde sa? na edin mach i na tqh da kajem bravo.tezi koito hodqt ostanaha edni i syshti i sa nai-golemite lokomotivci,drugite mogat da hodqt ako macha e v chujbina-drugo si e franciq,holandiq,gyrciq.Togava vinagi moje da si uredime otpuska.Nie nqmame mnogo drugi fenove,povecheto sa virtualni i si igraqt na huligani po forumite.dobre che gi ima tezi koito vse pak hodqt,shtoto ako gi nqmashe tqh nqmashe da hodi nikoi,i nqmashe da moje da si igraem po forumite

ot macha dovolno-vzehme 3 tochki,makar che mojeshe i da ne gi vzememe,i nai-vajnoto sa te
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 20 Окт, 2009 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Това си беше чисто предателство, за което няма оправдания!!!angry2 angry2 angry2 Но наистина това си чисто вътрешен въпрос.
Ефала на тия които дойдоха и видяха че тия прехвалени орки не са нищо особено и че никак не са страшни. Добро викане, въпреки гадното време и потискащите условия.
Отборът игра добре,но накрая пак треперихме. Яд ме е само за Тони Велков,но тия неандерталци не заслужават такъв интелигентен човек за треньор... bye bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт, 2009 7:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Бил останал на поста. Което не променя факта, че шибаните селяндури не заслужават даже да им стъпне в града.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт, 2009 12:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Между другото, това беше най-тъпия мач, който съм гледал ...

chicken

Иначе верно си е излагация
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Сря 21 Окт, 2009 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Между другото, това беше най-тъпия мач, който съм гледал ...

chicken

Иначе верно си е излагация


ти мач ли гледа бе клес. затова ли не пя цал мач. следващият път пътуваш с 5лв отгоре biggrin biggrin biggrin
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum