МИНЬОР --ЛОКО СФ 19.10.2009 16ЧАСА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 8:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове Сори, ама аз тука в тоя раздел агитка не виждам - виждам няколко човека, които стоят прави dntknw
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 10:58    Заглавие: Отговорете с цитат

snuffed написа:
Пичове Сори, ама аз тука в тоя раздел агитка не виждам - виждам няколко човека, които стоят прави dntknw



Цъкни следващия "раздел" или иди на очен. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе цялата галерия разгледах ! Виждам шепа хора стоящи прави - агитка не виждам !
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 11:29    Заглавие: Отговорете с цитат

snuffed написа:
Абе цялата галерия разгледах ! Виждам шепа хора стоящи прави - агитка не виждам !


Уважаеми дай ми твоята дефиниция за агитка и ще проведем един теологичен спор какво е то агитката и колко шепи е? biggrin acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

snuffed написа:
Абе цялата галерия разгледах ! Виждам шепа хора стоящи прави - агитка не виждам !


абе,мъжага
ходи лягай.Кой го е еня какво виждаш.Гледай си там твойте отборчета с велики публики.Пред вас не важат нито истанбулски грандове,нито милански,нито мадридски такива bad
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Sorry, ама това не е агитка :

Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 13:45    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
форти кой ма4 гледа пак бе батка ?ако не беха рендьо и галев щеха ни вкарат поне още 2 гола.гола вода тоя ма4 беше прасковата.добри оценки заслужават още дяков,бандата и дани митев,кайо беше малко незабележим,добро включване на ресервата горанов.


и сега за нас си :


КАК МОЖЕ ДА МИ СЕ ЗАПИСВАТЕ 150 4ОВЕКА ПРЕДИ МА4А А В САМИЯ ДЕН ДА ОКАПВАТЕ КАТО ЛЕЛИНИ ПУТКИ !!!!!!!!!!!!!!КАК НЕ ВИ Е СРАМ!!!

КОГАТО НЯКОЙ ,НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДЕ СЕ ОБАЖДА И КАЗВА !! А НЕ ДА ВИ ЗВЪНИМЕ ДА ВИ СЕ МОЛИМЕ ,ШЕ ВИ ЕБЕМ У ГЪЗЪ !!!! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2


С ЕДНА ДУМА - ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ .ПОД4ЕРТАВАМ, ИЗЛАГАЦИЯ !!!!!!


Малко късно виждам поста ти, Булгаристе. Всеки си има право на мнение. Няма проблеми. Знам, че Галев ти е слабост, но за мен при гола на Миньор сбърка на две места. Първо-тръгна да излиза и се върна, а топката беше негова и второ - лошото пласиране в рамката при удара с глава, му костваше УЖАСНО ГЛУПАВО избиване на топката на крака на Янкович. Можеше спокойно да я извади в страни, а не напред топката.....Няма значение. Рендето прави ВТОРИ много слаб мач, след този с Ботев....Просто си казвам мнението. ИНАЧЕ ПАК КАЗВАМ: ЗА МЕН ОТБОРЪТ ИГРА ДОБРЕ, ОСОБЕНО ФИЗИЧЕСКИ БЯХМЕ НА НИВО.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

snuffed написа:
Sorry, ама това не е агитка :




А какво е? И само тези снимки ли има у сайта? comando comando chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

fortinbras написа:
bulgarista написа:
форти кой ма4 гледа пак бе батка ?ако не беха рендьо и галев щеха ни вкарат поне още 2 гола.гола вода тоя ма4 беше прасковата.добри оценки заслужават още дяков,бандата и дани митев,кайо беше малко незабележим,добро включване на ресервата горанов.


и сега за нас си :


КАК МОЖЕ ДА МИ СЕ ЗАПИСВАТЕ 150 4ОВЕКА ПРЕДИ МА4А А В САМИЯ ДЕН ДА ОКАПВАТЕ КАТО ЛЕЛИНИ ПУТКИ !!!!!!!!!!!!!!КАК НЕ ВИ Е СРАМ!!!

КОГАТО НЯКОЙ ,НЯМА ВЪЗМОЖНОСТ ДА ДОЙДЕ СЕ ОБАЖДА И КАЗВА !! А НЕ ДА ВИ ЗВЪНИМЕ ДА ВИ СЕ МОЛИМЕ ,ШЕ ВИ ЕБЕМ У ГЪЗЪ !!!! angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2


С ЕДНА ДУМА - ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ .ПОД4ЕРТАВАМ, ИЗЛАГАЦИЯ !!!!!!


Малко късно виждам поста ти, Булгаристе. Всеки си има право на мнение. Няма проблеми. Знам, че Галев ти е слабост, но за мен при гола на Миньор сбърка на две места. Първо-тръгна да излиза и се върна, а топката беше негова и второ - лошото пласиране в рамката при удара с глава, му костваше УЖАСНО ГЛУПАВО избиване на топката на крака на Янкович. Можеше спокойно да я извади в страни, а не напред топката.....Няма значение. Рендето прави ВТОРИ много слаб мач, след този с Ботев....Просто си казвам мнението. ИНАЧЕ ПАК КАЗВАМ: ЗА МЕН ОТБОРЪТ ИГРА ДОБРЕ, ОСОБЕНО ФИЗИЧЕСКИ БЯХМЕ НА НИВО.



конкретно за тоя ма4 рендето направи три-4етири "фирмени влизания" които просто ме изпълниха biggrin biggrin
сещаш се за кво стаа въпрос.ина4е 4е е слаб слаб е ,но не му липсва само4увстие,смелост и твърдост на терена ,за което заслужава адмирации.примерно ки4о (евла за гола ) е толку лемав 4е и аз ше го мина,докато при рендето има 4овек с топка и след рендето ни 4овек,ни топка biggrin biggrin

а за галев е просто тъпо да се дереме.независимо кво мислиме за него , ТОЙ Е, и нема кой друг застане поне до края на полусезона.

нека не се превръщаме в типи4ните клесари и селяндури,които псуват по игра4ите си, това ми е мисълтта и за това не съм съгласен за галев,ина4е не ми е слабост,виж дърводалиев banned
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Чет 22 Окт, 2009 16:57    Заглавие: само локоооо-сф Отговорете с цитат

Е ГОШО МАРКОВ НА КОЛКО ГОДИНИ Е -ПРИ НЕГО Е ЛОШО КАТО СЕ ЯДОСА И ВЕДНАГА СИ ВАДИ КАРТОНИ-ТВА МУ Е ПРОБЛЕМА НО ИНАЧЕ ИМА ОЩЕ ХЛЯБ В НЕГО ЗА БГ-ПЪРВЕНСТВОТО 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Пет 23 Окт, 2009 11:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове сори ако съм ви обидил, но не сте ме разбрали правилно явно. Това, че агитката не е голяма е факт-но е задружна (поне твърдото ядро) . Аз симпатизирам на вашия отбор защото е железничарски и защото агитката ви е метълска. Така че Наздраве ! А за бройката - аз се изненадвам, че толкова стар отбор не събира много хора по мачовете си - а съм срещал доста фенове на ЛОКО СОФИЯ, които обаче незнайно защо не ходят на стадиона !
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 23 Окт, 2009 11:39    Заглавие: Отговорете с цитат

snuffed написа:
А за бройката - аз се изненадвам, че толкова стар отбор не събира много хора по мачовете си - а съм срещал доста фенове на ЛОКО СОФИЯ, които обаче незнайно защо не ходят на стадиона !


Щото са комплексирани клесове дето са забравили къде е стадиона, обидени са на отбора, на Гигов и на майка си че ги е родила. angry2 .

Но това си е техен проблем. Ние правим каквото можем и си вярваме. Това е най-важното. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Пет 23 Окт, 2009 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Поздравления за което. Понякога е по-добре да си сред по-малко но верни приятели отколкото сред стадо овце !!!
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пет 23 Окт, 2009 11:55    Заглавие: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

snuffed написа:
Поздравления за което. Понякога е по-добре да си сред по-малко но верни приятели отколкото сред стадо овце !!!
а ти от кои си по принцип че неразбрах acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snuffed
Гост





МнениеПуснато на: Пет 23 Окт, 2009 12:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз симпатизирам на Локо Пловдив, но в последните близо две години живея в София и ходя на мачове на Локо СФ ! сЯДАМ ПРИ СЕМКИТЕ ОБАЧЕ
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum