ЛОКОМОТИВ СФ-ЛИТЕКС 24.10.2009 16ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 19:28    Заглавие: Re: ЛОКО фен Отговорете с цитат

vil78 написа:
ЛОКОМОТИВ е на път да има само агитка на мачовете си.


Ега! Амин и дай Боже! clapping clapping clapping Всички за това работим.101% ултра! biggrin bye bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fakela
Гост





МнениеПуснато на: Пон 26 Окт, 2009 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес при дублиращите Литекс - Локо Сф. 5:1
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 27 Окт, 2009 10:23    Заглавие: само локо сф Отговорете с цитат

СЕГА ЩЕ ИМА ЦЯЛА СЕДМИЦА ДА СЛУШАМЕ И ДА ЧЕТЕМЕ ПО МЕДИИТЕ ЛИТЕКС КОЛКО СА ДОБРИ И ЧЕРВЕНКОВ КАК ГИ Е ИСКАРАЛ ОТ КРИЗАТА comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Окт, 2009 22:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Даааа....бат Венци от теб очаквах повече. Но май съм се надявал излишно. Виж се само:

Цитат:
Пуснато на: Съб Сеп 12, 2009 10:04 pm

ВЕЛИКИ!!!!!!Честито на всички!!!!!Победите над Левски вече са закономерност,няма друг отбор толкова да ги е бил.......пак казвам дреме ми за загуби от калитарски отбори.......важно е,че пак бихме говедата и,че иде ред на чорбата....а за тоя мач чакайте пълна мобилизация от Плевен....всичко що е буфер идва!!!!!Голямо евала за хореото,видя се добре по тв и определено впечатли....Но ОКУКА ЗАСЛУЖАВА,ТОЙ Е ВИНОВНИКА ЗА УСПЕХИТЕ,ГОЛЯМ.....МНОГО ГОЛЯМ.....САМО ЛОКО!!!!!


И СЛЕД ДВА МЕСЕЦА: comando comando comando

venci написа:
Досега винаги съм защитавал Окука,но явно вината си е най-вече негова.....това не е отбор,а напълно непознати смешници......това е най-слабия отбор през цялата 80 годишна история на клуба....Тия заслужават само бой и ебан......по добре в Б група и край с тоя отбор angry2 angry2 там с юношки 90-94 набор да се мъчим и толкова.....тия повече няма да погледна.....безсрамници!!!!!


Не те ли е срам,бе! И ти ли се оказа поредният болен от вечна комплексираност провинциалист??? Знам че ще използвам силни думи,но това което чета не заслужава друго! Нали не ти пукаше за загуби от смешните отбори? Нали пълна мобилизация? Нали ЦСКА? До там ли ти стига любовта към отбора и фенството? Да се отречеш? Да напсуваш? И ти ли се оказа измекяр като онзи пумияр Фрезата, дето любовта му към отбора и честта му минават през едни 50 лв?!?!

И искаш аз да дойда да ти накарам хората в Плевен да дадат по 30 кинта за ходене некъде си? Ми ти за какво си там бе? Аз карам ли те ти да идваш тук да ми рисуваш хореографиите и да ми оправяш знамената. За РЕН кой ги накара да дадат пари? А за Италия? Или там е лесно...
Аре тогава фанете си 30-те кинта,купете си по една ракия и един суджук, па седнете ,пуснете си да гледате "Ил гранде Торо" и псувайте импотентно по Локомотив. Това го можете. А ние ще продължим да си го обичаме и подкрепяме и в пернишката кал, както го направихме и в баровете на Рен. Защото ние сме "sempre presenti" acute

И за финал - ако си мислиш че любимото ни Локо е "отборът на Гигов" наистина е време да смениш клуба. Ама на момента. Ако не - просто погледни лицата от последното ни корео и после пак ходи разправяй че клубът ни започва и свършва с Кайчо Лъжеца. Но е мноо лесно да се оправдаваме с него нали. А за него в алманаха за 80 години Локомотив има две страници...Какво ли има на другите? Ако си забравил - да ти пратя един екземпляр да си припомниш. bye bye

Така че, драги ми Венци, не гледай Локомотив. Защото той е мой, на Метушев, на Чико, на баща ми , на брат ми, на дядо ми, на Търо и на всички които сме тук преди Гигов и ще останем след него. И не позволяваме на НИКОЙ да сере от разстояние върху НАШИЯ Локомотив...

Сега ако си мъжкар или ще върнеш знамето на I.B.U.U. Плевен и ще спреш да се асоциираш с нас, защото в Бригадите такива не търпим, или още в неделя ще си на Божи гроб, за да застанеш с твойте хора зад същото това знаме и зад същият този отбор, който допреди два месеца боготвореше. Изборът е твой. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 27 Окт, 2009 22:37    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

НЕ СЕ КАРАЙТЕ ВСИЧКИ НИ БОЛИ ОТ ТАЯ ЗАГУБА 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 27 Окт, 2009 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз този мач не съм губил. С шепа ненормални романтици не спахме една седмица и направихме така че на трибуните да имаме смазваща победа. Това е нашата работа. Питай ми е дали си заслужава. congratulate

Но някой да стои пред ТВ-то и да храни като падаме и да се превъзнася като бием...това НЕ! Това е клес и явление към което трябва да сме ултранетърпими. aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 27 Окт, 2009 22:53    Заглавие: само локооо-сф Отговорете с цитат

ПРАВ СИ МЕТЪЛ ТОВА КОЕТО НАПРАВИХТЕ БЕШЕ СУПЕР-ЕВАЛА ЗА КОЕТО -НЕЗНАМ САМО НЯКОЙ ОТ ФУТБОЛИСТИТЕ ДОЙДЕ ЛИ ДА БЛАГОДАРИ ЗА КОЕТО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 27 Окт, 2009 23:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Даааа....бат Венци от теб очаквах повече. Но май съм се надявал излишно. Виж се само:

Цитат:
Пуснато на: Съб Сеп 12, 2009 10:04 pm

ВЕЛИКИ!!!!!!Честито на всички!!!!!Победите над Левски вече са закономерност,няма друг отбор толкова да ги е бил.......пак казвам дреме ми за загуби от калитарски отбори.......важно е,че пак бихме говедата и,че иде ред на чорбата....а за тоя мач чакайте пълна мобилизация от Плевен....всичко що е буфер идва!!!!!Голямо евала за хореото,видя се добре по тв и определено впечатли....Но ОКУКА ЗАСЛУЖАВА,ТОЙ Е ВИНОВНИКА ЗА УСПЕХИТЕ,ГОЛЯМ.....МНОГО ГОЛЯМ.....САМО ЛОКО!!!!!


И СЛЕД ДВА МЕСЕЦА: comando comando comando ote="venci"]Досега винаги съм защитавал Окука,но явно вината си е най-вече негова.....това не е отбор,а напълно непознати смешници......това е най-слабия отбор през цялата 80 годишна история на клуба....Тия заслужават само бой и ебан......по добре в Б група и край с тоя отбор angry2 angry2 там с юношки 90-94 набор да се мъчим и толкова.....тия повече няма да погледна.....безсрамници!!!!!


Не те ли е срам,бе! И ти ли се оказа поредният болен от вечна комплексираност провинциалист??? Знам че ще използвам силни думи,но това което чета не заслужава друго! Нали не ти пукаше за загуби от смешните отбори? Нали пълна мобилизация? Нали ЦСКА? До там ли ти стига любовта към отбора и фенството? Да се отречеш? Да напсуваш? И ти ли се оказа измекяр като онзи пумияр Фрезата, дето любовта му към отбора и честта му минават през едни 50 лв?!?!

И искаш аз да дойда да ти накарам хората в Плевен да дадат по 30 кинта за ходене некъде си? Ми ти за какво си там бе? Аз карам ли те ти да идваш тук да ми рисуваш хореографиите и да ми оправяш знамената. За РЕН кой ги накара да дадат пари? А за Италия? Или там е лесно...
Аре тогава фанете си 30-те кинта,купете си по една ракия и един суджук, па седнете ,пуснете си да гледате "Ил гранде Торо" и псувайте импотентно по Локомотив. Това го можете. А ние ще продължим да си го обичаме и подкрепяме и в пернишката кал, както го направихме и в баровете на Рен. Защото ние сме "sempre presenti" acute

И за финал - ако си мислиш че любимото ни Локо е "отборът на Гигов" наистина е време да смениш клуба. Ама на момента. Ако не - просто погледни лицата от последното ни корео и после пак ходи разправяй че клубът ни започва и свършва с Кайчо Лъжеца. Но е мноо лесно да се оправдаваме с него нали. А за него в алманаха за 80 години Локомотив има две страници...Какво ли има на другите? Ако си забравил - да ти пратя един екземпляр да си припомниш. bye bye

Така че, драги ми Венци, не гледай Локомотив. Защото той е мой, на Метушев, на Чико, на баща ми , на брат ми, на дядо ми, на Търо и на всички които сме тук преди Гигов и ще останем след него. И не позволяваме на НИКОЙ да сере от разстояние върху НАШИЯ Локомотив...

Сега ако си мъжкар или ще върнеш знамето на I.B.U.U. Плевен и ще спреш да се асоциираш с нас, защото в Бригадите такива не търпим, или още в неделя ще си на Божи гроб, за да застанеш с твойте хора зад същото това знаме и зад същият този отбор, който допреди два месеца боготвореше. Изборът е твой. acute[/quote]


Виж кво,нито съм някакъв измекяр,нито нещо подобно.....както написа Метуха НИЕ ПРОВИНЦИАЛИСТИТЕ СМЕ МАКСИМАЛИСТИ.......или поне тези малкото които сме останали верни на отбора......ако Вас Ви боли за отбора,нас ни боли двойно.....за тия години сме свикнали на какви ли не унижения за любимия отбор,но винаги сме го защитавали и сме искали да бъдем на върха......но когато този момент дойде винаги става нещо ........нещо което го диктува друг.....т.с. този който дава парите.....справка мача с Левски ,когато пак продаде мача Гигов със сръбските си боклуци......сега с Литекс отново......и какво вместо да се обединим.....ме изкарахте черна овца,ВИЕ ГОЛЕМИТЕ ФЕНОВЕ.....и ние вечно мрънкащите.....с тва мислене и с тоя манталитет не търси фенове в провинцията.....триите темата Локо Сф в България и толкова..........тоя форум си мислех,че е за това всеки да си изказва мнението....както си тръгнал ще си останеш сам....На мача с ЦСКА ще дойда да ти върна знамето и дано не си забравил какво съм направил за агитката,ако си говори лошо за тебе.......В Плевен има още няколко фена с които можеш да се свържеш и да ги организираш.....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dani_svoboda



Регистриран на: 01 Авг 2009
Мнения: 85
Местожителство: sofia grada golqma

МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 1:19    Заглавие: Отговорете с цитат

точно така метал аз не мога да се сaвнявам с вас защото пропуснах доста голям период от Bреме като част от агитката
Но едно е сигорно и аз съм съгласен теб че ЛОКОМОТИВ се обича не се КОМЕНТИРА!!!
а ако някой който са му по мили 20,30, или 50 лева пред това д докаже че го боли за локо..
Извода е един или си с нас или си стой на ракика и салатка без знаение за кой става дума
но псуваш ли локомотив по добре не се наричай локомотивец и наъ0дибре смени стадиона!!!!

_________________
!!! ГОРД ДА СЪМ ЛОКОМОТИВЕЦ !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 7:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей,Ей Ей !!!!Венци И Метъла ,вместо да се карате кой е по-по-най Локомотивец, я по-добре преди или след мача с Чорбата Венци да събере някой друг авер от Плевен и да вземат суджук и ракийка и да седнете да се почерпите заедно а не нати си куклите дай си ми парцалките.... angry2 acute
Щото ако направиме ПЕТ(5) ПОБЕДИ ДОКРАЯ къф ше ви бъде коментара интересноооо.... boast bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 9:15    Заглавие: само локооооооо-сф Отговорете с цитат

АМИ НИЕ АКО НАПРАВИМ 5 ПОБЕДИ ДО КРАЯ СМЕ ШАМПИОНИ ПИЧ biggrin biggrin biggrin 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 15:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Венци, защо си мислиш, че нас, останалите фенове не ни боли??? И то не само от този мач!!! Но винаги сме с отбора. Това е любовта - и в добро и в лошо - винаги заедно с отбора!!! И недей да ни оприличаваш с агитка, подкрепяща "отбора на Гигов" (според теб)!!! Много обидно е това!!! За нас има само един отбор - "ЛОКОМОТИВ СФ", независимо на кой!!! И ако не знаеш за какъв безвъзмезден труд и себераздаване, когато се правят кореота и разни др. неща, само и само заради тази любов и болка към отбора, значи въобще не си наясно с много неща!!! Или поне не те боли кура!!! Защото тези 30 или 40 лв., за които споменаваш, са дадени в пъти тук, за да станат тези хубави неща на трибуната!!! И всичко е било от сърце, повярвай ми!!! Тези млади момчета дадоха всичко от себе си, за да бъде всичко перфектно, и то беше!!! И не само на този мач!!! Само огромен респект към тях и с каквото можем само и единствено да помагаме!!!
Извини ме, ако с нещо съм те засегнал!!! С уважение!!! Фен53
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 15:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Подкрепям напълно мнението на Метъла относно изцепките на Венци! Никой не отрича, че обичате Локомотив, на такива крайни изказвания и, че вас ви боли повече от нас и разни подобни..........! Това е дразнещото, аз очаквах отговор от сорта: "Идваме със Славия да подкрепиме отбора и да докажеме, че не ни е приоритет само екскурзиите в ЕВРОПА"! Но, явно ......... angry2
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 16:37    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Metala написа:
Даааа....бат Венци от теб очаквах повече. Но май съм се надявал излишно. Виж се само:

Цитат:
Пуснато на: Съб Сеп 12, 2009 10:04 pm

ВЕЛИКИ!!!!!!Честито на всички!!!!!Победите над Левски вече са закономерност,няма друг отбор толкова да ги е бил.......пак казвам дреме ми за загуби от калитарски отбори.......важно е,че пак бихме говедата и,че иде ред на чорбата....а за тоя мач чакайте пълна мобилизация от Плевен....всичко що е буфер идва!!!!!Голямо евала за хореото,видя се добре по тв и определено впечатли....Но ОКУКА ЗАСЛУЖАВА,ТОЙ Е ВИНОВНИКА ЗА УСПЕХИТЕ,ГОЛЯМ.....МНОГО ГОЛЯМ.....САМО ЛОКО!!!!!


И СЛЕД ДВА МЕСЕЦА: comando comando comando ote="venci"]Досега винаги съм защитавал Окука,но явно вината си е най-вече негова.....това не е отбор,а напълно непознати смешници......това е най-слабия отбор през цялата 80 годишна история на клуба....Тия заслужават само бой и ебан......по добре в Б група и край с тоя отбор angry2 angry2 там с юношки 90-94 набор да се мъчим и толкова.....тия повече няма да погледна.....безсрамници!!!!!


Не те ли е срам,бе! И ти ли се оказа поредният болен от вечна комплексираност провинциалист??? Знам че ще използвам силни думи,но това което чета не заслужава друго! Нали не ти пукаше за загуби от смешните отбори? Нали пълна мобилизация? Нали ЦСКА? До там ли ти стига любовта към отбора и фенството? Да се отречеш? Да напсуваш? И ти ли се оказа измекяр като онзи пумияр Фрезата, дето любовта му към отбора и честта му минават през едни 50 лв?!?!

И искаш аз да дойда да ти накарам хората в Плевен да дадат по 30 кинта за ходене некъде си? Ми ти за какво си там бе? Аз карам ли те ти да идваш тук да ми рисуваш хореографиите и да ми оправяш знамената. За РЕН кой ги накара да дадат пари? А за Италия? Или там е лесно...
Аре тогава фанете си 30-те кинта,купете си по една ракия и един суджук, па седнете ,пуснете си да гледате "Ил гранде Торо" и псувайте импотентно по Локомотив. Това го можете. А ние ще продължим да си го обичаме и подкрепяме и в пернишката кал, както го направихме и в баровете на Рен. Защото ние сме "sempre presenti" acute

И за финал - ако си мислиш че любимото ни Локо е "отборът на Гигов" наистина е време да смениш клуба. Ама на момента. Ако не - просто погледни лицата от последното ни корео и после пак ходи разправяй че клубът ни започва и свършва с Кайчо Лъжеца. Но е мноо лесно да се оправдаваме с него нали. А за него в алманаха за 80 години Локомотив има две страници...Какво ли има на другите? Ако си забравил - да ти пратя един екземпляр да си припомниш. bye bye

Така че, драги ми Венци, не гледай Локомотив. Защото той е мой, на Метушев, на Чико, на баща ми , на брат ми, на дядо ми, на Търо и на всички които сме тук преди Гигов и ще останем след него. И не позволяваме на НИКОЙ да сере от разстояние върху НАШИЯ Локомотив...

Сега ако си мъжкар или ще върнеш знамето на I.B.U.U. Плевен и ще спреш да се асоциираш с нас, защото в Бригадите такива не търпим, или още в неделя ще си на Божи гроб, за да застанеш с твойте хора зад същото това знаме и зад същият този отбор, който допреди два месеца боготвореше. Изборът е твой. acute



Виж кво,нито съм някакъв измекяр,нито нещо подобно.....както написа Метуха НИЕ ПРОВИНЦИАЛИСТИТЕ СМЕ МАКСИМАЛИСТИ.......или поне тези малкото които сме останали верни на отбора......ако Вас Ви боли за отбора,нас ни боли двойно.....за тия години сме свикнали на какви ли не унижения за любимия отбор,но винаги сме го защитавали и сме искали да бъдем на върха......но когато този момент дойде винаги става нещо ........нещо което го диктува друг.....т.с. този който дава парите.....справка мача с Левски ,когато пак продаде мача Гигов със сръбските си боклуци......сега с Литекс отново......и какво вместо да се обединим.....ме изкарахте черна овца,ВИЕ ГОЛЕМИТЕ ФЕНОВЕ.....и ние вечно мрънкащите.....с тва мислене и с тоя манталитет не търси фенове в провинцията.....триите темата Локо Сф в България и толкова..........тоя форум си мислех,че е за това всеки да си изказва мнението....както си тръгнал ще си останеш сам....На мача с ЦСКА ще дойда да ти върна знамето и дано не си забравил какво съм направил за агитката,ако си говори лошо за тебе.......В Плевен има още няколко фена с които можеш да се свържеш и да ги организираш.....[/quote]

Венци, безсмислен спор се води с Метала!!! Нито той иска да се махаш, нито пък ти самия ще върнеш знамето - ЛОКОТО е на всички, и на ултрасите, и на старите хора, и на хората дето Метала нарича "клес" и т.н. Плевен едно време имаше не малко фенове на Локомотив - аз лично познавах двама от едно време....Не се засягай, ами си идвай на мачовете и си подкрепяй любимия отбор! На никой не му е приятно от загубата на отбора с Латекса, но няма какво да се направи...Повечето хора тук отдавна си знаем, че отборът няма постоянна игра и постоянен облик и това ни играе "лоша шега", принципно. Да заровиме "томахавките на неразбирателството" и да подкрепиме отбора срещу пеперудите и това е! agree
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Сря 28 Окт, 2009 16:41    Заглавие: Отговорете с цитат

стига са вие го побъркахте 4овека agree

нека да идва си4кото буфер от плевен срещу 4орбата има време дотогава.

то па са мноо ал4ни станаха си4ки не може се да биеме blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum