ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКОМОТИВ СФ 7.11.2009 14.30ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
железен
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

гоооооооооооооооооооол
камбуров....
Върнете се в началото
железен
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

проклятие-3-1
чугунената глава- да прав си -малко хора .- малко знаме.
Върнете се в началото
железен
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 15:30    Заглавие: Отговорете с цитат

айде марчо накажи ги.
2-ро полувреме дано имаме късмет за да вкараме 3 гола.
Върнете се в началото
железен
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

абе в тоя форум всички ли са умрели ? защо никой не пише ?
като сте захапали тия семки пред телевизора .....
Върнете се в началото
StefanR
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно с чичо Кука сме гледали различни мачове. Казал, че сме играли много добре!?
Върнете се в началото
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

StefanR написа:
Явно с чичо Кука сме гледали различни мачове. Казал, че сме играли много добре!?


Аз, общо взето гледах мача относително безпристрастно /или поне се опитах да е така/ и общо взето видях следното: един демотивиран отбор на Локомотив, с кошмарна защита, безмерно слаб вратар, средна линия която нито може да отнема, нито може да подава и нападение, което се сътои от един добър футболист /Камбуров/ и един бездарник/Балдовалиев/. Кошмарен отбор! Според мен на играчиет, колкото и да ми е мъчно и тъпо да го кажа им трябва ИМПУЛС. Не знам как ще дойде той-ще ги бие ли някой, ще ги ебе ли, ще им спира заплатите ли, треньора ли ще си ходи, НО ако така продължава - най-много 6 място! Отборът е в кошмарна кондиция /за което са виновни и играчи, и треньори/ и играе едно и също бездарно нещо-почва добре, изпуска 3-4 положения, обезверява се и след това ако имаме късмет завршваме наравно! Така до кога???????? Друг е въпросът, че всеки един играч на Черно море /особено халфовете/ са два пъти по-добри от всеки наш играч!!!! Това е истината и не трябва да се заблуждаваме.....Сега видях, че и резервите ни са адски зле-Дани Митев, И. Иванов, Димо - ТРАГИЧНИ!!!!! Даже Марчо бъркаше почти всеки пас-не знам ТРЯБВАТ СЕРИОЗНИ МЕРКИ!!!!
Върнете се в началото
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

абе железен ли си какъв си незнам...Палячо ако имаш нещо против тази"групичка"вземи го кажи в очите ,а не да сереш по форума.поредната мишка-разбирач.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 17:47    Заглавие: САМО ЛОКООООО-СФ Отговорете с цитат

СЕГА СЕ ВЪРНАХ ОТ МАЧА И КАКВО ДА ВИ КАЖА-ДО ПЪРВИЯ ГОЛ ДОБРЕ АМА ПОСЛЕ ЗЛЕ ЗЛЕ ЗЛЕ МНОГОООООООО ЗЛЕЕЕЕЕЕЕЕ.НИКАКВА АГРЕСИВНОСТ НИКАКВА ИДЕЯ В АТАКА -В ЗАЩИТА ПАСКОВ МНОГО ЗЛЕ ТОЯ МАЧ-НЕЗНАМ КАКВО МУ СТАВА НА ТОВА МОМЧЕ -МИТЕВ И ТОЙ МНОГО ЗЛЕ-ЗА БАЛДО И ШПИШИЧ КАКВО ДА ВИ КАЖА ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ-КАМБУРА И ТОЙ НЕЩО МНОГО МИ БЯГА ОТ ЕДИНОБОРСТВАТА-ДИМЧО ГОРКИЯ ЕДНА ТОПКА НЕ ОТИГРА МОМЧЕТО НЕЗНАМ ВЕЧЕ-КВО ТРЕНИРАТ КВО ГИ УЧАТ АМА ТОВА НА НИЩО НЕ ПРИЛИЧА ВЕЧЕ.САМО ДОБРИ ДУМИ ЗА АГИТКАТА-ЕВАЛА МАЛКО БЯХА АМА МНОГО СЕ ЧУВАХА.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 18:15    Заглавие: Отговорете с цитат

По телевизията ви гледах , и надвиквахте морето ДОБРЕ СЕ ЧУВАШЕ а до колкото до мача лошо но да върви
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 19:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля днес ясно се видя нещо, което витаеше във въздуха от доста време - това е краят на този/онзи отбор, донесъл ни толкова много радост из България и чужбина. Според мен зимата трябва да има масова разпродажба и привличане на нови играчи. Балдовалиев трябва да повлече крак и да си го звлече някъде далеч от Надежда. Не знам защО'Кука го държи, даже и титуляр. За да бъде по-лесно шитнат? Съмнява ме... Въобще, половината отбор вече за чеп за зеле не става, а летните ни "ударни" трансфери май са контузени до един.

Тъпо.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 21:12    Заглавие: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

така като гледам на нашите хора май не им се играе в евротурнирите и тази година-тъй както е трагнало може да ударим и дъното на излагацията
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

тeзи както са тръгнали до никъде няма да стигнат.....за мача с ЦСКА се стягаме и идваме да подкрепим отбора......а след мача нищо няма да спаси тъпото копеле Бандаловски.....тоя ще го пребия aggressive2 по тъп нещастник и с такова самочувствие в Локо не е играл....това говедо на момента ще върви на Герена .....ебати тъпия дебил angry2 angry2 ако иска да взима и Димо и Балдовалиев.......тия даже и от коментар не се нуждаят....жалко за футболист като Камбуров,че играе с такива недоразумения....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 07 Ное, 2009 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аре идвайте, па ще мислим кво да правим!!! Деба тъпия полусезон!!! Да свършва по-бързо, както и да се махат "вече многото недоразумения" в отбора!!!
angry2 angry2 angry2
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 0:08    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
тeзи както са тръгнали до никъде няма да стигнат.....за мача с ЦСКА се стягаме и идваме да подкрепим отбора......


Е тва е мъжка приказка! Така вече ще се разберем! bb clapping

За днес мога да кажа само едно:

Два часа сън, 14 редбула,1000 км, викане до откат, лайнян отбор, мъгла, куки и повреди... НИЩО не може да те спре щом следваш една идея!

С правилните хора и по правилния начин. Въпреки лайняния резултат и клесавия отбор - чук трип! Евала на всички замесени. Показа се кои са истинските мъже в тая агитка. След тоя мач си направих значителни изводи за много неща , но не е сега времето да ги коментираме.

Що се касае за мача - нещасници и безхаберници са наще.И чисто си дадохме мача предпопагам с цел махането на чичо Кука.

Вече свърши хубавото време, но нас не ни ебе!

САМО НИЕ! САМО ЛОКО!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 0:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си прекарах уникално яко ... беше мн весело ... а на мача се смях адски много ... простооооооооооооооо ... яко яко biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum