ЧЕРНО МОРЕ - ЛОКОМОТИВ СФ 7.11.2009 14.30ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 19:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Каквото и да стане истинските Локомотивци продължаваме да си подкрепяме отбора.Това което стана аз лично го очаквах още отдавана,заблуди ни една победа над уникално слабите говеда!Истината е една-имаме уникално посредствен отбор,пълен със самовлюбени и кофти хора.Можеше да кажат поне едно благодаря за подкрепата и да се извинят на близо 30те човека дали 50 и нагоре лева за да отидат да ги подкрепят.Това не е липса само на възпитание,това е нещо много по-лошо.Стигам отново до извода,че искат да играят без публика,че сме им трън в очите и искат да ни няма.Но тези самозабравили се футболисчета не знаят,че колкото и да сме малко сме преживяли много и като сме зле ходим на пук на всичко!
Само искам да кажа,че това не е дъното.То е много по-дълбоко и сигурно скоро ще го стигнем,та ще започнем и да копаем

На железния ще кажа само 3 приказки-Гнидо долна,ако въобще си от локото с такива смешници като теб е пълна цялата ни измекярска държавас.Като си толкова по отворен от ДЕЦАТА да беше дошъл да подкрепиш отбора.А ние може да сме деца-но на някои от нас за да стигнеш мачовете ще ти трябват поне 10 живота.НЕЩАСТНИК!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

вчера за пореден път отбора ни предаде и аз разбарх защо нормалната публика не идва да гледа Локомотив! за 1 път от 2г изпускам гостуване и седнах да гледам мача с чаша вино -викам един път и аз да си почина и КВО? ЧОВЕК ТРЯБВА ДА Е ОТ ЖЕЛЯЗО ДА ИЗТЪРПИ ТЕЗИ БЕЗДУШНИЦИ !!! АЗ ЛИЧНО ДО 20 МИН СЪБУДИХ ДОМОЧАДИЕТО ОТ РЕВ И ВИКАНЕ ЗА УНИКАЛНИТЕ ПРОПУСКИ - ДО 20 МИН. ТРЯБВАШЕ ДА ВОДИМ 3:0 . СЛУЧИЛОТО СЕ СЛЕД ТОВА НЯМА ДА КОМЕНТИРАМ! ТАШААААААААААААЦИИИИ ЕБЕМ ВИ У ПРОФЕСИОЛНАЛИТЕ-2 ПОЛУВРЕМЕ АЗ ТАКОВА РАЗХОЖДАНЕ НА ФАНЕЛАТА НЕ СЪМ ВИЖДАЛ АКО НЕ БЕШЕ В ЧАС ГАЛЕВ ОТИВАХМЕ НА 6-7 ГОЛА !! ОСТАВАМ С 2 ОСНОВНИ ИЗВОДА ЗА МЕН :
1. ПОВЕЧЕ АЗ МАЧ НЯМА ДА ГЛЕДАМ ПО ТВ banned ИЛИ НА СТАДИОНА ИЛИ ЩЕ ПРАВЯ ПО-ПРИЯТНИ НЕЩА
2. ИГРАЧИТЕ В ЛОКО НЯМАТ СЪРЦА - ТОВА СА ЕДНИ ХРАНТУТНИЦИ КОИТО С МАЛКИ ИЗКЛЮЧЕНИЯ ИЗЛИЗАТ ДА ЗАРАБОТЯТ КИНТИ И АЗ КАТО РЪКОВОДЕН КАДЪР НЯМА ДА ИМ ДАМ ДА ЧИСТЯТ КЕНЕФА В МОЯТА ФИРМА banned

АГИТКАТА НА НИВО - ЧАК ДА СА НАДВИКАЛИ ПАЛЯЦИТЕ НЕ ,НО ЯСНО СЕ ЧУВАХА ПОНЕ 7 ПЪТИ ПЕСНИТЕ И ТОЧНИЯ ИМ ТЕКСТ- ЕВАЛА НА ЗАМЕСЕНИТЕ.
А ЗА ДРУГИТЕ СЛОЖИЛИ СТЕ СИ ОТБОРА НА КУРА И КОЛКОТО И ДА МИ ПИШЕТЕ ТУК ДОКАТО НЕ ПОДКРЕПИТЕ ,СТЕ ПРОСТО ЕДНИ ПАПАГАЛИ!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Чико, треаше да дойдеш май, а? boredom Само че не знам какви са тия епохални открития тука. Тия дето им викат играчи, ама те и това вече не са, от 20 години не играят със сърца, а с портофели. А те чувам напоследък са доста опразнени и няма изгледи скоро да се понапълнят, което си е едно от възможните обяснения за вчерашния РЕЗИЛтат.

А т.нар. "нормална публика" не идва да гледа не задруго, ами защото е съставена само от клесове. Лично аз не мога да се сетя за нещо по-приятно в събота следобед от това да съм на стадиона с хората от моято порода и да се раздаваме за защита на името и това на клуба си, който е останал само заглавие май.

Ако ти не си убеден в това обърни внимание и изслушай внимателно монолога от 1:21 до 1:41. acute

http://www.youtube.com/watch?v=NqQGGeq76Ag&feature=related
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛЕЛЕ
заеби пиша тука няма такава тема ма понеже тука са най много исписаните глупости та затова.
значи тоя -Железния-
направо му истрийте глупостите. ей сега прочетох лично съобщение от него сетих се кой е а ми пише че и на още 2 е писал моля тия двамата не го издавайте - момчето не е добре с акъла и е малко срам.
познавате го всички той почти винаги е в агитката ма нещо е исперкал май . то напоследък кой ли не е .
не му обръщайте внимание и не го вземо.айте на сериозно.
а гледам че и имейла си е дал не го псувайте а просто му истрийте постовете.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи това че не си добре с главата не ти дава право да храниш и да псуваш налево надесно. Интернет може да е анонимен, но не съвсем. Кажи ги кой е и ние ще си го "разследваме" както си знаем. Такива лайна нямат място в агитката. aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:10    Заглавие: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

много неприятно впечатление ми направи как накрая на мача целия отбор се изниза и не поздрави агитката.само вратаря и камбура уж щяха да се връщат ама като видяха 4е другите не идват и те не ви поздравиха--пълни шматки--вече ми е ясно че повечето от футбалерите изобщо не им пука локомотив на кое място ще е-- според мене май прекалено са задоволени.след мача с латекса видяхте ли камбура с къв мерцедес си тръгна от стадиона-тва била новата му кола казаха по канал 3
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:12    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Първото полувреме играхме добре. Двата им гола станаха от измислен фал и след това засада и от измислена дузпа. А на Фортинбраз искам да му кажа да ходи някъде да се гръмне и да ни спаси от безсмиленото му присътвие
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:23    Заглавие: Re: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

brun4ev написа:
много неприятно впечатление ми направи как накрая на мача целия отбор се изниза и не поздрави агитката.само вратаря и камбура уж щяха да се връщат ама като видяха 4е другите не идват и те не ви поздравиха--пълни шматки--вече ми е ясно че повечето от футбалерите изобщо не им пука локомотив на кое място ще е-- според мене май прекалено са задоволени.след мача с латекса видяхте ли камбура с къв мерцедес си тръгна от стадиона-тва била новата му кола казаха по канал 3


Бе кво ти дреме каква кола кара бе. Ако ще ракета да кара ама да играе. Аре стиа с тая андрешковщина все да гледаме у паницата на другите. Дойдоха некви там да поздравят, да пляснат проформа, ама беше по-вяло отколкото играха... bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Куряга за футбалерите, само НИЕ ! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:28    Заглавие: Re: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

Metala написа:
brun4ev написа:
много неприятно впечатление ми направи как накрая на мача целия отбор се изниза и не поздрави агитката.само вратаря и камбура уж щяха да се връщат ама като видяха 4е другите не идват и те не ви поздравиха--пълни шматки--вече ми е ясно че повечето от футбалерите изобщо не им пука локомотив на кое място ще е-- според мене май прекалено са задоволени.след мача с латекса видяхте ли камбура с къв мерцедес си тръгна от стадиона-тва била новата му кола казаха по канал 3


Бе кво ти дреме каква кола кара бе. Ако ще ракета да кара ама да играе. Аре стиа с тая андрешковщина все да гледаме у паницата на другите. Дойдоха некви там да поздравят, да пляснат проформа, ама беше по-вяло отколкото играха... bye black_eye
метъл изобщо не ми пука кво кара мисълтами беше 4е не им пука за това дали ще бият или ще паднат а само ги интерисува кво получават-сам видя че в тоя мач и камбура беше една балерина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Нед 08 Ное, 2009 22:47    Заглавие: Отговорете с цитат

абе метал зарежи .
просто го трий и толкос.
кой е та кой е . един шашав .
в люлин жив е е . ма кво да го права и на мен ми е сърдит че не съм го качил в колата след мача с литекс . ма в един друг форум ме кани да пиеме бира а аз пия само мастика.
ще ти го покажа на мача с чорбата ама е грехота да се занимавате с него.
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
STEFAN



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 211
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Пон 09 Ное, 2009 5:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Отбора е доста зле. Но то се знаеше още от Ст.Загора че тоя сезон ще берем ядове.
Дано поне за купата да направиме нещто ама смятам че и там ще дадеме фира...
Полу сезона да идва по бързо че да могат компетентните органи да променят ситуацията..

а и за футболистите, си ги знаеме че не им дреме...но да не забраваме че преди няколко години повечето от тях мачкаха ЯКО в Европа!

Абе квото и да става САМО ЛОКО И НАПРЕД ДА СМАЧКАМЕ ЧОРБАТА!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Пон 09 Ное, 2009 11:51    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

demode написа:
Първото полувреме играхме добре. Двата им гола станаха от измислен фал и след това засада и от измислена дузпа. А на Фортинбраз искам да му кажа да ходи някъде да се гръмне и да ни спаси от безсмиленото му присътвие


Къде си бе, Чикита....Или може би си малката Лолита? Ходи се пери у Перловската, плужек недоклатен.... bb
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Пон 09 Ное, 2009 11:54    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

fortinbras написа:
demode написа:
Първото полувреме играхме добре. Двата им гола станаха от измислен фал и след това засада и от измислена дузпа. А на Фортинбраз искам да му кажа да ходи някъде да се гръмне и да ни спаси от безсмиленото му присътвие


Къде си бе, Чикита....Или може би си малката Лолита? bb



добре ве biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 09 Ное, 2009 17:10    Заглавие: Отговорете с цитат

бях на мача във варна /преброих 23 души които половината викаха за 230/макар че рядко ходя в провинцията.Честно казано ходя от 30 години на мачове,така че ни вкараха четири гола хич ме боли уя, достатъчно загуби сме видели от една загуба нема да станеме от прасета говеда а си оставаме от локомотив предполагам че това е ясно на всички.
Головете станаха изцяло от наши грешки в защита дали нарочни или толкова си могат това не знам а изпуснахме 3 чисти положения.
Проблема е ,че доколкото разбрах са има дали некакви и то доста евра преди мача имам предвид заплати.За тия паре къде ние взимаме толкова колко те взимат за месец а ние за година требва да изорат терена и да го засеят смешниците.Бърка се в джоба яко и това е решение на проблема щом играят само за пари.
Имало доста болни от грип включително и трима които играха в събота -ами немаме резерви като няма кой да взимат шест юноша и това е никой нема да се разсърди че ще паднеме нали в битки се калява духа другари.

Ама къде са те значи проблема е от доста навътре бази,мази ,терени,чужди треньори да учат на тактика още от малки щото наште не знаят нищо , ати на 20 години като стане тепърва да го учиш кел файда и тем подобни.
Докато не си оправиме кочинката от вътре с половинчати мерки нищо не правиме това е положението за съжаление.
И все пак САМО ЛОКО congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum