ЛОКОМОТИВ СФ - ЦСКА 21.11.2009 14.30ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
StefanR
Гост





МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 2:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Абщо взето мнението за Окука е правилно. Факт е, че при него победихме няколко пъти Левски, но като че ли с времето става все по ясно, че добрата игра в няколко мача е по-соро плод на случайност, отколкото слабото представяне в болшинството срещи. Не мисля и че е толкова въпрос на подреждане и тактика, колкото на селекция и мотивация.
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

^ Стана ясно, че някои му играят пунта-мара, другото е "Приказки от Шипковия храст".
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 8:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Румка,бравос !Ти го уцели тоя Кука по мазолчето....Само че има малки корекции.В халфовата линия след като го няма КАЙО,няма кой да изнесе една топка от нашто наказателно да противниковата половина...Марчо е далече от миналата си класа,Румен ,Иво и Светльо са разбивачи.Скапания Пургер(хърватин) Шпекич е за гонене отдавна само Кука май не ще да го види...В отбрана играеме от поне пет години без ляв бег(Кичо не става и тва е),централните вече остаряха доста едвам се мърдат...Е тва ли са страхотните футболисти,дето се мъчиме с една чорба години наред на нашия стадион,вместо да ги отупваме с разлика и да се радваме на равни щот не са загуба..Тия дето Базел ги направи на бъз и коприва... boast
Иначе браво за старанието и борбата докрая но други качества нямаме в момента.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Иначе МНОГО ДОБРА АГИТКА(за моментното ни състояние) и браво че имаше доста млади лица което е радващо.Например до мене бяха три бамбини и едно момче и не спряха да викат цял мач независимо от резултата !!! clapping clapping clapping
Има добри кадри с агитката и ЖБ в спортала днеска ! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Пастата реши: Локо (Сф) - ЦСКА 2:2

Червените с второ равенство в "А" група, съдията Спасов подарява дузпи


ЦСКА записа второто си равенство в "А" група този сезон, след като направи 2:2 с Локомотив (Сф) в Надежда. Резултатът обаче се движеше благодарение на рефера от Перник Стефан Спасов-Пастата, който опорочи дербито с неадекватните си отсъждания.
В началото Пастата подмина нарушение срещу Мартин Камбуров в наказателното поле на ЦСКА и даде да се разбере, че ще бъде главно действащо лице на терена. В 13-ата минута пък Спасов свирна съмнителна дузпа за червените за нарушение на Савич срещу Мишел Платини, но не посмя да го изгони. От бялата точка Иван Стоянов изведе ЦСКА напред - 1:0. След 4 минути обаче фантазията на пернишкия съдия отново се развихри. Зоран Балдовалиев и Александър Бранеков се бориха рамо в рамо, преди първият да се строполи в наказателното поле. Спасов използва случая да се реваншира на железничарите и отсъди дузпа, която Камбуров вкара за 1:1.
В 24-ата минута Платини отново изведе армейците напред, след като засече с глава центриране на Спас Делев. След почивката ЦСКА продължи да доминира и да създава положения, които обаче бяха пропилени от Руи Мигел, Стоянов и Делев.
Изненадващо в 71-ата Данаил Митев хвана неподготвена червената отбрана и изравни за 2:2. Веднага след попадението Дерек Асамоа излезе сам срещу Чавдаров, но би слабо и вратарят спаси. В заключителните минути Спаси остави Локомотив с десет души, след като изгони голмайстора Митев.
От трибуните мачът изгледаха двама пратеници на Фулъм, срещу когото ЦСКА играе на 2 декември за Лига Европа. В ложите бяха още националният селекционер Станимир Стоилов, Стойчо Младенов, Емил Велев и Антон Велков.
На полувремето пък бившият централен нападател на Локо Саша Антунович подари на феновете обувките, с които вкара два гола на Рен преди време, донесли победата на железничарите с 2:1 във Франция. В замяна Цоко получи специален плакет, изработен в негова чест по поръчка на ултрасите от Надежда


Реферът Стефан Спасов се чуди какво да каже на Добрев и Марков
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама и тия журналисти са яко зле ... Добрев и Марков, къде ги видя ...


chicken chicken chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Ама и тия журналисти са яко зле ... Добрев и Марков, къде ги видя ...


chicken chicken chicken


попадение clapping
не се бях загледал biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 12:12    Заглавие: Отговорете с цитат

2:2 в дербито между Локо София и ЦСКА ''Армейците'' разочаровани от точката



Локомотив София и ЦСКА завършиха 2:2 в отличен за българските стандарти мач от 13-ия кръг на "А" група. Двубоят се превърна в дерби с две дузпи, червен картон и редица положения и пред двете врати.

Двата отбора се захапаха от първата минута без да губят време в проучване. Още в 6-ата минута левият бек на ЦСКА Уго Баес спъна Мартин Камбуров в наказателното поле, но съдията Стефан Спасов прецени, че няма нарушение за дузпа.

В 9-ата минута "армейците" можеха да поведат, ако Спас делев се бе възползвал от груба грешка на Иво Иванов пред своята врата. Младокът обаче би силно над вратата.

Две минути по-късно гостите получиха правото да изпълнят наказателен удар. Мишел Платини спечели дузпата, след като успя да изпревари Дарко Савич и да падне достатъчно убедително. Секунди по-късно Иван Стоянов бе точен от бялата точка.

Реферът Спасов компенсира домакините също с дузпа. В 17-ата минута Бранеков побутна Балдовалиев малко пред наказателното, а македонецът в червено-черен екип плонжира в правоъгълника пред вратата. 11-метровият удар бе реализиран от Мартин Камбуров, с което резултатът стана 1:1.

"Армейците" отново дръпнаха в резултата в 24-ата минута. Спас Делев проби на скорост по лявото крило и центрира по великолепен начин към Мишел Платини. Бразилецът бе заел по-добра позиция от централните бранители на Локо София и с глава прати за втори път топката в мрежата на Валентин Галев.

И двата тима като цяло разчитаха на скоростни атаки, но най-често Митев от Локо София и Делев от ЦСКА проваляха опитите на своите отбори да отбележат нов гол.

Както през първото полувреме, така и през втората част, символичните гости от Борисовата градина играеха по-малко с топката, но създаваха по-опасните положения.

Тодор Янчев след почивката затрудни Галев с удар отдалеч, а след това и Иван Стоянов на два пъти пропусна, за да се запази статуквото на терена.

Трудните ситуации за съдията Спасов също продължаваха да се редят една след друга. В 50-ата минута Балдовалиев изпревари в наказателното протегналия се за топката Бранеков и бе повален. Дузпа обаче не последва. В 63-ата пък имащият жълт картон от първото полувреме Георги Марков извърши опасен фаул, но не получи второ предупреждение.

Въпреки всичко футболът доминираше на терена на стадион "Локомотив".

С една от най-хубавите си атаки Локо София успя да изравни в 70-ата минута. Зоран Балдовалиев получи пас на дъгата овладя на гърди и замахна за задна ножица. Македонецът обаче се отказа от акробатичния удар и подаде надясно към непокрития Данаил Митев. Последният напредна и с премерен удар във вратарския ъгъл изравни - 2:2.

Интересните моменти и пред двете врати продължиха и след това. В 73-ата минута резервата Дерек Асамоа изскочи сам срещу стража на ЦСКА Чавдаров, но би в обсега му.

В 79-ата минута пък Спас Делев на свой ред пропусна сам срещу вратаря. Той напредна срещу Галев, преодоля го, но стигна до аутлинията и спечели само ъглов удар.

Стефан Спасов избра в крайна сметка избра да изгони Данаил Митев. Той му паказа червен картон след две предупреждения - първото за радостта му от гола, а второто - за фаул лице в лице срещу Янко Сандански. Това се случи десетина минути преди края на двубоя.

Останали с човек повече, ЦСКА логично натисна, но не можа да стигне до чисто голово положение. Така разултатът остана 2:2, а Локо София отново не можа да прекъсне негативната си серия срещу "армейците".
-----
Среща от 13-ия кръг на "А" футболна група:

Локомотив София - ЦСКА - 2:2 (1:2)

голмайстори: 0:1 Иван Стоянов 13-дузпа, 1:1 Мартин Камбуров 18-дузпа, 1:2 Мишел Платини 24, 2:2 Данаил Митев 70

стадион: Локомотив
зрители: 6000

главен съдия: Стефан Спасов
жълти картони:
Локомотив: Дарко Савич, Георги Марков, Данаил Митев
ЦСКА: Александър Бранеков, Йордан Минев, Янко Сандански
червен картон: Данаил Митев (Локомотив) 82

състави:

Локомотив: Галев, Бандаловски, Марков, Савич, Добрев, Шпишич (56-Асамоа), И.Иванов (43-Горанов), Дяков, Камбуров, Балдовалиев (87-Пасков), Митев
ЦСКА: Чавдаров, Баес, Виданов, Бранеков (84-И.Иванов), Минев, Янчев, Морозс (54-Янев), Стоянов, Делев, Мигел (70-Сандански), Платини



http://sportni.bg/?tid=40&oid=2535321&cid=4299

добро перо,Радко ама вкарвай и неква лична позоция освен като репортаж само... clapping biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

култов коментар от някакъв от хилядите форуми на спортните сайтове: clapping

Ало сините говеда,вие дето лапате постоянно пишката на Локо Сф,какво мучите сега бе,абонати такива.Като вземете поне една точка от Локо тогава ревете бе говеда мръсни.

ахах biggrin bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

ше еба и плешивото говедо осра мача,балдоввалиев и той си е еал мамата,иво иванов и той не е възстановен.Много блажно стана хореото,добро викане а като подвикваха и клесовете ставаше моШно. АЙДЕ ЖЕЛЕЗНИИИИИИИИИИ!!!
Върнете се в началото
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера се посъбрахме и първите 20 минути беше перфектно викане както с Ловеч! Но, постепенно намалихме темпото ......! Факлите и димките и знамента за веене стана супер! И хореото се получи! Като цяло доволно, но можеме и повече да се раздаваме! А, мача се разви така, че следкато си догонващ в резултата и точката е ценна! Но, трябваше да ги бодне Асамоа, но малшанс! Важното е, че ги преебахме чорбите и великите им фенове от Костенец, Карналово, Стара Загора, Разлог..........бяха разочаровани.......треаше да ги биеме, много ме е яд! Докога с тея X-ове с чорбата????? comando !
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 15:55    Заглавие: Отговорете с цитат

вчера беше един хубав ден за агитката.наистина много доволно се получи всичко.евалата на всички,макар и немногобройни доказхме отново,че имаме най-верните и всеотдайни фенове
мача ще го разгледам от 2 страни.няма да коментирам играчи,треньори,съдии и прочие
с ръка на сърце мога да кажа,че чорбата ни смачка първото,а второто изравнихме играта с влизането на сашко-накрая стана истинско дерби.неприятно ми е да го кажа но чарбарите бяха по-плизо до победата от нас,и като цяло с оглед на играта и свирката на съдията би трябвало да сме доволни от хикса.аз лично съм доволен от това,че наще играха до край,но от равния не съм
Просто наще трябваше да вземат,този мач ако трябва и дробовете си да бяха изплюли и накрая да се млатят с кокалите,обаче не успяха и според мен сезона за нас почти приключи,освен ако не вземем мача в Бургас-Казвам да го вземем,никакъв друг резултат не ни устойва.След изгубените точки по най-левашкия начин срещу отгбори като Монтана,Ботев и поне една от Литекс,нямаме право на повече грешки, и от някъде тези точки трябва да се компенсират,какво по-добре от това да го направим край морето срещу пряк конкурент
Отборът трябва да иде в Бургас като на Финал,само за победа,да му мисли ръководството как ще ги надъхва
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 22 Ное, 2009 23:14    Заглавие: само локоооооооо-сф Отговорете с цитат

абе все си мисля че съдята ако беше свирнал една дузпа на камбуров в началото мача друг ставаше--
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 23 Ное, 2009 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

кюскане на топката от два слаби отбора общо взето добре че имаме малка но готина публика с добро хорео всичко друго е пълен смех acute
всички в бургас или сливен ега биеме цаците congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 23 Ное, 2009 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Дубълът на ЦСКА смачка Локо Сф пред погледа на Пенев

Дублиращият отбор на ЦСКА надигра категорично Локомотив София и записа заслужена победа с 2:0. Попаденията за червените отбелязоха Костадинов в 16-та и Петров в 90-та минута. Срещата се състоя пред погледа на наставника на представителния тим на червените Любо Пенев. "Армейците" бяха пълни господари на терена, но пропуснаха доста изгодни положения за гол.


абе Спортал,
мога ли да ви се изсера в устенцата,маргинални драскачи???
"Смачка","пълен господар на терена" ??? резултат 2:0 като втория гол пада 90 минута clapping

евала,федерки яко-да ви е сладко comando black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum