ЛОКОМОТИВ СФ - ЦСКА 21.11.2009 14.30ч.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 11:26    Заглавие: САМО ЛОКОООООООООО-СФ Отговорете с цитат

А СЕГА НЯКОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО ЗА БАЛДО ААААААА-ИСКАРА ЕДНА ДУЗПА --ЕДНА НЕОТСЪДЕНА ОЩЕ СРЕЩУ НЕГО -- И ЕДНА МНОГО ДОБРА АСИСТЕНЦИЯ ЗА ГОЛ acute JC_doubleup 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 11:54    Заглавие: Re: САМО ЛОКОООООООООО-СФ Отговорете с цитат

brun4ev написа:
А СЕГА НЯКОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО ЗА БАЛДО ААААААА-ИСКАРА ЕДНА ДУЗПА --ЕДНА НЕОТСЪДЕНА ОЩЕ СРЕЩУ НЕГО -- И ЕДНА МНОГО ДОБРА АСИСТЕНЦИЯ ЗА ГОЛ acute JC_doubleup 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2


ми кво да кажа оставва си дърво що не подаде на негрото в една атака към края?отговор:защото е смешен новоебец бил, ново дърводелец е тоя
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 12:06    Заглавие: Re: САМО ЛОКОООООООООО-СФ Отговорете с цитат

4UGUNENATA GLAVA написа:
brun4ev написа:
А СЕГА НЯКОЙ ДА КАЖЕ НЕЩО ЗА БАЛДО ААААААА-ИСКАРА ЕДНА ДУЗПА --ЕДНА НЕОТСЪДЕНА ОЩЕ СРЕЩУ НЕГО -- И ЕДНА МНОГО ДОБРА АСИСТЕНЦИЯ ЗА ГОЛ acute JC_doubleup 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2


ми кво да кажа оставва си дърво що не подаде на негрото в една атака към края?отговор:защото е смешен новоебец бил, ново дърводелец е тоя
МОЖЕ ДА Е ДЪРВОДЕЛЕЦ НО ТОЯ ПЪТ ТРЯБВА ДА МУ УДАДЕМ ЗАСЛУЖЕНОТО.ВЕРНО Е ЧЕ МНОГО ГРЕШИ И МНОГО НЕРВИ АМА ДАНО ДА МУ ТРЪГНЕ ИГРАТА ВСЕ ПАК Е В ОТБОРА И ТРЯБВА ДА СИ ГО ТЪРПИМЕ.НА НЕГО ПРОБЛЕМА Е ЧЕ Е МАЛКО БАВЕН С ТОПКАТА И ВСЕ ТЪРСИ ФАЛА МИ СЕ СТРУВА.ИНАЧЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ПРАВИ И НЕЩО ХУБАВО.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
4UGUNENATA GLAVA
Гост





МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 12:34    Заглавие: Re: САМО ЛОКОООООООООО-СФ Отговорете с цитат

[/quote]ИНАЧЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ПРАВИ И НЕЩО ХУБАВО.[/quote]
а другото което ме изнерви беше как директно с дълги пасовве се изнася топката към нападението директно от защитата.няма халфове няма последователност бой и който си я хване
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Балдовалиев е нещастник какво и да направи никога няма да се забравят пропуските му във ключови мачове....

Моя друг любимец Галев: как може да ти вкарат гол от 18 метра с глава и то в близкия ъгъл????? Докога ша чакаме да стане вратар тоя глупавите му грешчициц и аматьорските му плонжове ще ни тежат на края на сезома connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 15:25    Заглавие: САМО ЛОКО-СФФФФФФФФ Отговорете с цитат

АБЕ ВЕРНО СИ Е ГАЛЕВ ДОПУСНА МНОГО ЛЕВАШКИ ГОЛ С ГЛАВА НО ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО--ВСЕ ПАК Е МЛАД ВРАТАР ИМА ДА УЧИ ОЩЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 17:40    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.winner.bg/bulgarian-football/read16724.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Вто 24 Ное, 2009 18:07    Заглавие: Отговорете с цитат

СТИГА С ТИЯ КОМЕНТАРИ ВСИЧКО У НАС Е ОПОРОЧЕНО И КОРУМПИРАНО .
ВАЖНО Е ЕМОЦИЯТА НА ТРИБУНАТА
не гледах мач по ужасни причини но това което тук чета и слушам е че НИЕ сме моралните победители.
айде да не ви пука важното е ФЕНОВЕТЕ да ни има на трибуната и за НАС да се говори.
само ЛОКО само НИЕ.
СЪДИЯТА - ПЕДЕРАСТ.........
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 25 Ное, 2009 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да му търся оправдания но на Галев сто процента му блестеше слънцето в очите иначе не може да му вкарат с глава от границите на наказателното.Според мен се прекалява и с критиките към Балдо, имаше лоши моменти този сезон но срещу Цска игра добре beee
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 25 Ное, 2009 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

valdes написа:
Според мен се прекалява и с критиките към Балдо, имаше лоши моменти този сезон но срещу Цска игра добре beee



Нападател титуляр който вече 12 мача няма гол и ти ми викаш че се прекалявало с критиката!?!?! ти си чисто луд congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 25 Ное, 2009 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да си кривя душата,напоследък няма и късмет, да си титуляр и да нямаш все още гол не е добър атестат но според мен вкарва усилия докато много хора бързат да го оплюят при най-малката грешка
0001-razbraf
Върнете се в началото
Zaspalan
Ultras Spirit


Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1678
Местожителство: Панелна Джунгла

МнениеПуснато на: Сря 25 Ное, 2009 17:45    Заглавие: Отговорете с цитат

valdes написа:
Не мога да си кривя душата,напоследък няма и късмет, да си титуляр и да нямаш все още гол не е добър атестат
0001-razbraf




След като прочетох това виждам че разбираш ама не от фоутбол bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Ное, 2009 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

За да приключим с тази тема, нека и аз да кажа няколко думи.

За агитката - евала! Не знам как се получава така че тъкмо като загубя вяра в нещата и нещо се пръкне и пак ме усмихне. biggrin Не знам откъде се събраха и толкова хора при положение, че отборът очевидно не върви. Но имаше много нови лица, както и много отсъстващи стари. Дали не сме свидетели на смяна на поколението??! Не знам.

За организацията на мача - всичко много доволно. Доста вдигнахме летвата и с кореото и с пирото....абе с една дума - това е начина. Само с викането още треа яко да се поработи, но се видя че като искаме можем. bb Като се има предвид колко тегаво беше да се подготви кореото, самото то се получи много добре,но засега ще е последното за неопределено време напред. bye bye bye

За самият мач какво да се каже - вече на всички е ясно че сме ужасно слабо и дезорганизирано отборче. Но въпреки всичко се видя че като напънахме чорбарите можехме и да бием. Ако Сашко го беше вкарал онова влизаше директно в историята с нечовешкия обрат. Но ем че си не можем, ем нямаме и късмет... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 26 Ное, 2009 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

А ти трябва да се изкажеш за да се сложи край на темата ... айде ДЖА ! boredom biggrin bb comando connie_29 bye chicken acute boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Страница 6 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum