ЛОКОМОТИВ СФ - ЦСКА 21.11.2009 14.30ч.
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 13:02    Заглавие: ЛОКОМОТИВ СФ - ЦСКА 21.11.2009 14.30ч. Отговорете с цитат

незнам сега в криза ли сме или някой от футбалерите не играят нарочно но ако бием в този мач може и да спасим сезона 0011-loko2 0016-loko-shampion 0011-loko2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

И как по-точно ще го спасим? С кво? Ние изостанахме фатално вече... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 15:21    Заглавие: САМО ЛОКООООО-СФ Отговорете с цитат

АМИ ПО ПРИНЦИП СМЯТАМ ЧЕ 7-8 ТОЧКИ РАЗЛИКА НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА ФАТАЛНО.ДРУГИЯ СЕЗОН КАТО СЕ ОПРАВЯТ КОНТУЗИНИТИ СМЯТАМ ЧЕ МОЖЕ ДА ИМАМЕ СИЛИ ДА ГИ НАСТИГНЕМ НЕ СМЕ ЧАК ТОЛКОВА СЛАБИ НА КОЛКОТО СЕ ПРАВИМ В МОМЕНТА НО ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ СМЕ В ОПТИМАЛЕН СЪСТАВ И ДОБРО ЖЕЛАНИЕ acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 15:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе не сме изостанали фатално ама 99% съм убеден че и тая година дупчиме турнирите bye , нека да си го кажем направо- СЛАБИ СМЕ, с тая тромава защита на по 50 години трудно ще станат нещата,а и с тоя Балдовалиев напрад сме я закъсали тотално connie_29
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 15:35    Заглавие: САМО ЛОКООООО-СФ Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
Абе не сме изостанали фатално ама 99% съм убеден че и тая година дупчиме турнирите bye , нека да си го кажем направо- СЛАБИ СМЕ, с тая тромава защита на по 50 години трудно ще станат нещата,а и с тоя Балдовалиев напрад сме я закъсали тотално connie_29
АМИ ТЯ ЗАЩИТАТА ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВИ КАТО СЕ ВЪРНЕ ДЗАФЕРОВИЧ И ТОВА НОВОТО ПОПЪЛНЕНИЕ СТАНКОВИЧ СЕ ЧУХА ДОБРИ НЕЩА ЗА НЕГО- А КОЛКОТО ДО БАЛДОВАЛИЕВ ТАЯ ГОДИНА СЪВСЕМ ГО НЕМА ЗАВАЛИЯТА МНОГО Е ЗЛЕ- ПО ДОБРЕ ПРЕСЛАВ ЙОРДАНОВ ДА ИГРАЕ ДА СЕ РАЗВИВА МОМЧЕТО-ДАНИ МИТЕВ СРЕЩУ МИНЬОР МИ ХАРЕСА КАК СЕ ВКЛУЧИ НО СЛЕДВАЩИТЕ ДВА МАЧА И ТОЙ МНОГО ЗЛЕ СЕ ПРЕДСТАВИ-МНОГО СЕ НАДЯВАМ НА АСАМОА ДА РАЗДВИЖИ ОТБОРА МОМЧЕТО -ИМА ДОСТА ХЛЯБ В НЕГО МИ СЕ СТРУВА И ИГРАЕ С ЖЕЛАНИЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fortinbras
Гост





МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 17:30    Заглавие: Re: САМО ЛОКООООО-СФ Отговорете с цитат

brun4ev написа:
pepi svoboda написа:
Абе не сме изостанали фатално ама 99% съм убеден че и тая година дупчиме турнирите bye , нека да си го кажем направо- СЛАБИ СМЕ, с тая тромава защита на по 50 години трудно ще станат нещата,а и с тоя Балдовалиев напрад сме я закъсали тотално connie_29
АМИ ТЯ ЗАЩИТАТА ТРЯБВА ДА СЕ ОПРАВИ КАТО СЕ ВЪРНЕ ДЗАФЕРОВИЧ И ТОВА НОВОТО ПОПЪЛНЕНИЕ СТАНКОВИЧ СЕ ЧУХА ДОБРИ НЕЩА ЗА НЕГО- А КОЛКОТО ДО БАЛДОВАЛИЕВ ТАЯ ГОДИНА СЪВСЕМ ГО НЕМА ЗАВАЛИЯТА МНОГО Е ЗЛЕ- ПО ДОБРЕ ПРЕСЛАВ ЙОРДАНОВ ДА ИГРАЕ ДА СЕ РАЗВИВА МОМЧЕТО-ДАНИ МИТЕВ СРЕЩУ МИНЬОР МИ ХАРЕСА КАК СЕ ВКЛУЧИ НО СЛЕДВАЩИТЕ ДВА МАЧА И ТОЙ МНОГО ЗЛЕ СЕ ПРЕДСТАВИ-МНОГО СЕ НАДЯВАМ НА АСАМОА ДА РАЗДВИЖИ ОТБОРА МОМЧЕТО -ИМА ДОСТА ХЛЯБ В НЕГО МИ СЕ СТРУВА И ИГРАЕ С ЖЕЛАНИЕ


Сега, това което ще напиша, знам, че ще подразни доста хора, НО ще го направя. Мото мнение е, че на ПОЛУСЕЗОНА трябва да се опитаме да РАЗМЕНИМЕ или ПРИВЛЕЧЕМЕ следните играчи: от берое- Дончо Атанасов, от Локо Пд - Искрен Писаров /той е под наем в берое /, вратаря на Берое също трябва да се вземе, централни защитници - Танко Дяков от черно море и Сингбо-от локо Пд, център нападател-Николов от Миньор /нищо че е стар/ и халф-бек Румен Трифонов от Миньор. Веднага трябва да се махат:Прасковата, Димо, балдовалиев, Галев, Кичо и И. Иванов - сметам, че на всички тия им се даде бая време и шанс да се докажат.....това е моето мнение.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 17:39    Заглавие: Отговорете с цитат

А местото ти е сектор "А". bye

a118 за разбирачите. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 19:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
А местото ти е сектор "А". bye

a118 за разбирачите. acute
clapping
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 19:12    Заглавие: Отговорете с цитат

shansove veche nqmame,igra nqmame uvajenie nqmame-ostana da hodim samo zaradi emblemata i imeto,koeto veteranite sa zashtitavali tolkova godini
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайде да се съберем колкото можем ... пък бал съм ги ... да падат с колкото искат ... bye comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 21:05    Заглавие: Отговорете с цитат

винаги сме там.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 21:25    Заглавие: Отговорете с цитат

трансферен списък и нерви лабави гледам у тая тема .

Щом си избрал да си от Локомотив,не си изпускай нервите че поредния сезон е изпразнен от съдържание.

Толкова,ше изгрее най много звездата комунистическа на небосклона,сега министъра ги заяде за неплатени кинти,ше докарат фенклубове от Генерал Тодорово до Генерал Тошево да засвидетелстват народната любов и толко,
...

А ние,ние сме идиоти...по Христо Ботев стихотворение.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 10 Ное, 2009 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

все си мисля,че ще бием този мач и затова ще го посетя biggrin кво е тва отчаяние.....бихме Левски,ще бием и ЦСКА жалко,че продадохме мача на Литекс......ама пък нищо не е загубено,къде по калпави сезони е имало........а иначе е верно,че много селекционери имаме......ама все си мисля,че като влезнат Асамоа,Дзаферович и Станкович отбора ще си е класа и първи ще го усетят розовите/червени/ прасенца biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако пролетният ни полусезон догодина е като тазгодишният, не виждам какво е загубено точно connie_yoyo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 11 Ное, 2009 10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Ако пролетният ни полусезон догодина е като тазгодишният, не виждам какво е загубено точно connie_yoyo


А да познаваш някакъв клонинг на Камбуров че да го вземем пак ! biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum