Локо /Сф/ - Локо /Пд/ 05.12.2009 събота 14.00 часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bebenceto написа:
Искам да знам как да стана член на фен клуба на Локо Smile


Никак! По-добре не ставай член на тва образувание. Пиши ми на лични да те светнем как стои въпроса с ултра формациите. biggrin bb

Добре съгласна съм ;) форума е страхотен и всичките сте суперрр
Върнете се в началото
alfons1to



Регистриран на: 07 Окт 2009
Мнения: 78

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Zaspalan написа:
alfons1to написа:
Casual написа:
fen53 написа:
А бе въобще "бандата на четиримата" трябва да си ходи!!! Изключвам донякъде Прасковата, защото като мъжкар дойде да се извини на агитката. За Румен Горанов въобще не става на въпрос, мъжко момче е и вчера като му извикахме да не ходи до майните, се спря. Ето това е локомотивец!!! agree aggressive2 bb


Ама дойде ;) Бях след края на мача отзад и дойде той + Златински


да .. горанов ви поздрави почти толкова небежно колкото камуров нас.. вън майнитИ от софия ! е са цецко си идва и без камбура можеме.. не ни трябва..



Камбуров е по-добър от Цецо Генков....само човек неразбиращ от футбол би казал обратното....

Другото.... не се знае ква форма щи дойде..... ама ти си ебати хейтъра за тва ша намразиш и него


само да вметна че Камбура е продаден и няма да игаре от пролетния пулосезон....може да бъдете спокойни



аз не виждам къде съм казал че цецо е по добър от камбура.. а казах че и без камбуров можеме.. и не съм хейтър.. ако бех хейтър щех да мраза целия отбор.. а аз не мраза никой просто смятам че 1 футболист който не уважава клубът в който играе няма място там !!!!

а щом е продаден е за добро... дано да са го продали поне в чужбина.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

alfons1to написа:
Zaspalan написа:
alfons1to написа:
Casual написа:
fen53 написа:
А бе въобще "бандата на четиримата" трябва да си ходи!!! Изключвам донякъде Прасковата, защото като мъжкар дойде да се извини на агитката. За Румен Горанов въобще не става на въпрос, мъжко момче е и вчера като му извикахме да не ходи до майните, се спря. Ето това е локомотивец!!! agree aggressive2 bb


Ама дойде ;) Бях след края на мача отзад и дойде той + Златински


да .. горанов ви поздрави почти толкова небежно колкото камуров нас.. вън майнитИ от софия ! е са цецко си идва и без камбура можеме.. не ни трябва..



Камбуров е по-добър от Цецо Генков....само човек неразбиращ от футбол би казал обратното....

Другото.... не се знае ква форма щи дойде..... ама ти си ебати хейтъра за тва ша намразиш и него


само да вметна че Камбура е продаден и няма да игаре от пролетния пулосезон....може да бъдете спокойни



аз не виждам къде съм казал че цецо е по добър от камбура.. а казах че и без камбуров можеме.. и не съм хейтър.. ако бех хейтър щех да мраза целия отбор.. а аз не мраза никой просто смятам че 1 футболист който не уважава клубът в който играе няма място там !!!!

а щом е продаден е за добро... дано да са го продали поне в чужбина.

Евала!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alfons1to



Регистриран на: 07 Окт 2009
Мнения: 78

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

blum2 boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:46    Заглавие: Отговорете с цитат

alfons1to написа:
...а аз не мраза никой просто смятам че 1 футболист който не уважава клубът в който играе няма място там !!!!


Бе прав си на 100%, ама разликата между по-миналия есенен полусезон и пролетния беше само една - Камбуров. За три мача отбеляза повече голове, отколкото целия есенен полусезон.

Общо-взето тъпа история, плод на емоции, бурни страсти, никаква мисъл, първосигнала реакция и т.н. Всеки си има някаква истина, а тя както винаги е по средата...

А на кого е продаден ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alfons1to



Регистриран на: 07 Окт 2009
Мнения: 78

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:50    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
alfons1to написа:
...а аз не мраза никой просто смятам че 1 футболист който не уважава клубът в който играе няма място там !!!!


Бе прав си на 100%, ама разликата между по-миналия есенен полусезон и пролетния беше само една - Камбуров. За три мача отбеляза повече голове, отколкото целия есенен полусезон.

Общо-взето тъпа история, плод на емоции, бурни страсти, никаква мисъл, първосигнала реакция и т.н. Всеки си има някаква истина, а тя както винаги е по средата...

А на кого е продаден ?


емоции страсти тва онова.. кфо му пречеше да каже ''извинете'' а не да ми разпраа ше правя квото си искам.. нека да ги поздрави.. ама да ни поздрави и нас ! .. или поне да ни се извини за тия простотии дето прави..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

ти пъкк...ще ни се извини..виж го колко важен ми го дава....верно добре игра ама тва не му дава правото да си праи квото иска....малко уважение към всички нас които сме отишли да го гледаме Smile
Върнете се в началото
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 13:59    Заглавие: Отговорете с цитат

alfons1to написа:
емоции страсти тва онова.. кфо му пречеше да каже ''извинете'' а не да ми разпраа ше правя квото си искам.. нека да ги поздрави.. ама да ни поздрави и нас ! .. или поне да ни се извини за тия простотии дето прави..


Е, пречеш му манталитета, какво biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде стига сте го правили великан тази мъртва душа. Медал му се даде от сайта в който пишете. Фанелка му се направи , викахме единствено неговото име и на Кайо!! Но сега като се изложи и показа жалката си селска душичка , си получава заслуженото. Не може да си позволяваш да обиждаш ЛОКОМОТИВ СОФИЯ , когато си играл в по жалки отбори. Да не говорим за отбора асансьор от Пловдив. С купена титла от мутра!!Който е на 7 място във вечната ранглиста на бг футбола.http://bgclubs.eu/ranking/position

Трябва да си сведеш жалката душица и да уважаваш тези които те уважаваха , но когато си мъртва душа - правиш горните изпълнения.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА


Последната промяна е направена от lokoman на Пон 07 Дек, 2009 14:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alfons1to



Регистриран на: 07 Окт 2009
Мнения: 78

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 14:56    Заглавие: Отговорете с цитат

таа на кой са го продали тоя неблагодарник ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 17:18    Заглавие: Отговорете с цитат

май на Напредък Крушовац biggrin
или Анортозис Кипър за последно congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Vojdek
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ако бях на ,майните нямаше да се радвам, а щях да съм обиден. biggrin Вкарват ни голове бивши играчи и идват накрая да ни ръкопляскат - ебахти кефа,а?Това е малко като нож в гърба.А в интервюто си личи от хиляда километра, че не се дразни на агитката, а на поредният "СВРЪХ-ЖУРНАЛИСТ".Ти му казваш - следващ въпрос, той дълбае, ли дълбае.Всеки си има своя истина,както някой каза, но е това малко мяза на ревност.Ама пък не ни е лошо, че вкарва като луд?Мен лично ми е през оная работа дали им е поракопляскъл, нали ги бихме? bb К'во ти пука за едно ръкопляскане?Пък и това е все едно да не поздравиш майка си?!?Защото реално погледнато Локомотив Пд го "роди" и "отгледа".Ние обрахме плодовете от тая работа.И дано не го продадат, че ми е интересно кой ще вкарва тогава?Балдовалиев или Генков(за когото не се знае дали е във форма или не).Пък и съм по-навит в атаката да има поне 2ма българи.
А майните да се радват колкото душа им иска...
Споменът за тези ръкопляскания да ги топли в дългите сезони в "Б" група congratulate .


Само да вметна: ако Камбура,Златински,Горанов искаха да се доказват като Локомотипловдивцивовци( agree ) надали щяха да им зашият голове или щяха да играят сериозно.А те точно обратното направиха.
Върнете се в началото
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

а бе стегнете малко всеки си има мнение за Камбурката стига сте го хранили ЗА НЯКОИ ТОИ Е МЪРТЪВ НО ЗА ДРУГИ Е ГЕРОИ clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alfons1to



Регистриран на: 07 Окт 2009
Мнения: 78

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Vojdek написа:
Аз ако бях на ,майните нямаше да се радвам, а щях да съм обиден. biggrin Вкарват ни голове бивши играчи и идват накрая да ни ръкопляскат - ебахти кефа,а?Това е малко като нож в гърба.А в интервюто си личи от хиляда километра, че не се дразни на агитката, а на поредният "СВРЪХ-ЖУРНАЛИСТ".Ти му казваш - следващ въпрос, той дълбае, ли дълбае.Всеки си има своя истина,както някой каза, но е това малко мяза на ревност.Ама пък не ни е лошо, че вкарва като луд?Мен лично ми е през оная работа дали им е поракопляскъл, нали ги бихме? bb К'во ти пука за едно ръкопляскане?Пък и това е все едно да не поздравиш майка си?!?Защото реално погледнато Локомотив Пд го "роди" и "отгледа".Ние обрахме плодовете от тая работа.И дано не го продадат, че ми е интересно кой ще вкарва тогава?Балдовалиев или Генков(за когото не се знае дали е във форма или не).Пък и съм по-навит в атаката да има поне 2ма българи.
А майните да се радват колкото душа им иска...
Споменът за тези ръкопляскания да ги топли в дългите сезони в "Б" група congratulate .


Само да вметна: ако Камбура,Златински,Горанов искаха да се доказват като Локомотипловдивцивовци( agree ) надали щяха да им зашият голове или щяха да играят сериозно.А те точно обратното направиха.


бате виж че камбура нарочно ги изпускаше... извежда го сам с/у вратаря той седи и чака да дойдат защитниците да му я земат..
верно голям голаджия, наистина провокиран от журналистите, но тва дето прави е недопустимо..

айде заключвайте я тая тема..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Vojdek написа:
?Мен лично ми е през оная работа дали им е поракопляскъл, нали ги бихме? bb К'во ти пука за едно ръкопляскане?.



Ааа така ли !? Ми дай и аз ще ти го намаам сух и после, ще те черпа една ракия. Ама какво като съм те праснал в гз...нали си пил ракия?
Малко е такава е твойта логика. Тоест тя е обобщителна за овчедушнара локомотивска регулярна публика. Никой не ни уважава,защото нямаме чест нито като публика , нито като клуб. И си идват секви селски пръчки и ни го вкрават, а ние си ги оправдаваме само щото вкарват. Еми баста. Имаме агитка, която НЕ толерира такова дупедавство. Камбура е боклук и е чао. Голямо ЧАО! bye bye bye black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 5 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum