Локомотив София - Локо Пд
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Снимков мат'риал
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lokofan
Гост





МнениеПуснато на: Съб 05 Дек, 2009 17:16    Заглавие: Локомотив София - Локо Пд Отговорете с цитат

Давайте снимки момчета blum2 blum2 0002-fenove 0002-fenove 0010-loko 0010-loko 0009-acab 0009-acab 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion 0016-loko-shampion
Върнете се в началото
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 05 Дек, 2009 17:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз искам да кача ама как става точно..обяснете ми Smile bb
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 05 Дек, 2009 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

http://sportni.bg/?tid=20&oid=10220&galid=23973
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
crosser



Регистриран на: 01 Юни 2008
Мнения: 212
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб 05 Дек, 2009 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

На една снимка 4 наши сами срещу вратаря и Бандата дърпа ръкавицата на Камбура biggrin biggrin biggrin
_________________
САМО ЛОКО СОФИЯ ! ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokofan
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Дек, 2009 21:43    Заглавие: ... Отговорете с цитат

А други снимки няма ли? boredom dance3 0014-lokooo 0014-lokooo
Върнете се в началото
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам мои на компа около 60 ама незнам как да ги кача тук за да ви ги покажа Smile
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 8:54    Заглавие: Отговорете с цитат

bebenceto написа:
Аз имам мои на компа около 60 ама незнам как да ги кача тук за да ви ги покажа Smile



1-во- снимки има както винаги колкото щете. Просто ще се научите да траете. Убавите неща стават бавно

2-ро - тука в този форум се качват САМО снимки на агитката, а не кой колко бил срещу вратаря , кой дръпнал ръкавицата на еди кой си и т.н.

Мерси. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bebenceto написа:
Аз имам мои на компа около 60 ама незнам как да ги кача тук за да ви ги покажа Smile



1-во- снимки има както винаги колкото щете. Просто ще се научите да траете. Убавите неща стават бавно

2-ро - тука в този форум се качват САМО снимки на агитката, а не кой колко бил срещу вратаря , кой дръпнал ръкавицата на еди кой си и т.н.

Мерси. acute

Хубаво деее аз съм от агиткатааа Smile имам две-три снимки мои ;)
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

bebenceto написа:
Metala написа:
bebenceto написа:
Аз имам мои на компа около 60 ама незнам как да ги кача тук за да ви ги покажа Smile



1-во- снимки има както винаги колкото щете. Просто ще се научите да траете. Убавите неща стават бавно

2-ро - тука в този форум се качват САМО снимки на агитката, а не кой колко бил срещу вратаря , кой дръпнал ръкавицата на еди кой си и т.н.

Мерси. acute

Хубаво деее аз съм от агиткатааа Smile имам две-три снимки мои ;)


Без да искам да изпадам в подробности това че си дошла на 2-3 мача не те прави част от агитката. До този момент има още много път и много време.
Но виж ако имаш хубав апарат една от задачите ти може да бъде да снимаш от "А" сектор като ние правим шоу във "В" acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 9:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
bebenceto написа:
Metala написа:
bebenceto написа:
Аз имам мои на компа около 60 ама незнам как да ги кача тук за да ви ги покажа Smile



1-во- снимки има както винаги колкото щете. Просто ще се научите да траете. Убавите неща стават бавно

2-ро - тука в този форум се качват САМО снимки на агитката, а не кой колко бил срещу вратаря , кой дръпнал ръкавицата на еди кой си и т.н.

Мерси. acute

Хубаво деее аз съм от агиткатааа Smile имам две-три снимки мои ;)


Без да искам да изпадам в подробности това че си дошла на 2-3 мача не те прави част от агитката. До този момент има още много път и много време.
Но виж ако имаш хубав апарат една от задачите ти може да бъде да снимаш от "А" сектор като ние правим шоу във "В" acute

Аз и не претендирам,че съм от агитката Smile просто съм фен на Локо..макар и от скоро Smile това не ми пречи да идвам на още мачове.....Хич няма да се засегна от факта "че съм дошла на 2-3 мача"но ги гледам от 2 години..Нищо аз пък ще ви докажа,че мога да бъда част от феновете...
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Добреееее!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 13:47    Заглавие: САМО ЛОКОООО-СФ Отговорете с цитат

АБЕ НЕДЕЙТЕ ДА ОБЕСКУРАЖАВАТЕ МОМИЧЕТО СЕГА.НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ КОЛКО Е ЗАПАЛЕНА И СЕ КЕФИ.ТАКИВА ПРЕВЪРЖЕНИЦИ ТРЯБВАТ НА ОТБОРА ДЕТО ГО ЧУСТВАТ СЪС СЪРЦЕТО СИ.ИЗВИКАЙТЕ Я НА СТАДИОНА ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ И ЩЕ И ОБЯСНИТЕ КАК СТОЯТ НЕЩАТА.ТАКА СЕ ПРАВИ А ТЯ МОЖЕ ДА ДОКАРА ОЩЕ ПРИЯТЕЛКИ ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК blum2 blum2 blum2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 14:37    Заглавие: Re: САМО ЛОКОООО-СФ Отговорете с цитат

brun4ev написа:
АБЕ НЕДЕЙТЕ ДА ОБЕСКУРАЖАВАТЕ МОМИЧЕТО СЕГА.НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ КОЛКО Е ЗАПАЛЕНА И СЕ КЕФИ.ТАКИВА ПРЕВЪРЖЕНИЦИ ТРЯБВАТ НА ОТБОРА ДЕТО ГО ЧУСТВАТ СЪС СЪРЦЕТО СИ.ИЗВИКАЙТЕ Я НА СТАДИОНА ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ И ЩЕ И ОБЯСНИТЕ КАК СТОЯТ НЕЩАТА.ТАКА СЕ ПРАВИ А ТЯ МОЖЕ ДА ДОКАРА ОЩЕ ПРИЯТЕЛКИ ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК blum2 blum2 blum2

Мерси за подкрепата която ми оказваш...трогната съм air_kiss дано в събота да ги разцепиме тияяя
Върнете се в началото
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 14:56    Заглавие: Re: САМО ЛОКОООО-СФ Отговорете с цитат

bebenceto написа:
brun4ev написа:
АБЕ НЕДЕЙТЕ ДА ОБЕСКУРАЖАВАТЕ МОМИЧЕТО СЕГА.НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ КОЛКО Е ЗАПАЛЕНА И СЕ КЕФИ.ТАКИВА ПРЕВЪРЖЕНИЦИ ТРЯБВАТ НА ОТБОРА ДЕТО ГО ЧУСТВАТ СЪС СЪРЦЕТО СИ.ИЗВИКАЙТЕ Я НА СТАДИОНА ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ И ЩЕ И ОБЯСНИТЕ КАК СТОЯТ НЕЩАТА.ТАКА СЕ ПРАВИ А ТЯ МОЖЕ ДА ДОКАРА ОЩЕ ПРИЯТЕЛКИ ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК blum2 blum2 blum2

Мерси за подкрепата която ми оказваш...трогната съм air_kiss дано в събота да ги разцепиме тияяя
ДАНО ДА БИЕМЕ ЧЕ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ НА СЛАВИЯ МНОГО ИМ СЕ РАЗМИНАВА СРЕЩУ НАС-- ТО НЕМА ТАКЪВ КЪСМЕТ ТИЯ БЕ-- НО СМЯТАМ ЧЕ ЩЕ СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bebenceto
Гост





МнениеПуснато на: Вто 08 Дек, 2009 15:04    Заглавие: Re: САМО ЛОКОООО-СФ Отговорете с цитат

brun4ev написа:
bebenceto написа:
brun4ev написа:
АБЕ НЕДЕЙТЕ ДА ОБЕСКУРАЖАВАТЕ МОМИЧЕТО СЕГА.НЕ ВИЖДАТЕ ЛИ КОЛКО Е ЗАПАЛЕНА И СЕ КЕФИ.ТАКИВА ПРЕВЪРЖЕНИЦИ ТРЯБВАТ НА ОТБОРА ДЕТО ГО ЧУСТВАТ СЪС СЪРЦЕТО СИ.ИЗВИКАЙТЕ Я НА СТАДИОНА ЗАПОЗНАЙТЕ СЕ И ЩЕ И ОБЯСНИТЕ КАК СТОЯТ НЕЩАТА.ТАКА СЕ ПРАВИ А ТЯ МОЖЕ ДА ДОКАРА ОЩЕ ПРИЯТЕЛКИ ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК blum2 blum2 blum2

Мерси за подкрепата която ми оказваш...трогната съм air_kiss дано в събота да ги разцепиме тияяя
ДАНО ДА БИЕМЕ ЧЕ В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ НА СЛАВИЯ МНОГО ИМ СЕ РАЗМИНАВА СРЕЩУ НАС-- ТО НЕМА ТАКЪВ КЪСМЕТ ТИЯ БЕ-- НО СМЯТАМ ЧЕ ЩЕ СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО

Ще си го получат тия смотанитееееее...ще ги биеме...аз вярвам в нашите момчета Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Снимков мат'риал Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum