Новините извън спорта
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Яну, 2015 14:53    Заглавие: Новините извън спорта Отговорете с цитат

Първото бебе за 2015 г. в Кипър е българче, съобщи БНР.

Най-малката нашенка се появи на Острова на Афродита заедно с празничните поздравления, само 5 минути след началото на новата година.

Малката Мартина стана най-скъпият новогодишен подарък за младото семейство Ценеви, което живее в Кипър от 7 години. Първата им рожба се роди точно в 00.05 ч. на 1 януари в най-голямата детска болница на острова "Архиепископ Макариос Трети" в Никозия.

Българското момиченце тежи 3,2 кг.

Младата майка Теодора бе много развълнувана и щастлива, макар и малко уморена. Преди 7 години тя е очаквала бебе, но за съжаление го е загубила в седмия месец от бремеността си. Тогава е решила да напусне България в търсене на по-добро бъдеще. "Аз просто искам здраве за бебето ми и семейството ми", каза тя в първите си интервюта от болницата след щастливото събитие.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Пет 10 Ное, 2017 16:27; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 02 Яну, 2015 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия ги превземаме и нема да им се верва! biggrin

Да е живо и здраво момиченцето bb clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 02 Яну, 2015 16:56    Заглавие: Отговорете с цитат

за сметка на това:
Цитат:
Майката на първото бебе, родено в Бургас през 2015 г., е избягала от болницата.
Бебето е момиченце. То е родено в 4.45 часа на 1 януари и е с тегло 2,750 кг и височина 49 см. Момиченцето носи името Иванка.
Майка на детето е 22-годишната Катя от Средец. Тя е от ромски произход и това е трето дете в семейството.

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну, 2015 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

е тоя фекал минава незабелязано между другото някак си,
Цитат:
В Южна България ще има още два бежански центъра
"Ще бъдат изградени още два бежански центъра в Южна България". Това каза пред БНТ председателят на Държавната агенция за бежанците Никола Казаков.
"На хората в тези населени места ще бъде обяснено чрез масивна кампания какви са тези бежанци, от какво бягат, защо, колко са, за да могат местните да са спокойни", добави той.
Според Казаков, бежанците трябва да бъдат интегриране не само с настаняване в центровете и с хуманитарни помощи, но трябва да научат и български език, за да могат и да работят. "За 2013-2014 е нямало интеграционна програма и обучение на бежанците на български език, сега сме заложили средства за обучение", заяви още той. За целта се търсят 25 учители, които да работят с хората в бежанските центрове.


Шефа на бежанците (сметай) вика, НПО-тата трябва да работят по усилено да убедат хората че всичко е ОК comando
Сега напролет се чака як наплив angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Яну, 2015 11:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще има пак изпищели села па да видим angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну, 2015 11:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Буджакските българи се вдигнаха срещо мобилизация. На бандеровците не е достаточен геноцидът срещо нашия народ за крайните 25 години. Не им стига и политически убийства на българите. Никога няма да забравим нашите герои Милев и Николов изгорени в Одеса. Днес дойдоха да мобилизират българите на война срещо Донбас. На видео е българско село Кулевча в Одеска област където украински офицер е дошъл да прави мобилизация. Хората излязоха на митинг и нито не му дадоха да прочете заповядата.
Извинявам се за грешки. Буджакски българин съм. Не владея 100% граматиката. На видео хората говорят помежду-си на български а с офицера и неговите хора на руски. Да не допусним моите братя да загинат за чужди интереси! Нека Порошенко заедно с Турчинов и Яценюк да вземат пушките и да отиват на война! Моля да пишете обращения в българско правителство и да правите митинги в България.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну, 2015 12:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Тези дори не ги знаех че съществуват..Повече инфо? connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну, 2015 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тези дори не ги знаех че съществуват..Повече инфо? connie_29


Буджак=Онгъл - Прародината,
това е село Кулевка, преселници от шуменското Кюлевча, правят си общи събори и делегации си ходят на гости.Заселили са се след една от много кримски войни между Турция и Русия.
Сега са отишли да ги мобилизират,ама греда chicken
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну, 2015 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОКЛОН пред тези люде! Е това са истински Българи, не тия, дето по случайност живеят в "държавата" България.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 28 Яну, 2015 13:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
500 души обградиха киевски емисар, не искат да воюват в Донбас

Жителите на село Кулевча, което е населено 98 процента българи се обявиха против мобилизацията, която върви в Украйна и отказаха да воюват в Донбас. Около 500 души са оградили представител на военния комитет и не са му разрешили дори да говори, скандирайки: „Не на войната, да на мира!” За това съобщава в свой репортаж ntv.ru.Хората от селцето се струпали на площада, когато разбрали, че там е пристигнал представител на военния комитет, който дошъл да връчва повиквателни. Митингуващите образували кръг около него и започнали да крещят. Когато военният опитал да ги заплаши, че за отказ от мобилизация следва наказание, те обявили, че мобилизацията е незаконна, защото в страната не е въведено военно положение.

Четвъртата мобилизационна вълна стартира в Украйна на 20 януари. Властите имат намерение да призоват над 100 хиляди души. За отказ бе въведено и наказание.

Живеещите в селцето Кулевча са потомци на изселниците от шуменското село Кюлевча от 1830 година. Според преброяването от 2001 година оставащите около 2 процента са украинци, руснаци и немци.

В Украйна през последните дни има масови протести срещу поредната мобилизация, която се извършва по инициатива на президента Петро Порошенко. Вълненията са особено остри в райони, които са населени не от украинци, а от други етнически групи. Те категорично отказват да воюват в Източна Украйна. Хората тук твърдят, че Киев, за да си спести неприятности в централните области, нарочно пренася тежестта на мобилизацията именно върху гражданите с неукраински произход.

Най-много случаи на отклонение от мобилизация са регистрирани именно в районите със смесено население, призна официално днес и началникът на мобилизационното управление на Генералния щаб на украинската армия Олег Бойко, цитиран от УНИАН. Това са Задкарпатието, където също има много потомци на български бежанци, Ивано-Франковска област до Молдова и други западни области на страната. Досега има заведени над 4500 дела за неизпълнение на воинския дълг.


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Фев, 2015 12:56    Заглавие: Отговорете с цитат

А това е София 2015 година, не Луковит..



Тумба от 200 роми налази за пореден път днес жп завода до столичната Централна гара, алармираха в БЛИЦ очевидци. Полицията, която е повикана на място не успява да овладее ситуацията. На мястото има и телевизионен екип, съобщи още източник на БЛИЦ.
Това е пореден опит на ромите да заличат емблематичното предприятие, работило 100 години.
Преди около половин година БЛИЦ съобщи за бойното поле, в което се е превърнал завод на Военна рампа в столицата заради циганските набези. Охранителите, които пазят частния обект, казват, че нищо не спира представителите на ромската общност. "Колкото повече им казваш, толкова повече си идват. Нагли са - по 50-60 роми минимум. Нищо не ги спира. Бих стрелял, ама не са ми разрешили", казват охранителите.
Обикновено циганите са въоръжени с чукове и лостове, не се притесняват да нападат и пазачите.


comando
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Фев, 2015 13:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Бих стрелял ама не са ми разрешили.
Ми тогава вместо патлак да ти дадат едно радио барем да им създаваш атмосфера докато къртят chicken chicken chicken comando

Баси импотентната държава братче! black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 13 Фев, 2015 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Бих стрелял ама не са ми разрешили.
Ми тогава вместо патлак да ти дадат едно радио барем да им създаваш атмосфера докато къртят chicken chicken chicken comando

Баси импотентната държава братче! black_eye


тва ясно,дай да докопаме буквите отгоре,
имам визия да стане чудно acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Фев, 2015 16:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Говори с некой дружбенски джагал да ти ги свали air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Фев, 2015 14:54    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.faktor.bg/novini/balgariya/39705-siderov.html

Носталгия по ранните години на демократичния парламентаризъм bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum