Локо(Сф)-Вихрен Сандански-03.03.07 15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Andro_loko написа:
За мача - очаквам лесна победа, добра агитка, както и прилична бройка зрители.

Дано,дано :!: :!:
Айде Честит 3-март Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 9:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо" (Сф) с нова атака срещу "Вихрен"

ЯВОР ЕВТИМОВ

Чисто ново нападение ще има "Локомотив" (Сф) в първия си мач от пролетния сезон - домакинство срещу "Вихрен" в XVI кръг на "А" група. В отсъствието на титулярната атакуваща двойка Саша Антунович (наказан) и Цветан Генков (контузен) официален дебют с червено-черната фланелка ще направят попълненията Владимир Джилас и Румен Рангелов.
"И двамата получиха картотеки, така че няма проблем да играят - разкри треньорът Стефан Грозданов. - До последно ще следим ситуацията около Генков, понеже той продължава да изпитва болки в кръста."
Наказан в състава на "Локо" е и Калоян Караджинов, аут заради травма в палеца на крака е Диян Дончев. Първи официален двубой за "железничарите" ще изиграе дошлият от "Берое" Виктор Шпишич.
Тимът на "Вихрен" е в София от снощи. Наставникът на санданчани Филип Филипов обяви 12 нови попълнения, сред които венецуелец, французин, аржентинец и португалец. Аут за мача са Габриел Сичеро и дошлият от "Локо" Любомир Величков.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 12:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе у Топ спИрт пишат че мача е от 3 :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 18:20    Заглавие: Отговорете с цитат

честита ни победа
добра агитка
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Kudravia написа:
честита ни победа
добра агитка

Много добра даже,като за мач с Вихрен :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 20:28    Заглавие: Отговорете с цитат

айде, честито момчета! доста хора се събраха на стадиона, дано тенденцията продължи... 8) 8)
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 21:03    Заглавие: Отговорете с цитат

дано дано
впечатлих се от такава подкрепа в мач с тия слабаци
дано нататък да е все така и като за начало готуването в дупница 8)
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
az ne bix kazal 4e sa slabaci...pojelavam im to4ki sre6tu levski i cska...


нещо повече, пичовете имат самочувствие и разни качества, е по-малко класнен тим са от Локо София (ясно), но не са лоши! Шейтанов го направихме вратар..
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 03 Мар, 2007 23:23    Заглавие: Отговорете с цитат

С клизма ама все пак победа! Повече в следващия мач! :shock: :P 8)

Наистина бая народ имаше, имаше и настроение, ама ще видим докога ще е това.... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 04 Мар, 2007 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Хич не съм доволен от играта на наще,ама дано това да е неква тактика,за по малкото изморяване на футболистите,за да може на края на сезона да не доиграват мачовете с последни сили,а да са що годе в по-добро състояние.Попринцип големите отбори затова си имат дълга и лавностойна на титулярите скамейка,но тъй като ние не сме голям отбор,остава да се молим това да е най-малкото,което могат да покажат и още в Дупница,където който,каквото и да ми казва е супер важен мач,защото марек играят доста стабилно,а ние като гости сме колебливи,за това е важно колкото се може повече хора да отидат.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 04 Мар, 2007 16:02    Заглавие: Отговорете с цитат

КОНТУЗИИТЕ НА ГОЛУБОВИЧ И ГЕНКОВ НЕ СА ТЕЖКИ
Светослав Табаков 3 март 2007 21:13





Травмите, които получиха в мача с Вихрен вратарят на Локомотив (София) Урош Голубович и централният нападател Цветан Генков не изглеждат тежки съобщиха от Надежда специално за Гонг. „ Глезенът на Голубович беше ударен в края на мача, а след двубоя той го наложи с лед. Генков е с натъртване в областта на кръста”, обясни д-р Павел Филипов.

Най-вероятно и двамата ще бъдат готови за следващия мач на „железничарите” от „А” група срещу Марек.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Нед 04 Мар, 2007 16:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Цветан Генков носи победата на Локомотив Сф

Софийският Локомотив спечели минимално с 1:0 като домакин срещу Вихрен Сандански при подновяването на шампионата в А група. Голмайстор за победителите бе Цветан Генков в 45 минута.

Слаби изяви имаха централните защитници на домакините Георги Марков, Йордан Върбанов и Дарко Савич и в първите 5 минути гостите можеха да поведат в резултата, но Петър Димитров и Георги Семерджиев на два пъти пропуснаха изгодни положения.

Тандемът централни нападатели на Локомотив Цветан Генков-Владимир Джилас не беше на нужната висота и повечето опасности идваха след далечни удари и нестандартни разигравания пред вратаря Шейтанов. Добра работа свършиха креативните халфове Виктор Шпишич, Димо Атанасов и Марчо Дафчев.

В 44-ата минута при изсипана топка Генков успя да надскочи вратаря Георги Шейтанов, който при сблъсъка падна и поиска нарушение. Съдията обаче не реагира и на празна врата Генков вкара за 1:0.

Второто полувреме започна вяло и без опасни положения и за двата състава. В 65-ата минута звездата на домакините Цветан Генков напусна играта, след като се обади старата му травма. Гостите пък имаха претенции за нередовно маркирана засада на Петър Димитров, който остана очи в очи срещу вратаря Урош Голубович.

В 87-ата минута Марчо Дафчев удари гредата, а две минути по-късно резервата Станислав Руменов се хвърли за дузпа, но съдията Ахмед Ахмед не реагира.

След мача

Главният акционер във Вихрен Костадин Динев нападна съдията Ахмед Ахмед: "Вкараха ни гол след чист фаул срещу вратаря. Искам да попитам Борислав Михайлов какъв е смисълът да харча пари и да купувам чужденци? Искам да попитам Борислав Александров как така се падна при този жребий да ръководи срещата най-добрият приятел на Локомотив? И накрая искам да попитам министъра на вътрешните работи Румен Петков мога ли да набия съдията???"

Стефан Грозданов, старши треньор на Локомотив:
Цветан Генков беше на прегледи в Германия заради болки в кръста. Той се прибра снощи и днес излезе като титуляр. Благодаря на останалите контузени футболисти, които играха невъзстановени днес. Най-важни са трите точки в мач като този в началото на пролетта. И аз също имам претенции към съдийството- не беше отсъдена една явна засада, от която можеха да ни вкарат и гол.

Филип Филипов, старши треньор на Вихрен:
Доволен съм от моя отбор, но съдийството не желая да коментирам. Такава е моята практика. Нека оставим съдиите да работят на спокойствие.

Георги Шейтанов, вратар на Вихрен:
Имаше абсолютен фаул срещу мен. Хванах топката във въздуха, а Генков ми удари с лакът ръцете и аз я изпуснах. След това самият той си призна, че реферът е могъл да отсъди и нарушение.

Николай Гигов, главен акционер в Локомотив:
Не мисля, че съдията ни е помогнал с нещо. Какви са тия приказки, че ни бил много близък!? Напоследък всички ми станаха приятели. Искам чуждестранен съдия за мача с Марек заради историята с Джилас, знаете че игра при тях. Не искам да се провокира напрежение. Не ме интересува дали са сателит на Литекс, ако ще и на Байерн (Мюнхен) да са сателит, аз си гледам моя отбор.

Иво Тонев, изпълнителен директор на Локомотив:
Не коментирам съдийството, нито пък ще коментирам защо искаме чужд съдия за мача с Марек. Важното е, че днес победихме с толкова здравословни проблеми в отбора. Цели четирима наши титуляри днес излязоха на инжекции.
Върнете се в началото
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Нед 04 Мар, 2007 16:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Генков се извинил на Шейтанов за гола


Националът Цветан Генков се е извинил на вратаря на Вихрен Георги Шейтанов след гола си в неговата врата, пише в днешния си брой „Тема Спорт”. Локомотив (София) победи санданчани с 1:0 с попадение на спрягания за трансфер в Арсенал футболист в 45-ата минута. Шефовете на Вихрен реагираха бурно и обявиха гола за нередовен: “Цецо ми се извини и призна, че е извършил фаул срещу мен. Нормално е да реагира така. Затова е национален футболист” - заяви вратарят на гостите Георги Шейтанов.

Президентът на клуба Константин Динев пък бе повече от бесен: “Вкараха ни след чисто нарушение. Пожелавам им да бият в Европа, но не вярвам да стане, тъй като там няма да го има Ахмед Ахмед. Искам да попитам Борислав Александров как така точно този съдия се озова на мача, при положение, че е пръв приятел на Локомотив. Питам и Борислав Михайлов, какъв е смисълът да си харча парите и да купувам чужденци. Защо да подавам жалба? Има ли смисъл? Накрая ще попитам министъра на вътрешните работи Румен Петков дали ще ми даде разрешение да набия рефера” - коментира босът.

Шефът на "червено-черните" Николай Гигов не бе съгласен с позицията на Динев: “Не виждам с какво толкова е повлиял арбитърът. Оказа се, че на мен всички са ми приятели. Сигурно затова искам съдии от чужбина. По-добре е предстоящият ни мач с Марек да не се ръководи от българин, тъй като ще има голямо напрежение” - допълни бизнесменът. Гигов визираше драмата около трансфера на Владимир Джилас в Локомотив
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 05 Мар, 2007 6:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Цветан Генков: Не съм се извинявал на никого
05 март 2007 | 05:35


Нападателят на Локомотив (София) Цветан Генков даде специално интервю за "тема спорт", в което обясни ситуацията при гола срещу Вихрен и твърдо заяви, че не се е извинявал на никого за нищо.

- Цветане, какво точно се случи при гола ти срещу Вихрен?
- Скочих за топката, после тя попадна в мен и вкарах.


- Вярно ли е, че си признал, че си извършил нарушение и си се извинил на Георги Шейтанов?
- Не съм се извинявал на никого и не виждам защо трябва да го правя. Казах му само, че не съм играл за фаул. Преди това той започна да нервничи и да псува. Трябваше да се успокои обстановката.


- Защо тогава вратарят твърди друго?
- Не знам, това си е негова работа. Нормално е като отборът му е загубил да търси оправдание и да има разминаване в думите ни. Най-лесно е да каже, че е имало нарушение. Но ми беше доста странно като го слушах какви ги говори.


- Редовен ли беше гола?
- Това го решава съдията. Моята работа е да играя. Какво, да не скачам за топката ли? Да си седя така, защото евентуално може да стане нещо нередно. Не мога да кажа дали да съм го фаулирал. Тези неща стават за части от секундата. Нямаш време да премисляш нещата. Затова на терена има рефер. Щом той е признал попадението, значи е имало такова. От там нататък всичко е въпрос на мнение.


- Каза, че Шейтанов е псувал. Теб лично обиди ли те?
- Не, към мен не е отправял реплики. Но каза някои мръсни думи в момент на яд. Доста се беше нервирал.


- Ахмед Ахмед отнесе много критики от ръководството на Вихрен. Президентът Константин Динев дори каза, че иска да го бие. Ти как видя съдийството в този мач?
- Такива неща не ме интересуват. Щом иска да го бие. Той носи отговорност за действията си. Аз обаче си мисля, че реферът свири нормално. Не е имало кой знае колко спорни ситуации. Гола си влезе, арбитърът го призна и толкова. Може и да е допуснал грешка. Но това се случва във футбола. И съдиите, и футболистите бъркат. Журналистите също го правят. Нали се е случвало на снимка, на която е Цветан Генков от долу да пише друго име?!


- Как оценяваш представянето на Локомотив София в този мач?
- Двубоят не беше кой знае какво. Но все пак е добре, че бихме. Като за първа среща това е най-важното. Тепърва ще се обиграваме и ще ставаме по-силни.


- Ти напусна терена в 65-ата минута заради контузия. Как се чувстваш сега?
- За съжаление продължавам да имам здравословни проблеми. През седмицата бях в Германия на лечение. А на мача с Вихрен чувствах болки през цялото време. Надявам се, че всичко ще се оправи скоро. На този етап обаче нещата не са добри.


- Ще можеш ли да играеш срещу Марек в следващия кръг?
- Още не е ясно, но се надявам да се възстановя.
Пролетният дял започна със скандали, а вашият президент Николай Гигов каза, че очаква напрежение в Дупница. Защо според теб се получава така?
Всеки може да прави каквото си иска. Мен лично не ме вълнуват разни закани и излишно изнервяне на обстановката. Трябва да играем добре и да бием.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Пон 05 Мар, 2007 10:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съжалявам че не можах да дойда било е яко шоу.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum