Мъката Спортен комплекс "Локомотив"
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев, 2010 17:09    Заглавие: Мъката Спортен комплекс "Локомотив" Отговорете с цитат

Айде тука пишете кво що,около мъката наречена база,стадион и т.н. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев, 2010 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Сеа не знам дали е много по темата ама тук имаше една аналогична тема.

Цитат:
Ръководството на ЦСКА реши част от приходите от билети за мача с Локомотив Пловдив да постъпят в ДЮШ и за ремонтни работи на стадион „Българска армия”.
40% от парите ще бъдат отделени за ремонт на стадион „Българска армия”, а 20% от сумата ще отидат в ДЮШ на клуба.
Точно поради тази причина цените на билетите за първия пролетен кръг в А група са завишени в сравнение с тези от есенния полусезон.

Цените на билетите за мача ЦСКА - Локомотив Пловдив на 27 февруари от 16.45 часа на стадион Българска армия:

- Сектор А - 12 лева
- Сектор В - 9 лева
- Сектор Г - 5 лева

- Сектор Б (гости) - 8 лева


Нтакааааа....какво забелязваме??! Наще какво още чакат? Май насякъде става така, ама тук поне чорбарите обясняват за какво ще идат кинтите.И така има сми да се дава... congratulate clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев, 2010 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Еврейският стадион бил годен за футболни мачове, СЕДАЛКИТЕ били ОК, единствено дето в залите имало малко мухъл и имало каша с нормативните документи за собствеността. Е да ви еба майките!!! Вчера за нашия стадион и дума не казаха за това, пичка ви лелина продажна, журналистическа.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев, 2010 19:27    Заглавие: Отговорете с цитат

ясно,е че еврейския стадион също е много зле и опасен.Говоря стадион.Ся сектор А дето им сяда цялата публика може и да е о.к
А нашия стадион в този си вид наистина е пред затваряне няма какво да се сърдим.База за юноши около него 0 или един терен от сгурия,може би такива няма и в най-западналите държави в Африка,за сметка на това локви и дупки около него бол
За залите не ми се коментира въобще
За да стане нещо около стадиона мисля,че е по-добре да го затворят.Но това да стане изцяло-зали,складове,зъболекарски кабинети и прочие.Това е последния шанс да стане нещо и да се задвижи некъв ремонт или да се търси ново място за стадион
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Чет 18 Фев, 2010 23:46; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев, 2010 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

И кво...? Ще ходим да играем на Национала? Или в Мировяне? Там толко мноо кинти играят че нема да го затворят освен ако не дай си Боже стане некоя трагедия.... boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 18 Фев, 2010 21:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Evreiskiq bil dobur ..... kakvo mu e dobroto AZ SI SCHUPIH KRAKA NA NEGO

PS:Izvinqwam se za latinicata
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 19 Фев, 2010 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Първенството почва на стадиони убийци
Козирката в Надежда се клати, трибуните на Герена се свличат, на Армията опасността дебне от входа


Въжетата, които държат козирката в Надежда, плачат да бъдат подменени


Седмица реди подновяването на първенството в "А" група стадионите на водещите клубове тънат в разхруха и мизерия. През изминалите два дни съоръженията минаха проверка от общинската комисия, назначена от кмета на София Йорданка Фандъкова. Официалното становище на експертите ще бъде изнесено в понеделник следобед, но предварителните данни са повече от отчайващи. Фактите сочат, че стадионите на ЦСКА, Левски, Локомотив (Сф) и Славия са в трагично състояние и подлежат на основни промени
Събраните данни от инспекциите на 4-те съоръжения ще бъдат обобщени в протокол и официално становище за всички стадиони. Комисията е съставена от специалисти от всякакви направления - архитекти, юристи, икономисти, представители на пожарната и МВР. Всички те са в контакт с председателя на Лицензионната комисия към БФС, която има последната дума за получаването на лицензи.
- Нямаме пряко отношение към даването на лицензи. Ние просто изразяваме мнение и представяме протокол на база данните, които сме събрали. Констатираме, но решението го взимат други - заяви за "7 дни спорт" главен инспектор Антон Златанов, който е един от членовете на общинската комисия.
Процедурата, по която ще минат клубовете е следната: Общинската комисия излиза с официално становище, което всеки клуб може да обжалва в 3-дневен срок
Ако отборите нямат възражения, данните се предоставят на министъра на спорта. Той от своя страна препраща протокола до Министерството на регионалното развитие и спорта и МВР. Двете министерства имат 7-дневен срок да разгледат данните, след което ги връщат обратно на министъра.
Според главен инспектор Златанов стадионите, меко казано, не са в добро състояние. Като най-голям проблем Златанов посочи собствеността на базите.
- Клубовете наистина имат огромен проблем със собствеността. Реално те не могат технически да извършват по-сериозни промени и ремонтни дейностти. Дори да има добро желание от тяхна страна, това няма как да се случи. В момента юристите от комисията проследяват историята на базите и тяхната собственост - обясни Златанов.
По предварителни данни най-тежко е положението на стадион "Локомотив". Червено-черните имат сериозни проблеми с множество течове. Залите са абсолютно нефункционални, но това не е всичко. Въжетата, които държат козирката над главната трибуна, са износени и трябва да бъдат незабавно подменени. Преди време част от козирката се разхвърча по време на мач, като по чудо не обезглави някои от феновете по трибуните. От Локомотив обаче едва ли ще могат да отделят средства за ремонтни дейности. Най-старият столичен клуб Славия също има проблем със своите зали. Белите разполагат с отлични условия за футболния отбор, но от комисията определиха състоянието на залите с думите "много зле". Стадион "Георги Аспарухов" продължава да бъде измъчван от стария проблем със свлачища на трибуните, докато Армията няма достатъчно входове, а това създава предпоставки за хаотично и опасно струпване на хора и мелета. Освен това баскетболната зала на "Българска армия" не се стопанисва и запада все повече. Проблем за всички столични клубове се явява липсата на пътища за евакуация.
- Съобразяваме се с обстановката в страната и липсата на средства, но трябва да дадем точна оценка. Не искаме някакви чудеса от клубовете, но проблемите наистина са сериозни - коментира още Златанов.
Инспекцията на общинската комисия приключва в понеделник по обяд, когато ще бъде проверен и стадион "Академик". След обявяване на становището предстои Лицензионната комисия към БФС да направи нова проверка и да вземе крайно решение за всички клубове.


E aре де!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 20 Фев, 2010 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

е хубаво де,ше падне козирката black_eye ?

А Елтън Джон ше събере 20 000 примерно там,или му дреме кура на ква съборетина ше пее,едва ли?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 20 Фев, 2010 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе че козирката е трагедия си го казва дори самият И.Т. Ама верно от друга страна кой ли не идва да пее при нас...Нещо се разминават нещата.Ама дано се размине некоя трагедия щото.... bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 20 Фев, 2010 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам кое-какво, ама днеска в 7ДНИ Спорт кой ли не, куц и сакат, се оплаква как имал проблеми със стадиона и как "държавата" го ебава от не знам си колко години, а от наша страна, където сме най зле - мълчание. Е да ви еба майките! Само ние ли трябва да вдигаме джабала!

В тоя ред на мисли ми се породи една идея, ама ще пиша в частния, за всеки случай.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 20 Фев, 2010 13:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи видях ти идеята и я коментирах. Иначе това е най-лесното. Но нашите т.нар. шефове са си пословични мълчаци и няма нищо да видиш.Нито да чуеш. Така между другото ще скалъпат нещо и всичко ще утихне... connie_29 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Medala



Регистриран на: 20 Апр 2007
Мнения: 520
Местожителство: http://pins-scars-collector.page.tl/

МнениеПуснато на: Съб 20 Фев, 2010 19:52    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз мисля че е по добре да се направи чисто нов малък и кокетен стадион за около 10000 човека. с осветление табло и модерен .някъде около захарна фабрика.
тая инициатива може да се подеме от феновете.
ма не ми се верва тоя дзифтар гигов да се заеме с тоя проект.
ще потулят всичко и ще си дишаме прахта в илиянци.....
лично мнение. banned
_________________

http://pins-scars-collector.page.tl/

http://www.zazz.bg/play:9eafc67f

http://mercedes-bulgaria.com/forum/index.php

това е нов сайт посетете - го моля.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Фев, 2010 11:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички знаем че това с новия стадион няма как да стане. Ами дайте да натиснем или да палим свещи да се оправи този, който макар и в мегатрагично състояние има потенциал да стане нещо читаво, а и все пак си е нашия дом.... congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 21 Фев, 2010 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

кой и откаде пари ше намери да направи друг стадион-глупости.
Както повечето теми (90%) си ляламе тотални тъпотии...
Аз съм приел сегашното местоположение на стадиона,както и самия стадион.Просто трябва да се стегне,това е.
И въобще не съм за да се мести Локомотив на друго място,което е и утопия.Свързани сме емоционално с това място и не само,там са се преплели съдбите на хиляди хора.Края на 80-те,началото на 90-те като ме водеше баща ми пътувахме по половин ден от другия край на София,въпреки това ми беше супер кеф.Колко от вас са гледали Локомотив на Захарна фабрика?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 21 Фев, 2010 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Дабе тва със Захарна ф-ка е приказка под шипковия храст. Хората дето го помнят това место или вече са на оня свят или са от сектор "повече нема да стъпим". Така че айде да си насочим усилията в правиланата посока викам. aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 1 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum