Мъката Спортен комплекс "Локомотив"
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 29 Апр, 2010 6:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Копелеееее....хората и проекти си праат вече,ние хабер си немаме какво ще стане утре... black_eye black_eye connie_29 connie_29 connie_29


стига бе ти сериозно ли?
за пример Армията вадиха 300 проекта,говедата строиха "Раковски" уникален
тия проекти са хумор и сатира biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 29 Апр, 2010 7:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Мечтите са безплатни и дават крила. biggrin А ние дето само с един як ремонт сме най-близко до истината си бъркаме в ? comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 29 Апр, 2010 7:44    Заглавие: Отговорете с цитат

"Ние"? boast bye connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 6:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Току що по БТВ спортният министър Свилен Нейков рече, че относно стадион "Локомотив" до десет дни ще бъде взето решение какво-що, и че за концертът на Елтън Джон е говорено с БФС, така че и ам се очаквало раздвибване. Щяло да се направи "сериозна организация" което ми прозвуча като "концерт все пак ще има, ама ще докараме много линкейки, да има да изкарват труповете." *посипва си устата с пепел*
Като дойде до въпроса за собствеността, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ се започна с уклончивостите "хър-мър-цър". Демек нищо ново. bye

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Току що по БТВ спортният министър Свилен Нейков рече, че относно стадион "Локомотив" до десет дни ще бъде взето решение какво-що, и че за концертът на Елтън Джон е говорено с БФС, така че и ам се очаквало раздвибване. Щяло да се направи "сериозна организация" което ми прозвуча като "концерт все пак ще има, ама ще докараме много линкейки, да има да изкарват труповете." *посипва си устата с пепел*
Като дойде до въпроса за собствеността, ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ се започна с уклончивостите "хър-мър-цър". Демек нищо ново. bye


нали вчера си говорихме с тебе,
на кого да го дадат стадиона?
на Кайчо ли?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Стадионът ако въобще ще се дава на някой ще е на общината. После може да се мисли за каквото и да е. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

наред че в отбора няма една стотинка и това за капак:

Цитат:
Въпреки това Sportal.bg успя да достигне до списъка на комисията, която ще лицензира съоръженията като се оказа, че през следващия сезон само пет отбора ще могат да играят на собствените си стадиони, при положение, че направят козметични промени. Това са Левски, Литекс, Черноморец, Славия и Сливен като последните два отбора трябва да си изградят осветление по изискване на телевизиите.

Останалите клубове - ЦСКА, Локомотив София, Черно море, Миньор Перник, Пирин, Берое, Монтана, Локомотив Пловдив, Локомотив Мездра, Спортист Своге и Ботев Пловдив няма да може да играят у дома, ако коренно не променят състоянието на стадионите си.

А именно - обезопасяване от струтване на трибуните, изграждане на тоалетни, подобрение на тревната настилка, създаване на удобства за работа на медиите и полицията, парко места и осветление. Това обаче в никакъв случай не означава, че проблемните клубове няма да може да вземат участие в "А" група, но просто трябва да наемат други стадиони.

Комисията ще вземе решение относно стадионите на 15 май.

Най-добрите стадиони според комисията: "Васил Левски" и "Лазур"

Съоръженията, които отговарят на критериите: "Георги Аспарухов" и "Стадион градски - Ловеч".

На стадионите "Хаджи Димитър" в Сливен и "Славия" трябва да се изгради осветление

Най-опасните съоръжения - "Българска армия", "Локомотив"(София), "Христо Ботев", "Локомотив" (Пловдив)

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 12:50    Заглавие: Отговорете с цитат

^Поне са ни сложили на второ място. bb biggrin

Metala написа:
Стадионът ако въобще ще се дава на някой ще е на общината. После може да се мисли за каквото и да е. agree


Tочно и аз съм на това мнение. Виде се, че Кайчо пари нема => нема и да влага. Интересното, обаче, ми е "общинският модел" дали може да се приложи на практика и в София? При все ми се чини, че ще е по-добре от това което е сега. Спонсори, стига да се направи качествен *бизнес* план, съм сигурен, че също ще се намерят. Щото Отново) с тая "база" и "школа" дето имаме, с настъпването на модерния футбол (ега се скашка) ако не се направи нещо по-този въпрос ще сме пътници преди да можем да кажем "Локо". bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Ма ние така или иначе ще играем на В.Левски ако не се намерат пари за въжетата и за нова трева...Ама то както се е тръгнало да се намира... bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 03 Май, 2010 12:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Нали уж щеха да затварат само "В"?

Как да е, аз (вече) съм за радикални мерки. Ако требва да не могат да заяват ни един стадион и да ходим да си ритаме с Требич у "Б" ("В"?) Група. dirol

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Май, 2010 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
За добро или за лошо: Телевизиите спират парите на "А" Група
Пет, 2010-05-07 11:51
Ръководството на двете телевизии, които държат правата на мачовете от родното първенство, е изпратило остро писмо в БФС, в което се казва, че от следващия сезон парите могат да спрат за някои стадиони, пише „24 Часа”.

Оказва се, че 2 години след началото на договора не е изпълнено нито едно изискване по отношение на стадионите в България, което правело излъчванията доста трудни, а картината с ниско качество.

В договора имало залегнали над 10 страници изисквания по отношение на това къде и как трябва да бъдат разположени камерите и рекламите, къде да бъдат студиата. В момента се оказва, че нито един отбор не е изпълнявал напълно тези изисквания.

От следващия сезон започват санкциите, които са главно финансови.

Някои от стадионите били просто неспасяеми по отношение на предаванията, което означава, че дори да има преки предавания, от тях клубовете няма да получат и лев от правата.

Парите от този сезон ще бъдат разпределени както през миналия - по броя на спечелените точки. Това означава, че най-много ще вземат от Литекс и ЦСКА.

Литекс започва сериозен ремонт на стадиона си през лятото, като ще го стегне дори за групите на Шампионската лига. УЕФА е вкарала нови изисквания към съоръженията, но България има още една гратисна година, която ще изтече както всички останали.

ЦСКА пък се мести на „Васил Левски", след като „Българска армия” е на практика опасен за зрителите. „Локомотив” също е в доста окаяно състояние, но още няма всички необходими документи. Дори на стадионите, които считаме за най-добрите в България, нямало всичко необходимо за инсталирането на телевизионната техника.



Сегаа...само да вметна че чорбите вече са си заявили "Васил Левски" за мачовете от "А" група догодина. bye bye bye Демек май ние пак ще треа да се съобразяваме и да го духаме като се реди програмата. Очаквайте пак мачове у петък в два часа... angry2 bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 08 Май, 2010 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва си твърда ръка иначе нещата щяха да останат на самотек ... ако трябва да има 2 стадиона и 5 отбора да играят ...

Иначе нищо няма да се промени ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Май, 2010 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Трябва си твърда ръка иначе нещата щяха да останат на самотек ... ако трябва да има 2 стадиона и 5 отбора да играят ...

Иначе нищо няма да се промени ...


Само че нали се сещаш че от всички тия твърди ръце губим ние щото като клуб сме меки китки. И пак никой няма да се съобразява с нас, и пак ние ще сме големите губещи. Както винаги... bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Съб 08 Май, 2010 12:34    Заглавие: Отговорете с цитат

ИМА една поговорка: една баба когато не иска да меси, тя само сее.Досещате се за кого се отнася тя- за др.Гигов.Дали няма пари или пък ги има но не му се дават,то е все едно и също и крайният резултат е факт,който всички виждаме.А той само намира оправдания за абсолютно всичко,а ма за каквото и да се заговори на каквато и да е било тема само със собствеността на стадиона. Моля се на Господ,ако трябва и в църква свещичка ще запаля,дано никога базата-стадиона не преминат в ръцете на този изпечен мушенник,защото просто само като си помисля какво може да ни се случи след това изтръпвам целия.Сегашното дередже ще ни се струва като рай в сравнение с това което може да докара на ЛОКОМОТИВ т.е.и на главите ни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 08 Май, 2010 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре тогава какво е решението??? Ем искаме база, ем да не е на Гигата? Как ще стане това? Кой ще дава пари? Кой ще инвестира? Държавата, общината...Аврионов?!?
Според мен най-големият ташак ще е да дадат естадиото на общината и Гиги да почне да се ослушва и да не го иска. Ама е тогава вече гаранция ще се намери некой който да иска и това е реален шанс някой да го замести. Ама това е само в сферата на пожеланията и мечтите. chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum