ЛОКОМОТИВ-СФ - БЕРОЕ 28.2.2010 14часа Про.бг тв-неделя
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 28 Фев, 2010 23:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, човече, обясни ми какъв е тоя прес рилийз "... полицията ще арестува между четири и пет човека заради димката..." КАКВО Е ТОВА?

Второто видео не е и за коментар. Някой ако ми посочи къде се вижда нашето момче да атакува полицай, ще му дам значка г-н Спок (за заслужил фантаст).

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 1:02    Заглавие: Отговорете с цитат

УШЕВ - ПЕДЕРАСТ!!!
Що трябва да се затваря темата бе?
Ако има някоя мишка да слухти - да си ебе пичката лелина!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
whitepride1913
Гост





МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 3:07    Заглавие: ei Отговорете с цитат

Mom4eta, ot slavia sum nie 6te vi podkrepim v taq 6ibana situacia, ne moje na nas da se zabranqva, vseki put da palime dimki i fakli, a drugite otbori da si palqt stadionite, pravat se problemi samo na nas!
Върнете се в началото
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 7:16    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за смислените коментари на Заралията и Слависта ! agree
А за шибаняците дето скочиха да бият деца ,сакати(с извинение) и жени -ТИЯ ПАРИ ДЕТО ГИ ВЗЕМАТ ТОЯ МЕСЕЦ ДА ГИ ДАДАТ ЗА СВЕЩИ !!!
Нещо трябва да се измисли и Търо е с много умна идея!БОЛИ ВИ КУРА АКО НЕКОЙ СЛУХТАРИ В НЕТА... comando black_eye
Още на другия мач давайте идеи за тапети и песни против БАНДИТИТЕ С ПАГОНИ ! angry2 bad angry2
САМО ЛОКО !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 7:17    Заглавие: Re: ei Отговорете с цитат

whitepride1913 написа:
Mom4eta, ot slavia sum nie 6te vi podkrepim v taq 6ibana situacia, ne moje na nas da se zabranqva, vseki put da palime dimki i fakli, a drugite otbori da si palqt stadionite, pravat se problemi samo na nas!


евала,това е нчина.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 7:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Комисар Антон Златанов: Феновете на Локомотив употребяваха наркотици
28 февруари 2010 20:26 Размер на шрифта: T- | T | T+
© Sofia Photo Agency Комисар Антон Златанов заяви в интервю за Дарик радио, че привържениците на Локомотив София са употребявали наркотици след края на мача срещу Берое, когато се стигна до сблъсъци между органите на реда и феновете на домакините.


„Стадионите не са място, където да се пуши трева, да се употребяват наркотици и т.н. Това е мястото, където се спортува и където ходят любители на спорта, а не на наркотиците. Част от лицата, които бяха задържани бяха видени да правят точно такива неща на стадиона. Тя трябваше да бъдат задържани и профилактирани, за да се види дали в тях има още наркотични вещества или не”, коментира Златанов.


„Първата част от задържаните лица, които възпламениха няколко димки, една от които хвърлиха на терена. Както знаете това също е забранено. Не биваше въобще да се стига до такива циркове. Дотам се стигна, тъй като по време на задържането голяма част от агитката на Локомотив започнаха да скандират и се опитаха да попречат на задържането на въпросните лица. За съжаление едно от задържаните лица наистина е инвалид, но категорично нито е бит, нито е удрян. Бременни жени също. Категорично отричам такова нещо. Единият, който се опита да противодейства на задържането блъсна наша колежка беше задържан. Беше с доста висок адреналин и се наложи четирима полицаи да го озаптяват Той дефакто нападна служител на реда по време на изпълнение на служебните си задължения”, каза още комисар Антон Златанов.

Още по темата:Румен Първанов: Инцидентът не беше провокиран от наши фенове

Инциденти след Локо Сф - Берое
Е ТЕ ТОЯ ТРЕА ДА ГО ПСУВАМЕ ДОЖИВОТ... black_eye comando black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

От тук нататък ще има яко промиване на мозъците на хората със всичките им пропагандни средства ,за да изкривят представата им за реалността
За радост тоя път се оакаха по редица причини:

1. Камерите заснеха тъй нареченото ,, насилие над милицията" - видя се от интервюта и реални кадри кой кого беше бил ,кой какво лъже и се опитва да се скрие зад правомощията на закона. Видя се двойния аришин за мерене - единия ден стадионите запалени - реакция никаква - 3 арестувани , на другия ден за една димка - 10 в това число инвалид , 2 набити инвалиди - Кака Ани и Брата на Пената - и едно момче изгоряло защото защитило сестра си.

2. Този път обаче трябва да има отговор на преднамерените атаки срешу нормалните данакоплатци - ЗАЩОТО НЕ МОЖЕ ДИЛЪРА ДА ПРОДАВА ОКОЛО УЧИЛИЩАТА , ПЯНИЦАТА ДА КАРА СЛЕД КАТО Е УБИЛ ЧОВЕК, КОРУМПИРАНИЯ ДЪРЖАВЕН ЧИНОВНИК ДА МИ СТРОИ ВИЛИ И ДЕЦАТА МУ ДА УЧАТ В ЧУЖБИНА , А ТУК ТЕЗИ НА КОИТО ПЛАЩАМ С ДАНАЦИТЕ СИ ДА БИЯТ ОБИКНОВЕНИЯ ГРАЖДАНИН. И да се опитват да изкарат феновете на Локомотив престъпници.

3. Трябва сериозна среща на всички които ги боли за Локомотив София .
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 7:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ама чакай бе, Чико, сега наша работа е да накараме всички тези медии, както ни киснат на първите страници, така и да ни се извинят и да потърсят и те сметка от полицията, защо дезинформира обществото по начин, известен ни отпреди 20 години.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 8:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Батки вие не скивате ли какво става? Това е поредният "Октопод" или друга идиотска показна акция на сегашната власт, за да демонстрираме видиш ли ние колко сме корави срещу лошите. Аз ходя над 15 години на мачове и за пръв път виждам някой да се изтапанчи по телевизия и с изявлението "ще бъдат арестувани еди колко си хора за някаква тотална глупост".Тва звучи като някакво поръчково изпълнение на норматив ....като ценоразпис - "димка 10 човека, бомба 7 човека, песен против кулите - 12 човека". Баш как си е било по тошово време bye bye Повечето медий са лизачи на властта и сега ще ни изкарат на Бин Ладен братовчеди. То за тва и оня смешник почна да измисля редовните глупости за дроги ала бала. Искам да знам сега като ги говори тия лайна и не намериха нищо у никой ще се извини ли или па ще се прай на Рамбо...Ташак и тва е. Просто тоя път се насочиха към нас. Явно им влизаме в полезрението...

П.С. Купете си "7 дни спирт". Вече сме новина! bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 8:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате, едно към едно с това, което си мисля и аз. Писах за тоя кирлив вестник. В Меридиан Мач го имало същото. Въпросът е дали ще го има и сега, когато трябва да ни се извинят и какво ще направим по въпроса.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 8:48    Заглавие: Отговорете с цитат

кука да се извинява-да,да.
Най доброто е че са пуснали момчетата.Кураж пичове.
Иначе всяко правителство се крепи на репресивен апарат и промиващи мозъци медии-това е.
продължава да се налага сред хората неинтересуващи се мног много.
една тъпа путка ми разпавя оня ден -вие лумпени,как ше си водиш детето,на кво ше го възпиташ.Тя не е коректив ,ама е представителна извадка на промитите мозъци. angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 10:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Парц в ММ как са те изтипосали централно... blum2 biggrin

Ясно е че тия капути сеа ще си праат евтин PR на наш гръб. Дори и акция може да ни дадат име ахахах. Въпросът е ние да не си мълчим. И да си разваляме настроението от готината победа.

Мен вчера отборът много ми хареса. Сашко е гении. Левашки се справи адски на ниво, а Камбура нещо силно скатаваше. boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

някой да сканира статииите от вестниците по възможност

а за ченгетта, които четата в форума ЕБАВАЙТЕ СИ МАЙКАТА
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

между другото освен всички простотии вчера,гледах на запис за какво е изгонен Гошо Марков.
тоя от Берое го хваща за гушата и го бута на земята и на нашия червен картон-е такъв червен картон не бех виждал.А марков разправя че го изгонил защото не носел храна на рефера-хаха.ебати и гаврата.Камбура се стара колкото можа,Сашко арабия тръгва екстра,дано не повтори Мукаси само.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Съдиите които не знаят за какво става въпрос в дадената ситуация дават картони и на двете страни ... в случая така се случи !
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 5 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum