ЛОКОМОТИВ-СФ - БЕРОЕ 28.2.2010 14часа Про.бг тв-неделя
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
B.s.Crew
Гост





МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Това, което ви се случи ни е до болка познато за жалост. И ние в определени мачове сме горе/долу, колкото вас и също сме ставали свидетели на подобни кофти изпълнения. От Черноморец Бургас съм. Преди една година някъде за една консверва сложена върху седалка едно момче беше наградено с 200 лв(ЗА ЕДНА ШИБАНА СЕДАЛКА) и 1 година забрана за посещение на спортни мероприятия. Нали се сещате това, кога ще стане на мач на животинските отбори... ще се опитаме да направим нещо за вас, днес е малко рано, но на следващия мач със сигурност ще има поне едно трансперантче във ваша подкрепа.

П.С. Може и да ви прозвучи малко странно, но по наши мачове преди да се палят факли, димки и прочие няколко часа преди дадения мач се дава списък на ушевите със хората, които ще ги палят. Там има всичко - ЕГН, данни, и сякакви подобни глупости. Ако и 1 димка/факла има повече познайте какво става с човека, който я запали.... 101% A.C.A.B.!
Върнете се в началото
TSST



Регистриран на: 17 Сеп 2009
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление такава е ситуацията в България, момчета. Това пак е някаква "респектираща акция" на куките. Естествено комплексарите, като не могат да скочат на чорбата трябва някъде да си оправдаят заплатата и естествено целта са малките агитки (друг е въпросът така ли се оправдават данъците на обществото ). На нас вече преди всеки мач ни се заявява как ако палим ще ходим до 6-то и като питаш, а защо за някой може, отговарът е "абе айде глей си мача". Цивилки вече има на всеки мач, снимат си с камерки и т'ва е. Явно ние сме най-голямата заплаха в тая държава за обществения ред.

Не знам ако искате дайте да бацнем един общ тапет или да излезем с обща декларация, друго не знам ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

B.s.Crew написа:
Това, което ви се случи ни е до болка познато за жалост. И ние в определени мачове сме горе/долу, колкото вас и също сме ставали свидетели на подобни кофти изпълнения. От Черноморец Бургас съм. Преди една година някъде за една консверва сложена върху седалка едно момче беше наградено с 200 лв(ЗА ЕДНА ШИБАНА СЕДАЛКА) и 1 година забрана за посещение на спортни мероприятия. Нали се сещате това, кога ще стане на мач на животинските отбори... ще се опитаме да направим нещо за вас, днес е малко рано, но на следващия мач със сигурност ще има поне едно трансперантче във ваша подкрепа.

П.С. Може и да ви прозвучи малко странно, но по наши мачове преди да се палят факли, димки и прочие няколко часа преди дадения мач се дава списък на ушевите със хората, които ще ги палят. Там има всичко - ЕГН, данни, и сякакви подобни глупости. Ако и 1 димка/факла има повече познайте какво става с човека, който я запали.... 101% A.C.A.B.!


Благодарим за подкрепата пичага!
не се ли обединим по малките агитки срещу тая сган сме загубени!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Заедно с/у репресията !

bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Парц в ММ как са те изтипосали централно... blum2 biggrin


Имаш ли го бе, уу. Сканни/снимай да се вида като хулиганин. biggrin


Благодарим на всички, които застават зад... тази идея, да я наречем. Наистина, общ тапет би бил най-доброто решение. Предполагам ще избистрим нещо за преди следващият мач.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ShedBlood
Гост





МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 14:59    Заглавие: Отговорете с цитат

+1 от мен, а аз съм славист.

Определено трябва да излезем с трансперант, това е най-малкото, което може да направим.
Предлагам текстът да е идентичен на всички плакати от агитките, които ще издигат.
Засега виждам активност от нашите фракции (Славия), от "Черноморец" и от вас. Дано станем повече до следващия кръг. Само така ще привлечем внимание.
Избиват си комплексите срещу нас, в "Б" сектор може да умреш от свръхдоза само във въздуха, да не говорим за десетките бомбички и димки на мачове, видяхте какво беше на Кочината - подпалиха си стадиона от факли. Задържани имаше ли? Не. Абсолютно съм с вас момчета, ние търпим същите лайнарщини.

ACAB!!!!!!
Върнете се в началото
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 15:18    Заглавие: Отговорете с цитат

абе ебати и мача,ебати и чудото.
Нз защо чак сега коментираме това, след като ТО си е било така винаги.
Абсолютно Централизирана Агонистична Баретищина едва ли не ! angry2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ultrasjoreto



Регистриран на: 21 Окт 2008
Мнения: 286
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 17:21    Заглавие: Отговорете с цитат

http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-31775
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joreto.lokosf_fan



Регистриран на: 15 Окт 2008
Мнения: 259

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 19:19    Заглавие: Отговорете с цитат

пуснаха ме най накрая изкарах 24 часа в районното,излязох престъпник наркоман и бияч хаха,дано само всичко завърши с добър край,защото си мисля че ще си измият ръцете с мене
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 19:21    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
пуснаха ме най накрая изкарах 24 часа в районното,излязох престъпник наркоман и бияч хаха,дано само всичко завърши с добър край,защото си мисля че ще си измият ръцете с мене


Споко! Няма да им се даваме! Цялата трибуна е зад теб! bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

joreto.lokosf_fan написа:
пуснаха ме най накрая изкарах 24 часа в районното,излязох престъпник наркоман и бияч хаха,дано само всичко завърши с добър край,защото си мисля че ще си измият ръцете с мене


кураж пичага,не си сам!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
1914
Гост





МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

A.C.A.B. много добре знаят, че в БГ всички сме си путчици и никога няма да е обединим за нещо и затова ще си правят каквото си искат, това е тъжната истина, нищо не може да се направи вече...
Върнете се в началото
Jenia LCI



Регистриран на: 25 Сеп 2006
Мнения: 1626

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 23:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, гниди,
рапортувайте на Златанов, че
много дребни хора са ставали велики, но той ще си остане лилипутьо!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Мар, 2010 23:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Jenia LCI написа:
лилипутьо!


Ефалата Женя!!! Тва ми хареса clapping clapping clapping Напоследък почна мноо да ме кефиш...ама едва ли щи звънна... acute biggrin bb bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ловеч
Гост





МнениеПуснато на: Вто 02 Мар, 2010 0:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Същите истории (но без медийно отразяване) са ни познати и на нас.
"Селяни", граждани - трябва да излезем заедно с позиция.
Лесно е срещу малобройните агитки да се действа и да се трупат точки, а срещу тълпата от свине и говеда да се крият зад щитовете.
+1 от нас
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 6 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum