ПИРИН-ЛОКОМОТИВ-СФ-21.03.10-13ч. / Кюстендил
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 15:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Много дезорганизирано играха наще! Нямаше хъс и голямо желание за победа! Хубавото е , 4е не загубихме! Трябва обаче да се стегнат, че с такава игра незнам........
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала на всички днес,които подкрепиха отбора в иначе толкова тъп мач.
Няма да го запомним с нищо.
Днес добра група,следващото гостуване още повече.

аа и кур за Ринг и ония насрани путки,да им се изцвъкам на опулените физиономии.Борето Касабов ли им пише текстовете,тва мигащо говедо като мигач на жигула.Тая дузпа се свири да ви еба путката майчина!!!! biggrin
За червения картон на Марков що не реват?Съдията беше за гъби,както и половината ни отбор...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-хубавото е че този път късмета беше с нас и не загубихме.Наще изпуснаха положенията си през първото полувреме и затова така се получи труден мач.Евала на всички които бяха в сектора.САМО ЛОКО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 22:48    Заглавие: САМО ЛОКОООООООО-СФ Отговорете с цитат

PILATA написа:
Евала на всички днес,които подкрепиха отбора в иначе толкова тъп мач.
Няма да го запомним с нищо.
Днес добра група,следващото гостуване още повече.

аа и кур за Ринг и ония насрани путки,да им се изцвъкам на опулените физиономии.Борето Касабов ли им пише текстовете,тва мигащо говедо като мигач на жигула.Тая дузпа се свири да ви еба путката майчина!!!! biggrin
За червения картон на Марков що не реват?Съдията беше за гъби,както и половината ни отбор...
тея от ринг тв наистина много се изложиха с коментирането на мача-още повече че го коментира и тоя нашия който се пише локомотивче-според мене медиите не трябва да взимат страна а те днеска се насраха-а за мача мога да кажа първото полувреме добре играхме и испуснахме добри положения-второто мисля че тоя гол малко ни обарка но и срещу 11 човека отзад много трудно се играе-все пак си миля че ако още малко вдигнем нивото няма кой да ни бие
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

абе днеска Камбуров скъса нервите.....ама дано се реваншира в сряда с нов хеттрик biggrin с оглед на случилото се в Мездра,тая точка се оказва скъпичка biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 22:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубавото повторение го дадоха след като свърши мача. За наш Илиян останах едва ли не с впечатлението, че и на него му сипват какво а говори. Имам чувството, че по всички медии като да им е платено да ни хранят отбора с пълна пара - само мастъра на конспирациите Диков рече, че (и) за него това си е дузпа. JC_banger


Е сега по Диков пак ще го дадат.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

той Сашо Диков винаги си е наопаки,тъй че....... agree а бе да кажем,че по имаше дузпа в сравнение тази на Левски с/у Перник.....ама дано в сряда съдийте да са от Кипър....щото очаквам ,ако са наще да има яко клане на Локо...... comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 23:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Е нема, е сега го даде отново - за мене си е дузпа. Оня му скочи на Преславиньо връз главата в гръб. И червения на Марков си е червен, съвсем умишлено го шибна оня с лакът.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 21 Мар, 2010 23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе той Гошо винага маа с некви ръце се едно ше излита...не съм сигурен че го удари нарочно
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 8:39    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?issueid=5392&sectionid=12&id=0001903

коментарите отдолу clapping

за уважавания от мен г-н Грозданов.Той остава винаги такъв мисля за повечето от нас,ще го помним с добро.Но като ни беше тренер и ни свиреха далеч по слешни дузпи нищо не казваше.
Гошо Марков водеше топката,оня му се препречва,какво да направи-да го цуне ли?
Ситуацията с тоя корнер е повече от показателна за къв малоумник съдия става въпрос acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 8:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Не че искам да му ставам адвокат, обаче Грозданов това го каза веднага след края на мача, а, пак казвам, читаво повторение на ситуацията дадоха чак след интервюто с 'Куката (което беше след това с Гроздань).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 9:27    Заглавие: само локоооо-сф Отговорете с цитат

дузпата си я има.просто защитника на пирин прегоря в тая ситуация и вината си е изцяло негова.сега се вдига голяма врява щото беше 90 мин. ако беше 60 мин. никой нямаше да я оспорва.аз винаги съм бил на мнение че да фалираш противников играч когато е с гръб към твоята врата е най голямата простотия а нашите футболисти често го правят от което следва че не могат да мислят много много acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

бе можеше и да не изгони марков можеше и да не свири дузпа горе долу положението е 50 на 50.
ама каква европа щом не можем да бием голобради юноши на бай гроздан жалка история както и вси чко наоколо.
а на некой който от 12 мача има 3 червени картона не може да си сдържа нервите на терена по добре да си ходи на село то щото не че в нашия отбор има от софия де bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 11:17    Заглавие: САМООООООООО ЛОКООООООО-СФ Отговорете с цитат

brat4eda написа:
бе можеше и да не изгони марков можеше и да не свири дузпа горе долу положението е 50 на 50.
ама каква европа щом не можем да бием голобради юноши на бай гроздан жалка история както и вси чко наоколо.
а на некой който от 12 мача има 3 червени картона не може да си сдържа нервите на терена по добре да си ходи на село то щото не че в нашия отбор има от софия де bye
БРАТЧЕТ ЯВНО НЕ СИ ГЛЕДАЛ ХУБАВОТО ПОВТОРЕНИЕ ОТ ДОЛНАТА КАМЕРА СЕ ВИЖДА МНОГО ХУБАВО КАК ЗАЩИТНИКА НА ПЕРИН МУ СЕ КАЧИ НА ГЪРБА А ЗА КАРТОНА НА МАРКОВ КОЛКОТО И ДА МЕ Е ЯД НА НЕГО В ИНТЕРЕС НА ИСТИНАТА ПОСЕГНА И СИ Е ЧЕРВЕН КАРТОН.ГОШО МАРКОВ БЕШЕ ЯДОСАН ЧЕ МАЧА СЕ РАЗВИВА ЛОШО И ЗА ТОВА ПОСЕГНА ТОЙ ПРОСТО ГОРИ В ИГРАТА И ТОВА МУ ИГРАЕ ВИНАГИ ЛОША ШЕГА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 12:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре стиа с тия безмислени разсъждения не там кой защо как свирнал/играл.

Тегав мач в който първото полувреме бяхме много добре и трябваше да поведем, а второто си бяхме тотална трагедия. Просто бай Гроздань си ни надхитри и това е. Да сме благодарни че не паднахме и тая точка може да ни се види златна...

За съпорта какво да кажа? Като цяло много добра цифра се занесохме ,но тоя път много хора от агитката пропуснаха да дойдат. Верно е че Кюстендил не е Своге, ама като дигнем летвата треа да си пазим нивото. И викането беше некво вяло, ама горе долу. Дано най-доброто предстои. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum