ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Левски-24.03.10 сряда 16 часа/ст. Локомотив
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 19 Мар, 2010 10:38    Заглавие: ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Левски-24.03.10 сряда 16 часа/ст. Локомотив Отговорете с цитат

Независимо от изхода на мача с Пирин тая неделя,мача с Левски се явява възлов и ще отговори на много въпроси,къде сме и накъде сме тръгнали.
Мача е по програма сряда 24 март с един час е изместен напред и става от 16 часа.Шибан работен ден ограничава и без това малкото ни зрители.А мач с този съперник стана култов последните години.
Много ми се иска да продължи победната серия срещу тях.При тях е интересна ситуацията,ние или ше ги доубиеме или ше ги реанимираме.По логично ми се струва първото,а мача е директен за 3-то място. acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО


Последната промяна е направена от PILATA на Пет 19 Мар, 2010 17:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пет 19 Мар, 2010 14:04    Заглавие: Отговорете с цитат

мда, все пак опитайте за второто полувреме да дойдете, тъкмо ше видите 4-ия и 5-ия гол във вратата на Левски. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 8:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мисля, ако нашите се стегнат и ги бият, както и да си вземат директните мачове с чорбата и Литекс изобщо няма да е мач за третото място. Ако бием говедата мечтата изглежда все по-реална!!!
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм навит и на равен ... само да не загубим ...

Ключовата цифра е 5 все пак clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 9:13    Заглавие: Отговорете с цитат

След вчерашните събития на другите малоумници ,сега синия лагер ще се превъзбуди яко,ше подгонат титла и прочие.
Дано има нормално поведение от свирчото,ама едвали.Чудя се дали ни режат нарочно или просто са некадърни...
Да се раздаде отбора на макс пък кавото стане acute

Само Локо!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Дерби през седмицата е меко казано в носа! Но, Левски нас не ни смятат за дразнител и след "грандиозната" им победа оня ден са фаворити! Що се отнася до рефера 99% ще е от Кипър!!! banned
Дано наще изиграят един важен мач на ниво, че незнам........
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя мач ще даде отговор на много въпроси.Без Рендето и със съдия от Кипър...Абе еба ли му майката boredom Лошото е че тоя съдия по повикан от БФС, а нали се сещате там кой води парада?

Каквото и да стане нашата работа е друга и другаде. Да се мобилизираме на макс въпреки работния ден. Другото е плява... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 17:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо (Сф) е фаворит срещу Левски според Sportingbet.com


Локо (Сф) е фаворит в предстоящия мач с Левски от 20-ия кръг на "А" група според водещия световен букмейкър Sportingbet.com. Залози за победа на "червено-черните" в сряда се приемат при коефициент 2,55. Равенството в "Надежда" е оценено с 3,10, а евентуална победа на Левски с 2,60.

Sportingbet.com приема залози и за останалите мачове от кръга, които ще се играят от вторник до четвъртък:

Локо (Пд) - Спортист 1,25 (1); 5,00 (X); 10,00 (2)

Черноморец - Локо (Мз) 1,75; 3,40; 4,20

Славия - Монтана 1,55; 3,50; 6,00

ЦСКА - Пирин 1,33; 4,30; 8,50

Черно море - Берое 1,65; 3,40; 5,00

Литекс - Сливен 1,20; 5,50; 12,00

Аре пак ше ги мачкаме говедата---- comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 17:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам ама се очертава ШОУ да стане ... така че всички на МАААААААААААААААААААААААААААААААКС ! clapping biggrin party2 0011-loko2 0010-loko 0011-loko2 0014-lokooo 0016-loko-shampion 41259_808 JC_PacMan JC_burp JC_banger JC_you_rock JC_hurrah JC_doubleup JC_cheers drinks crazy_pilot dance2 connie_yoyo girl_smile popcorm2 skull tease smoke snooks
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
Дерби през седмицата е меко казано в носа! Но, Левски нас не ни смятат за дразнител и след "грандиозната" им победа оня ден са фаворити! Що се отнася до рефера 99% ще е от Кипър!!! banned
Дано наще изиграят един важен мач на ниво, че незнам........


бате греда:

Станислав Тодоров ще ръководи дербито между Локомотив София и Левски от 20-ия кръг в А група. Помощници на главния рефер ще бъдат Георги Славов и Пламен Георгиев. Четвърти съдия е Цветан Георгиев. comando

След сключеното споразумение между БФС и Кипърската федерация за обмен на съдии, за първи път кипърски съдии ще ръководят двубой от родната А група. Стелиос Трифонос ще ръководи мача Локомотив Пловдив – Спортист Своге. Негови помощници ще са Михаел Хаджиниколас и Йоанис Лоука
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 18:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив /Сф/ - Левски /Сф/

Станислав Тодоров Шн, Георги Славов Пл, Пламен Георгиев Пл, 4-Ти Цветан Георгиев Сф


след тези наряди за съжаление всичко е ясно bye comando ще играем 11 с/у 14 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Локомотив /Сф/ - Левски /Сф/

Станислав Тодоров Шн, Георги Славов Пл, Пламен Георгиев Пл, 4-Ти Цветан Георгиев Сф


след тези наряди за съжаление всичко е ясно bye comando ще играем 11 с/у 14 angry2


тези ще дигат байрака със сини шалчета в ръка comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе ти им отпери два бързи гола, па ако щат като с мустак на Батков да са.. comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

като гледам как наказаха чорбите,като гледам кой сложиха за съдия на мача ни с Левски по-добре това първенство да го закрият.....да си играят двете животни и да се трепат.....пожелавам им в събота когато играят помежду си да се изтрепят.....нищо повече.....дано тия два клуба ЗАВИНАГИ ДА ГИ ЗАТРИЯТ И ФЕНОВЕТЕ ИМ С ТЯХ angry2 angry2 МАЙКА ИМ МРЪСНА......ВСЕКИ ДА Е ШАМПИОН САМО НЕ ТИЯ БОКЛУЦИ......ДОЛНИ ГОВЕДА И ПРАСЕТА
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 22 Мар, 2010 20:58    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
като гледам как наказаха чорбите,като гледам кой сложиха за съдия на мача ни с Левски по-добре това първенство да го закрият.....да си играят двете животни и да се трепат.....пожелавам им в събота когато играят помежду си да се изтрепят.....нищо повече.....дано тия два клуба ЗАВИНАГИ ДА ГИ ЗАТРИЯТ И ФЕНОВЕТЕ ИМ С ТЯХ angry2 angry2 МАЙКА ИМ МРЪСНА......ВСЕКИ ДА Е ШАМПИОН САМО НЕ ТИЯ БОКЛУЦИ......ДОЛНИ ГОВЕДА И ПРАСЕТА



Айде да не изпадаме в комплексарска злоба спрямо тия за които уж не ни пука. Да си гледаме първо наща паница, а ония да се опраат. Как може майните и селяните да стават шампиони дори в тия условия, а все ние да не можем и да сме прецаканите? Малко на оправдание ми бие това... bye boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 1 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum