ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Левски-24.03.10 сряда 16 часа/ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Вече сте ни абонати, радват се в Надежда

Феновете на Локомотив (Сф) скъсаха от шеги тези от Левски в мача вчера. До този мач локомотивци имаха четири поредни победи над сините - три с Окука и една със Стефан Грозданов. Тази беше петата. Още в самото начало на мача феновете на Локомотив пък вдигнаха транспарант, на който пишеше "Абонатна станция Локомотив".
Публиката на Левски отново не изневери на себе си, като на вчерашното дерби с Локомотив присъстваха повече от 2000 сини фенове. Те направиха страхотна атмосфера на стадиона, но въпреки това не можаха да помогнат на своя отбор да се пребори за трите точки. Домакините също запалиха няколко факли. След като резултатът в мача стана 2:0, голяма част от сините фенове започнаха да се разотиват. Близо час след срещата пък привържениците на домакините стояха пред стадион "Локомотив" в Надежда, за да аплодират своите любимци

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Поредното гнусно списание от 7 Дни ЛеWCки. angry2 "Невероятните" сини фенове направили невероятна атмосфера, а ние сме запалили две факли - ВИ ГО ТУРА У ПЛАТЕНИТЕ БОКЛУЦИ!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
JOPETO



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 516
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

ДА ВИ ГО ТУРА У ПУТКИТЕ, ЛОКОТО БИЕ КОЛКОТО И ДА НЕ ВИ ХАРЕСВА ЖУРНАЛИСТЧЕТА УМРЕТЕ ДО ЧАС biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808 41259_808
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 9:46    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Вече сте ни абонати, радват се в Надежда

След като резултатът в мача стана 2:0, голяма част от сините фенове започнаха да се разотиват. Близо час след срещата пък привържениците на домакините стояха пред стадион "Локомотив" в Надежда, за да аплодират своите любимци[/b]


Хах как се изнизаха при 2рия гол БЕЗЦЕННО!!! За мача няма какво да коментирам,просто перфектна тактика,уникално себераздаване на всеки един от играчите!!!На трибуната добре се получи въпреки че винаги може още.За хореото-УНИКАЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Мина малко време, да се поотърся от емоциите....голям отбор, невероятна постройка на Окука, играчи, раздаващи се както на всички ни се е искало винаги. Безапелационна победа, която можеше да бъде с разгромен резултат... Това е начина!!! Имаме отбор и това си проличава в мачовете срещу Левски... разбирате ли защо срещу Славия мачовете се приемат от публиката като нормален мач срещу провинциален отбор(което може и да е грешка, но е обяснимо) атмосферата на мач срещу Левски, Литекс, ЦСКА показва, кои са дразнителите на Локомотив. Отбора израства и при малко повече желание, късмет и вяра в собствените си способности е готов да постигне нещо голямо. Убеден съм, че заедно с Литекс сме най-добрите отбори в България. Вчерашният мач го доказа, не дадохме на Левски да дишат. Такова мачкане, дори и при 3:0 на Герена не е било. Всяка първа топка се печелеше, бяха буквално смазани в единоборствата...феноменален Асамоа, страхотен Камбуров, в големите мачове винаги е на ниво, Цецо Генков е израстнал адски много физически, мачкаше ги постоянно, в защита без грашка, Савич, Дзаферович и особено Шведа и Бандаловски(и двамата са за националния отбор!), Дяков неуморен, стабилен Златински, Левашки остана без работа... ако не бяхме толкова благородни biggrin този мач отиваше поне на петица.

За трибуните, какво да се каже, почти през цялото време чувах от другата страна "Кур за Локо" comando , което само по себе си говори достатъчно...повече викаха срещу нас, отколкото пяха за техния отбор, чуваха ни и бяха безсилни. Имат си някакви проблеми, но това са си техни работи.... Да викаш "Още" срещу Левски...безценно. Поздравления за хореографията, идейна и много добре изпълнена. Това беше нашият ден, и благодарение на дни като този съм сигурен, че все повече малки деца от Надежда, ще разберат какво означава Локомотив.

Локомотив ще го има и ще пребъде! САМО НИЕ, САМО ЛОКО!!!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 10:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
. разбирате ли защо срещу Славия мачовете се приемат от публиката като нормален мач срещу провинциален отбор(което може и да е грешка, но е обяснимо) атмосферата на мач срещу Левски, Литекс, ЦСКА показва, кои са дразнителите на Локомотив.


Да ти кажа и аз напоследък почвам да се замислям над този факт. Тва че ние се ебаваме с евреите на агиткова основа, важи май само за ядрото. Другите тоя мач хич не ги ебе и се дигат яко само за животните и селяните.Което пак си е добре.Като е добре че и вчера въпреки многото отсъстващи от старите имаше ПАК много нови лица. Така се прави публика, агитка, традиция.. clapping congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

"Левски" продължава с абонамента си за "Локо"
"Сините" не успяха дори да създадат голово положение при 0:2 в "Надежда"


"Левски" продължава да е обречен да губи от "Локомотив" (Сф). В дербито на 20-ия кръг "сините" паднаха за 4-ти пореден път от "железничарите", този път с 0:2 като гости. Преди срещата феновете на "Локо" издигнаха транспаранти с надпис "Добре дошли в абонатна станция "Надежда" и това напълно се оправда. Тимът от "Герена" представляваше жалка гледка, като за 90 минути не успя да стигне до голово положение пред вратата на съперника.

Двубоят започна вихрено за домакините и още в 30-ата сек. Дерек Асамоа нахлу отдясно, центрира и от точката за изпълнение на дузпа Димо Атанасов откри резултата. До почивката воденият от Драгомир Окука тим продължи да мачка все още настоящия шампион на България, но голмайсторът на "А" група Мартин Камбуров пропусна на 2 пъти да вкара.

На почивката мениджърът на "Левски" Георги Иванов смени заради контузия вратаря Божидар Митрев с резервата Цветан Димитров, който имаше няколко добри прояви. И той обаче капитулира в 79-ата мин., когато Асамоа повтори упражнението от първата част. Ганаецът нахлу отдясно, центрира и Цветан Генков с глава довърши гостите.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 10:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Червено-черните към Левски: Добре дошли на абонатна станция "Надежда"

Феновете на Локомотив София са решили сериозно да се избъзикат със сините си колеги преди старта на столичното дерби
Ултрасите на Локомотив София са приготвили интересен и подигравателен транспарант за днешния двубой с Левски, който стартира в 16 часа в столичния квартал “Надежда”. На въпросният плакат ще пише: “Абонатна станция “Надежда”, което е намек за петте последни мача между двата отбора.

Припомняме ви, че червено-черните имат четири поредни успеха над Левски, а преди това двубоят завърши наравно.
“Ще ги изненадаме и с още нещо. Приготвили сме страхотна хореография. Може левскарите този път да ни победят, но ние сме длъжни да ги дразним, защото няма друг клуб в България, който да е записал толкова поредни победи над Левски”, заявиха най-запалените фенове на Локомотив (София).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак некой е пял на журналята авансово.... angry2 angry2 angry2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Black&Red or DEAD написа:
. разбирате ли защо срещу Славия мачовете се приемат от публиката като нормален мач срещу провинциален отбор(което може и да е грешка, но е обяснимо) атмосферата на мач срещу Левски, Литекс, ЦСКА показва, кои са дразнителите на Локомотив.


Да ти кажа и аз напоследък почвам да се замислям над този факт. Тва че ние се ебаваме с евреите на агиткова основа, важи май само за ядрото. Другите тоя мач хич не ги ебе и се дигат яко само за животните и селяните.Което пак си е добре.Като е добре че и вчера въпреки многото отсъстващи от старите имаше ПАК много нови лица. Така се прави публика, агитка, традиция.. clapping congratulate


Именно, като изключим ядрото...такъв тип мачове не са дразнител за никой друг, което лично мен да ти кажа ме радва
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 11:22    Заглавие: Отговорете с цитат

значи като ги биеш като маче'о дирек съперника е "беззъб,безидеен,слаб"
ако той те бие е невероятния отбор,сравним само с Юнайтед,справка миналия им мач сещу славия.
Истината е,че толкова играе добитъка,колкото му позволяваме-тва е!

http://football.sportal.bg/news.php?id=228473
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 11:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко мнения на левскари:

Цитат:
Сега се прибирам от Надежда!Честита победа на по-добрия и най-вече по-мъжки отбор на Локо СФ!Честита победа и на публиката на Локо,която също вече (след Прасетата) е по-добре от нас!Батков разби отбора.София-Запад разбиха сектора!!!


Цитат:
Цял мач "Кур за Локо!". В какво се превърна агитката на Левски?????


Цитат:
Не е нормално да се пее КУР ЗА ЛОКО, повече отколкото свинете пеят кзл... Не е нормално цял мач да се пее против иначе толкова симпатичния отбор на Локо София, който за пореден път ни прави смешни... Колко песни за ЛЕВСКИ се изпяха в тоя тъп мач... Колко хора си тръгнаха след втория гол... Колко нови неща ще се измислят след "бедняци", "умри вратерче", "МИЗЕРНИЦИ"... Да го закриват тоя сектор... В сегашния му вид за нищо не става

_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 11:55    Заглавие: samo lokoooooooo-sf Отговорете с цитат

страхотен мач за нашия отбор.целия отбор се раздаде на макс.съжалявам само че малко ги бихме на фона на играта която показахме но нищо другия път biggrin направо не ги оставихме да дишат .много съм доволен от играта и желанието на момчетата.едно голямо ЕВАЛА за което.СУПЕР ЛОКОМОТИВ СФ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой който има възможност да сканира заглавията на вестниците от днес. Благодаря
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Чет 25 Мар, 2010 12:42    Заглавие: Отговорете с цитат

почвам ги сичките.........


Необяснимо след тази победа продължавам да си задавам въпроса кога хората ше започнат да си вярват. Не искам да се праа на нещо, но в кафето преди мача като 4е ли само аз вярвах в победата и то в разгромната такава.Такова поведение и то у най-големите локомотивци не искам да виждам повече. Главите горе, мечтите големи и оттук нататък само оптимизъм и положителен заряд ни трябва. Хора, разберете , че застанем ли на тази трибуна колкото и малко да сме 200-300 това е място където можем да съберем енергията си , магията си и да я превърнем в невероятна сила , защото това ядро от хора излъчващо толкова много енергия е непобедимо и непоклатимо.Светът като цяло натам отива, водеща е мисълта , водеща е волята , вярата. Оттук нататък не искам никой, ама никой да не се съмнява повече че няма да сме шампиони . И трябва всички да вярваме, манете го Гигов, ръководства ,фитки и т.н. Важни сме ние и нашите мисли. воля и вяра обединени в едно са непобедими........

за мача : страхотен отбор, казват че левски били слаби, пичка ви майчина, не ЛОКОМОТИВ е много силен.Всички се раздадоха докрай ,мен най-много ме искефи шведа.тоя пич му еба майката на онова теле .сега го гледам мача на повторение, движиме се компактно по целия терен, играем като отбор , цецо и камбура се вращат, секи се бори на макс.Няколко часа след мача ме беше яд , че ни ги унижихме както те са правили когато видят че могат да смачкат някои. Със сичко казано дотук искам да го обобщя в следното което го е казал великия Никола Котков :

АКО СЕ ЖАЛИШ САМ,ДРУГИТЕ НЯМА ДА ТЕ ЖАЛЯТ

ЩАДИ ГОЛЕМИТЕ В МИГОВЕ НА ТЯХНАТА СЛАБОСТ

С последното, ако ги бяхме разгромили говедата ,как щяха да влязат сега в дербито ? нали на кой му пука ! но сега нека си направят животинското дерби и аз лично предпочиам левски да не го загуби.

ха, били сме малко , били сме некв маршрутка......тия да си седат по кочините и да си останат животни за цял живот. Аз не искам масовки, не искам цяла София да стане от локо, искам истински хора, които да знаят какво означават свещенните букви Локомотив.Защото локо е магия, вчера след края на мача , много от нас са се прибрали вкъщи и там Локомотив става прекалено личен, прекалено свят. Предаван от поколения., от баща на син ,това е като свещен орден, а за тези които са завладяни от магията без някой да ги направил локомотивец е начин на живот, начин на себеизрзяване.Колко дълго търпяхме една несправедливост в дербитата с животните? Колко дузпи, червени картони, неотсъдени нарушения, измилени фалове,тъчове,корнери? КОЛКООО?! Колкото трябва, защото денят на страшния съд ДОЙДЕ.Тук ще си позволя да цитирам и един от класиците,който се надявам че няма нищо напротив :

bate, iskam da ti kaja, 4e ba6ta mi taka me e vazpital
[23.3.2010 г. 17:11:08] KRASI каза: pomnq kak mi vika6e: Krasi moeto mo4e vijda6 li gi teq sinite
[23.3.2010 г. 17:11:15] KRASI каза: te sa nai-ganiq otbor v BG
[23.3.2010 г. 17:11:24] KRASI каза: zapomni go ot men, mom4eto mi
[23.3.2010 г. 17:11:34] KRASI каза: vinagi gi butat vlast, sudii BFS
[23.3.2010 г. 17:11:57] KRASI каза: i ottogava ......... do sega sum se ubedil, 4e e bil prav

Всички знаем през какво сме минали за да стигнем дотук.Спечелихме битката и ако искаме да спечелим войната рецептата е една : ВЯРА и ПЪЛНА МОБИЛИЗАЦИЯ !!!


САМО ЛОКО ! boast
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 7 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum