Монтана-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ -ПОНЕДЕЛНИК/29.03.2010
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 29 Мар, 2010 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

До края така да биеме,пък каквото стане clapping

мачове с подобен род отбори са шибани,чифутчето Джамбазки е обречен да лапа пишки-не му се сърдете,най голями му успех е евентуално равен с Локото biggrin .

С тая победа мисля че няма кой да ни мръдне от участие в Евротурнири!!!

мечтите продължават и само Локо biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пон 29 Мар, 2010 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес късмета беше с нас, но трябва да сме наясно, че това няма да продължава цял сезон... дано да е било от терена. САМО ЛОКО! Следващите 2 мача засължителни 6 точки.
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон 29 Мар, 2010 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Монтана са шибан отбор нормално е да ни озорат,та те играят с 10 човека в защита,вие какво очаквате? Да ги биеме с 5-0 blum2 . В тоя мач наи-важна беше победата и наште я постигнаха,за което евала clapping
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 29 Мар, 2010 23:06    Заглавие: Отговорете с цитат

най-важната победа за мен acute успокоява за Европа ,почти сигура и......вече може да се мечтае chicken Евала на отбора....продължаваме напред....върха е 16/05/2010 chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 5:51    Заглавие: Отговорете с цитат

ПЪРВО Е ФИНАЛА В ЛОВЕЧ НА 18.04.... chicken clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 8:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Уникален трип наситен със всякакви емоции!! Респект за всички подкрепили въпреки конфузната ситуация с отлагането на мача.
Труден и тегав мач ,но се постигна важна победа - колко пъти Милан ставаше шампион с подобни игри в Скудетото. Джамбазки бяла курво предполагам ,че си сбъркал спорта - май трябваше да станеш треньор по ханбал. 10000 % дузпа това беше спасяване на вратар , а не на полеви играч. Всички се раздадоха, но Монтана са много корави и със селска публика която не признава фал в техен ущърб - подобна на селтаците на морето които само пищят.
ПРИЗОВАВАМ ВСЕКИ ЛОКОМОТИВЕЦ В СЪРЦЕТО НА КОЙТО Я ИМА ТАЗИ ИСКРА . ДА ПОЧНЕ ДА ИДВА ДА ПОДКРЕПЯ ОТБОРА , БРАЯТА ВЯРВАЙТЕ СИ НА ПУК НА КРИЗАТА И СИВОТО ЕЖЕДНЕВИЕ!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 8:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Страшно тегав и нервен трип който ме върна в тъмните години на аванта партита. А мача беше нема такава издория. Според мен най-трудният ни досега тази година. Добре че бихме, че иначе не ми се мисли. Дано и ние като фенове и ония като отбор да са си направили необходимите изводи от вчерашната одисея. Продължаваме да мечтаем, но и аз си мисля че финалът ще е в Ловеч... bb blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера от задачки не можах дори мача да гледам, ама чувам нещо този Джамбазки говорил за подпиране на Локото и за дузпата и сега като гледам повторения по сайтовете се питам възможна ли е такава наглост???? Е това ако не е дузпа незнам кое е, как нямат срам тия да говорят бе да му се не види.
Слушам вчера и по ГОНГ, това болно говедо Грънчаров обяснява Гигов явно е решил "със всякакви средства да гони титлата, съдии...." Как може да си такъв спреляк че въобще да надигаш рогите след като тоя отбор те е бил като момиче?!! За цял мач да си без положение, буквално да те мачкат по целия терен, да отиваш на петица поне и да говориш за съдии???!!! Бръкнахме им надълбоко в гъзовете явно, но да ги успокоя още ще има.

Честито на всички! Имаме отбор! Всички тия "капацитети" като Джамбазки и т.н. да си ебават майките!!!
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 8:56    Заглавие: Отговорете с цитат

ПОБЕДА! blum2 Може би от както аз се интересувам от футбол, а това вече са над 25 години това е най-тегавия мач и най-сладката победа! blum2
Важни бяха 3-те точки и си ги взехме! ЕВАЛЛА НА ХОРАТА ПОДКРЕПИЛИ ОТБОРА В ПОНЕДЕЛНИК! agree

Сега дръпнахме на чорбата и говедата доста и оттук натам всичко си зависи от нас! Мачовете със Сливен и Миньор са важни и задължителни 6 точки! Сливен закъсаха здраво и ще се хвърлят и не трябва да има подценяване! От друга страна Ловеч играят с Миньор-домакини и с евреите в София! Поне един равен да извъртят и .........!
НА 18 АПРИЛ ВСИЧКИ В ЛОВЕЧ! ОТ СЕГА СИ ПРАВЕТЕ СМЕТКА! МАЧА Е В НЕДЕЛЯ ОТ 19.30! ТОВА Е МАЧА! ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ ЛОКОМОТИВ ОТ ВСИЧКИ КРАИЩА НА СВЕТА ДА ДОЙДАТ! agree МЕЧТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ, НО ПОНЯКОГА СЕ СБЪДВАТ! ДАНО СЕГА СЕ СБЪДНАТ и НА 18 ДА СМЕ 99% ШАМПИОНИ! congratulate
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Атанас Джамбазки (Монтана):
Когато има умисъл, тогава е дузпа, когато ръката удари топката, а не обратно. Тенденциозно съдийство, такова съдийство скоро не бях виждал.


Тоя се шегува нали? flag_of_truce То бива да си глупав селянин, но все пак всичко си има някакви граници suicide2
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:07    Заглавие: САМО ЛОКОООООООООООО-СФ Отговорете с цитат

МНОГО ТРУДЕН МАЧ.НАЙ ВАЖНОТО Е ЧЕ БИХМЕ.А ТЕЗИ ОТ МОНТАНА КОЛКОТО И ДА СЕ ОПЛАКВАТ ДУЗПАТА Е ЧИСТА acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
Цитат:
Атанас Джамбазки (Монтана):
Когато има умисъл, тогава е дузпа, когато ръката удари топката, а не обратно. Тенденциозно съдийство, такова съдийство скоро не бях виждал.


Тоя се шегува нали? flag_of_truce То бива да си глупав селянин, но все пак всичко си има някакви граници suicide2


Бате,тоя ми напомня на друг култов герой-наш любимец - Данчо Андреев biggrin
"подиграха се с труда на момчетата","плачат в съблекалнята"- biggrin пичка ти майчина,анонимник...Безочливо,нагло,копеле.

Левака чувам много добри изяви имал момчето,дано му тръгне и с повече късмет да се утвърди.Дано стигне класата на Урош Голубович. congratulate
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Левака ква тупалка изкара 85-татат минута...Напрао ми се дръпна лайното. Но си мисля че набира скорост и ще е адски тъпо сега да вземем някой несработен палячо, само за да има там некой... angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:38    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi написа:
ПОБЕДА! blum2
НА 18 АПРИЛ ВСИЧКИ В ЛОВЕЧ! ОТ СЕГА СИ ПРАВЕТЕ СМЕТКА! МАЧА Е В НЕДЕЛЯ ОТ 19.30! ТОВА Е МАЧА! ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ ЛОКОМОТИВ ОТ ВСИЧКИ КРАИЩА НА СВЕТА ДА ДОЙДАТ! agree МЕЧТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ, НО ПОНЯКОГА СЕ СБЪДВАТ! ДАНО СЕГА СЕ СБЪДНАТ и НА 18 ДА СМЕ 99% ШАМПИОНИ! congratulate



за мача в Ловеч от Плевен пълна мобилизация,тоя път ще се идва яко, организацията е започнала,така че очаквайте мощна подкрепа acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
krasi написа:
ПОБЕДА! blum2
НА 18 АПРИЛ ВСИЧКИ В ЛОВЕЧ! ОТ СЕГА СИ ПРАВЕТЕ СМЕТКА! МАЧА Е В НЕДЕЛЯ ОТ 19.30! ТОВА Е МАЧА! ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ КОИТО ОБИЧАТ ЛОКОМОТИВ ОТ ВСИЧКИ КРАИЩА НА СВЕТА ДА ДОЙДАТ! agree МЕЧТИТЕ СА БЕЗПЛАТНИ, НО ПОНЯКОГА СЕ СБЪДВАТ! ДАНО СЕГА СЕ СБЪДНАТ и НА 18 ДА СМЕ 99% ШАМПИОНИ! congratulate



за мача в Ловеч от Плевен пълна мобилизация,тоя път ще се идва яко, организацията е започнала,така че очаквайте мощна подкрепа acute


Ега! Амин! И дай Боже!!!

Да се мобилизират и Севлиево, Вълчитрън, Няголово и всички от Коиловци до Обнова!!! bb bb bb blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum