Монтана-ЛОКОМОТИВ СОФИЯ -ПОНЕДЕЛНИК/29.03.2010
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

абе добре че в неделя върнаха рейса,че щеше да има няколко инфаркта сигура след този мач biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
Black&Red or DEAD написа:
Цитат:
Атанас Джамбазки (Монтана):
Когато има умисъл, тогава е дузпа, когато ръката удари топката, а не обратно. Тенденциозно съдийство, такова съдийство скоро не бях виждал.


Тоя се шегува нали? flag_of_truce То бива да си глупав селянин, но все пак всичко си има някакви граници suicide2


Бате,тоя ми напомня на друг култов герой-наш любимец - Данчо Андреев biggrin
"подиграха се с труда на момчетата","плачат в съблекалнята"- biggrin пичка ти майчина,анонимник...Безочливо,нагло,копеле.

Левака чувам много добри изяви имал момчето,дано му тръгне и с повече късмет да се утвърди.Дано стигне класата на Урош Голубович. congratulate


Хахаха Пила, тоя го бях забравил comando biggrin Да точно същия селски типаж...."Извади ги Данчооооооо" какво трещене беше покрай тоя клоун phil_24 dance2

Пешката имаше една култова случка с Джамбазки в бившата "Планета", още по времето когато беше треньор на Израел biggrin Жалко че не пише във форума, защото аз няма как да я преразкажа в неговият "неподражаем" стил dance3 но беше нещо от сорта "и аз го целя с лед от Випа и му викам еййй евреин ще ти еба майката, а оня ме гледа като бебе у лампа" connie_mini_rofl rofl 1099586_orig
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 13:20    Заглавие: Отговорете с цитат

ПФУ! Хубава победа ! С много борба и непримиримост.Наще беха уморени малко ,но сега го гледах мача на запис, 100 % дузпа. ХА , след мачо се изкъртихме в Скравена ,евала там на буферите и на кмето,че са локомотивци и не се дават ! biggrin
СЛЕД ЛИТЕКС сме там : моми,хора,ръченици ,софри , ядини и пиииние blum2

АПЕЛИРАМ ДА МИСЛИМЕ МА4 ЗА МА4 , т.е. на секи мач хората на макс.

- Добър ден, за Вас ?
- Един таратор

КУЛТ !!! biggrin biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тебе другия път ще ти разбия фиркания фейс и всичко ще пиеш със сламка, скашканяк. aggressive2 aggressive2 aggressive2

Иначе както казах лани - мечтите са Скравена фест са безплатни...и са до време... biggrin bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 17:13    Заглавие: Отговорете с цитат

За пръв път да вземем мач,без да с,е надиграли противника,дори според мен напротив.Но явно съдбата е решила да ни върне това което ни взе есента.А то не е малко и и ма да връща още!
Каквото и да стане в следващите 2 домакински мача,в Ловеч шще станат ясни много неща
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 30 Мар, 2010 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Удържат публиката от линч на рефера на Монтана - Локо (Сф)



Близо 3000 зрители на стадион "Огоста" едва бяха удържани да нахлуят на терена след последния съдийски сигнал на Александър Костадинов. Феновете на Монтана изразиха бурно недоволството си от свирката на столичанина и бяха обградили тунела. До ексцесии обаче не се стигна.

"Съдията се превърна в главен герой на мача. Картоните се раздаваха по списък. Имаше поне три положения, в които защитникът на Локомотив Дзаферович трябваше да получи втори жълт картон. А ние получавахме картони в идентични ситуации. Убеден съм, че Александър Костадинов подмина две явни нарушения срещу нас в наказателното поле. За мен отсъдената дузпа бе напълно измислена, тъй като Илиев бе паднал и топката тогава го удари в ръката, но смешно е да имаш двоен критерий за двата отбора. Не това е начинът да помагаш на даден отбор, много е грозно", сподели президентът на Монтана инж. Замфир Замфиров. [smilie=comando.gif] comando

Замфиреееее,Замфирееееееее...да ти еба майката Замфире! Къде първо ги виде тия 3000? Па и щели на нахлуват! Най-много да беха паднали хафталите от оня покрив директно на терена... biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
y0o
Гост





МнениеПуснато на: Чет 01 Апр, 2010 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

А бе какво им се впрегате на Джамбазки и пешката Замфиров... Пълни неграмотници, чиста дузпа и малко късмет от ваша страна, че одържахте 1:0, но и това го има във футбола... Ай па късмет да станете шампиони, че латекса са противяги големи!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum