Култови глупаци
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 04 Авг, 2015 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Кокала: Здравейте, чорбари! Как сте, прасета?


Легендарният полузащитник на Левски Емил Велев даде любопитно обяснение какво е правил на "Българска армия" сред феновете на ЦСКА.

"Всичко беше нормално. Те ме уважават, защото имам смелост да отида там. Нямам никакви скрупули. Нищо не може да ме притесни мен. Имаше някои подмятания, аз също им казах: "Здравейте, чорбари! Как сте, прасета?". Имаше може би 40-50 момчета от най-върлите им фенове. Не съм имал никакъв проблем. Дори дойдоха да си направим снимка. Все пак не всеки ден могат да се снимат с Кокала", разказа с усмивка Велев пред "Меридиан Мач".

Специалистът коментира и прекратяването на контролата между ЦСКА и израелския Ашдод, както и състоянието на любимия му Левски.

"Разбирам привържениците на ЦСКА, влизанията бяха много остри, много брутални и нервите им не издържаха. От друга страна, беше краят на мача и не биваше да реагират така. Трябваше и играчите на Ашдод да се контролират повече. На мен като съм идвал с Левски на "Армията" са ми викали "Всичките говеда в Израел", но не съм реагирал. На два пъти предупредих хората от Ашдод да не влизат грубо, да не провокират съперниците и феновете. Обясних им, че публиките на ЦСКА, Левски, Ботев (Пд) и Локомотив (Пд) са много буйни и не бива да се шегуват с тях. Те обаче явно са решили, че могат да правят каквото си поискат. Преди две седмици им прекратиха мач в Израел за подобно нещо.

Как виждам Левски в първите три кръга? Да ви кажа честно, не ги виждам изобщо. Имаме две точки от първите три мача и отиваме като обречени в Разград. Това е несериозно. Няма шанс треньор на Левски да обяснява как другите били извънземни. Нали ги видяхме Лудогорец? Имат 5 футболисти, които са по-слаби от миналата година. С този Чунчуков отпред, както и със световно неизвестния халф Лукас Саша. Нямаш право. Футболистите си казват "треньорът се е предал" и отиват другите за каквото стане. Както видяхме, нищо не стана. Липсата на хора не може да е никакво оправдание. И преди сме играли без 7-8 футболисти, но винаги сме били фаворити. Сега на "Герена" само се оправдават", каза още Кокала.


boast boast boast boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 10 Авг, 2015 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 13 Авг, 2015 19:27    Заглавие: Отговорете с цитат




biggrin connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 17 Авг, 2015 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Легендарният наставник Димитър Пенев попита журналистите в кой Локомотив (София) е играл. На въпрос на репортер дали би искал да коментира случващото се при "железничарите", защото все пак някога е играл с екипа им, Пената контрира: "В кой Локомотив (София) съм играл?".


_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
georgi
Гост





МнениеПуснато на: Нед 13 Сеп, 2015 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.btv.bg/video/shows/komicite/videos/komicite-1-chast-50.html
..... прескачате рекламата и от 22-ра минута ..... connie_29
Върнете се в началото
kalin



Регистриран на: 16 Юни 2013
Мнения: 267
Местожителство: Волуяк

МнениеПуснато на: Нед 13 Сеп, 2015 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

biggrin Касев е 1:1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 01 Окт, 2015 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя клоун дали му повярва някой?

Цитат:
Венци за новия стадион: Явно измамниците са повече от коректните хора
30 септември 2015 14:14
"Говорих с представители на немската фирма IFS, но чух само празни обещания", кахъри се президентът на Славия
Представители на немската компания IFS са пристигнали в България заради строителството на новия стадион на Славия. Те са имали среща с президента на белите Венцеслав Стефанов, но тя не е довела до нищо съществено. Както е известно, според първоначалните планове проектът вече трябваше да е влязъл в ход и дори скоро да бъде напълно завършен. Все още обаче не е направена първа копка, въпреки че от ръководството на Славия платиха, за да бъдат осигурени нужните разрешителни.

"Няма нищо ново. Идваха да разговаряме, чух обещания. Борим се нещо да се случи. Но явно, че измамниците са повече от коректните хора. Така че... Разговорите доведоха само до празни обещания, но не и до нещо конкретно. Дай Боже да станат нещата", каза президентът на Славия Венцеслав Стефанов пред Тема Спорт". Планираното съоръжение трябваше да бъде с капацитет 35 хиляди души и да приема освен мачовете на белите и тези на националния отбор

_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 13 Ное, 2015 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Вучков се казвам...
https://www.youtube.com/watch?v=MubOVemE2T0#t=25

biggrin biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 25 Ное, 2015 0:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"Аз бих взел извънредни мерки от следващия сезон да бъдат върнати ЦСКА и Локо София с увеличаване на "А" група. В БФС има умни хора като Боби Михайлов", завърши Георги Атанасов


Ее...тоя да си гледа кочината и да не се занимава с Необикновения клуб banned banned banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
plehan4o



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 857
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Сря 25 Ное, 2015 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

За мое съжаление мога да сложа в тази тема и Ивайло Ангелов bad
На интервюто с Министъра на спорта от днес, на представяне на спонсор на ДЮШ на Локомотив, единствения въпрос да ти е "Какви коледни подаръци ще получи ЦСКА от министерството"... Просто нямам думи, що за промит мозък трябва да си. От всеки друг писарушка бих го очаквал, ама от човек с който сме били рамо до рамо на стадиона просто ми се додрайфа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 26 Ное, 2015 2:21    Заглавие: Отговорете с цитат

plehan4o написа:
За мое съжаление мога да сложа в тази тема и Ивайло Ангелов bad
На интервюто с Министъра на спорта от днес, на представяне на спонсор на ДЮШ на Локомотив, единствения въпрос да ти е "Какви коледни подаръци ще получи ЦСКА от министерството"... Просто нямам думи, що за промит мозък трябва да си. От всеки друг писарушка бих го очаквал, ама от човек с който сме били рамо до рамо на стадиона просто ми се додрайфа.


Манчестера отдавна е в тая графа....за съжаление bad bad bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
veni78



Регистриран на: 06 Май 2010
Мнения: 545

МнениеПуснато на: Чет 26 Ное, 2015 14:46    Заглавие: Отговорете с цитат

много отдавна е трябвало да ти се додрайфа от такива като Ив. Ангелов, Караибрахим Савов и още мнооого други. bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 10 Дек, 2015 8:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
След кратко боледуване почина известният спортен журналист Ефрем Димитров.

Кариерата му в журналистиката започва във в. "Меридиан мач", преминава през в. "Истинският мач", "Дерби мач", сп. "Слави Магазин", сп. "Дон Балон", а от началото на 2008 г. е главен редактор на интернет портала donbalon.bg.

Спортният отдел на БЛИЦ изказва съболезнования на семейството, близките и колегите на Ефрем Димитров.


RIP
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 20 Апр, 2016 8:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Стефанов: Феновете ни не са много умни...


Босът на Славия - Венцеслав Стефанов разкриткува феновете на клуба пред "7 дни спорт".

Бизнесменът се усъмни в интелектуалното ниво на запалянковците, след загубата от Пирин с 1:2.

Част от привържениците на тима изпратиха отбора от терена след поражението с възгласи "Мафия", "Оставка" и "Горчиво".

"Какво да ви кажа - мислех феновете ни за доста по-интелигентни.

Явно обаче някои от тях и бъкел не отбират от футбол.

Така са привържениците - един викне нещо и всички повтарят. Толкова им е акълът.

Докато не се говореше за Европа, нямаше проблем. Сега изведнъж се появи напрежение".



Ма то спря ли да се говори??!?
Ташак настрана ама вече почвам да ги съжалявам, а да си мисля че те ни завиждат че се отървахме макар и с "А" окръжна boast
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 20 Апр, 2016 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Цитат:
Стефанов: Феновете ни не са много умни...


Босът на Славия - Венцеслав Стефанов разкриткува феновете на клуба пред "7 дни спорт".

Бизнесменът се усъмни в интелектуалното ниво на запалянковците, след загубата от Пирин с 1:2.

Част от привържениците на тима изпратиха отбора от терена след поражението с възгласи "Мафия", "Оставка" и "Горчиво".

"Какво да ви кажа - мислех феновете ни за доста по-интелигентни.

Явно обаче някои от тях и бъкел не отбират от футбол.

Така са привържениците - един викне нещо и всички повтарят. Толкова им е акълът.

Докато не се говореше за Европа, нямаше проблем. Сега изведнъж се появи напрежение".





Ма то спря ли да се говори??!?
Ташак настрана ама вече почвам да ги съжалявам, а да си мисля че те ни завиждат че се отървахме макар и с "А" окръжна boast


ми така де,капото викне ония повтарят
и аха да се класират за турнири и тоя продаде некой мач накрая....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Страница 7 от 11

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum