ЛОКОМОТИВ СОФИЯ-Черно море 25.04.10-16:00ч,ст. Локомотив
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Офф, тоя па Диков колко е ЗЛЕ; били сме писали транспаранта преди мача, значи сме знаели нещо предварително. comando


Да ми звънне да му обясним...ташак!

Иначе не ме яд че паднахме, не ме е и толко яд че се нагъзихме и отново защитихме реномето си на футболните идиоти на България. Яд ме е че едно малко момченце на 5 години дойде на своя първи мач с шапка и фанелка с нашата емблема и искаше "шал,яке и гащи" на Локото...и видя водевил...Едва ли го разбра...и едва ли ще го запомни...ама още първия му досег с този отбор се оказа отровен...Е за това ми е жал...а не за селяка Златински или медните лъжи на Ники Истината. aggressive2
_________________


Последната промяна е направена от Metala на Нед 25 Апр, 2010 23:09; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

замислих се не си ли заслужаваме сами съдбата,след като още боготворим оня сръбски урод Голубович,дет продаде титлата и хулим човека дето ни донесе четири поредни победи над най-омразния враг.....май всеки си заслужава съдбата congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 23:10    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
замислих се не си ли заслужаваме сами съдбата,след като още боготворим оня сръбски урод Голубович,дет продаде титлата и хулим човека дето ни донесе четири поредни победи над най-омразния враг.....май всеки си заслужава съдбата congratulate


Бе аре стиа сме се оглеждали в тоя и в оня персонално. angry2 Всички знаем кой е виновен и кой копира еврейските номера. Но за момента явно същият няма алтернатива...това е. bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 23:19    Заглавие: ... Отговорете с цитат

безумно е да махат Окука, цял сезон беше голям треньор, а сега четири слаби мача и айде вън. Това го има само в България
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paradoxxx
Гост





МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 8:40    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

demode написа:
безумно е да махат Окука, цял сезон беше голям треньор, а сега четири слаби мача и айде вън. Това го има само в България

е кое му беше толква голямото.За мене тоя отдавна беше пътник.Имаме само мачовете с Левски и това са ни успехите angry2

@Metala малко е извън темата ама като си спомня и моя първи мач на локото започна със загуба (някъде пак на 5-6 години).И пак беше някаква излагация в последните минути ни вкараха
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 8:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми нормално...уцелил си бати тинявия исторически момент. Но трудните години минават, идват по-добри, после пак лоши...Но истинският фен се познава най-вече когато тегаво.

П.С. Добре дошъл във форума. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 9:19    Заглавие: САМО ЛОКООООООООООООО-СФ Отговорете с цитат

МИСЛЯ ЧЕ ТОЯ ПЪТ МНОГО СЕ ИЗЛОЖИХМЕ-ЕДИНСТВЕНО ШВЕДА ДЯКОВ МАРКОВ И ЛЕВАШКИ ИГРАЯТ КАКТО ТРЯБВА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ СА МНОГО ЗЛЕ--НЯКОЙ МНОГО РАНО СИ ПОМИСЛИХА ЧЕ СМЕ СЕ КЛАСИРАЛИ ЗА ЕВРОПА-С ТОЯ МАНТАЛИТЕТ ДЕТО ГО ИМАМЕ НА НЕПОСТОЯНЕН ОТБОР НИЩО ДОБРО НЕ НИ ЧАКА-ДАНО МЕ РАЗУБЕДЯТ В ОСТАВАЩИТЕ МАЧОВЕ 0014-lokooo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

след продадената титла на Левски за 3:5,
тоя сезон ми идва в повече-честно.
Пълни идиоти и боклуци,Гигов вън-идва тоя смешко и всички почват да се увъртат ,Шефе,Шефе-пичка ви лелина angry2
заслужаваме си съдбата отвсякъде.

кур за помака Златински,Ламбуров,

2 кура за подлогите в униформи за 20 лв. са готови да утрепат от бой,тва им е каузата. comando

и още по голем кур за футбола,май сега почнах да разбирам що по тея порутени стадиони нема никой,и
нема да има black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Локо Сф отвори вратите на Левски за Европа след 1-2 с Черно море

Камбуров, леке, пак ли ще се самоубиваш?
Локомотив София загуби с 1-2 изключително важното си домакинство на Черно море и бл;благодарение на яловите си нападатели на практика пропиля шансовете си за участие в евротурнирите . Победата за варненци дойде след два гола на Адемар, а голът за железничарите отбеляза Домакинов, който си вкара нелеп автогол. С днешния провал железничарите буквално отвориха вратата на Левски към евротурнирите, които след вчерашния успех над Пирин са само на две точки зад. В следващия кръг Локомотив София гостува на ЦСКА и след като вече официално загубиха каквито и да е шансове за спечелване на титлата, сега могат да се сбогуват и с мястото си в тройката. Нападателите на гостите показаха на главозамаялите се Мартин Камбуров и Цветан Генков как се вкарват голове и с малко усилия успяха на два пъти да изненадат Левашки. И ако Мартин е истински лидер трябва да се извини на феновете на столичните железничари, тъй като именно той пропиля шансовете на тима както за титла, така и за участие в евротурнирите, след като не вкара дузпата, дадена им в мача с Миньор. На всичко отгоре след края на мача се държеше крайно арогантно, показвайки ясно, че не се притеснява от грешката си. Мартине, и след днешната загуба няма причина да се извиниш?.
clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Къде е писано тва??! Брао???

Иначе свиленградския според мен няма как да стане легенда...Много напрай ама и мноого се насра извън терена... banned

e тука е писано да им се ненадяваш и то от жена clapping

http://donbalon.eu/news84465.html

ако бехме нещо си на место кабриолети си заминаваха и Ламбура и Златкарски,пичка им лелина banned .
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 14:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Заключвайте я тая тема... всички на армията! Майната му и на УЕФА, и на футболисти и на ръководство и на све. 90 минути викане за емблемата, ако се наложи пак "ще го гледаме" мача с гръб, каквото такова.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 14:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:


ако бехме нещо си на место кабриолети си заминаваха и Ламбура и Златкарски,пичка им лелина banned .



Тука съм много съгласен....А за Златинеца капута искам "специално внимание" aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 14:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Metala написа:


ако бехме нещо си на место кабриолети си заминаваха и Ламбура и Златкарски,пичка им лелина banned .



Тука съм много съгласен....А за Златинеца капута искам "специално внимание" aggressive2 aggressive2


Дебел, бе ти освен, че почна да говориш за себе си в множествено число, почна и да си отговаряш бе. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Metala написа:
Metala написа:


ако бехме нещо си на место кабриолети си заминаваха и Ламбура и Златкарски,пичка им лелина banned .



Тука съм много съгласен....А за Златинеца капута искам "специално внимание" aggressive2 aggressive2


Дебел, бе ти освен, че почна да говориш за себе си в множествено число, почна и да си отговаряш бе. biggrin


Некой ми е редактирал мнението бе,калмук. А аз съм толко способе че винаги съм множествено число... bye blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Морето проплака: Подготвиха ни за Левски

Реферът Ивайло Стоянов подготви Черно море за мача с Левски, оплакаха се от клуба. Срещу Локомотив (Сф) той показа жълти картони на Даниел Димов, Даниел Георгиев и Ели Маркес и тримата ще бъдат наказани за домакинския мач с шампионите в неделя.
- Интересно как точно тримата, които бяха застрашени от санкции, получиха фатални картони - попитаха от Варна.

Недко Петров


bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum