ЦСКА-Локо Сф- 02/05/2010-НЕДЕЛЯ - 18:00 часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 20:15    Заглавие: ЦСКА-Локо Сф- 02/05/2010-НЕДЕЛЯ - 18:00 часа Отговорете с цитат

пускам тая тема,защото си мисля,че с този мач може да спасим един сезон изпълнен с много надежди и с много тъга,сезон в които мечтахме за титла и накрая паднахме толкова ниско.....но ВЯРВАМ,че сега е последния шанс да дигнем глави и да повярваме,че МОЖЕМ.....Всички заедно.....Мислех да не идвам на тоя мач,но най-малкото ще дойда и само заради факта не само да подкрепя отбора,но и да засвидетелсвам уважението си към един голям човек....ДРАГОМИР ОКУКА......мисля,че на този мач ние всички фенове на Локо трябва да изразим благодарността си към Окука....донесъл ни толкова радост....Аз лично никога няма да забравя четирите поредни победи над Левски,едва ли някога при друг треньор това ще се случи.....Така,че БЛАГОДАРЯ ТИ,ОКУКА!!!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам някакво усещане,че чорбата ще преебат говеждия отбор ,като ни се надупят на нас,на тях им е лесна програмата докрая.Само дано от наще има кой да вкара,че напоследак ако няма дуспа или автогол точка нямаше да вземем.Ако успея да се освободя до мача и аз ще доида,ма не е много сигурно
connie_jail
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 20:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано се съберем.Аз знам,че най-верните и най-болни фенове ще дойдат да повикат за Локомотив,емблемата и последната надежда.
Живота за нас продължава,утре живи и здрави ние пак ще сме на трибуната и после всеки ще си поеме пътя на живота.А тези футболисти,ако утре няма какво да ядат,ще са си виновни сами
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Имам някакво усещане,че чорбата ще преебат говеждия отбор ,като ни се надупят на нас,на тях им е лесна програмата докрая.Само дано от наще има кой да вкара,че напоследак ако няма дуспа или автогол точка нямаше да вземем.Ако успея да се освободя до мача и аз ще доида,ма не е много сигурно
connie_jail


те ни се дупят последните три сезона и все ни бият,от тия свине милост не чакай.....това е най-противния отбор в Бг и победа над него спасява сезона отвсекъде и майната и на Европа......затова трябва да ебем свинята в нейната кочина angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Можем ама не можем.......... тия путки доказаха, че не им се играе в Европа, някакво чудо трябва да стане.... единствения ни шанс се казва Черно Море, дано бият говедата... ВАЖНОТО Е НИЕ ДА СМЕ ТАМ, КУР ЗА ФУТБОЛА, САМО ЛОКО, САМО НИЕ!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 21:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина не ми се слушат тука думи за някакви тактикти, треньори, схеми, уговорки, съюзи и т.н.
Тези които сме "true" отиваме там и защитаваме честта си. За терена не знам, но на трибуната отсега обещавам че ще е интересно. blum2 blum2 blum2 blum2 blum2 blum2

Като искат цирк, ние ще сме гвоздеят в програмата! congratulate congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 25 Апр, 2010 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

абе все още се надявам,че ще изиграем поне един мач на ниво и ще спечелим на Армията....пък после да си ебаваме майката и да падаме до края.....победа над свинете ще бъде прекрасен край за тоя поредно изгубен сезон....поне ще станем столични първенци,все още нямаме загуба biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 1:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Ние да сме там, пък всичко друго ... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 7:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ra4mO написа:
Ние да сме там, пък всичко друго ... bye


Точно така. Всичко друго е без абсолютно никакво значение.... Вече правим всичко и единствено само за себе си. Не трябва да позволяваме никой и нищо да ни отказват от каузата. aggressive2 comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 8:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки който е член на ултрас организация и се бара за привърженик на Локомотив София трябва да е на това дерби. За да не станем като други животински публики които като не играят за титла забравят каде е стадиона. Ние сме за добро или за лошо буфери. Но както каза Метала не отиваме там заради - трениори ,играчи ,а зарди себеси и каузата на която сме се обрекли. Не ме интересува Европа искам да виждам ,че се борят и изгарят на терена, а това от 4 мача не се демонстрира.
За това приканям Вас всички братя с черевено - черни сърца , въпреки болката да отидем и да подкрепим името , емблемата и честа на локомотивската публика и любимия си клуб. Пък както е казал пеоета, каквото сабя покаже!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 9:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаме евроидиоти а ние сме на път да се окажем българските в а група.
С чорбата мача ще намирисва щото все пак играем на кочин парк но каквото и да стане на този мач няма да може да ни замажат очите ако сме се продали на баткоф И НА БОКЛУЧАРИТЕ.
КАТО БОЙКОТИРАТ ТРЕНЬОРА ДА ГО НАПРАВЯТ КАТО МЪЖЕ А НЕ ПО ТАКЪВ МАЗЕН ДОЛЕН И ПОДЪЛ НАЧИН ОБЩО ВЗЕТО СЕЛЯЦИ АМА ИГРАЯТ В СОФИЯ.
бЕДНА ИМ Е ФАНТАЗИЯТА АКО НЕ СЕ КЛАСИРАТ ЗА ЕВРОПАТА И НА РЪКОВОДСТВО И НА ФУТБОЛИСТЧЕТА ДРУГИЯ МЕСЕЦ
comando aggressive2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 9:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Бедна ти е фантазията? За какво? Какво мислиш че ще стане? Нещо което е ясно че е гласено нема как да ни учуди... connie_29 connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

никога прасчовците нема да се надупат и да ни пуснат да минеме пред тях,
това е повече от ясно.Дори в уговорен мач няма кой да вкара гол-ние сме страшните ламери.
Великия комбинатор Батков-хм,
тва е човека където от 3 кладенеца вода вади и си прай нещата bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе дреме ти на кура ние сме там...

Абе Пи...викни Компира за тоя мач бе... biggrin beee
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Пон 26 Апр, 2010 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

нема какво да ни пускат ние ще си ги биеме миризливите прасета стига отново да не играят 16 души както го правят и латекса clapping
иначе ги чакат нашите black_eye black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum