МАРЕК(ДУП)-ЛОКО(СФ)-10.03.07,15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРЕДИ БИТКАТА
Бразилец плаши Локо (Сф) :shock: :lol:



Болките в кръста все още тормозят Цветан Генков

Снимки: Иван Йочев, Свилен Станоев



Генков още не тренира, 100 запалянковци тръгват от Надежда


С гол ознаменува дебюта си за Марек бразилецът Соуса Томе - Дуду. :lol: :lol: :lol: 22-годишният защитник отбеляза едно от попаденията във вчерашната контрола срещу третодивизионния Германея (Сапарева баня). Дуду все още чака жълтата си карта от Витория (Баия), както и издаването на работна виза. Все пак в Марек не губят надежда, че бразилецът ще бъде картотекиран за очертаващото се като кърваво домакинство на Локомотив (Сф). Ръководството определи като реални шансовете на Дуду да излезе на "Бончук".
Другите попадения за тима на Стоян Коцев в контролата отбелязаха опитният Добри Митов, Иво Соколов, Иво Симеонов. Хеттрик записа Еньо Кръстовчев. Младежът обаче е наказан за срещата с Локомотив.
В Надежда също ще треперят до последно, но за участието на водещия си голмайстор - Цветан Генков. Той не тренира трети ден заради проблеми в кръста. В Локомотив обаче са доволни от бързото възстановяване на друг ключов играч - вратаря Урош Голубович.
[i]Поне 100 привърженици ще подкрепят Локомотив на стадион "Бончук". Засега фенклубът е ангажирал два автобуса. От агитката предупредиха още веднъж всички желаещи да се запишат най-късно до четвъртък. Цената на екскурзията е едва 4 лева.[/i]


Някой май пак се изхвърля по медийте... :roll:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРЕДИ БИТКАТА
Георги Марков: Аз ще плащам повече от този в Марек


Защитникът на Локо (Сф) има горещи спомени от стадион "Бончук" преди години, когато се сби с Румeн Стоянов, тогава треньор на Марек.







Георги Марков не се притеснява от дупнишките момци :lol:


- Георги, готов ли е Локомотив (Сф) да вземе трите точки в Дупница?
- Абсолютно! Всички момчета тренираме с настроение за предстоящия двубой с Марек. Единствено контузеният Деян Дончев ще ни липсва в Дупница, но в състава след наказание се завръщат Калоян Караджинов и Саша Антунович.
- Как си обяснявате напрежението, което се създава преди двубоя?
- В Локомотив сме напълно спокойни и въобще не обръщаме внимание на постоянните медийни изяви на съперника. Дори повечето от Марек не ги зная що за футболисти са. Да не говорим за президента им, който изобщо няма понятие от този спорт.
- Президентът на Марек Йордан Андреев на няколко пъти заяви, че Локомотив "хваща" и "работи" със съдиите.
- Кой е Йордан Андреев? Води се собственик на Марек, а в същото време няма арбитраж, на който негови футболисти да не го обвинят в неизплатени суми. Като го гледам какъв президент е, по-добре аз да застана на неговия пост. Ще плащам повече на момчетата и те няма да късат договорите си. Йордан Андреев да започне да се занимава с нещо друго, няма вид на футболен президент. Само говори и се оплаква. Вече е смешен с глупостите си. Сега ще го видим каква теория ще измисли за чуждестранния съдия.
- Притеснявате ли се от провокации от страна на фенове и играчи на Марек?
- Изобщо не се притеснявам, няма и защо. Публиката е в правото си да подкрепя любимците си, но въобще не обръщам внимание на нецензурни скандирания от трибуните. В Марек имам двама-трима приятели, които съм сигурен, че ще играят коректно и по правилата. Останалите не ги познавам, не зная какъв футбол практикуват.
- Преди време имахте неприятности след мач в Дупница с тогавашния треньор на Марек Румен Стоянов?
- Една грозна сцена, която не вярвам да се повтори в събота. Спомням си, че въпросният тре-ньор ме удари и след това се скри. Съдих го, спечелих и делото. Сега обжалва, но съм забравил този инцидент и не желая да обръщам внимание на подобни личности.
- Неофициално Марек е приближен отбор на Литекс.
- Няма проблем. Възможно е от Ловеч да са приготвили и премиите за Дупница, но това си е тяхна работа. Нека дават и ги подпомагат. Да не забравят обаче, че през пролетта ни гостуват в Надежда. Честно казано, Литекс не ме интересуват. Локомотив има поставени цели и ги следва. Трето място и участие в евротурнирите. Надявам се да ги осъществим.
- Възможни ли са задкулистни игри до края на първенството?
- Локомотив ще играе честно, за другите отбори не мога да давам мнение.
- Стартирахте с неубедителна игра срещу Вихрен.
- Най-важното срещу Вихрен беше да спечелим трите точки. Нормално е за първи мач да не сме сработени и идеални. Не може да водиш безкрайни подготовки, а в същото време първенството да е едва три месеца. Това го има само в България. Точно продължителната зимна пауза нарушава ритъма на отборите. След мача доста ме изумиха недоволствата на гостите за нарушение на Генков срещу Шейтанов. Чист гол! Не мога да разбера претенциите на Вихрен.
- Прогнозата ви за мача с Марек?
- Локомотив със сигурност ще спечели.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 15:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Някой май пак се изхвърля по медийте...
колко са дотук записаните ултраси?
Моята прогноза е, че записаните при ултрас-рейсът ще са 33 % от всички пътуващи. Тоест, ако умножим записаните при Сашо по 3 ще получим приблизителната бройка... макар, че това е само предположение.
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

unsworth написа:
Цитат:
Някой май пак се изхвърля по медийте...
колко са дотук записаните ултраси?
Моята прогноза е, че записаните при ултрас-рейсът ще са 33 % от всички пътуващи. Тоест, ако умножим записаните при Сашо по 3 ще получим приблизителната бройка... макар, че това е само предположение.



Дреме ти куро колко сме! Важното е да сме яки! 8) :arrow:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 16:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Швейцарецът Жером Лапериер ще свири мача Марек - Локо (Сф)

08 март 2007 | 15:08 | Агенция "Фокус"

Берн. Швейцарският рефер Жером Лапериер ще свири мача от 17-ия кръг на "А" група Марек - Локо (Сф), съобщи за Агенция "Фокус" секретарят на Съдийската комисия на Швейцарската футболна асоциация. Лапериер е на 38 години и влиза в листата на ФИФА на 1 януари 2006 година. Асистенти на стадион "Бончук" в събота ще бъдат Бруно Цюрбрюк и Илман, а четвърти съдия е Цветан Георгиев. Мачът е от 15,30 часа. Швейцарските рефери идват по искане на ръководството на Локо (Сф), което плати за това на БФС сумата от 15 000 лева.


ЕТО ГО И БАТКО:


_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Някой май пак се изхвърля по медийте...


дреме ти кой кфо казал по медийте ;) ако ще и 1000 ние сме със УЛТРАС РЕЙСА :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

БФС крие чуждия рефер от Марек
Последна редакция: 08.03.2007, 04:39
Публикуване: 07.03.2007, 21:56


© Антон Узунов

Йордан Андреев сподели, че от БФС са уведомили Локо (Сф) за чуждия рефер

От Пламен Славов, Топспорт. бг
Размер на шрифта: a a a
В Локо (Сф) вече знаят съдията и са го хванали, отсече Йордан Андреев
Грандиозен скандал се развихри дни преди шампионатния мач между Марек и Локо (Сф).

Президентът на дупничани Йордан Андреев се оплака, че от БФС крият чуждия рефер, който ще ръководи срещата между двата тима в събота.

"Не ми трябва да знам, кой ще свири мача? Ако ми го кажат ще си помислите, че ще го подкупвам. Неприятното е, че от БФС вече са уведомили Локо (Сф) за името му и те са го хванали.

Според вас нормално ли е да го казват на тях, а да го крият от нас? Това е подигравка с Марек и вече започна да ми писва от безобразията, които се случват в родния футбол", отсече босът на Марек пред "Топспорт.бг".

В същото време ръководството на Локо (Сф) е решило да стимулира играчите си с двойни премии при евентуален успех над Марек в Дупница в събота.

Вчера стана ясно, че защитникът на "железничарите" Юлиян Петков отпада за двубоя, след като на вчерашната тренировка получи травма в бедрото. Освен него участие няма да може да вземе и бранителят Диян Дончев, който си счупи пръста на крака на подготовката в Кипър.

За Дупница ще пътуват около 50 фенове на "железничарите", като записването е до тази вечер в кафенето на стадион "Локомотив" в квартал "Надежда

Ето и една песимистична прогноза.... :roll: 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 17:27    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
ПРЕДИ БИТКАТА
Георги Марков: Аз ще плащам повече от този в Марек


Защитникът на Локо (Сф) има горещи спомени от стадион "Бончук" преди години, когато се сби с Румeн Стоянов, тогава треньор на Марек.







Георги Марков не се притеснява от дупнишките момци :lol:


- Георги, готов ли е Локомотив (Сф) да вземе трите точки в Дупница?
- Абсолютно! Всички момчета тренираме с настроение за предстоящия двубой с Марек. Единствено контузеният Деян Дончев ще ни липсва в Дупница, но в състава след наказание се завръщат Калоян Караджинов и Саша Антунович.
- Как си обяснявате напрежението, което се създава преди двубоя?
- В Локомотив сме напълно спокойни и въобще не обръщаме внимание на постоянните медийни изяви на съперника. Дори повечето от Марек не ги зная що за футболисти са. Да не говорим за президента им, който изобщо няма понятие от този спорт.
- Президентът на Марек Йордан Андреев на няколко пъти заяви, че Локомотив "хваща" и "работи" със съдиите.
- Кой е Йордан Андреев? Води се собственик на Марек, а в същото време няма арбитраж, на който негови футболисти да не го обвинят в неизплатени суми. Като го гледам какъв президент е, по-добре аз да застана на неговия пост. Ще плащам повече на момчетата и те няма да късат договорите си. Йордан Андреев да започне да се занимава с нещо друго, няма вид на футболен президент. Само говори и се оплаква. Вече е смешен с глупостите си. Сега ще го видим каква теория ще измисли за чуждестранния съдия.
- Притеснявате ли се от провокации от страна на фенове и играчи на Марек?
- Изобщо не се притеснявам, няма и защо. Публиката е в правото си да подкрепя любимците си, но въобще не обръщам внимание на нецензурни скандирания от трибуните. В Марек имам двама-трима приятели, които съм сигурен, че ще играят коректно и по правилата. Останалите не ги познавам, не зная какъв футбол практикуват.
- Преди време имахте неприятности след мач в Дупница с тогавашния треньор на Марек Румен Стоянов?
- Една грозна сцена, която не вярвам да се повтори в събота. Спомням си, че въпросният тре-ньор ме удари и след това се скри. Съдих го, спечелих и делото. Сега обжалва, но съм забравил този инцидент и не желая да обръщам внимание на подобни личности.
- Неофициално Марек е приближен отбор на Литекс.
- Няма проблем. Възможно е от Ловеч да са приготвили и премиите за Дупница, но това си е тяхна работа. Нека дават и ги подпомагат. Да не забравят обаче, че през пролетта ни гостуват в Надежда. Честно казано, Литекс не ме интересуват. Локомотив има поставени цели и ги следва. Трето място и участие в евротурнирите. Надявам се да ги осъществим.
- Възможни ли са задкулистни игри до края на първенството?
- Локомотив ще играе честно, за другите отбори не мога да давам мнение.
- Стартирахте с неубедителна игра срещу Вихрен.
- Най-важното срещу Вихрен беше да спечелим трите точки. Нормално е за първи мач да не сме сработени и идеални. Не може да водиш безкрайни подготовки, а в същото време първенството да е едва три месеца. Това го има само в България. Точно продължителната зимна пауза нарушава ритъма на отборите. След мача доста ме изумиха недоволствата на гостите за нарушение на Генков срещу Шейтанов. Чист гол! Не мога да разбера претенциите на Вихрен.
- Прогнозата ви за мача с Марек?
- Локомотив със сигурност ще спечели.



Евалата на Гошо Марков :twisted: :twisted:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kakinkatamieli
Гост





МнениеПуснато на: Чет 08 Мар, 2007 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Напред към Дупница,имаме работа за вършене и вършеене...Очаквам победа и не се съмнявам в нея!
Върнете се в началото
ivankos
Гост





МнениеПуснато на: Пет 09 Мар, 2007 1:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Black&Red or DEAD написа:
ivankos написа:
здравейте,локомотивци!пише ви фен на марек,от дупница съм и трябва да ви кажа,че никак няма да ви е леко.марек е доста надъхан и въпреки финансовата криза успяваме да направим трудни гостуванията на софийските отбори.и все пак нека по-добрият отбор победи. Smile


Пич дано Марек са толкова надъхани и срещу другите отбори от челото! Иначе всамо поздравления за възпитания тон в мнението ти!
П.С. Победата ще бъде за нас!


както вече казах марек е надъхан срещу софийските отбори в повечето случаи но не е тайна че и левски и цска понякога купуват мачовете в дупница,защото сме в криза и нямаме пари всички го знаете.не знам за кого ще бъде победата,както вече казах нека по добрият отбор на терена победи.иначе смятам че цялата тази омраза между феновете и псувни и глупости е излишно.обстановката е много по различна когато няма напрежение,нали?!помислете върху това и вместо следващият път да напсувате или да пребиете някой фен на друг отбор,просто действайте спокойно и човешки.никому не са нужни подобни изцепки и напрежение,не мислите ли? Smile това е послание не само към локомотивци,а и към всички футболни фенове в България.
Върнете се в началото
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 09 Мар, 2007 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

ivankos написа:
Black&Red or DEAD написа:
ivankos написа:
здравейте,локомотивци!пише ви фен на марек,от дупница съм и трябва да ви кажа,че никак няма да ви е леко.марек е доста надъхан и въпреки финансовата криза успяваме да направим трудни гостуванията на софийските отбори.и все пак нека по-добрият отбор победи. Smile


Пич дано Марек са толкова надъхани и срещу другите отбори от челото! Иначе всамо поздравления за възпитания тон в мнението ти!
П.С. Победата ще бъде за нас!


както вече казах марек е надъхан срещу софийските отбори в повечето случаи но не е тайна че и левски и цска понякога купуват мачовете в дупница,защото сме в криза и нямаме пари всички го знаете.не знам за кого ще бъде победата,както вече казах нека по добрият отбор на терена победи.иначе смятам че цялата тази омраза между феновете и псувни и глупости е излишно.обстановката е много по различна когато няма напрежение,нали?!помислете върху това и вместо следващият път да напсувате или да пребиете някой фен на друг отбор,просто действайте спокойно и човешки.никому не са нужни подобни изцепки и напрежение,не мислите ли? Smile това е послание не само към локомотивци,а и към всички футболни фенове в България.


Виж са приятел напрежението в случая го създава малоумният ви президент, а не някой друг! Локомотив това, съдиите онова, сезирам ФИФА, УЕФА и т.н, хващат съдии, Джилас бла-бла...Иначе за другото, което казваш всеки си го разбира по различен начин, принципно винаги съм бил против някой обикновен привърженик на даден отбор да бъде бит. Не съм и чувал обаче фенове на Локомотив да го правят, така че мисля, че всичко е ОК.
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 09 Мар, 2007 12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Детектив за Локо (Сф)





Швейцарският новобранец Лапериер свири на "Бончук" Швейцарският детектив Жером Лапериер ще свири мача от 17-ия кръг на "А" група между Марек и Локо (Сф), стана ясно вчера. Както е известно, БФС повика чуждестранна бригада по настояване на "червено-черните", като от клуба ще платят 14 000 лв. Лапериер е международен рефер само от година, а хобито му е да лети с парапланер. "Не съм чувал за тази съдийска тройка. Но съм сигурен, че не са кой знае какви арбитри и ще направят грешки в двубоя с Локомотив (Сф)", каза президентът на Марек Йордан Андреев. Вчера стана ясно, че от Локо (Сф) ще искат чужд съдия и за мача с Беласица от 19-ия кръг.38-годишният Жером Лапериер е фен на авиацията Швейцарският рефер Жером Лапериер ще ръководи мача от 17-ия кръг на "А" група между Марек и Локо (Сф). Асистенти на 38-годишния международен съдия са Бруно Цюрбрюк и Илман, а Цветан Георгиев е назначен за 4-ти арбитър. Интересна подробност от биографията на мосю Лапериер е, че той работи в детективско бюро. В същото време роденият на 23 октомври 1968 г. швейцарец е запален фен на авиацията и спускането с парапланери, което практикува често. Започва да се занимава със съдийство през 1992 г., но чак след 10 години е приет в листата на професионалните арбитри в Швейцария. От първи януари 2006 г. Лапериер вече е и международен съдия, като този сезон е ръководил мач от първия квалификационен кръг за купата на УЕФА между Бран и Гленторан (1:0). През октомври миналата година швейцарецът е главен рефер при победата на юношеския национален тим на Холандия до 17 г. с 1:0 срещу Норвегия. "Обичам футбола, това е моята най-голяма страст. Съдийството е дейност, която изисква както физическа сила, така и интелектуален труд, концентрация, жизненост на духа и още много други качества", обосновава решението си да стане професионален съдия Жером Лапериер.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 09 Мар, 2007 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Грозданов: Андреев е болен мозък
Последна редакция: 09.03.2007, 04:03
Публикуване: 09.03.2007, 04:00


© Антон Узунов


От Даниела Христова, в. Топспорт
Размер на шрифта: a a a
Очакваме провокации, но сме предупредили футболистите
"Президентът на Марек Йордан Андреев е болен мозък. Изобщо не разбира от футбол. Той гледа само да създава интриги", каза наставникът на Локо (Сф) Стефан Грозданов.

Така спецът коментира изявлението на Андреев, че столичани щели да "хванат" чуждестранния съдия и да спечелят с негова помощ мача.

"Обвиненията му са абсурдни, ако има претенции, че БФС крият името на рефера от него, да се обърне към тях. Аз научавам от вас, медиите кой ще свири двубоя. Разбира се, че очаквам да има провокации от страна на дупничани и затова викнахме чужденец и смятам, че той ще се справи.

Ние сме предупредили нашите футболисти да не се подават на провокации от страна на домакините. Да не правят глупости и да си отварят очите на четири, защото иначе ги очакват глоби", допълни старши треньорът на Локомотив (Сф).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 09 Мар, 2007 14:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Вдигат Голубович за Дупница


Лекарският щаб на Локомотив (Сф) успя да вдигне вратаря Урош Голубович за гостуването в Дупница. Новината зарадва феновете, тъй като със стабилните си игри под рамката сърбинът се превърна в един от любимците на агитката. Вчера Голубович тренира на пълни обороти.
- Има още малко болка, но ще стисна зъби - каза Голубович.
Той получи контузия при победата 1:0 над Вихрен в първия пролетен кръг. Вратарят едва довърши мача. От началото на седмицата той тренираше на облекчен режим под наблюдението на кондиционния спец Красимир Пунчев.
Националът Цветан Генков също се подготвя наравно с останалите вчера. Той страда от травма в кръста. Миналата седмица голмайсторът на Локомотив пътува за преглед до Германия. Все още не е ясно дали той ще играе срещу Марек, но в Надежда правят всичко възможно Генков да започне титуляр.


Интересува ме дали ще давам или взeмам


Името и националността на рефера изобщо не развълнуваха изпълнителния директор на Локомотив (Сф) Иво Тонев.
- Интересува ме само едно съобщение от съдийската комисия - дали ще трябва да даваме още пари, или ще ни връщат някаква сума - заяви полунашега Тонев.
Според правилника клубът внесе 15 хиляди лева в БФС заедно с молбата за чужд рефер на мача в Дупница.
- Не искам повече да говоря за съдии и други фактори, въпреки че знам някои интересни неща. Важното е да победим - каза още шефът на Локо.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 09 Мар, 2007 15:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде сега една честитка:

БИЛЕТО ЗА МАЧА ЩЕ Е 4 КАМЪКА! ПОДГОТВЯЙТЕ СЕ!!! :x :P :evil: :evil:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 4 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum