Локо Пд-Локо Сф-16.05.2010
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Май, 2010 0:31    Заглавие: Локо Пд-Локо Сф-16.05.2010 Отговорете с цитат

Каквото и да стане, загубили шансове или не, класирали се или отпаднали, ние трябва да сме там. Ние сме ULTRAS LOKO и "сме там дето Локо играе,просто няма какво да ни спре" bb
Възможно е наще да се осерат в неделя срещу "цаците" и да направят животът ни още по-черен. Но е по-възможно всичко да се реши в този мач.В последният! Да стане така както става по филмите, както става на Запад! Кой не би искал да е част от нещо такова? Може би само дълбоко комплексираните неверници. bye bye bye

Така че при всички положения отиваме. От IBUU /със съгласието на другите две основни групи/ ще направим един последен трип за сезона, пък бил той само за наша чест и слава. congratulate

Цените ще са както следва:

ЧЛЕНОВЕ - 10 ЛВ.
НЕЧЛЕНОВЕ - 12 ЛВ.
УЧЕНИЦИ ДО 16Г. - 1 ЛВ.


Часът и местото на срещата ще ви се съобщават при записване.


Записване на мача с Черноморец, в частния форум,на мейл адресите на агитката или на телефон 0884 997 828.

САМО НИЕ! САМО ЛОКО! clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brat4eda



Регистриран на: 19 Юни 2008
Мнения: 907
Местожителство: СОФИЯ

МнениеПуснато на: Сря 05 Май, 2010 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Живи здрави в неделя сме там пък каквото стане clapping
всичко зависи от белите пеперуди и монтана ще е интересно на кой коня ще се удави в реката засега сме ние до шията но знае ли се палачинката бързо се обръща congratulate
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Сря 05 Май, 2010 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Неделя майните удрят белите пеперудки и в мача срещу нас няма за какво да играят, следователно ги бием biggrin Аз ако се освободя съм там, независимо дали имаме шансове или не. Това си е Лаута все пак и не трябва да се изпуска.
Върнете се в началото
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 05 Май, 2010 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно от задължителните гостувания на агитката за мен.Всеки фен на отбора който има самочувствието,че е истински,а не комерсиален трябва да направи всичко възможно да е там
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 8:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора трябва да се дигнем повечко народ до Майнатаун
Сега гледах класирането и ми се зави свят
Локо Пловдив дори и да бие евреите ,трябва да земе поне точка от нас за да се спаси,защото съм сигурен ,че орките ще легнат на мездра последния кръг.Така ,че ще ни скочат здраво при всички положения.
А сега и с Бонбонев са се нахъсали здраво,та ви приканям колкото се може повече да се дигнем.Защото ако днес бием явно мача с майните ще е най-важния за сезона и за двата отбора
И определено Локо Пловдив има за какво да играе в мача с нас,ако бият евреите,защото ако завършат равни с мездра мездра са по добре в преките двубои,а те имат служебна победа с Ботев и мач с Миньоро последния кръг като домакини
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 9:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Стояне, напрао ме кефиш как изведнъж изплува от нафталина biggrin и се надъха яко и ентусиазма ти заслужава адмирации! clapping Дано продължиш в този дух!
Ние знаееш, че ходиме навсякъде с отбора независимо дали мача е важен или маловажен, така че който може и има желание ще бъде в Пловдив! agree
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми да де...аре записвайте се...в частния. bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AleXcHo_S600
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 19:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Едно от задължителните гостувания на агитката за мен.Всеки фен на отбора който има самочувствието,че е истински,а не комерсиален трябва да направи всичко възможно да е там


Само искам да попитам ЗАЩО да съм там? Аз лесно ще ида,но те ЗАЩО не са там? В ЕВРОПА! Значи ние можем,а те-НЕ! Е заслужават ли?
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 19:42    Заглавие: Отговорете с цитат

AleXcHo_S600 написа:
Turo_Bufera написа:
Едно от задължителните гостувания на агитката за мен.Всеки фен на отбора който има самочувствието,че е истински,а не комерсиален трябва да направи всичко възможно да е там


Само искам да попитам ЗАЩО да съм там? Аз лесно ще ида,но те ЗАЩО не са там? В ЕВРОПА! Значи ние можем,а те-НЕ! Е заслужават ли?


да пребием хомосексуалиста Камбуров и да видим хилядите му любовници от Лаута дали ще го спасат.......по-гнусно копеле от тоя в Локо не е играло,тоя задмина и УРОДА.......МАЙКА ТИ МРЪСНАО СВИЛЕНГРАДСКИ ГЕЙ angry2 angry2 Някога ще те срещна............ black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AleXcHo_S600
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 19:45    Заглавие: Отговорете с цитат

да пребием хомосексуалиста Камбуров и да видим хилядите му любовници от Лаута дали ще го спасат.......по-гнусно копеле от тоя в Локо не е играло,тоя задмина и УРОДА.......МАЙКА ТИ МРЪСНАО СВИЛЕНГРАДСКИ ГЕЙ angry2 angry2 Някога ще те срещна............ black_eye[/quote]

Не се ядосвай,Венци! Няма смисъл! Аз ще ида само за да ги псувам цял мач! И не ме ебе кой какво! Заради някой педали,страдат други момчета,които се опитват поне да играят! Яд ме е,заклевам се яд ме е! Супер много! :@:@:@:@:@ comando
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

AleXcHo_S600 написа:

Само искам да попитам ЗАЩО да съм там?


Заради себе си, заради честта на агитката и за да докажеш че Локо София това си ти. Всичко друго нема значение. air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 20:29    Заглавие: Отговорете с цитат

И да видим как ще се спасят Локо Пловдив за пореден път с наша помощ biggrin
Ебал съм им майките на наште нещастници.Аз ще отида да си повикам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AleXcHo_S600
Гост





МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
AleXcHo_S600 написа:

Само искам да попитам ЗАЩО да съм там?


Заради себе си, заради честта на агитката и за да докажеш че Локо София това си ти. Всичко друго нема значение. air_kiss


Аз ще ида само за да ги псувам цял мач! Пълни нещастници! Позор! Немога да повярвам какви сме жалки! И пак моята,твоята и нашата чест ще иде за сметка на някакви нещастни ПУТКИ! Е заклевам се,че ако ми се отдаде възможност,ще пребия някой от тия шибани гейове! Ама кой по-напред? 0023-f070 Искам да полазя Гигов! 0018-th_animalsex 1099586_orig
Върнете се в началото
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 20:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Не можеш да ги хванеш biggrin
много са бързи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 09 Май, 2010 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Там сме заради наща чест като агитка,да покажем,че ни има реално,че не тракаме зад клавиатурите,че не мушкуваме пред телевизора.Да покажем,че ЛОКО-СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum