ЛОКО СОФИЯ - ТОВА СМЕ НИЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
krasi



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 1190
Местожителство: SOFIQ

МнениеПуснато на: Съб 15 Май, 2010 16:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз отдавна съм стигнал до извода, че Гигов е най-голямото зло....... Но, фактите са такива, че оттук натам не е ясно кво ще стане! Много срам брахме 16години и малко щастливи мигове имаше! Да си ходи, пък квото дойде......
_________________
ЛОКОМОТИВ ЗА НАС Е ВСИЧКО!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Май, 2010 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат



congratulate congratulate congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 17 Май, 2010 14:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Копелето дебело е свалило и плакатите мамицата му
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 17 Май, 2010 14:44    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Копелето дебело е свалило и плакатите мамицата му


Найш кога ще си занесе гз до долу. Паднали са от ветъра...

Другия път на плат. banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 17 Май, 2010 16:00    Заглавие: Отговорете с цитат

ОЛДСКУУЛ "...ТОВА СМЕ НИЕ'"

http://www.blitz.bg/sport/article/60957

За разлика от левскарите един друг софийски клуб,
Локомотив (София) през юни 1971 година, тоест само 18 месеца след наложеното обединение с добрата стара „Славия” (януари 1969 г.), се отдели отново и ознаменува това събитие с един култов мач на старото си клубно игрище в кв. „Захарна фабрика” пред 12 000 ентусиазирани привърженици. Ние, 100-тина „Цеденевисти” (от ЦДНА) също бяхме там – да поздравим локомотивци за техния смел поход срещу властта, срещу посегателството друг да определя твоята съдба. И тогава, и през още по-далечната 1951 година, когато за първи път „Локомотив” се отделя от ДСО „Торпедо” само след година и половина, неговите верни привърженици не търпят гаврата и издевателството над техния любим клуб. Те ясно и нависоко заявиха: „Ние сме „Локомотив” София”!


clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 17 Май, 2010 16:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Гаври е имало има и ще има aggressive2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ORLIIIN
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Май, 2010 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да се извиня на всичики вас, че не присъствах последните три мача. Последния мач ,който гледах на живо бе с морето.
Тогава от самолет си личеше ,че нашите просто не искат да вкарат гол а втория им бе подарък- Левашки "изпусна" топката в точно определеното време и точното място. Вечерта ми бе много болно и кръвното ми скочи 180:120. За сведение съм на 35 години. Лекаря ми забрани падабно "емоции" и аз с голямя болка не гледах дори по-телевизията ЛОКО.
Какво съм спестил само вие знаете, но не знаете колко е тежко да си далече от любимия отбор. Каквото и да стане от есента съм отново на линия при Локо дори и във В група.
Но не знам дали с това кръвно ще доживея следващ продаден сезон.
ЛОКО София това сме ние
Върнете се в началото
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря 19 Май, 2010 15:17    Заглавие: Отговорете с цитат

ORLIIIN написа:
Искам да се извиня на всичики вас, че не присъствах последните три мача. Последния мач ,който гледах на живо бе с морето.
Тогава от самолет си личеше ,че нашите просто не искат да вкарат гол а втория им бе подарък- Левашки "изпусна" топката в точно определеното време и точното място. Вечерта ми бе много болно и кръвното ми скочи 180:120. За сведение съм на 35 години. Лекаря ми забрани падабно "емоции" и аз с голямя болка не гледах дори по-телевизията ЛОКО.
Какво съм спестил само вие знаете, но не знаете колко е тежко да си далече от любимия отбор. Каквото и да стане от есента съм отново на линия при Локо дори и във В група.
Но не знам дали с това кръвно ще доживея следващ продаден сезон.
ЛОКО София това сме ние


Брат, искам да знаеш че ние ще сме с теб винаги, заедно с любимото Локо, ако ще и в "Z"група!!! air_kiss agree biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lifes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 19 Май, 2010 21:38    Заглавие: Продали са отбора Отговорете с цитат

Един приятел ми каза че са продали отбора на някакви турци?!? Колко е вярно не знам.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 19 Май, 2010 23:04    Заглавие: Re: Продали са отбора Отговорете с цитат

lifes написа:
Един приятел ми каза че са продали отбора на някакви турци?!? Колко е вярно не знам.


Тва за тука си го турил в смисъла на това как сме ние с това че може да са ни собственици или спонсори турци ли? Щото иначе тва е за темата за слухове. boredom bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам, дали това е най-подходящата тема за този пост, но ако отговорните фактори решат, може да я преместят другаде. Дали ще ни бъде, или няма да ни бъде, но от няколко години се забелязва един необратим ултрас възход, независимо от представянето на отбора!!! air_kiss Това е безпорен факт и ако някой го отрече, просто е максимален максималист!!! В тази връзка, най вече заради традициите, които сме се зарекли да спазваме, искам да ви напомня, че идва ред на летният курбан за здраве на всички фенове на Локо Сф!!! Независимо от всичко лошо, което ни споходи, независимо от отношението на ръководство и футболисти към нас, ние сме длъжни да покажем на всички, че "ЛОКО СФ - ТОВА СМЕ НИЕ!!!" Да покажем, че сме живи, че ще се множим, че не ни пука от техните игри, защото това, което ние имаме в нашите сърца, те го нямат!!! Още повече, че с парите събрани на курбана, можем да помогнем на Бойко, нашата Странджа, който в добри и лоши моменти винаги ни събира. Както знаете, сега той претърпя нова тежка операция и е наложително да му помогнем, както в предишните случаи с Наско!!! А сега трябва да сме по единни отвсякога!!!
В тази връзка, аз предлагам курбанът за здраве да се насрочи около първата събота, след срещата на ЖБ, около 10-15 юни, за да може да се подготвят нещата. Аз поемам подготовката за това със дейното участие на DHV.
Тук сте вие за предложения. И нека се разпърди навсякъде, за да видят всички, че ние носим символа и гордостта от емблемата, а не онези меркантилните путки, долу на терена!!!
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Гена ефала за инициативата!!!! Така се поддържа бойният дух. clapping Не се съобразявай с нищо и насрочвай датата директ, само имай предвид че идва Световно и да не стане некой сечен крак от това. boredom

Иначе за всичко си прав - само от нас си зависи да се запазим, консолидираме и вървим нагоре. Коравите времена възпитават корави фенове, а техният час рано или късно идва. bb air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами, нека заедно решим за датата, защото трябва да е събота или неделя, за да дойдат максимално хора, а и трябва аз да си съобразя моя график. Не мога просто ей така, да пропусна такова мероприятие!!! biggrin acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи айде ако искаш отвори една отделна тема тук, където да направим една бърза дискусия, да се види на къде отиват нещата и да го решаваме. При всички положения си мисля, че трябва да е в първата половина на юни и то събота, за да може да се видим сравнително скоро, а и да имаме един ден за изтрезняване после. congratulate boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:42    Заглавие: Отговорете с цитат

О.К.!!! Само че ти отвори темата!!! agree acute acute acute
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 3 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum