ЛОКО СОФИЯ - ТОВА СМЕ НИЕ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Нед 23 Май, 2010 0:35    Заглавие: Отговорете с цитат

квото и да става аз съм двата крака вътре biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 08 Юни, 2010 7:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма да пиша излишно тук каквото има трябва да си го кажем очи в очи ,да избистрим общта позиция 1 на бригадите и после със другите на цялата трибуна.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

и вчера доказахме че "Локо София това сме ние"

acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 9:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво на замесените.Добре стана със знамената на 2 пръчки,а факлите бяха перфе.За съжаление камерите беха от страната на говедета и не се чувахме много.Но се изкефих,че когато стана 3:1 се чу мощно и от нашия сектор
За мен мача беше странен тъй като от 11 години за пръв път изпускам софийско дерби.Мач по телевизията се гледа адски трудно.Може би повече няма да си го причиня.Истината е на стадиона
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 10:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Истината е на стадиона


Ега повече народ го проумее... beee

Иначе вчера на моменти направо ми настръхна гърба от това което правихме. А новата песен..леле,леле...Пак сме новатори в БГ. Само Ние! Само ЛОКО! air_kiss
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Turo_Bufera написа:
Истината е на стадиона


Ега повече народ го проумее... beee

Иначе вчера на моменти направо ми настръхна гърба от това което правихме. А новата песен..леле,леле...Пак сме новатори в БГ. Само Ние! Само ЛОКО! air_kiss


Металист, ама това със сядането и ставането направо изби кравите и телетата!!! agree air_kiss biggrin Трябва да се прави на всеки мач, много ефект има в това!!! Плюс това правим и някакъв вид фитнес, което за моите години е полезно!!! biggrin biggrin biggrin Не знам за сърцето дали е така, но наистина е много яко!!! agree air_kiss chicken
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 10 Авг, 2010 17:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако сме повече хора ще става още по-бясно. biggrin bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 11 Авг, 2010 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Ultras – един за всички, всички около един


Ultras групите обикновенно са обединени около едно ядро. То е онзи фактор, който е склонен и има контрол върху изпълнителната власт на цялата група, с по-малки подгрупи, организирани според мястото на което живеят, приятелства или определена политическа позиция. Обединяващата сила за ултрасите е футболният отбор, на който симпатизират.

Ултрасите са склонни да използват различни по стилове и размери банери и знамена с името и символите на отбора. Някои ultras групи продават свои собствени стоки, като шалове, шапки и якета. Тази практика е широко разпространена сред ултасите в Европа. Ultras културата е смесица от различни стилове, които се променят във времето.

Трите основни елементи на ultras манталитета са:

Никога не спират да пеят по време на мача, без значение какъв е резултата

Никога не стоят на едно място по време на мач

Присъстват на всяка среща на отбора, независимо от цената или разстоянието



Ultras групите обикновено имат един представител, който осъществява връзката с клуба и собственика на регулярна основа, най-вече по отношение на билети и отчасти средства. Някои клубове предоставят на ултрасите, по-евтини билети, складови помещения за знамената и банерите, и ранен достъп до стадиона преди мача, за да се подготвят.

Онези, които не разбират страстта на ултрасите критикуват подобни видове облагодетелствани отношения. Някои зрители негодуват срещу ултрасите затова, че никога не стоят спокойно по време на мач, хвърлят бомби и веят знамена. Тези дейности на ултрасите пречели, според тях, на обикновения зрител да се съсредоточи върху онова, което става на терена.

Други критикуват ултрасите заради честите физически нападения и сблъсъци, които осъществяват помежду си.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 12 Авг, 2010 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

откъде е това упражнение?
щом е нормално шефа на групата да крънка некой шеф за кинти,еби му майката...
не мерси.

'КУР ЗА ПРОФЕСИЯТА ФЕН'
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 12 Авг, 2010 11:41    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
откъде е това упражнение?
щом е нормално шефа на групата да крънка некой шеф за кинти,еби му майката...
не мерси.

'КУР ЗА ПРОФЕСИЯТА ФЕН'


Некъв превод от wickipedia. То не че е нормално, ама си е направо практика на много места /да не кажем че тук си е направо правило/ и не можем да си затворим очите. acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 01 Сеп, 2010 9:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам най-красивия шал на света!


Подобно нещо не може да се обясни. Трудно се намират думи. Особено ако трябва да го обясниш на някой, който така или иначе не те разбира. Но в моя случай не е така, защото вие знаете за какво става въпрос. Защото вие знаете колко е важно това. Следващите редове са предназначени за тихите зрители, за онези, които ходят на мач с приятелките си или жените си, за татковците с децата, родителите, журналистите. За онези, които не ни разбират.

Преди всичко друго, ще се опитам да разкажа накратко историята на този ultras-елемент. Както може би предполагате, първите шалове се появяват в Англия. Изработени са от обикновен вълнен плат, под формата на големи ивици, боядисани в цветовете на отбора. Малко след това се появяват организираните поддръжници в Италия. Там за първи път феновете използват шаловете си по начина, който всички ние много добре познаваме – опънати над главата. Естествено, всяко нещо търпи развитие. Затова днес има най-различни шалове. Много дълги, много къси, шалчета за кола, шал за ръката... Изработват се от различни материи – вълна, памук, полиестер. Върху тях вече няма само цветове. Появиха се ресни, гербове, бродерии и емблеми.

Днес се произвеждат не малко специализирани шалове. Те показват привързаността към отбора, към конкретен играч, понякога дори шалчетата изразяват омраза – към противниковия отбор или към агитката на съперника. Пак със шал отбелязваме специален ден или герой.

Нещата, обаче се променят, живота си тече. Подобно на него, моят шал знае и добри, и лоши дни. Това е, което ни свързва. Имаме обща история. Бил е напоен с пот, сълзи, дъжд, сняг, а веднъж и с кръв... Бил е целуван много пъти, бил е и закачан кротко на закачалката. Миришел е на сълзотворен газ, димки, барут...

Какво още да ви кажа? Веднъж дори правих секс, докато шалчето ми висеше на врата. Взимал съм го навсякъде с мен – на морето, на планината, в чужбина. Ако е студено го предпочитам пред всякакви други топли шалове. Много пъти ме е спасявал, защото е скривал лицето ми в битките. Да, всичко това е вярно, както е истина, че веднъж дори поддържаше счупената ми ръка в един влак...

Направо полудявам, когато бързам, за да отида на мач, момчетата са на вратата, чакат ме, а аз не мога да си намеря шала... Къде е? Какво направих с него? Да не съм го забравил някъде? Идва един момент, в който ми се иска да крещя. Но, когато отворя гардероба, аз се успокоявам. Той е там, и всичко ще бъде наред.

Да ви кажа ли кое е най-голямото густо? Излизам от къщи и виждам приятелите си, които ме чакат със слънчеви очила, усмивка на лицето и бира в ръка. И те имат като моя шал. И тогава разбирам – те мислят и чувстват по същия начин, по който мисля и чувствам аз. Това са моите хора!

Тогава забравяш всичко. Студената утрин, объркването от алкохола, празните улици на някой непознат град. Онези, които имат същите шалчета като теб започват да казват някой виц, смеят се, потупват те по рамото. Заедно ядете по парче пица преди мача. Има ли нещо друго? Нещо по-важно от това? Нервната криза на гаджето, мрънкането на шефа, поучителните думи на майка ви? Тъпата държава, простите политици и отвратителната понякога действителност? Не! Вие се намирате в собствения си свят. С кого да се ядосваш, когато вашия отбор е в криза? Кое те успокоява, след като той е паднал заради съдийско малоумие или нещо друго? Какво те прави щастлив след загубата? Твоят шал е с теб, стискаш го в ръка или го развяваш над главата си. И въпреки всичко ти се чувстваш добре. Онези, за които пиша това, сигурно ще питат „ Защо?“ Ние, лошите понякога момчета, знаем отговора.

Няма значение какво се случва, нашият любим шал никога няма да ни предаде. НИКОГА! Аз знам и още нещо, и ще ви го кажа от сърце:

Имам най-красивия шал на света!

0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 13:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам дали ви направи впечатление,колко му стана неприятнио на И.Т. когато нахлухме в 3тата минута.Кво ли си вика-Аз искам да ги изгоня,а те все повече и по фанатични
Ще стане така,че с билетите от 8 лева Гигов и И.Т. ще изгонят всички които обичаха да им правят вятър след мача-Ама господин Гигов,ама защо така хахаха.И ще останат точно тези които искат да изгонят

Другото явно се видя органичната непоносимост на един манекен към нас след мач-лицето имаше две-три добри години при нас,но сега в момента е футболен инвалид и би трябвало да се засрами,сетихте се кой е той-Клюна Дафчев
Тренера Васев няма кво да го коментираме-Той ни ненавижда!
А ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Незнам дали ви направи впечатление,колко му стана неприятнио на И.Т. когато нахлухме в 3тата минута.Кво ли си вика-Аз искам да ги изгоня,а те все повече и по фанатични
Ще стане така,че с билетите от 8 лева Гигов и И.Т. ще изгонят всички които обичаха да им правят вятър след мача-Ама господин Гигов,ама защо така хахаха.И ще останат точно тези които искат да изгонят

Другото явно се видя органичната непоносимост на един манекен към нас след мач-лицето имаше две-три добри години при нас,но сега в момента е футболен инвалид и би трябвало да се засрами,сетихте се кой е той-Клюна Дафчев
Тренера Васев няма кво да го коментираме-Той ни ненавижда!
А ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ!


-------------------------------------------------------
ами явно е че сме му неприятни.Извинявайте г-н Тонев, но така ще продължава и занапред.От изключителна важност е да опитаме да правим оттук нататък следните няколко неша :

- всеки да прави и невъзможното за да дойде на мач на Локо
- пее се през целия мач.влизаш на стадиона и подкрепяш отбора така се едно води с 3-0 , а всъщност губи с 0-2.

Имам чувството вече се едно че ние държим некъв свещен Граал на Локомотив.Останалите, тва играчи,тва треньора Васев, тва ръководство, ми те въобще не могат да се докоснат до институцията Локомотив.За 16 години какви традиции,каква история направи г-н Гигов и господата около него?Цялата трупа е на светлинни години от морала,идеята и основите на Локомотив,това което бил през времето и сега.Къде отиват те?Футбола е направен от феновете,за феновете.Те накъдето са тръгнали, ние оттам се връщаме!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 13:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Имам най-красивия шал на света!


Подобно нещо не може да се обясни. Трудно се намират думи. Особено ако трябва да го обясниш на някой, който така или иначе не те разбира. Но в моя случай не е така, защото вие знаете за какво става въпрос. Защото вие знаете колко е важно това. Следващите редове са предназначени за тихите зрители, за онези, които ходят на мач с приятелките си или жените си, за татковците с децата, родителите, журналистите. За онези, които не ни разбират.

Преди всичко друго, ще се опитам да разкажа накратко историята на този ultras-елемент. Както може би предполагате, първите шалове се появяват в Англия. Изработени са от обикновен вълнен плат, под формата на големи ивици, боядисани в цветовете на отбора. Малко след това се появяват организираните поддръжници в Италия. Там за първи път феновете използват шаловете си по начина, който всички ние много добре познаваме – опънати над главата. Естествено, всяко нещо търпи развитие. Затова днес има най-различни шалове. Много дълги, много къси, шалчета за кола, шал за ръката... Изработват се от различни материи – вълна, памук, полиестер. Върху тях вече няма само цветове. Появиха се ресни, гербове, бродерии и емблеми.

Днес се произвеждат не малко специализирани шалове. Те показват привързаността към отбора, към конкретен играч, понякога дори шалчетата изразяват омраза – към противниковия отбор или към агитката на съперника. Пак със шал отбелязваме специален ден или герой.

Нещата, обаче се променят, живота си тече. Подобно на него, моят шал знае и добри, и лоши дни. Това е, което ни свързва. Имаме обща история. Бил е напоен с пот, сълзи, дъжд, сняг, а веднъж и с кръв... Бил е целуван много пъти, бил е и закачан кротко на закачалката. Миришел е на сълзотворен газ, димки, барут...

Какво още да ви кажа? Веднъж дори правих секс, докато шалчето ми висеше на врата. Взимал съм го навсякъде с мен – на морето, на планината, в чужбина. Ако е студено го предпочитам пред всякакви други топли шалове. Много пъти ме е спасявал, защото е скривал лицето ми в битките. Да, всичко това е вярно, както е истина, че веднъж дори поддържаше счупената ми ръка в един влак...

Направо полудявам, когато бързам, за да отида на мач, момчетата са на вратата, чакат ме, а аз не мога да си намеря шала... Къде е? Какво направих с него? Да не съм го забравил някъде? Идва един момент, в който ми се иска да крещя. Но, когато отворя гардероба, аз се успокоявам. Той е там, и всичко ще бъде наред.

Да ви кажа ли кое е най-голямото густо? Излизам от къщи и виждам приятелите си, които ме чакат със слънчеви очила, усмивка на лицето и бира в ръка. И те имат като моя шал. И тогава разбирам – те мислят и чувстват по същия начин, по който мисля и чувствам аз. Това са моите хора!

Тогава забравяш всичко. Студената утрин, объркването от алкохола, празните улици на някой непознат град. Онези, които имат същите шалчета като теб започват да казват някой виц, смеят се, потупват те по рамото. Заедно ядете по парче пица преди мача. Има ли нещо друго? Нещо по-важно от това? Нервната криза на гаджето, мрънкането на шефа, поучителните думи на майка ви? Тъпата държава, простите политици и отвратителната понякога действителност? Не! Вие се намирате в собствения си свят. С кого да се ядосваш, когато вашия отбор е в криза? Кое те успокоява, след като той е паднал заради съдийско малоумие или нещо друго? Какво те прави щастлив след загубата? Твоят шал е с теб, стискаш го в ръка или го развяваш над главата си. И въпреки всичко ти се чувстваш добре. Онези, за които пиша това, сигурно ще питат „ Защо?“ Ние, лошите понякога момчета, знаем отговора.

Няма значение какво се случва, нашият любим шал никога няма да ни предаде. НИКОГА! Аз знам и още нещо, и ще ви го кажа от сърце:

Имам най-красивия шал на света!

0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo 0014-lokooo



clapping clapping clapping

много добро ,
и онова "Това е моят дом,не си го давам" да им се даде нобелова награда за литература. biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 13:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Лица,манекени, неприязън....You dont like us - we don't care. Така ли беше. А тва че Марчо, Дафчо или еди кой си гледал като прецицал - кво ни дреме толко. Локо София това сме ние и тва е.

Дори се чуда не е ли време за римейк на тва знаме... boredom biggrin

И тва е истината - катилско ходене до откат. Все някога слънце ще огрее и кучия гъз. agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  Следваща
Страница 4 от 37

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum