Цената на билетите пролет 2019
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PILATA

Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 11:34    Заглавие: Цената на билетите пролет 2019 Отговорете с цитат

Предстои първа тренировка за 2019, при изгонени читави играчи. Отбор от есента и продукция- трагедия...
Ясно се заявява на ръководството,че посмешището в което е превърнат любимия ни клуб цена от 7 лева е кощунствена и подигравка с нас.
Ако не бъде преразгледана ценовата политика ще имат минус приходи от билети,да е ясно.
Който има възможност да помага и може да си го позволи ще оставя в специална кутия колкото прецени...
Да е ясно,да няма олеле,що на полувремето се влиза.
Metala
Ultras Leader

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 11:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Тотално ненужно и чисто изнудване.
До кога ще дъвчем шибаната цена от 7лв, което си е тотално ОК и това ли е най-големият проблем на "редовият" локомотивец?!!

Относно влизането на полувремето - това е проблем на манталитета, не на джоба и не е от вчера. black_eye banned

Местожителство: Своге

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми пречат 7-те лева, но на фона на продукцията, която ни "радва", съм съгласен със Пилата!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 12:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно така тотално изнудване.
Да ,товс е един от проблемите да има 150 човека на стадиона.
За продикцията- Пк ли са 7 лв,за кое точно?
lifes

Местожителство: Надежда

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Тотално ненужно и чисто изнудване.
До кога ще дъвчем шибаната цена от 7лв, което си е тотално ОК и това ли е най-големият проблем на "редовият" локомотивец?!!

Относно влизането на полувремето - това е проблем на манталитета, не на джоба и не е от вчера. black_eye banned

За мен, теб и други не е проблем. Но за много хора е проблем - да не могат да отидат на мач на Локомотив. Лично аз познавам такива.

Билетите са скъпи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 13:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига бе хора! Това го дъвчем над 20г...Билетът от 7лв. е скъп ама бира скара и ракия с обща сметка 17 е всичко точно. Ебахти...кво значение има продукцията../Дали мачът ще е слаб или от ония за дето ще се разказва няма как да се знае предварително. Време е да се пресече тая сиромашка психиха banned angry2

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 13:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Или сваляне на пия билет на разумни цени, адекватни карти,семейни билети
Или
Бойкот
95% са на това мнение,който има излишни кинти ,щото сит на гладен не вярва да ср събират и да се дават на Берлускони,
Нищо пе рожби на Локомотив взимаха 650 лв. .....
Metala
Ultras Leader

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 14:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Е не тва не го разбирам! Честно! За работещ човек 15 лв на месец ако са проблем...за "любимия" клуб...за къде сме bad bad bad И да - има и карти. И по 2 лв да са билетите - па ще сме си тия connie_29

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-малкия проблем са билетите, толкова отдавна не ходя на мачове заради "футбола" че не помня от кога. Билета на Барселона и Реал е средно 150 евро, ако търсите качество bye
PILATA

МнениеПуснато на: Вто 08 Яну, 2019 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак последния ми пост внимателно моля.
Реал и Барса, жесток пример- имат семейни билети,карти с отстъпка във феншопа и право да избираш президент.
Кебапчета,бири, 17 лева,
Дай по сериозно, забрави жестокия пример с киното и мола с очила за 3 Д...
Или ревизия на цени,продукти и отношение към фенове ,моля
Или
Война.
Metala
Ultras Leader

МнениеПуснато на: Сря 09 Яну, 2019 5:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Цена като кауза за война?! Come oooooooon! boast boast boast

Aко е под формата - "В" сектор на 5лв и който иска да си оди в "А",ложи и т.н. или война, звучи доста по-смислено.

А тия неща като семейни билети, феншопове, гласове са характерни за ПРОФЕСИОНАЛЕН клуб...Локомотив текущо НЕ Е такъв connie_29 chicken bye

МнениеПуснато на: Сря 09 Яну, 2019 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно сто процента подкрепям Пилата. Тази цена от 7 лв. входен билет за мач от Втора лига и качество на продукция долу на терена = 0 е безумно висока. Язък , че собственика ни е бизнесмен човек. Има една много стара приказка , която съм я запомнил от моя първи шеф в кариерата ми, който също беше бизнесмен : не можеш да се сравняват тикви с круши и пр. Същото се отнася и до цената на нашите билети. Не може да се сравнянат цени на билети за футболни мачове от долнопрообната ни Втора лига с цени на билети за кино, театър , опера , балет и т.н. Както някои хора го правят. Прави се едно проучване на цените на останалите отбори от тази лига и се слага една нормална приемлива цена. Същото важи и когато дай Боже влезнеме в Първа лига. Също се вижда какви са цените на билетите на останалите отбори от тази лига и се определя една разумна според възможностите на и капацитета на публиката цена. Като тук се взимат под внимание и още един куп други фактори обективни и субективни, които хич не са без значение , когато се определя цената . Сега просто не искам , а и няма как всичките да ги изброявам. При нас дори и тази цена от 7 лв. сама по себе си показва и доказва, че няма нищо професионално в този клуб. Всичко е ей така - наизуст, юруш на маслините без да се мисли , без да се влага и капчица професионализъм, разум и т.н. А пък това да се мисли за нас феновете, които в тези тежки за клуба години са дори бих казал много важни за отбора е пълен абсурд. За разлика от други отбори , които полагат неистови грижи за феновете си само и само да ги има и да са повече на стадиона. Това е истината - голата истина. Само Локо и това е, дано дочакаме по добри времена както ние, така и клуба.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Anatoly98

Местожителство: Своге

МнениеПуснато на: Сря 09 Яну, 2019 16:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки божи път когато дава интервю или пресконференция говори едно, а после прави друго. Не знам, на лоши съветници ли се дължи това или на липса на такива.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader

МнениеПуснато на: Сря 09 Яну, 2019 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Anatoly98 написа:
Не знам, на лоши съветници ли се дължи това или на липса на такива.

И на разни други фактори, дето не сте ги учили по химия biggrin

А тука като гледам са се наредили само бизнесмени,социолози, маркетолози...разбирач до разбирача, мола майно...Ама иначе на маса сме "Локо Софя това сме ние" connie_29 chicken comando comando comando

Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 09 Яну, 2019 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Цените на билетите са високи - продукция, обстановка, отношение - каквото се сетиш. Кое от посочените струва 7 лева? За мен 5 лв. е ОК вариант.

Само дето никой не ни пита (а и не мисли).

Това за кой сядал на маса и колко изпивал и изяждал е друга тема, но и в нея положението е на кантар (ха-ха). Хората имат нужда да седнат да разпуснат и не всеки разполага с бюджет, при който да може да отдели 7 лева от него за билет.
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Централен форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети