Железничарското дерби на България
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
hooligana1986



Регистриран на: 16 Сеп 2006
Мнения: 719
Местожителство: In The Heart Of The Enemy

МнениеПуснато на: Нед 17 Сеп, 2006 18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

LokoPd написа:
ох фенове сте еи живее те в сф и не моите да отидете на мача :lol: :lol: ае честита ви титла ... цска левски 2:2 и вие шампиони


dano te 4ue gospod 8)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Нед 17 Сеп, 2006 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Грозданов: Доволен съм

17 септември 2006 | 19:59 | Агенция "Фокус"

София. Старши треньорът на Локо (Сф) изрази задоволството си от победата над Локо (Пд) с 1:0, предаде репортер на Агенция “Фокус”. “Успяхме да отбележим. По-важен е резултата по простата причина, че отбора имаше много малко време да се възстанови от мача в четвъртък с Фейенорд. В някой играчи се видя умора”, заяви Грозданов. “Доволен съм от това, че продължихме победния си ход. Пожелавам успех на Иван Маринов”, допълни Стефан Грозданов.


Иван Маринов: Загубихме с вдигната глава

17 септември 2006 | 20:13 | Агенция "Фокус"

София. Старши треньорът на Локомотив (Пд) заяви след загубата от Локомотив (Сф), че отборът му е загубил с вдигната глава. “Честитя победата на Локомотив (Сф). Мисля, че стана един от добрите мачове в нашето първенство. Нашият отбор загуби, но загуби с вдигната глава. Направихме грешки”, заяви Иван Маринов.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Triena_Loko



Регистриран на: 04 Сеп 2006
Мнения: 242

МнениеПуснато на: Нед 17 Сеп, 2006 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕДИНСТВЕНИЯ ЛОКОМОТИВ В БЪЛГАРИЯ Е ТОЗИ ОТ НАДЕЖДА

FORZA LOKO ALE ALE ALE :P :P :P
_________________


Капитан Марин Маринов - командващ Бдинския полк, нарежда щикова атака - „На нож“, като сам повежда бойците си и загива в боя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger
PeSh0o0o
Гост





МнениеПуснато на: Нед 17 Сеп, 2006 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

4estito ve4e sme oficialno 1 pravi s 2 to4ki pred govedski i s 3 pred CSKA
dano da biem litex za da ni e po spokoino za napred
Върнете се в началото
ZmEiaT
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 1:23    Заглавие: Отговорете с цитат

<ZmEiaT> dobrra e statiiikata naistina
*** Joins: `RemiRes`SOfia (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net)
<RemiRes> brao brao
<RemiRes> golemi se
<RemiRes> teapaci
<RemiRes> zexme vi znameto i shalovete
<RemiRes> i kvo ...
*** `RemiRes`SOfia is now known as `RemiRes`Spi`Mn
*** Quits: `RemiRes`Spi`Mn (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net) (Ping timeout: 240 seconds)

демек некво лапе, фенче на майните, влезе в канал #ULTRASLOKO и го изцепи това? верно ли е ? :evil: :?: :evil:
Върнете се в началото
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 9:30    Заглавие: Отговорете с цитат

е тва бате е най голямата простотия...тея как може да се хвалят с тва нз...взели са шаловете и знамето на деца по 10 год ... ГОЛЕМИ СА !!! :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

ZmEiaT написа:
<ZmEiaT> dobrra e statiiikata naistina
*** Joins: `RemiRes`SOfia (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net)
<RemiRes> brao brao
<RemiRes> golemi se
<RemiRes> teapaci
<RemiRes> zexme vi znameto i shalovete
<RemiRes> i kvo ...
*** `RemiRes`SOfia is now known as `RemiRes`Spi`Mn
*** Quits: `RemiRes`Spi`Mn (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net) (Ping timeout: 240 seconds)

демек некво лапе, фенче на майните, влезе в канал #ULTRASLOKO и го изцепи това? верно ли е ? :evil: :?: :evil:


си4ко е вярнозеха знамето на мойте порятели и после с БРИГАДАТА ходихме да си ги вземеме деба и насраняците са тия ка4или се жаж 12 тм и по4нали да им ги жзимат пуржо тениските после схаложете и накрая знамето.но после се насраха и ни ги върнаха оба4е пръ4ката я беха каширали а пи4овете беха на по 15 годинки а ония 5тимцата на по 18-19 некфи наркоман4ета
Върнете се в началото
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат



Ето още http://sportni.bg/ph/pictures/2006.17.09lokomotivsf-lokomotivpd/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 14:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво много яко се е получило!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
1936
Гост





МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 20:15    Заглавие: Отговорете с цитат

shangana написа:
ZmEiaT написа:
<ZmEiaT> dobrra e statiiikata naistina
*** Joins: `RemiRes`SOfia (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net)
<RemiRes> brao brao
<RemiRes> golemi se
<RemiRes> teapaci
<RemiRes> zexme vi znameto i shalovete
<RemiRes> i kvo ...
*** `RemiRes`SOfia is now known as `RemiRes`Spi`Mn
*** Quits: `RemiRes`Spi`Mn (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net) (Ping timeout: 240 seconds)

демек некво лапе, фенче на майните, влезе в канал #ULTRASLOKO и го изцепи това? верно ли е ? :evil: :?: :evil:


си4ко е вярнозеха знамето на мойте порятели и после с БРИГАДАТА ходихме да си ги вземеме деба и насраняците са тия ка4или се жаж 12 тм и по4нали да им ги жзимат пуржо тениските после схаложете и накрая знамето.но после се насраха и ни ги върнаха оба4е пръ4ката я беха каширали а пи4овете беха на по 15 годинки а ония 5тимцата на по 18-19 некфи наркоман4ета

Ей бауш не стигна, че ви върнахме знамената следкато наще ви ги наказаха, уж за да не си развалим добрите отношения и ся ше ми се правите тука на много отворени и на мача ше ни викате селяни ... радвайте се, че вратите бяха заключени и, че куките ни удържаха иначе много бой щяхте да ядете, сериозно! Ако разпиташ вашите 'невинни' лапета кой е почнал ще разбереш как седят нещата, не ми се описват тук ... питай метъла дали не взехме знамето от наще малки и не ви ли го върнахме. Да си видял някъде, някой, някога да е върнал наказано знаме??? Айде идиоти малко мислете преди да говорите а?
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 18 Сеп, 2006 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

1936 написа:
shangana написа:
ZmEiaT написа:
<ZmEiaT> dobrra e statiiikata naistina
*** Joins: `RemiRes`SOfia (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net)
<RemiRes> brao brao
<RemiRes> golemi se
<RemiRes> teapaci
<RemiRes> zexme vi znameto i shalovete
<RemiRes> i kvo ...
*** `RemiRes`SOfia is now known as `RemiRes`Spi`Mn
*** Quits: `RemiRes`Spi`Mn (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net) (Ping timeout: 240 seconds)

демек некво лапе, фенче на майните, влезе в канал #ULTRASLOKO и го изцепи това? верно ли е ? :evil: :?: :evil:


си4ко е вярнозеха знамето на мойте порятели и после с БРИГАДАТА ходихме да си ги вземеме деба и насраняците са тия ка4или се жаж 12 тм и по4нали да им ги жзимат пуржо тениските после схаложете и накрая знамето.но после се насраха и ни ги върнаха оба4е пръ4ката я беха каширали а пи4овете беха на по 15 годинки а ония 5тимцата на по 18-19 некфи наркоман4ета

Ей бауш не стигна, че ви върнахме знамената следкато наще ви ги наказаха, уж за да не си развалим добрите отношения и ся ше ми се правите тука на много отворени и на мача ше ни викате селяни ... радвайте се, че вратите бяха заключени и, че куките ни удържаха иначе много бой щяхте да ядете, сериозно! Ако разпиташ вашите 'невинни' лапета кой е почнал ще разбереш как седят нещата, не ми се описват тук ... питай метъла дали не взехме знамето от наще малки и не ви ли го върнахме. Да си видял някъде, някой, някога да е върнал наказано знаме??? Айде идиоти малко мислете преди да говорите а?


Споко бе бате,не се връзвай на лапетата на приказките...
Колкото до скандиранията на селската ни публика немам думи,
тва са хора къде ходат на 3 мача в годината и то когато е без пари.

Това са ни т.н. фенове,за което не сме сички виновни,

и е много тъжно когато 20 човека се опитват да прават нещо,а 200 ебават майката на пейзажа :evil:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shanko
Гост





МнениеПуснато на: Вто 19 Сеп, 2006 9:55    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
1936 написа:
shangana написа:
ZmEiaT написа:
<ZmEiaT> dobrra e statiiikata naistina
*** Joins: `RemiRes`SOfia (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net)
<RemiRes> brao brao
<RemiRes> golemi se
<RemiRes> teapaci
<RemiRes> zexme vi znameto i shalovete
<RemiRes> i kvo ...
*** `RemiRes`SOfia is now known as `RemiRes`Spi`Mn
*** Quits: `RemiRes`Spi`Mn (LH1936@84-252-13-111.cable.evrocom.net) (Ping timeout: 240 seconds)

демек некво лапе, фенче на майните, влезе в канал #ULTRASLOKO и го изцепи това? верно ли е ? :evil: :?: :evil:


си4ко е вярнозеха знамето на мойте порятели и после с БРИГАДАТА ходихме да си ги вземеме деба и насраняците са тия ка4или се жаж 12 тм и по4нали да им ги жзимат пуржо тениските после схаложете и накрая знамето.но после се насраха и ни ги върнаха оба4е пръ4ката я беха каширали а пи4овете беха на по 15 годинки а ония 5тимцата на по 18-19 некфи наркоман4ета

Ей бауш не стигна, че ви върнахме знамената следкато наще ви ги наказаха, уж за да не си развалим добрите отношения и ся ше ми се правите тука на много отворени и на мача ше ни викате селяни ... радвайте се, че вратите бяха заключени и, че куките ни удържаха иначе много бой щяхте да ядете, сериозно! Ако разпиташ вашите 'невинни' лапета кой е почнал ще разбереш как седят нещата, не ми се описват тук ... питай метъла дали не взехме знамето от наще малки и не ви ли го върнахме. Да си видял някъде, някой, някога да е върнал наказано знаме??? Айде идиоти малко мислете преди да говорите а?


Споко бе бате,не се връзвай на лапетата на приказките...
Колкото до скандиранията на селската ни публика немам думи,
тва са хора къде ходат на 3 мача в годината и то когато е без пари.

Това са ни т.н. фенове,за което не сме сички виновни,

и е много тъжно когато 20 човека се опитват да прават нещо,а 200 ебават майката на пейзажа :evil:


братле първо не съм лапе за вас сигурно 17 годишните са лапета нали.второ на пи4овете дет зеха знамето шаловете и тениската беха на по 15 год. и за първи пъ отиваха на ма4.беха се ка4или във 12 тм. и след триъгълника се ка4или майни и по4нали да им викат кфо е тфа знаме а кфа е тая тениска и лека полека им взели си4ко и добре4е се сетили да отидат до кафето та да им кажат 4е са им взели нештата и да им помогнат.ТО ЗА ТФА НЕМА ХОРА ПО МА4ОВЕТЕ ЗАРАДИ СЕЛЯНИ КАТО ТЕЯ ЛАЙНАРИ ДА ИМ ВЗЕМАТ АРТИКУЛИТЕ НА ЛЮБИМИЯ ОТБОР СЕ ЕДНО КАТО ОТИДЕМЕ ВЪВ ПЛД ЗА МА4А СЪС ДОКО ПЛД ПРЕЗ ПРОЛЕТТА ДА ОТИДА И ДА ГЕПЯ НА НЕКФИ ЛАПЕТА шАЛОВЕТЕ И СИ4КО КФОТО НОСЯТ.Е ЗА ТФА НЕМА ХОРА ПО МА4ОВЕТЕ А НЕКФИ 4АЛГАРИ ПРЕПЪЛВАТ СТАДИОНИТЕ ЗА ПО 5 ЛЕВА ДЕТ ГИ ГЛЕДАЛИ ВЕДНЪЖ В ГОДИНАТА :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 19 Сеп, 2006 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре ша ва замолвам по тоя въпрос, да не се изказват хора, които не са запознати. Стана малко проблемче заради неква лапешка история (в която не знам кой бил прав и кой крив, а и не ме интересува), само че си използвах добрите контакти и всичко беше потушено преди бабаитлъка на някои хора да даде негативни резултати.
Само че простото си е просто и пак въпросната клика впоследствие ми сра на авторитета, като не знам защо им требваше да си показват комплексите като викат "селяни" и се правеха на мъже на хора, които по принцип имат положително отншение към тях, 100 пъти по големи граждани са от тях и не ми се мисли какво щеше да стане ако ги побарат. Но за това ще направя отделна тема.

Иначе мача като цяло много ми хареса. Голям Цеци Генков! :!:
Посещаемостта също беше на ниво, ама агитката си беше гола вода. Не знам докога така бе хора.... :?: :cry:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum