РАЗПРОКРАЖБИ,БАРТЕРИ И ДАЛАВЕРИ-ТРАНСФЕРНО ЛЯТО 2010
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 18 Май, 2010 14:25    Заглавие: Отговорете с цитат

още от форума на гонг няколко мнения на по-дърти буфери :



Моето мнение е, че Гигов няма да напусне София. Според това, което се случи в последните кръгове ясно си личи, че той игра за Левски. Аз очаквам именно там да отиде. Камбуров и Димо Атанасов най-вероятно ще подпишат и сигурно ще има и други "наши", които ще ги последват. Но Гигов, като капитан последен ще напусне кораба. Мечтата му винаги е била да бъде президент на ЦСКА, обаче там не стана. Но пък сега е подходящо в Левски защото Батков няма пари и освен това официално продава отбора. Да не забравяме, че Гигов е солиден бизнесмен със стабилно лоби във властта и тези неща са договорени на най-високо ниво още преди време. Така, че на нас ни остава да догледаме последния епизод на сапунения сериал от А ПФГ сезон 2009/2010.

Smile)) Когато бях в детско юношеска възраст аз се наслаждавах на играта на Бойчо Величков, Стойчо Стоев, Павката Дочев, Нако Дойчев ( в последните му години), Гошо Петков, Кирчо Метков, имахме едно крило викаха му "бозата", мисля че се казваше Василев. Помня, като дете Начко Михайлов и гола му срещу Динамо Киев. Дудов беше добър бек. Тони Велков също играеше стабилно. Дори и преотстъпените играчи от Левски играеха с цялото си сърце за Локото. Спомням си Тони Здравков след доста години се появи и Кайзера (Николай Тодоров), те бяха страхотен колектив с Кирчо Метков и Нако Дойчев. Една година когато Етър станаха шампиони със звездния си състав, ние ги бихме с 4:2 на националния стадион. Тогава отбора мачкаше наред и само заради това, че пролетта тръгнахме от незавидна позиция в класиренито, не успяхме да влеземе в Евротурнирите. Такъв съм запазил в сърцето си ЛОКОМОТИВ СФ, такъв искам да го гледам и занапред. Откакто футбола стана бизнес и далавера особенно в присъствието на Гигов аз спрях да ходя на стадиона защото цялата ни "продукция" е цирк. "Бизнесмена" с голямото самочуствие съсипа детскоюношеската школа, на която въпитаник съм и аз. А оттам излизаха кадрите на отбора, които бяха заменени с някави бездушници. По време на югоембаргото пазарувахме сърби на килограм, най вероятно ни ги даваха като бонус от някоя сделка. След това започнаха да идват разни касови футболистчета, дето за нашия клуб знаеха само от гостуванията си. И се интересуваха само, колко пари ще вземат и за какво, дали за да паднат или за да бият а това (цирка) го определяше Гигов. И този филм го гледам откакто тоя мишенник е начело на клуба. За съжаление българската действителност е такава във всичките сфери на живота. Държавата е съсипана от това, че няма производство и е обсебена от Олигархомонополистките структори, които са превзели всичките отрасли на икономиката ни. Заради това няма инвестиции у нас, защото няма здрав климат и никой не желае да влага парите си в бездънен кладенец. Футболът ни страда от същата болест. В този "отрасъл" няма производство т.е умряха или по-точно бяха съсипани детско-юношеските школи. Аз съм играл на Требич и на сгурията и трябва да ви кажа, че в моята възраст бяхме 2 групи от по 20 човека т.е 40 деца се борехме за място в представителния детски отбор. Треньор беше Коце Табаков, какво стана с този човек не знам. Това е болестта в БГ футбола и с тези олигархо олигофрени той няма да се излекува а ще загине!!!! Във всяка нормална държава по-света, пари се перат във футбола. А у нас парите се изпраха на морето и в планините, където също никай от нас не иска да ходи. Защото хора като Гигов "олицетворяват" и този отрасъл и не само, където има разруха там има олигархия. А у нас разрухата е навсякъде. Така, че аз като локомотивец ще съм изключително щастлив ако Гигов си разкара задника от Надежда, защото и след него отборът ни ще го има. А пък аз ще се върна обратно на стадиона даже ще взема и децата.



---------------------

Едва ли Гигов ще напусне Локомотив.Тези които преди 3 седмици го плюваха,сега го искат при тях.Вярно е,че даде доста пари за Локомотив,а постигна малко успехи,но защо?До скоро си мислех,че иска да играе честно,след последните събития съм на мнение,че човека прсто си гледа бизнеса и затова той му върви.Никой в Левски или ЦСКА няма 16 години да го чака да стане шампион,там е доста ветровито и бързо ставаш излишен,а при нас е спокойно,даже и титлата да продадеш.И все пак Локомотив е велик отбор и с Гигов или без Гигов ще го има.

-----------------------------

Ти сам си си отговорил защо. Ами защото е бизнесмен т.е той не дава пари на сляпо или по-скоро гледа да спечели. Какво имам в предвид:

1. Ако искаше да играем в евротурнири, трябваше да реконструира стадиона. Да ама трябват пари. Ок пари бол. Да ама не е така щото какви ще са приходите? Дори и да стигнеме до вратата на групите, прихидите ще са малко защото да не се заблуждаваме, нямаме отбор и игра с които
да влеземе в групите на Лигата. А парите са в групите, в рекламни права, в ТВ права и т.н.т, т.е само загуба. Аз мача на локото срещу РЕН го гледах по Директ 8, защото нашата телевизия не го излъчи. Плюс това мачът беше на Армията. Няма далавера от това разбираш ли.
2. За какво му е титла, като трябва да извади един куп пари, които няма да му се върнат никога.
3. Инвестициите му във футболисти и треньори бяха изключително премерени и от там изтискваше максимума.
4. Да си чул или видял да даде лев за детската школа?
5. Само далавери и слугинаж.

Обърни внимение, че всяка нова власт у нас разпределя, кой ще пере пари в Левски и ЦСКА. А Гигов винаги е драпал за там и сега е момента защото Батков няма пари и може да му се сбъдне мечтата. Това са отбори, които се ползват с медиен комфорт, т.е това си е реклама. Ако някой от Левски пръдне веднага се обаждат я Василена Матакиева по Канал 1, като новина на годината, я Боре Касабов от Ринг. Нашия мач срещу Миньор не го коментираха онлайн по Гонг а мач на Левски срещу Спортист Своге започва с коментари и мнения три часа преди началото му. Затова е цялата работа. Това е международен имидж защото той е международен търговец и е важно името му да се споменава по света.


acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 18 Май, 2010 18:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
1. Ако искаше да играем в евротурнири, трябваше да реконструира стадиона. Да ама трябват пари. Ок пари бол. Да ама не е така щото какви ще са приходите? Дори и да стигнеме до вратата на групите, прихидите ще са малко защото да не се заблуждаваме, нямаме отбор и игра с които
да влеземе в групите на Лигата. А парите са в групите, в рекламни права, в ТВ права и т.н.т, т.е само загуба. Аз мача на локото срещу РЕН го гледах по Директ 8, защото нашата телевизия не го излъчи. Плюс това мачът беше на Армията. Няма далавера от това разбираш ли.
2. За какво му е титла, като трябва да извади един куп пари, които няма да му се върнат никога.
3. Инвестициите му във футболисти и треньори бяха изключително премерени и от там изтискваше максимума.
4. Да си чул или видял да даде лев за детската школа?
5. Само далавери и слугинаж.


Добре ама тия въпроси може да си ги зададеш и за Гришата Ганчев със същата сила,а отговорите.... boredom ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 20 Май, 2010 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Камбуров отива в Левски на безценица
20.05.2010
SPORTNI.bg


Левски е готов да плати 350 000 лева на Локомотив София за правата на Мартин Камбуров. Собственикът на "червено-черните" Николай Гигов първоначално е искал значително по-голяма сума, но притиснат от кризата, най-вероятно ще приеме офертата. "Железничарите" обаче ще запазят 40% от правата на футболиста. Ако се стигне до договор, заплатата на голаджията на Герена ще е в размер на 10 000 евро, толкова, колкото получава и в Надежда.

"Да, преговаряме с Гигов за Камбуров. До дни ще е ясно дали ще го вземем", призна спортният директор на "сините" Георги Иванов – Гонзо.

Самият Камбуров не желае да играе повече за Локомотив София. Националът има 27 гола в 31 мача за "червено-черните", но се "запуши" в края на изминалия сезон и бе сред разочарованията в отбора на Драгомир Окука и Димитър Васев. Голаджията обаче се превърна в единствена изкупителна жертва на феновете, които с обидното си отношение на практика го прогониха от клуба.

Въпреки всичко Камбуров остава в историята като най-ефективния нападател на тима. За сезон и половина той изпревари във вечната ранглиста Зоран Балдовалиев (25 гола), Саша Антунович (23) и Марчо Дафчев (23).


kez_11 black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 20 Май, 2010 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

10 к евро заплата,
не е виновен тоя кой яде баницата.
Тоя Гигов или е малоумен или да.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Чет 20 Май, 2010 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Майка им деба и тъпите драскачи!
Защо един ,поне един измислен журналист не написа защо този турчин гаден,Камбуров е недолюбван от феновете

Да ходи ако ще в Анадола да му спраскат помашкия задник се ми е тая ,само да не ми се мярка пред очите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 20 Май, 2010 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Сеа май става по-интересно кой ще се прецака да дойде...А не кой ще се спаси... bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 21 Май, 2010 6:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Локо (Сф) и Рапид наддават за Данчо Тъча

Още два клуба освен Левски проявяват интерес към десния халфбек на Локо (Пд) Йордан Тодоров, стана ясно вчера. Данчо Тъча, към когото има интерес от Левски, присъства и в списъка за селекция на Локо (Сф). Освен това бившият треньор на ЦСКА Йоан Андоне прави опити да привлече Йордан Тодоров в Рапид (Букурещ), пишат румънските медии.
Андоне, който напусна ЦСКА в края на март, се е съгласил да остане начело на Рапид, но е поискал осем нови попълнения. Така той щял да преследва шампионската титла в Румъния. В листата на специалиста е и Йордан Тодоров. Интересното е, че през зимата именно Андоне обяви Тодоров за ненужен на "Българска армия" и това доведе до трансфера на Данчо в Локомотив (Пд).

0001-razbraf
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 21 Май, 2010 7:42    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
Цитат:
Локо (Сф) и Рапид наддават за Данчо Тъча

Още два клуба освен Левски проявяват интерес към десния халфбек на Локо (Пд) Йордан Тодоров, стана ясно вчера. Данчо Тъча, към когото има интерес от Левски, присъства и в списъка за селекция на Локо (Сф). Освен това бившият треньор на ЦСКА Йоан Андоне прави опити да привлече Йордан Тодоров в Рапид (Букурещ), пишат румънските медии.
Андоне, който напусна ЦСКА в края на март, се е съгласил да остане начело на Рапид, но е поискал осем нови попълнения. Така той щял да преследва шампионската титла в Румъния. В листата на специалиста е и Йордан Тодоров. Интересното е, че през зимата именно Андоне обяви Тодоров за ненужен на "Българска армия" и това доведе до трансфера на Данчо в Локомотив (Пд).

0001-razbraf


сега почват алабалистиките за пълнене на вестици,сайтове и прочие,
за тва не копвайте всяка глупост...
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 21 Май, 2010 7:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Що бе, нека се посмеем. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Димо на старт за „Герена“



Крилото на Локо (Сф) Димо Атанасов, подобно на Мартин Камбуров, заяви, че приема обаждания за оферти от различни клубове и може да преговаря. „Имам договор за още една година и засега съм в Локо (Сф). Ако получа оферта от някой клуб, може нещата да се променят и да си тръгна от „Надежда“. От Левски не са ми звънели“, съвсем накратко обясни Атанасов. Както „Меридиан Мач“ информира, лявото крило на Локо (Сф) е трансферна цел на „Герена“ и има голяма вероятност да бъде привлечен от Георги Иванов. Това обаче зависи и от развитието по евентуалния трансфер на Жоазиньо.

Ало, пронто,кой е? bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 22 Май, 2010 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Камбуров и Димо Атанасов на "Герена" до дни


Нападателят на националния отбор Мартин Камбуров е почти сигурно ново попълнения на Левски. Трансферът обаче може да стане само след завръщането на националите от ЮАР.

Нападателят категорично заяви, че напуска Надежда и ще разгледа всички оферти, като засега от Левски изглеждат най-сериозни.

Все пак не е изключено Камбуров отново да се размине със сините и да предпочете оферта от чужбина, но това ще се разбере в следващите няколко дни.

След тоталния крах, който претърпя тима на Локомотив София в последните кръгове в първенството сега голяма част от звездите на отбора напускат.

По всичко личи, че най-сериозни апетити към тях има от най-големия съперник на железничарите този сезон Левски.

След като стана ясно, че цел номер едно на сините е Мартин Камбуров, сега ръководството се насочва и към друг основен футболист - Димо Атанасов.

Той е гласен за заместник на напускащия Жоазиньо и продадения вече Николай Димитров. Именно трансфер на бразилеца ще позволи този трансфер да бъде осъществен, тъй като за Атанасов сините ще трябва да платят определена сума.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 23 Май, 2010 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Камбуров може да заиграе в ЦСКА вместо на "Герена"


Мартин Камбуров е един от актуалните варианти за нов централен нападател на ЦСКА, пише "Меридиан Мач". Въпреки че голмайсторът е с единия крак в Левски, от "Армията" не губят надежда, че в крайна сметка могат да го привлекат. До евентуална сделка на Камбуров с един от столичните грандове ще се стигне едва след като той се завърне заедно с националния тим от ЮАР. Иначе играчът е желан на "Герена" лично от новия треньор на ексшампионите Ясен Петров.

Ако Камбуров не се разбере с Левски, "червените" са готови да му дадат доста по-голяма заплата от вечния съперник. Както е известно, след последния мач на Локо (Сф) - този срещу Локо (Пд), Камбуров заяви, че напуска "Надежда". За това призна и шефът на "червено-черните" Николай Гигов преди няколко дни.

Със сигурност голаджията няма да играе в чужбина, а връзката между него и ЦСКА може да направи мениджърът му Емил Данчев, който е в близки отношения с новия треньор на "армейците" Павел Дочев.


Апетит към Камбуров имаше и от страна на Черноморец, но след като Краси Балъков разбра, че не може да го привлече, купи нападателя на Берое Георги Андонов. Интерес към играча има и от Локо (Пд), който едва ли би могъл да го вземе към този момент.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 23 Май, 2010 20:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Да си го поделят единия полусезон при едните ,другия при другите.
Така ще може да помогне и на двата животински отбора biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 31 Май, 2010 8:18    Заглавие: Отговорете с цитат

добре,ташака на страна
но кога ще се знае кой се маха,кой идва в този полужив клуб???
някой ако има инфо да казва....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Вто 01 Юни, 2010 9:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Четири клуба искат лиценза на ЦСКА да бъде отнет


Четири футболни клуба от "А" група са изпищели срещу издаването на лиценз на ЦСКА за участие в европейските турнири, стана ясно вчера. Това са Черноморец, Пирин, Сливен и Ботев на Димитър Христолов. Общо те имат да получават над 2 млн. евро за трансфери от ЦСКА, повечето от които са били дължими до края на 2009 г.

Въпросът ще бъде повдигнат на предстоящото заседание на Изпълкома на БФС в четвъртък. Пострадалите вече са изпратили запитвания до БФС защо е бил издаден лиценз на червените, след като имат необслужени задължения. От Черноморец са пуснали и сигнал до европейската футболна централа УЕФА. Те имат договор с ЦСКА, според който червените трябва да им платят незабавно 510 000 евро за бразилеца Мишел Платини. Сумата станала изискуема, след като от Армията се забавили с внасянето на ДДС.
От Бургас били много настоятелни с искането, съобщи източник от клуба. Червените се опитват да протакат нещата със завеждането на съдебни дела, първото от които не успя. Сега се съдят на втора инстанция.

Акционерите в Пирин също изреваха официално вчера по време на общото си събрание. Те взеха решение да се уведоми БФС за борча от 350 000 евро с който червените висят към клуба им. 200 000 от тях са за трансфера на Борис Галчев тази година, а други 150 000 червените дължат за Веселин Стойков и Херман Пиетробон. Втората сума е за 2009 г. Не е ясно дали Пирин е разписвал документ за разсрочването й или не. Вчера акционерите решиха и да изпратят нотариална покана към ЦСКА да си плати дълговете, както да изискат по същия начин 30 000 евро от Локо Сф за Светослав Дяков. Сливен също чака пари от ЦСКА - 610 000 лв.Сумата е дължима за трансферите на Иван Стоянов, Коста Стоянов, Коста Янев и Здравко Чавдаров. Йордан Лечков, който в сряда се очаква да се оттегли като вицепрезидент на БФС, също вече е повдигнал въпроса за борчовете на ЦСКА. Самият той съобщи за дълга и размера на сумата по време на вчерашния си брифинг в общината.

На опашката се подредил и Димитър Христолов. Селския претендира за пари от Саидходжа и Минев, спазарени със старото ръководство на ЦСКА за над 500 000 евро. Отделно той атакува преминаването на Тодор Тимонов, Николай Манчев и Апостол Попов на Армията без пари миналото лято. Номерът на Селския може и да не мине, тъй като в ЦСКА има нареждане от НАП парите от тези трансфери да се превеждат към агенцията. Христолов обаче разправял, че нито на него е платено за Муши и Минев, нито на НАП.

Недоволните искат от БФС да отнеме лиценза на ЦСКА за Европа поне докато червените не се издължат. Ще настояваме ЦСКА да внесе банкова гаранция за обслужване на задълженията, съобщи за "7 дни спорт" шеф на единия от клубовете. Неофициално се говори, че БФС вече е изискал от ЦСКА да внесе сума от 400 000 лв., за да има пари за спешно погасяване на задължения.


Ако ще ходиме в Европа на местото на чорбата,аз съм зааааа!!!!!!
clapping clapping acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 2 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum