Локо Сф-Родопа-16.03.07 15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 0:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
parcaleste написа:
абе, Цеци не му ли станаха головете петнаесе с тия двата? :?


И моите сметки това показват...


е, начи нищо чудно да има дваесе :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 1:04    Заглавие: Отговорете с цитат

VOJDA написа:

Президентът на Локомотив София Николай Гигов заяви, че въобще не го притеснява какво се говори за предстоящия мач в Петрич от ръководството на Беласица.

"Няма да отговарям на тези лица. Нали видяхте как цели три месеца един провинциален анонимник (Йордан Андреев - б.а.) си направи реклама на наш гръб. Локомотив София е институция. Във вечната ранглиста той е сред четирите най-добри български отбора и някои хора трябва да прочетат това", каза Гигов.

.


[smilie=upyeah.gif] [smilie=upyeah.gif] [smilie=upyeah.gif]
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 7:41    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
VOJDA написа:

Президентът на Локомотив София Николай Гигов заяви, че въобще не го притеснява какво се говори за предстоящия мач в Петрич от ръководството на Беласица.

"Няма да отговарям на тези лица. Нали видяхте как цели три месеца един провинциален анонимник (Йордан Андреев - б.а.) си направи реклама на наш гръб. Локомотив София е институция. Във вечната ранглиста той е сред четирите най-добри български отбора и някои хора трябва да прочетат това", каза Гигов.

.


[smilie=upyeah.gif] [smilie=upyeah.gif] [smilie=upyeah.gif]



Абе Гигсън нещо преобърнал речника! Сеа ако земе и да си повярва... :roll: 8)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

добре че бихме, тва е важното

мн важно да бием белесица ... щото до там са ни сравнително лесните мачове ...

а иначе вратаря на родопа беше яко зле
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Грозданов: Доволен съм само от резултата




Старши-треньорът на Локомотив (София) Стефан Грозданов заяви, че от мача на тима срещу Родопа, спечелен с 5:0, е доволен само от резултата. "Доволен съм само от резултата, имам доста забележки към играта на отбора, особено през първото полувреме. За капак дадохме нови жертви - контузи се Виктор Шпишич, събуди се и старата травма на Иван Пасков. Ако хърватинът не се оправи за мача в Петрич, оставаме без креативни футболисти в средата на терена, тъй като и Марчо Дафчев е контузен", коментира след двубоя Грозданов.

Нападателят на Локомотив Саша Антунович сподели, че той и съотбрниците му със сигурност не са се изложили в днешния двубой. "Какъв е резултатът? 5:0 ли е? Щом е така, значи, че не сме се изложили", категоричен бе Антунович. Иван Пасков сподели, че е получил лека контузия в коляното, но се надява да не е нещо сериозно. "Коляното ме боли, но дано се оправя за мача в сряда", сподели Пасков.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Николай Гигов: Подходихме аристократично срещу слаб противник
Президентът на Локомотив (София) Николай Гигов заяви, че днес отборът е подходил аристократично към Родопа, въпреки че столичани се наложиха с разгромното 5:0. "Днес подходихме аристократично срещу един слаб съперник. Не съм доволен от Генков. Въпреки двата му гола, той може много повече", коментира Гигов.

Той заяви, че въобще не го притеснява какво се говори за предстоящия мач в Петрич от ръководството на Беласица. "Няма да отговарям на тези лица. Нали видяхте как цели три месеца един провинциален анонимник (Йордан Андреев - б.а.) си направи реклама на наш гръб. Локомотив София е институция. Във вечната ранглиста той е сред четирите най-добри български отбора и някои хора трябва да прочетат това", каза Гигов.

Президентът на Локомотив не потвърди, но и не отрече за интерес на германския Борусия (Дортмунд) към звездата на столичните "железничари" Цветан Генков. Според непотвърдени информации, скаут на Борусия (Дортмунд) е присъствал на стадион "Локомотив" на мача с Родопа днес, за да следи за изявите на талантливия нападател. "Много сте осведомени", отговори многозначително Гигов на питане има ли подобен интерес.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
tsveteto
Гост





МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 17:08    Заглавие: Отговорете с цитат

FIFA.COM: ЛОКО (СФ) УНИЩОЖИ РОДОПА, ЗА ДА СТАНЕ ВТОРИ

Локомотив София показа, че има намерение да играе в Европа през следващия сезон, след като победа с 5:0 над слабака Родопа Смолян изкачи тима на второ място в Българската Висша Лига.

На първо място е шампиона Левски София, който са непобедени до момента в шампионата и имат 45 точки от 17 мача, втори е Локомотив с 42 точки от 18 мача, а трети е ЦСКА София с 39.

„Железничарите”, които записаха четвърта поредна победа в шампионата, поведоха след 15 минута игра, когато централният бранител Георги Марков засече с глава центриране на ветерана Христо Коилов.

Иван Пасков удвои преднината на Локомотив девет минута след почивката, а смяната Христо Марков направи резултата класически в 64-та минута, отново след пас на Коилов.

Унижението на Родопа беше завършено в последната четвърт на мача, когато водача в голмайсторската листа в България Цветан Генков вкара 2 гола, с които вече има 14 попадения през сезона.

Родопа се приближи застрашително към изпадането след шестия пореден мач без победа. Смолянци имат 11 точки и заемат 15-то място.
Върнете се в началото
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 20:01    Заглавие: Отговорете с цитат

а като оставим еуфорията настрана имате ли некво мнение по пререканията на терена през целия мач...

добра победа, но колективът не ми хареса на мен лично...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 17 Мар, 2007 21:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Караха се нещо долу и на мене ми направи счепатление,

Цоко според мен правилно се сърдеше-с него почти не играха и не го търсеха...Генков хубаво го гласиме за голмайстор,но и за тея премии на Гигов ако е верно
е тъпо,другите от отбора кво ше кажат :"Ние за гъби ли сме тука бе"/? :wink: :oops: :roll:
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2007 15:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще стане там мармалад щото некои хора се фърлят кат чикия на песък и после става хуй. Начи кво - Новобранката Цеци цел отбор да играе за него и после той ще цуне кинтажа. Еми не стаа така..
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
unsworth



Регистриран на: 24 Фев 2007
Мнения: 258
Местожителство: Люлин сити

МнениеПуснато на: Нед 18 Мар, 2007 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

заеби парите...така и не се намира човек - харизматичен и интелигентен, който да се превърне в истинския лидер. Безумие е Жоро Марков да ръкомаха, Коилов да се мръщи и не знам си кой не знам си какво да прави.

Колектив трябва.

И ако някой беше изолиран това беше Димо Атанасов...
_________________
ALEA IACTA EST

Локо София - това сме ние!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2007 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе перчем, как виждаш некъф сополанко на 22 да е тартор и лидер на отбора при наличието на такива вехти воеводи като Цоко, Коилов, Кошмара, Рендето, Прасковата и т.н. Лошото е че като им знам акъла на футбалерите, като некой дръпне напред с матриала, другите му завиждат и му праат сечено... :shock: :?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Пон 19 Мар, 2007 16:40    Заглавие: Отговорете с цитат

мача мина обаче занапред наще могат само сами да се преебат. смисъл че всички се мислят за директори. вярно че са вряли и кипяли обаче ако се изпокарат става страшно.
и без това някой от тях ги боли кура защото може би им е последна година ...
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum