МОНТАНА-ЛОКОМОТИВ СФ 01.08.10 НЕДЕЛЯ 18.00Ч.ПРО.БГ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Пон 02 Авг, 2010 19:45    Заглавие: ... Отговорете с цитат

ама екипа е верно готин. Дали нема шанс да се появи в някой Пума магазин.
А най-вероятно се шие некъде в България. Трябва да се измисли нещо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 02 Авг, 2010 19:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Евала Евала на Всички!
Видяхте ли каква сила са 20 човека когато са едини biggrin
200 седят и траят като кучки
Дайте някъде линк с мача където се чува агитката
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

в момента го повтарят мача по ринг бг-който иска да гледа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

brun4ev написа:
в момента го повтарят мача по ринг бг-който иска да гледа


Еее да му еба майката. Баш по работно време ли бе.

Иначе съм пратил на Фобоса малко снимки от мача. Чакаме сеа и фото каката да обади нещо. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 15:31    Заглавие: Отговорете с цитат

--------------------------------------------------------------------------------

http://montana-dnes.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=30211

Монтана загуби с 0:1 от Локомотив /София/ на старта на първенството. Голът на Цветан Генков стана след куриозна ситуация. Преди мача, извън стадиона, агитката на Локомотив провокира феновете на Монтана. Бързата намеса на полицаите не позволи да се стигне до ексцесии и няколко от феновете на столичните "железничари" бяха закопчани. Локомотив създаде първото си положение в 5-ата минута, когато Асамоа стреля силно по диагонала, но вратаря Христо Иванов спаси. В 15-ата минута бързоногият Атанас Чепилов проби отдясно, центрира, но Мичев не успя да нанесе точен удар с глава към вратата на Локомотив. Последваха силни минути за гостите, които овладяха играта в центъра. В 37-ата минута капитанът на столичани Генков и вратарят Христо Иванов се сблъскаха лошо, но и двамата продължиха играта. В 40-ата минута Генков хитро изведе Писаров зад защитата на Монтана, но Иванов отново излезе победител. В последната минута на продължението монтанци можеха да стигнаха до гол, Фиданин центрира от фаул, Жеков засече топката с глава, но вратаря Пейков улови топката. Локомотив стигна до единственото си попадение в 61-ата минута. Дерек Асамоа остана да лежи на тревата в близост до наказателното поле на домакините. Футболистите на Монтана спряха да играят, но Романов се възползва от това, центрира и намери Писаров, който изведе на празна врата Генков и капитанът на Локомотив не сгреши. Целият отбор на Монтана поиска обяснение, но съдията Ахмед Ахмед показа, че няма сигнал. Не справедливият гол амбицира домакините. Първо резервата Христов, а след това и Чепилов имаха положения пред вратата на Локомотив. В 69-ата минута Христов се откъсна сам, бе фаулиран от защитника на гостите Савич в близост до наказателното поле, но съдията показа само жълт картон. Десет минути по-късно Цветан Генков реплекира главният съдия и получи жълт картон. Капитанът на Локомотив продължи с ругатните и бе изгонен. Ахмед прави в публиката и помощник-треньорът на гостите Деян Петков, който дори си позволи да посегне на съдията. В 84-ата минута Христов бе съборен в наказателното поле на гостите, а в даденото продължение защитник на Локомотив игра с ръка в наказателното поле, но в нито един от двата случая не бе отсъдена дузпа за Монтана

михайловградски чикии,
лапайте пишки
хаха


biggrin clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Силно обективно! Ама защо "кадрите" с летящите към нас павета ги няма? Ехх, недъгави ше си умрете... :(
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Тези,които бяха пред касите на стадиона около 17 30 вероятно са видяли как дрогирани и наркоманизирани отрепки от агитката на отбора от Надежда нападна неколцината наши фенове само защото си скандираха за Монтана и всичко това стана пред погледа на някакъв кретен с две звезди на пагоните си от местното РДВР.И тук въпросът ми е към кмета ако все още има такъв-къде е охраната пред стадиона,която да се грижи за реда и да озаптява разни полупияни и дрогирани елементи да не безчинстват.Съвсем случайно бях наблизо и се наложи да разхвърлям няколко от софийските наркоманчета иначе щеше да стане бог знае какво.След което съвсем резонно попитах мушморока с пагоните какви са неговите функции там-за какво въобще получава заплата-по-добре да му бяха нахлузили една престилка и да му бяха дали да продава сладолед-все нещо щеше да свърши.Жалко е -хулигани безчинстват а тъпите ченгета стоят като отровени и не правят НИЩО-егати държавата!Добре че нямаше по-сериозни инциденти!



comando comando comando

Бат Рамбоооо....кой беше ти бе, че нещо не те помня,разхвъргачко на наркоманчета. boast boast boast Подозирам че тва е чичката със зелената хавайка дето зад куката беше много смел ама като му дойдох на една ръка разстояние нещо се умълча... chicken chicken chicken И тоа треа да си промие ушите на тема скандирания,дейби и селските гнясове неподмити. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kapitana



Регистриран на: 07 Дек 2007
Мнения: 156
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Metala"]
Цитат:
Тези,които бяха пред касите на стадиона около 17 30 вероятно са видяли как дрогирани и наркоманизирани отрепки от агитката на отбора от Надежда нападна неколцината наши фенове само защото си скандираха за Монтана и всичко това стана пред погледа на някакъв кретен с две звезди на пагоните си от местното РДВР.И тук въпросът ми е към кмета ако все още има такъв-къде е охраната пред стадиона,която да се грижи за реда и да озаптява разни полупияни и дрогирани елементи да не безчинстват.Съвсем случайно бях наблизо и се наложи да разхвърлям няколко от софийските наркоманчета иначе щеше да стане бог знае какво.След което съвсем резонно попитах мушморока с пагоните какви са неговите функции там-за какво въобще получава заплата-по-добре да му бяха нахлузили една престилка и да му бяха дали да продава сладолед-все нещо щеше да свърши.Жалко е -хулигани безчинстват а тъпите ченгета стоят като отровени и не правят НИЩО-егати държавата!Добре че нямаше по-сериозни инциденти!




Откъде е този цитат ?
_________________
Няма враг непобедим, щом зад нас е Фармахим.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 16:04    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="Kapitana"]
Metala написа:
Цитат:
Тези,които бяха пред касите на стадиона около 17 30 вероятно са видяли как дрогирани и наркоманизирани отрепки от агитката на отбора от Надежда нападна неколцината наши фенове само защото си скандираха за Монтана и всичко това стана пред погледа на някакъв кретен с две звезди на пагоните си от местното РДВР.И тук въпросът ми е към кмета ако все още има такъв-къде е охраната пред стадиона,която да се грижи за реда и да озаптява разни полупияни и дрогирани елементи да не безчинстват.Съвсем случайно бях наблизо и се наложи да разхвърлям няколко от софийските наркоманчета иначе щеше да стане бог знае какво.След което съвсем резонно попитах мушморока с пагоните какви са неговите функции там-за какво въобще получава заплата-по-добре да му бяха нахлузили една престилка и да му бяха дали да продава сладолед-все нещо щеше да свърши.Жалко е -хулигани безчинстват а тъпите ченгета стоят като отровени и не правят НИЩО-егати държавата!Добре че нямаше по-сериозни инциденти!




Откъде е този цитат ?


на Монтана некъв архаичен форум с дизайн 95 година biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Лелелелеллелелеле !!!!
ДОБРЕ,ЧЕ ИСТОРИЯТА НЕ СА Я НАПИСАЛИ "БЪЛГАРСКИ ВЕСТНИЦИ"...Нищо нямаше да е същото... bb
Човек ако не е бил там ще си помисли,че инициативата е тръгнала от нас и некъф селтак "спасил свойте"...като Матросов...?!?Божеее, кви лъжи кво нещо ! black_eye Щом като даже Л. от австрийците после се оплакваше на английски ,че са го ударили курвенската отзад и са побегнали и че не било fair, неко който не е бил да си нарисува картинката сам за себе си ! bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Вескони, само без имена! Правило! agree
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vujeto



Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1163
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 03 Авг, 2010 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя чичката с хавайката ме нападна в гръб и ми завърте шапката ама от там отнесе една в ченето от миня black_eye blum2 blum2 bb bb
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 04 Авг, 2010 8:08    Заглавие: Отговорете с цитат

за вас гнусни мангусти ,
само ебън през гащите без вазелин и мачкане,
нещастници angry2


Цитат:
За всичко е виновен оня идиот кмета-не иска да плати на ченгетата и използва някакви кретени,които не знаят на чии хора са-ако стане не дай си боже някаква ситуация аз съм убеден че тия не знаят как да действат!Дано не се случва ама тая есен има да идват и още идиотски агитки а отвън стадиона НЯМА абсолютно никаква охрана-което е скандално,добре че онзи ден наркоманчетата от Надежда нямаха ножове иначе щеше да има пострадали.Ако някой,близък до кмета чете тия редове нека го светне,щото оня мустакат нещастник толкова се е възнесъл в небесата,че губи реална представа за проблемите около себе си ама ако стане нещо той пак ще излезе сух защото е корумпиран и ще плати но ще изгори някое обикновено българско семейство след като пребият детето му на мач-примери за това-колкото щеш-е и онзи ден след Левски-ЦСКА пак са се били


наркоманчета от надежда,а?
децата ти да се трескат на кафево по цел ден...
Ние никога не сме се излагали с ножове поне,дрисняри black_eye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Сря 04 Авг, 2010 8:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Бате, защо въобще ги четеш тия? Остай ги в спрелия им град със спрелия им (и единствен) форум, ние имаме по-интересни (и важни) неща с които да се занимаваме.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 04 Авг, 2010 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

абе и ти си си прав,
ама се дразна,кво да направа angry2
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 5 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum