Синьо-Червената мъгла
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Не,че нещо,ама видехте ли как скриха днес мача на Черноморец и Сливен съвсем случайно завършил 0:0.И Черноморец домакин на Сливен в Сливен,мача който беше предвиден за пряко предаване по Про Бг.така и не беше излъчен.Печеливши-говедата и някой е направил бая пара от тотото
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 20:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещата тоя сезон ще са много ,много зле.Свършва им царството на тези боклуци и ще има много, много лайна по главите ни.
Дано следващите поне малко милеят за футбола
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 22:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе чуват се някакви слухова, че от УЕФА яко били пуснали агенти за уредените мачове тука (Ганьо къде ходи). Силно се надявам това да е истина и цифрата кирливи ризи да излезе наяве... и най-вече тая, за чудотворното класиране на ЛеWCки в ЛЕ. То ми е най-интересно на тоя етап.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 23:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще докажат баба ми. Тука който стъпи и става част от блатото. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Mартин Карбовски


--------------------------------------------------------------------------------
Гледам мача с Черна гора и се чудя кой от тия хора на терена беше гадже с Николета Лозанова. Тя сигурно също гледа мача и се чуди с кого още не е била гадже. И кои бяха тия хора - освен Мартин Петров, който тича и се бори на терена, никой от тях не прави нищо, за да бъде запомнен. Как се казваха?

Сетих се кои са тия хора - те са герои на жълтите вестници. За тях пишеше нещо, което не беше важно, не беше интересно и беше свързано с женски гърди. Освен това те са манекени на някакви турски дрехи. Или може би бяха хора, които рекламират гел за коса?! Нещо бъркам - тези се снимат голи и са рекламна площ на много известните тату студия във Вакарел.
Гледам и слушам мача. Стигам до извода, че за да риташ топка, трябва да си умен. Изглежда нелогично, но е сериозно вярно. Ако не си много умен, трябва да имаш сърце. Но ако нямаш и акъл, и сърце, значи си български футболист. Чул съм, че не е лошо да си български футболист. Още от малък всички момичета в Симитли са твои. После вместо да ходиш в казармата, започваш да изкарваш пари, каквито твоят татко никога не е вадил. Абе, истината е, че такива пари си докарват само твоите приятели дилъри на бело. Не дилърите на бельо, а дилърите на бело. Това също не е лошо. Но после започва да става още по-добре. След като си разглезен от жените и от парите ставаш разглезен и от вестниците. Още преди да си вкарал гол, вече пишат на коя как колко и дали си го вкарал. Дори и това е новина, когато си футболист - примерно пише за тебе, че не си го вкарал на тая. После пишат, че си ги бил. После ти се разминава, защото така или иначе жените, които спят с футболисти, са курви и рядко се оплакват - тях всички ги бият - ту с юмруци, ту с пачки.
Гледам мача и се чудя къде съм ги виждал тия хора. Сетих се, че те катастрофират пияни често по завоите в Студентски град. Обаче им се разминава, защото са футболисти. Също така катастрофират в чиниите със салатата, когато се кълчат по масите върху известни мелодии, за които се говори, че са чалга. Това не е чалга, истинската чалга е красива циганска музика. А това, на което танцуват хората, които ги дават в момента в телевизора ми, е футболна музика. Там една много гола жена пее само за две неща - че е нещастна (а не й личи!) и/или че няма да ти пусне. Все неща, които са ясни и няма нужда да се пее за тях.
Гледам мач и единственото, което знам със сигурност, е, че играем с Черна гора. Но кой точно играе срещу тия черногорци не е ясно. Знаем кой е шеф на футболистите само защото беше добър вратар. Знаем кой е от старото поколение там по трибуните, защото помним техни голове. Ето това липсва, сетих се - голове. Футболът се помни и има смисъл, като има голове. А тия дни нямаме повод да се зарадваме на наши голове. Вкарват, ама само на нас.
Гледам мача и се сещам какви футболисти имаше едно време, ех. Същите станаха кметове, станаха шефове, станаха важни хора, но трябва да признаят, че във футбола не направиха нищо извън терена. Докато те шефстват навън - по терена се разхождат манекени на жълтата преса. Разхождат се титаните на неприсъствието. Коментаторът се диви - ама тия хора дори не псуват, дори не се ядосват, като не успяват да вкарат гол. Как живеят тия хора?! Как спят?!
Гледам мача и се сещам, че енергията е една за всичко. Когато един човек влезе в кожата на футболистчето от махалата, той раздава енергията си по курви, чалга, дрешки, смешки и джунджурии. Автомобили със западни номера и футбол с български номера. Гледам мача и разбирам, че всички трябва да се откажат като Митко Бербатов. Футболът да започне отначало. Някой да дойде с меч, да го забие в земята и да каже - тука ще бъде футбол.
Така де - не като сега - гледаш мач и се чудиш кой точно от тия беше гадже на Николета Лозанова? И само един ли беше, или повече бяха?


KULT biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 20 Сеп, 2010 10:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Президентът на Локомотив София Николай Гигов коментира, че отново българин трябва да бъде наследник на Станимир Стоилов на селекционерския пост в националния отбор.


„Българин трябва да бъде и следващият селекционер. Изпълкомът трябва да се събере скоро ида вземем решение, тъй като вече няма време”, коментира Гигов след класическата победа на Локо Сф над Локо Пд


Бяхме с класа над Локомотив Пловдив и мисля, че Цветан Генков показа, че трябва да бъде викан в националния отбор”, допълни той.


Митко Васев???!!!????!!!!????
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Сеп, 2010 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Нееееееее....нема шанс..>Ама след Мърко...що не? bye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 20 Сеп, 2010 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо ми се струва ,че много лесно искате да се оттървем biggrin
Ще ни мъчи още дълги години докато се понаучи с безумните си тактически изпълнения понякога
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 02 Окт, 2010 20:24    Заглавие: Отговорете с цитат

[url]http://sportline.bg/news/70078/мишев-заподозрян-във-вземане-даване-с-букмейкър[/url]

На това ли те научихме Мишееееееев... black_eye black_eye black_eye blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Окт, 2010 15:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
ЦСКА обърна Берое с гол в последната секунца.
90+3'
Прекрасно изпълнение на Маркиньос в горния десен ъгъл на Илчев, който нямаше как да реагира


Докогаааа бееееееееее>!>! Докога тия животни все ще ги гони тоя луд късмет майка им деба!?! angry2 angry2 angry2 Пак 93-тата...оня път дузпа...сеа фал..Ега изгният сички мама им деба!!! angry2 angry2 angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 30 Окт, 2010 16:00    Заглавие: Отговорете с цитат

незнам за кой мач имат тоя убийствен късмет.При това нямаше никакъв фаул,защото първо се разигра ситуацията т.е.съдията даде авантаж и след тва като видя,че нищо няма да стане го даде
Абе дреме ни уйо,то нали ние не се борим за Европа
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Съб 30 Окт, 2010 16:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Съб 30 Окт, 2010 16:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер измислен фаул ... ама така е ... нещата са ясни!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Нед 31 Окт, 2010 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

ама поне говедата го изядоха biggrin
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

дори и само слух да е показва мисленето на журналисти и всички паразити които ги бутат нагоре тея глупаци..

http://donbalon.eu/news102842.html
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 11:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Във всеки слух има зрънце истина, което в случая идва да покаже, че кръвта вода не става.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 60, 61, 62  Следваща
Страница 3 от 62

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum