Синьо-Червената мъгла
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 12:21    Заглавие: Отговорете с цитат

А сефте! Къде е сега Ганди да им се опълчи?! biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 13:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Премахнете дузпата, пречи!
Светослав Табаков / 1 ноември 2010


Футболът е консервативен спорт, чиито правила рядко се променят, при това незначително и само в детайлите. Сега ФИФА се е запънала и не иска да въведе видеоповторенията в помощ на съдиите. Тогава може да се помисли и в друга посока.

Дузпата! Това е наказанието във футбола, което може да даде сериозно предимство на един от двата съперника, при това често незаслужено. Освен това, тя предизвиква спорове, полемики, скандали и сериозен плач след мачовете. Само вчера в изиграните едва две срещи от „А“ група имаше по две претенции за неотсъдени дузпи.

А умните глави в световния футбол неотдавна решиха да дадат още по-голямо предимство на субективния фактор. Сега реферите могат да тълкуват дали играта с ръка е била умишлена или не, дали ударът е отправен отблизо или отдалеч и прочие. Всичко това поражда големи съмнения, че арбитрите влагат умисъл в едната или в другата посока при своя избор. Да не говорим, че в много случаи те отсъждат един тип нарушения, ако са извън пеналта, но ако са вътре в него, позволяват играта да продължи. Абсолютно двоен аршин...

Какво пречи да се премахне дузпата изобщо от футболния правилник, за да има повече справедливост и по-малко нерви в любимия спорт? Отсъжда се пряк свободен удар в наказателното поле и толкоз. Така, както се свири вътре и непряк свободен удар. Оттам нататък вече може да се разсъждава дали всеки фаул в 16-те метра да бъде придружен с червен картон, или пак ще се остави свобода на съдиите за избора на наказателния картон.

И без дузпи пак ще има мрънкане от президенти и треньори, но ще е по-малко. Именно дузпата е ябълката на раздора във футбола и си струва да се помисли за нейното премахване. Другият спорен момент, макар и не в такава степен, е засадата, но нейното елиминиране би довело до коренно различна философия във футбола. На голлинията е най-лесно да се постави устройство, което да определя дали топката е преминала с целия си обем във вратата или не и така ще се отстрани и третият тип спорни моменти.

А единайсетметровите удари могат да останат само като вариант за определяне изхода на равни мачове на директна елиминация.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное, 2010 13:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи вчера си пускам TV+ и попадам на спортно предаване СПОРТ+ с основна тема "Когато Левски и ЦСКА са зле, за никой не е добре" angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 comando comando comando comando comando comando

Направо изумях...Изтраях 10 мин на глупостите, които бълваха иначе щях да съм един телевизор назад...Как може да живеем в такава промивачница... aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное, 2010 14:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Значи вчера си пускам TV+ и попадам на спортно предаване СПОРТ+ с основна тема "Когато Левски и ЦСКА са зле, за никой не е добре" angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 angry2 comando comando comando comando comando comando

Направо изумях...Изтраях 10 мин на глупостите, които бълваха иначе щях да съм един телевизор назад...Как може да живеем в такава промивачница... aggressive2 aggressive2 aggressive2 aggressive2


е нали в ТВ+ е отишъл Мигача,
мигача викат ако не знаете на Касабов,даже е май шеф на редакция ако не се лъжа connie_29
кво можеш да очакваш друго|?
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martin



Регистриран на: 03 Окт 2009
Мнения: 345
Местожителство: София Град

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное, 2010 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Мразя ги тия в червата. Сера на тях.
Журналистите са най-виновни за промиването на мозъците на хората. Вечна смърт за тях. suicide2 skull
А иначе когато лефски и цдна са зле на мене ми е добре.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко лизане на завършаци на дебелото черво: blum2 blum2 blum2


Цитат:
Левски е обречен, обречен е да пълни стадиона
По материали от: gong.bg


След поредната запомняща се европейска нощ, Левски става все по-труден за описване и анализиране. Тимът на Ясен Петров и Георги Иванов е пълен с емоции. След срещата с Лил настроенията бяха разхвърляни във всякакви посоки. Едни се радваха, други подкрепиха смазания Иво Иванов, трети пък псуваха по смяната, която Ясен Петров направи в края.

След толкова пъстра палитра на настроенията е доста сложно да се даде много ясна оценка на това, което „сините” направиха срещу Лил. Загубата на две точки накара повечето футболисти да изглеждат нещастни след мача. А, те играха страхотно. Левски показа солиден футбол. Надигра един от силните тимове във Франция. Изпусна няколко чудесни положения, най-вече през втората част. Показа техника, скорост и мерак за качествен футбол. Този път съдбата поиска „сините” да не бият, въпреки че го заслужаваха.

След четири срещи в групата хубавите неща са много повече от лошите. Две невероятни вечери на „Герена” срещу Гент и Лил, плюс приличния мач във Франция, тежат доста повече от катастрофата в Лисабон.

Въпреки някои временни затруднения, Левски спечели вота на публиката. Тя обича отбора си, обича футболистите и хората, които работят с тях. Обича ги, защото емоциите, които Левски дава са истински. Посещението на „Георги Аспарухов” ти гарантира адреналин. В голям процент от случаите той е с позитивен знак.

Личната драма на Иво Иванов подпечата още по-ярко любовта на запалянковците. Централният защитник получи най-тежкия шамар в кариерата си, но и най-важната подкрепа. Спечели симпатиите, въпреки че заради автогола му Левски загуби мача и намали шансовете си да продължи напред. Публиката застана зад Иво, защото видя в него един от тях. Скромното момче тепърва ще има нужда от подкрепа и може да е сигурен, че ще я получи.

В деня преди мача с Лил Ясен Петров заговори за 12-тия играч. Звучи доста клиширано, но явно е факт, публиката помага много. Този Левски си спечели правото да „картотекира” 12-тия играч в Лига Европа. Така, че Спортинг от сега да си знае, на „Герена” Левски играе с един повече.

В дните след загубата от Локомотив Пловдив, критиките към Левски бяха мощни и заслужени, що се касае до играта. Заговори се за някакви войни, скандали и групички в съблекалнята. Грешката на Иво Иванов дойде като отговор. Автоголът му показа, че Гонзо и Ясен имат отбор. „Трябва да покажем, че сме мъже”, каза Ясен Петров преди мача. Ясене, мъже сте...

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

И за да не останат по-назад другите подлоги:

Цитат:
Тодор I Лъвското сърце

В киното си имаме един велик Тодор. Тодор Колев. В политиката си го знаем – макар и не велик, той си остава завинаги в историята. Тодор Живков, бай Тошо или Тато…

В световната история има един велик крал. Ричард Първи Лъвското сърце. Най-храбрият британец, носил короната десет лета – от 1189 до 1999 година.

Във футбола си имаме Тодор Янчев. Или Тодор Първи Лъвското сърце, носещ червената фланелка над 10 лета и повече от пет години капитанската лента. Лентата на „ армейците” , които снощи играха като лъвове в сърцето на Европа и напълно заслужено поставиха на колене австрийския Рапид. Успяха, защото имаха истински капитан – неукротим, неуморим, железен, хладнокръвен и великолепен. В най-трудния, в най-важния, в най-ключовия за ЦСКА момент Тодор Янчев пое тежкия жезъл и изведе „ червените” до победата в битка, която мнозина предварително бяха обявили за загубена. Лъвското сърце на родения в Казанлък футболен воин обаче нямаше никакво намерение да се предава.

Всъщност, и останалите бяха с лъвски сърца. Най-вече Маркиньос, който в последните месеци се преобрази изключително много в положителна посока.

Естествено силни аплодисменти заслужават Милен Радуканов и Сашо Борисов. Предимно Милен заради проявения характер в трудните дни, заради отличния треньорски потенциал, който ни демонстрира, както и за прекрасната роля на психолог. Радуканов успя да свали напрежението, да върне настроението и да поведе отбора към победите.

Не ви ли прави впечатление, че ЦСКА играе силно и разкрепостено така както го правеше при Адалберт Зафиров. Зафето също като Милен бе временен вариант, но както под негово ръководство, така и сега при Радуканов, „ армейците” захвърлиха дрязгите на една страна и започнаха да радват душите на изстрадалите си фенове. По същия начин щеше да изглежда отборът, ако бе даден малко повечко шанс на Павел Дочев. Факти, които ни показват, че ЦСКА е ЦСКА с български треньор, а не с наемници като Йоан Андоне или футболното недоразумение Гьоре Йовановски.

Снощи ЦСКА изигра първия си силен мач в Европа и записа първи успех като гост в клубните турнири след триумфа в Москва над Динамо, когато тимът пак беше воден от българин – Любослав Пенев. За онова знаменито 2:1 в руската столица един адвокат на дявола пусна из цяла България, та даже и в Европа, слуха, че двубоят бил нагласен. Целта бе ясна – да се почерни единствената качествена победа на „ червените” на Стария континент. Нищо чудно адвокатът да разтръби до дни или седмици, използвайки свои клакьори, че и успехът във Виена не е чист. Напротив – чист е, за разлика от нечии души… Кой каквото и да говори от злоба, в никакъв случай няма да опетни „ червените” лъвски сърца, които снощи туптяха в такта на победния марш. БЛИЦ


comando comando comando

Начи какво забелязваме!?!? Гонг лижат сини гъзове, Близ федеросват червени анали....Дебре държавааа bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Леле на тоя му се цадят лайната по устата.
Но има наистина нещо вярно .Има безценни моменти на Гейарена.Когато видиш говедата да им боцнат гол в последната минута и да видиш как толкова много телета се насират.По хубаво нещо от това няма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 12:35    Заглавие: Отговорете с цитат

значи аз от дете съм фен на левски/цска,
цялото ми семейство са левскари/цесекари ( зависи кой ме взе да си вея гъз),чест е за мен и т.н . и т.н.



добре ли е анално податлив зурлест селянин?
а?

мощно в гъз ше ти еба майката biggrin

а култовия Ясен -тревопасен е на едно ниво с Митко Васев,даже аз се колебая кой от тях бих предпочел да води Локото biggrin
прай малоумна смяна когато водат в резултата и играта и вкарва некво недоразумение,което след 10 сек.си вкарва автогол biggrin
clapping

мехлем clapping biggrin acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 12:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Е добре по красив гол виждал ли си? biggrin
Това беше уникално попадение,аз обърнах масата със салатката и ракииката като го наниза . biggrin biggrin biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 12:39    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Е добре по красив гол виждал ли си? biggrin
Това беше уникално попадение,аз обърнах масата със салатката и ракииката като го наниза . biggrin biggrin biggrin


истината си истина biggrin
тея па Лил ебати и слабия отбор,за малко да провалят една чудесна вечер biggrin biggrin
хаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 16:07    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Е добре по красив гол виждал ли си? biggrin
Това беше уникално попадение,аз обърнах масата със салатката и ракииката като го наниза . biggrin biggrin biggrin

бате корема ме заболя от смях като си го вкара тоя автогол , направо некъв бесен спринт от тъчлинията, засилка удар с глава и гол в собствебата врата, в един на 99,9 % спечелен мач, тия говеда са наистина способни на всякакви подвизи в Европа хаххах
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 05 Ное, 2010 16:12    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
stoian написа:
Е добре по красив гол виждал ли си? biggrin
Това беше уникално попадение,аз обърнах масата със салатката и ракииката като го наниза . biggrin biggrin biggrin

бате корема ме заболя от смях като си го вкара тоя автогол , направо некъв бесен спринт от тъчлинията, засилка удар с глава и гол в собствебата врата, в един на 99,9 % спечелен мач, тия говеда са наистина способни на всякакви подвизи в Европа хаххах


ахахахх
верно се затича като го смениха и след 7-8 секунди
хоооп
ахах
тва е сравнимо само подвиза на цесека срещу Тулуза biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 17 Ное, 2010 23:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ми е достоверно инфото..утре очаквайте "интересни" неща... connie_29 connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 20 Дек, 2010 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Левски уведомява УЕФА, че е създаден през 1911 година, ще променя емблемата

Тодор Батков заяви, че ще уведоми УЕФА за това, че Левски е създаден през 1911 година. Това решение е било взето на Oбщото събрание, което Левски проведе днес.



„Единодушно решихме всички документи, с които се снабдихме от държавния архив относно създаването на Левски, да бъдат публикувани. Второто решение е да уведомим УЕФА за това, че Левски е създаден през 1911 година, и да променим знака. Трябва на 10 май 2011 година да празнуваме стогодишнината на Левски”, каза бизнесменът, който ръководи „сините”.


Алеле Господи,Боже мой. comando Животните се надпреварват по малоумщина,скодуумие и комплекси. Комунистическата креатура изрина света, за да се изкара наследник и приемник на офицерският АС-23, сега тия дебили почват да търсат машината на времето и да се връщат назад. Очаквам скоро да извадят археологически доказателства че баба Тонка, е бика първият домакин на говедата и им е прала екипите в Перловеца...

Как се радвам и благодаря, че не съм фен на тия кретенски отбори. congratulate
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Нещата от живота Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 60, 61, 62  Следваща
Страница 4 от 62

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum