Локо(Сф)-Локо(Пд)-19.09.10-21:00 ст.В.Левски
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 22:35    Заглавие: Локо(Сф)-Локо(Пд)-19.09.10-21:00 ст.В.Левски Отговорете с цитат

Този мач според мен вече е игран на и под масата.Има хора които вече знаят как ще завърши,така,че тези които се влияят от играта по добре да не се хабят за тактики и схеми
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 13 Сеп, 2010 23:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледай ги какво правят....Без коментар...



Ама и те милите са се заразили от синдрома на чорбарите за спешно набавяне на история. Жалко... bye bye bye

Сеа не знам колко е вапцана работата и в чия полза, а и не ме интересува. То ще стане ясно, ама още едно канче пумия няма да ме изненада.

Призовавам отново всички истински локомотивци на стадиона. ЛОКО СОФИЯ ТОВА СМЕ НИЕ! И САМО НИЕ!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 8:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Присвояването на 10 години история,говори за жесток комплекс.
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 9:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Александре и ти ли почна бе мамин с жълтите и чорбарските приказки за присвояване на история? Точно ти ли, или по-скоро точно вие ли, дето тука си отворихте тема след като направихме loko-pd.com? И за какво присвояване на история говориш, нещо прочел ли си по темата или говориш на изуст?

Или те е яд на нещо може би? Искаш ли да си поговорим за история на футбола в България, за комплекси, за минало и настояще?

ПП. Две снимки за момчето, което ми писа. Ще му пратя скоро още материали, само да ги подредя малко.


Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 9:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Игиславе, аре малко е така от разликата в ЕГН-тата да не ми говориш като на некой приятел пред блока. Както знаем вие сте измислили и футбола, и въздуха и нищо чудно първия ви мач да е бил 3 месеца след Априлското въстание. Щом така ви харесва.

Ние /за разлика от много други / си имаме точна дата , с учредителен протокол и т.н. А повярвай ми няма да са необходими много усилия да се изкараме 1909-та. Има всички предпоставки за това.

Ама не това е най-важното.... biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Игиславе, аре малко е така от разликата в ЕГН-тата да не ми говориш като на некой приятел пред блока. Както знаем вие сте измислили и футбола, и въздуха и нищо чудно първия ви мач да е бил 3 месеца след Априлското въстание. Щом така ви харесва.

Ние /за разлика от много други / си имаме точна дата , с учредителен протокол и т.н. А повярвай ми няма да са необходими много усилия да се изкараме 1909-та. Има всички предпоставки за това.

Ама не това е най-важното.... biggrin



Само ми обясни що почна с клишетата на папагалите без да си прочел една страница по въпроса. Ако го правихме за да се изкараме по стари, щяхме да говорим за 1911, но никога не ни е била това целта.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 9:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Боли ме мене за ваща вечна припирня с папагалите... Само че аналогията с онези червени "историографи" дето се опитват да се искарат наследници на АС-23 е доста очевадна.
Как и да е. Тука нема да спорим за история. Има немалко изписани книги по въпроса,така че... bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ORLIIIN
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 9:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се занимавайте с такива дрбени неща в историята се знае ,че ЛОКО СФ е първия железничарски клуб в БГ.
Гордейте се столични железничари, другите вървят след теб. Някои използват името, други емблемата, трети годината на основание,
четвърти екипите ти и т.н.
Пожелавам на всички отбори с името ЛОКОМОТИВ да вземат само още нещо от нас - чест, достойнство и справедливост.
Ние никога няма да вземем нищо от други отбори, нито ще си препишем нещо - купи, титли , история.
Върнете се в началото
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи хем не те боли, хем като влезнах тука да прочета какви са настроенията гледам "плакатчето" за мача и как ни изкарваш някакви крадци на история.

Нищо общо няма това което правим ние с домогванията на онова комунистическо отборче към историята и най-вече СТАДИОНА на АС-23.

Като не искаш спор за история недей подхващай темата. Защото въпреки ЕГН-то си лаик точно по тази тема.
Върнете се в началото
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

capa scarfata написа:
... Нищо общо няма това което правим ние...


И с това темата се изчерпа.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:16    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля да делна всички мнения по темата,свързани с това кой как и защо banned
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:22    Заглавие: Отговорете с цитат

кой кога иска да се изкарва,
глупости.

Мерси на хора от Локо Пд които са ми пращали материяли за нащо Локо,доста ценни снимки и неща...

за мача ,кой ли го боли,За тях ще играе бивш култов наш играч - Златкарски,по тъп селянин лично аз не съм виждал.
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Даааааа...ето това е интересен ракурс вече. Най-кирлвият, сбутан и смешен селяк, който скоро ни е петнил екипа. Просто той си оглавява плеядата от неблагодарници, които ядоха бел хляб при нас... black_eye banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Само човек като му види кирливата физиономия на тоя,ще му стане ясно що за тъпмиризлив селянин става въпрос
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
capa scarfata
Гост





МнениеПуснато на: Вто 14 Сеп, 2010 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
кой кога иска да се изкарва,
глупости.

Мерси на хора от Локо Пд които са ми пращали материяли за нащо Локо,доста ценни снимки и неща...

за мача ,кой ли го боли,За тях ще играе бивш култов наш играч - Златкарски,по тъп селянин лично аз не съм виждал.


Покрай писането на книгата (която най-накрая ще излезе тая година) има доста неща. Не знам от кво точно се интерисувате, но винаги може да разменим информация, снимки и други неща на тема история. Ако имате някакви материали на разположение свързани със Спортклуб, ЖСК, ДСО Енергия или каквото и да е било ще се радвам ако някой прати нещо. Поздрави на всички, които ценят историята си - такава каквато е.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 1 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum