Академик-Локо(Сф)-25.09.2010-17ч.ст.Славия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 9:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно им се бърка в гъза ... което е мноооооооого хубаво ...

Ебати дришнята ... когато викаме всеки мач до откат, никой не идва, ама ако му се бръкне в дупето задълже ще дойде, пък и да се кара ...

Марчо много се изложи!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:05    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
... Да приемем че човек има израстване за 7-8 години,съгласен ли си...
... а явно го боли все пак това да го направи acute

Именно. Помните ли онзи "шампионски" мач с ЛеWCки, дето го загубихме 2:4 на "Локомотив"? Тогава Марчо комай бе единственият, който плачеше със сълзи, сигурно и с глас. От тогава много ми се издигна в очите, а след вчерашната му постъпка още повече - футболът (ни) отчаяно има нужда от точно такива хора.
Няма да му коментирам чисто футболните качества в момента, защото съм сигурен, че и той усеща, че играта му "не върви" откакто се върна от Китай.

Рачме и ти си прав, но Марчо бе далеч от това да се е изложил. Просто някои неща назряват и времето им идва в един определен момент, който не е строго определен. Мен примерно ме е яд, че не попитахме Тонев "Колко лева за билет?" Това също трябва да им се напомня всеки мач.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора спирайте медикаментите.Това е Марчо шнорхела.Марчо дивия селяндур.Никога не може да му се промени манталитета каквото и да стане!
Вие сигурно и ония другия боклук ,ако се върне след няколко години ще кажете ,че мисленето може да му се е променило и да му се радвате.
Земете се осъзнайте не може някой ,който веднъж е непроявил уважение след това да почне да му пука за теб и да те уважава.
Явно им бърка в гъза това ,че не им вярваме дори и да играят истински мач.Това от друга страна е хубаво.Почвам да мисля ,че има голяма вероятност тая година да изиграем един истински сезон
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:14    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:

Хората викат името на отбора ,а други шъткат да слушат някакъв клоун. biggrin



Другите викаха Кайо bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Стояне, да кажеш, че това му отношение/държание е инцидент в последните няколко години - ОК, но когато човека го проявява това отношение постоянно, нямаш право да говориш.

Аз апелирам за това - дайте да не 'цоваме някой (настрана от другата ни директива за "хранене"), който показва отношение към нас и към отбора/емблемата. Щото в тоя ред на мисли, дай да храним и Кичо, и Цецо и све.

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми накарай клес на не псуват.
Не можеш да спреш някой да псува то се вижда .Различни хора различни идеали.
Но мен мисълта ми е друга стига сте се радвали на който и да било бе!
Как ще се събирате като циганета около хлебар като дойде някой и обърне някакво внимание.

Престанете да им обръщате внимание на тъпите футболистиТе не заслужават никакво внимание,независимо псуване или възхвала..Подкрепяйте НАС и ИМЕТО.Това са нешата които трябва да се възхваляват ,другото е дамска превръзка за еднократна употреба

Като дойде и ти покаже пак комбинацията от пръсти тогава пак ще те питам.Аз не забравям такива неща
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ме разбра - говорех за това, че Марчо не дойде при нас да ни псува, да се хваща за мъдете или да ни показва средни пръсти, ами просто искаше да си излее мъката. Така както миналата година в Севлиево, след като се върна от Китай бе отишъл при агитката и бе казал "Почваме ги!" Може след това да стана за смях, но дойде, нали? Някой друг от отбора да е дошел така (правя изключение с няколко имена на обичайни заподозрени).
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Знам и те разбрах много добре за какво говориш
Някой хора отдавате твърде голямо внимание на футболистите.Било то позитивно или негативно.И двете са неправилни.
Като дойде някой до оградата и се скача все едно ще хвърли шепа бонбони.
Като никой не дойде почва сърдене като малки деца защо не е дошъл .Ми смешно е.И това се получава точно заради това ,че им се показва внимание повече от колкото заслужават
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
Знам и те разбрах много добре за какво говориш
Някой хора отдавате твърде голямо внимание на футболистите.Било то позитивно или негативно.И двете са неправилни.
Като дойде някой до оградата и се скача все едно ще хвърли шепа бонбони.
Като никой не дойде почва сърдене като малки деца защо не е дошъл .Ми смешно е.И това се получава точно заради това ,че им се показва внимание повече от колкото заслужават


Стоцо,
не става въпрос да фърля бонбони,е тоя клип го вож хубаво.Агитка от наща черга,ТЯ говори футбалерите слушат,
това гониме,ма още много работа има.
Вчера малко изпуснах момента в началото но вземах думата над тълпата и го питах в прав текст кога и къде не сме ги подкрепяли и личностно против кой има нещо да си го изясни,щото нали Краси посочи.
това е
дано си ме разбрал...


http://www.youtube.com/watch?v=ys1CoDfhVk0
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ORLIIIN
Гост





МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 11:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиша ви едва сега за да ми се разсее оная емоция в, която ни вкараха вчера целия отбор.
Честита победа - макар и грозна е по добре от всичко друго.
Вчера след мача бях в положение не да се радвам а да се ядосвам за цялата игра ,която ни предоставиха нашите. Железничарите винаги са се раздавали до край и са играли със сърце. Не знам на какво се дължеше всичко случило се вчера но то идва в идеален момент да си извадим всички поуки преди мача с прасетата. Ние предложихме всичко, което не трябва да допускаме със слаби противници - подценяване, грешна постройка на състава, ужасно начало и стигнахме на края до апатия и безпомощност да променим нещо. Само с късмет взехме 3-те точки.
Поздравявам Акъдемик за урока ,който ни дадоха как се играе с по-добър отбор. Дано си го научим и някога в евротурнирите да поднесем изненада с някой голям отбор.
Върнете се в началото
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 11:29    Заглавие: Отговорете с цитат

" hackmeall
фен на: Локомотив (София) 11
отговор
26 септември 2010 | 12:03

левски е и ще остане на варха в българия аз може да съм фен на ЛОКО но знам си признавам че тази година титлата е за левски а лига европа те имат само 1 сериозен противник в групите,какво им пречи да стигнат поне до полуфинал "



Е докато има хора които мислят така и се възхищават на чужди отбори заслужаваме съдбата си!Отбор без амбиции ,фенове без амбиции .Трагедия
Какъв фен е това angry2 bad

Пльоскам го тука това нещо щото незнам къде да го сложа.
Да си казва веднага кой е,ако изобщо е стъпвал на стадиона някога
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Pride



Регистриран на: 28 Сеп 2006
Мнения: 6717

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 11:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Стояне това е Интернет бе тоя я е от ЛОКОМОТИВ я не.

За футболистите какво им тежи не знам навсякъде има такиви дето псуват, но ние от агитката не го правим. Ако искат повече уважение да вземат пример от Кайо. Вярно е че вече не локомотивът на отбора, ама се раздава колкото може и е готов да дойде с нас да вика за Локомотив. Па като бием или паднем след мъжка игра да дойдат да се поздравим и да плеснем ръце за себераздаването. Няма да ги ухапем какво се дърпат на 20 метра.

За момчето Академик никаква засада няма:



Подкрепяйте си отбора играят колкото могат, няма какво да ви сдухват тези загуби, важното е вие да си правите веселото.
_________________
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Стояне ,дай го малко по-позитивно бре човек !Гледай наш,та паница тоест нашия отбор а не тоя кво казал или оня кво написал...Този сезон ще е нещо като поредното чистилище за Локото и докъдето стигнеме дотам.Не може без пари ,правилна концепция(идея,насока или както искаш го наречи)за развитие на един клуб(не само футболен отбор) да се иска някакво светло бъдеще... bye Проблема е че покрай тия неуредици и публиката ептем замря и вече сме на изчезване ей хора....!Колко бяхме вчера на Божи гроб...?И то в Събота ,от 17 часа в нелошо време(нито жега ,нито студ),отпуските минаха,морето също, перфектно време за мач и....Ше стискаме зъби,ще им казваме какво мислим за тях(началници и футбалери) и ще се надяваме на нещо по-добро ! clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

абе той марчо вчера като е дошъл при вас вместо да се сърди що не каза що нищо не играят този мач и на какво се дължи това-с локо пд по един начин вчера нищо с пирин същата работа-къв им е шибания проблем на тях--СЪРДЕЛ СА А ЩЯХМЕ ДА СТАНЕМ ЗА РЕЗИЛ НА ПЪРВЕНСТВОТО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Нед 26 Сеп, 2010 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

pa®tci написа:
PILATA написа:
... Да приемем че човек има израстване за 7-8 години,съгласен ли си...
... а явно го боли все пак това да го направи acute

Именно. Помните ли онзи "шампионски" мач с ЛеWCки, дето го загубихме 2:4 на "Локомотив"? Тогава Марчо комай бе единственият, който плачеше със сълзи, сигурно и с глас. От тогава много ми се издигна в очите, а след вчерашната му постъпка още повече - футболът (ни) отчаяно има нужда от точно такива хора.
Няма да му коментирам чисто футболните качества в момента, защото съм сигурен, че и той усеща, че играта му "не върви" откакто се върна от Китай.

Рачме и ти си прав, но Марчо бе далеч от това да се е изложил. Просто някои неща назряват и времето им идва в един определен момент, който не е строго определен. Мен примерно ме е яд, че не попитахме Тонев "Колко лева за билет?" Това също трябва да им се напомня всеки мач.


Поправка: резултата е 3-5 clapping Както и да е. Целият отбор игра доста слабо с Академик и трябва яко да им се набие канчето преди мача с чорбетата. Свинете тая година са мега зле и сега трябва да се възползваме! И друго: тоя Васев е абсолютен смотаняк! Сам щеше да си изгуби мача с Академик - може ли някой да ми обясни защо смени Преслав и вкара Марчо?? Вадиш си център-нападателя и вкарваш халф-безумие! Той си смени двамата голмайстори на полувремето-пълен ташак! Дано отбора се представи на ниво с прасетата! Иначе съпорта според мен беше не много добър - особено в края на мача, но това е нормално...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 6 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum