Локо(Сф)-Сливен 06.11.2010 18 ч.ст.Васил Левски
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 11:41    Заглавие: Локо(Сф)-Сливен 06.11.2010 18 ч.ст.Васил Левски Отговорете с цитат

Един от малкото ни мачове в по-нормален час
Относно мача надали некой го е.е как ще завърши
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!


Последната промяна е направена от Turo_Bufera на Вто 12 Фев, 2013 19:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
101% red-black
Гост





МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 11:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да ме помислите за луд, но мен лично ме ебе. Чорбарите са тотален ташак и имаме шанс да завършим пред тях, а цаците рано или късно ще се сринат... така че дори и четвърти да завършим пак имаме шанс за турнири. В селските мачове нямаме право на грешка.
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 12:29    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
Може да ме помислите за луд, но мен лично ме ебе. Чорбарите са тотален ташак и имаме шанс да завършим пред тях, а цаците рано или късно ще се сринат... така че дори и четвърти да завършим пак имаме шанс за турнири. В селските мачове нямаме право на грешка.


Тва дали съм го чувал миналата година, само че за едни други сини ташаци? Ама като гледам програмата за ТВ-то...А? Ма не игрием ни за Европа, а те бе... comando comando comando
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 12:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
101% red-black написа:
Може да ме помислите за луд, но мен лично ме ебе. Чорбарите са тотален ташак и имаме шанс да завършим пред тях, а цаците рано или късно ще се сринат... така че дори и четвърти да завършим пак имаме шанс за турнири. В селските мачове нямаме право на грешка.


Тва дали съм го чувал миналата година, само че за едни други сини ташаци? Ама като гледам програмата за ТВ-то...А? Ма не игрием ни за Европа, а те бе... comando comando comando
тая година ще играем за чорбата-ще спасяваме техния сезон бре connie_29 comando comando comando acute
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЛокомотивСофия



Регистриран на: 25 Фев 2010
Мнения: 64
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 01 Ное, 2010 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

101% red-black написа:
..а цаците рано или късно ще се сринат...


Те и миналата година тръгнаха силно, ама накрая изядоха дървото.Важното е да си вземеме нашите мачове, и да не разчитаме на другите отбори.
_________________
Гошо Марков на фризьор, Ники Гигов във затвор!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 02 Ное, 2010 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Важно е да се подкрепи,как ще свършим е важно за други.Сега ще видим някои хора които им пречеха часа и цената. Сега цената е нормална и часа е също нормален! Така ,че заповядайте на мач на любимия си отбор Буфери!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Сря 03 Ное, 2010 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Време е да се разпиша този сезон biggrin Специално съм говорил за събота да ме пуснат за около два часа от работа - вие сте в А сектор нали? bb
Върнете се в началото
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Сря 03 Ное, 2010 17:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
101% red-black написа:
Може да ме помислите за луд, но мен лично ме ебе. Чорбарите са тотален ташак и имаме шанс да завършим пред тях, а цаците рано или късно ще се сринат... така че дори и четвърти да завършим пак имаме шанс за турнири. В селските мачове нямаме право на грешка.


Тва дали съм го чувал миналата година, само че за едни други сини ташаци? Ама като гледам програмата за ТВ-то...А? Ма не игрием ни за Европа, а те бе... comando comando comando


Верният отговор е "бе"... biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Сря 03 Ное, 2010 18:27    Заглавие: Отговорете с цитат

valdes написа:
Време е да се разпиша този сезон biggrin Специално съм говорил за събота да ме пуснат за около два часа от работа - вие сте в А сектор нали? bb

ХАхахаха където намериш няколко човека накуп там сме.
Едва ли ще ти е трудно да се ориентираш в навалицата biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
valdes
Гост





МнениеПуснато на: Чет 04 Ное, 2010 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

stoian написа:
valdes написа:
Време е да се разпиша този сезон biggrin Специално съм говорил за събота да ме пуснат за около два часа от работа - вие сте в А сектор нали? bb

ХАхахаха където намериш няколко човека накуп там сме.
Едва ли ще ти е трудно да се ориентираш в навалицата biggrin

biggrin biggrin biggrin Все пак заради удобното време се надявам на солидно присъствиеclapping biggrin
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 04 Ное, 2010 10:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Надай се както се пее в народната песен... bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 06 Ное, 2010 14:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Футбол: Локомотив (Сф) посреща Сливен на "Васил Левски"

София. Днес от 18:00 ч на стадион "Васил Левски" в София един срещу друг излизат отборите на Локомотив (Сф) и Сливен. Пет поредни мача без победа изправиха гостите до стената в борбата за оцеляване. С картотека вече е и Антонио Михайлов, който дойде от италианския гранд Милан, но едва ли ще вземе участие в този двубой, макар че ще попадне в групата за мача.
"Ние винаги играем по един и същ начин, независимо дали сме домакини или гости. Важно e как ние стоим на терена. Така че ще играем за победа и няма да крадем точки, а ще се опитаме да си ги спечелим", каза треньорът на Сливен Георги Дерменджиев.
Локомотив ще запази схемата 4-2-3-1, но вероятно ще има една промяна в състава. Лахчев вероятно ще попадне в групата, но няма да играе. Двойка централни в защита ще са Савич и Гаров. В атака отново се очакват Генков, зад него Асамоа и по фланговете Писаров и Романов. Пред треньорския тандем Симонович - Дерменджиев има повече възможности. Сливен едва ли ще изневери на класическото 4-4-2 с Миранда и Диян Христов в атака. Със сигурност обаче ще се подходи по-предпазливо срещу силния в нападение съперник.

Айдееееееее време еееееееееееее 0010-loko 0011-loko2 0014-lokooo 0009-acab 41259_808
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BAGER



Регистриран на: 27 Окт 2010
Мнения: 16
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед 07 Ное, 2010 14:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Такова мачкане не бях гледал отдавна. Тези можеше да ги бием с над 10 гола. А подкрепата беше на високо ниво.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aDinKa*



Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 108
Местожителство: Софuя ^^

МнениеПуснато на: Нед 07 Ное, 2010 20:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна съм с Багер {какъв е този селски ник?!}, че този мач изиграхме по най-добрия начин. Според мен Цецо Генков и Румен Горанов бяха най-добрите и ще бъде жалко, ако след края на този сезон изпуснем Цецо. И аз съм на същото мнение като Метъла, че вече не може да има оправдание за тези, които не идват на стадиона - домакинските ни мачове са от 18 часа , а цените на билетите са много по-ниски. Вече в 3ти пореден мач Васев изкарва възможно най-добрия състав.
_________________
Локо София до гроб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sim8onoff



Регистриран на: 08 Дек 2009
Мнения: 541

МнениеПуснато на: Нед 07 Ное, 2010 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва с Флинстоун е ебаси тоталния хит няма как да не се наложи biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum