Беласица-Локо Сф-21.03.07 15:30ч
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kudravia



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 1041

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

става мноооооооооооооого интересно
Сандо кажи какво е станало в Петрич
_________________
How deep do you believe? NIИ

ЧЕСТТА И ВЕРНОСТТА НЕ СЕ ПРОДАВАТ ! ! !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 17:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Аиде честита победа на всички! Да му еба майката това да следиш мач по интернет е ебати шибаната история! Както и да е важното е че бихме!

П.С. И дано след днешния ден не остана безработен :lol:
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 17:34    Заглавие: Отговорете с цитат

СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕКСССССССССССС! :shock: :shock: 8) 8)

Баси за малко да умра! Как ме е яд че не отидох! :x

Батки сеа вече всеки мач е финал. И пак ми говорете че с Латекса не треа се прай корео... :evil: :x

А как ще се налюлят тия на връщане ми е мъка просто. Аре ако се върне некой читав да дава кадри и разкази.... :roll: :idea:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
koljo shopa
Гост





МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 17:34    Заглавие: ШАМПИОНИ!!!!!!!!!!!!!!! Отговорете с цитат

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ!!!!!!!!!!!!!!!!
АЙДЕ МОРЕТО ДА ИДВА,ПОСЛЕ ЛАТЕКСА И НАКРАЯ ГОВЕДАТА ЩЕ БЪДАТ НА КОЛЕНЕ!!!!!!!

ЕДИН ОТ НАЙ-ЩАСТЛИВИТЕ ДНИ В ЖИВОТА МИ!!!!
Върнете се в началото
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 17:54    Заглавие: Отговорете с цитат

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________


Последната промяна е направена от venci на Сря 21 Мар, 2007 17:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 17:55    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
Най-щастливият ден предстои!!!!!!Честита победа,голямо евала на момчетата и на РИЛЕЦО-Големи много!!!!Сега всичко си е в нашите ръце и крака!!!ШАМПИОНИ!!!!!

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 18:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Локомотив (София) измъкна трите точки в Петрич




Локомотив (София) записа пета поредна победа и след загубата на Левски в Самоков е на три точки от лидера в класирането. "Железничарите" спечелиха с 2:1 при гостуването си на Беласица в оспорван двубой. Домакините започнаха активно и Маркиньос имаше възможност да открие резултата още в самото начоло. Неговият удар обаче мина покрай гредата. В 17-ата минута именно Маркиньос изведе Беласица напред. Той стреля от фаул, топката се отклони от стената и стана неспасяема за Голубович. Тимът на Стефан Грозданов реагира като ужилен и пет минути по-късно изравни. Голмайсторът на отбора Цветан Генков се разписа след удар с глава. В края на първата част Бела пропусна отново да поведе, като вратата на гостите отново бе застрашена от Маркиньос.

Второто полувреме започна така, както завърши първото - с натиск на домакините. Футболистите на Беласица имаха предимство и създадоха няколко голови положения. Димитър Наков на два пъти можеше да се разпише. Малко след почивката той стреля с глава, а играчите на Горан Шукрие започнаха да празнуват, но главният съдия Фриц Щухлих от Австрия отсъди, че топката не е преминала голлинията. Вторият удар на Наков пък бе спасен блестящо от вратаря на Локомотив. Голубович се намеси отлично и при положение на Орловски. В 78-ата минута "железничарите" стигнаха до победно попадение. Генков проби и подаде към Караджинов, който отблизо нямаше проблем да се разпише, а с това и да донесе победата на Локо.

БЕЛАСИЦА - ЛОКОМОТИВ (СФ) 1:2
1:0 - Маркиньос (17)
1:1 - Генков (22)
1:2 - Караджинов (78)

БЕЛАСИЦА: Бахтарлиев, Бл. Наков, Закири, Д. Наков, Личков, Жуниван, Петров, Орловски, Дубала, Маркиньос, Господинов

ЛОКО (СФ): Голубович, Г. Марков, Върбанов, Савич, Пасков, Орачев, Коилов, Караджинов, Д. Атанасов, Антунович, Генков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VOJDA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 641

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 18:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Грозданов: Много съм доволен, беше тежък мач

Старши треньорът на Локомотив (София) Стефан Грозданов бе щастлив, след като неговият тим измъкна много трудна победа при гостуването си на Беласица. "Отборът извади един много тежък мач, който се игра на напълно неподходящ за футбол терен, заяви Грозданов. - Много съм доволен, че взехме трите точки и това бе напълно заслужено. През голяма част от срещата контролирахме събитията на терена с изключение на някои центрирания и ъглови удари. Специално искам да похваля футболистите за себеотрицанието и раздаването им".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове рано е да мислим за краен успех,но пък щом взимаме такова гостуване на негостоприемен стадион имаме пълното право да мечтаем.Представете си кво щеше да стане ако БФС не беше направила свирки на заралиите за празника им...сега скачахме на точка зад говедата.Много трудна програма имаме,но квото и да става изживяваме най-хубавите дни в живота ни.Само Локо София!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Трудна програма????? Гостуваме в Пловдив - 2 пъти...там е гадно,ама май имаме да взимаме ресто от там :wink: гостуваме на Спартак във Варна и на отбора на Дражев :lol: :lol: :lol: Важни са трите мача с Цеца на Армията и Латекс и говеда в Надежда!!!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Frezata



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 876
Местожителство: Сухиндол

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 19:32    Заглавие: Отговорете с цитат

E na tva ako mu kazva6 leka programa neznam...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Frezata написа:
E na tva ako mu kazva6 leka programa neznam...


e нe може 11 мача с Дражев дрийм тим :lol: :lol: :lol:
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Стефан Грозданов: Пределно доволен съм, че спечелихме тежък мач на тежък терен

Наставникът на Локомотив (Сф) Стефан Грозданов бе крайно доволен и поздрави своите футболисти след победата с 2:1 над Беласица в Петрич.

"Отборът извади един тежък мач на един много неподходящ за футбол терен. Аз съм пределно доволен, че взехме трите точки. Мисля, че бе съвсем заслужено. В повечето време отборът владееше нещата на терена с изключение на няколко обикновени центрирания и ъглови удари. През другото време си пролича, че Локомотив е по-качественият отбор", даде своето мнение за мача Грозданов.

"Искам да поздравя може би за първи път от началото на пролетта футболистите за тяхното себераздаване. Започваме да набираме скорост", не спести добри думи за своите подопечни специалистът.

"За съдийството - безкомпромисен съдия. Свиреше това, което виждаше. За мен това е един от най-добрите рефери на Австрия", каза още старши-треньорът на "железничарите".

Относно евентуалните нови амбиции за атака на титлата, след като разликата между Локо и Левски е само три точки, Грозданов заяви: "Нашите цели са поставени и ние се опитваме да влезем в Европа, както миналата година. Има още много мачове. Смятам все пак, че един измежду Левски и ЦСКА ще стане първи".

По повод големия интерес спрямо най-добрия футболист на "червено-черните" Цветан Генков, опитният специалист каза: "Не знам дали точно емисари на Динамо Букурещ са гледали Генков, но знам, че доста хора го наблюдават. Той изнесе един голям мач днес".
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DenK@7a



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 587
Местожителство: Люлин

МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 20:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Са глеах репортаж от мача и моа да кажа само едно - 8) ЕДИН Е КАЙО :!: :!: :!:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOKO1929
Гост





МнениеПуснато на: Сря 21 Мар, 2007 20:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ТОВА Е ЛОКО СОФИЯ!!!
БРАВО НА МОМЧЕТАТА1
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 3 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum