Кайчо Лъжеца или Ники Истината представя...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 8:39    Заглавие: ПАКТ ЗА СПАСЕНИЕТО НА ЛОКОМОТИВ Отговорете с цитат

Трябва ни ПАКТ, в който да влязат няколко точки около които всички да се обединим и да ги гоним до дупка! И това предагам: ПАКТ за спасението на ЛОКО!
1. НА ВСЯКА ЦЕНА подобряване, възстановяване и инвестиции в ДЮШ-а на ЛОКО, без значение чия е базата и т.н. (ТОВА СА НАШИТЕ ДЕЦА и няма оправдание за човек, който ги пренебрегва по такъв безпардонен и отвратителен начин в продължение на 20 години)) - за да бъде тя отново НАЙ-ВЕЛИКАТА в БГ!!!
2. НА ВСЯКА ЦЕНА подобряване, ремонт, дострояване на стадион Локомотив, за да се превърне в най-красивия в България(какъвто без съмнение щеше да бъде ако с всички средства още по времето на соца не се пречеше и на Берков и на останалите след него да го завъши тоя стадион - защото с такъв стадион щяхме да се превърнем в истинска заплаха за двувластието на двете грандчета) - за да може отбора да се завърне У ДОМА СИ! БЕЗ ПОВЕЧЕ ОПРАВДАНИЯ за това чия соственост бил стадиона! Г-н Юда (иво тонев) е общински съветник и член на управляващата партия, която има пълно мнозинство в тоя съвет. Ако досега Гигов имае желание да вземе стадиона - щеше да е го е направил! Преди, защото парата купуваше всичко - и сега заради гореспоменатите факти.
3. АКО г-н Търговеца на смърт не желае да го направи(а мисля вече за всички е ясно, че това е така), ДА СЕ МАХА и да отвори път на някой, който би го направил! С него или без него, по тоя начин, нито ще станем шампион, нито ще си оправим ДЮШ-а и базата, което е бъдещето на тоя клуб! По този начин той отказва бъдеще на Велик клуб с богата и славна история, отказва бъдеще на нас феновете, които обичаме с цялото си сърце и душа тоя клуб, тая емблема, тая идеология, наречена ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!

Толкова - 3 точки! ПАКТ ЗА СПАСЕНИЕ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 8:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Гигов: Съдиите един по един ще си отидат, ако продължават така



Президентът на Локомотив София Николай Гигов определи като пълна глупост информациите, че мачът с Беласица през март 2007-ма година е бил уреден. „При уреден мач защо да се плаща на австрийски съдия. Не е нормално да викаш чужд съдия и да уреждащ мач. Глупости на търкалета,” каза Гигов за Гонг.

„Никога не съм вечерял с Коце Маца в Японския хотел, познавам го, но не сме вечеряли. Нямам представа кой какво цели, но това, което се опитват да направят е несериозно,” обясни още той.

Николай Гигов коментира скандалния аудиозапис, който бе публикуван в интернет пространството.

„Ако Иван Леков е участвал в някакви комбинации, трябва да си го питате него,” добави Гигов. „Няма какво да коментирам.”

„Абсурдно е да се плащат такива пари за чужд съдия, ако е уговорен мача. Пълен абсурд. Трябва да се спре с тези глупости и компромати. Започва да ми писва от всичките глупости в последно време,” продължи босът.

„Съдиите един по един ще си отидат от футбола, ако продължават да работят така. Трябва да се започне да се свири в рамките на нормалното. Ние не сме цъфнали и вързали, да се занимаваме всеки ден със скандали. Катастрофално е. Цонко Цонев е доста свестен човек, явно и на него му е писнало от тези неща, които се случват. Но не е коректно да коментирам тема, с която не съм запознат,” завърши Гигов.



Ха...май го поизловиха нашичкия..ама може всичко да е една пунта и некой да си прай реклама на наш гръб... bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 10:39    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз така мисля ,щото бях на тоя мач(1-2) за нас.Нема да забравя как Кайо забоде победния гол и се хвърли с обезумял поглед на оградата пред агитката... clapping chicken clapping тва в уреден мач прави ли се...?Първо тия играха много надъхано,поведоха 1-0,Генков изравни с много точен удар с глава и накрая ги обърнахме.А тия удариха две греди между другото със свирепи шутове ,Урош също направи голям мач след грешката си при техния гол и извади поне три чисти парчета black_eye Така че някой чул друг казал,турете си ги на оная работа да не ходят пеша... bye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе аре бе, до ся пищяхте да махаме Кайчо, щото продавал мачове и сезони, ся го защитавате точно от това. Ай разберете се сами със себе си какво искате. biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Чет 17 Мар, 2011 20:35    Заглавие: Отговорете с цитат

парцал,
кой махаме и туряме е отделен въпрос,
тоя мач не беше уреден,точка.

стегни се малко biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ни питат можем да споменем поне няколко ... banned
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 9:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Даааа ,прав си !Може даже да се пусне ЦЯЛА ТЕМА НА ТАЯ ТЕМА.... black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

оставка/оттегляне на минутата на търговеца на гаубици,
всичко друго е ала бала!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 18 Мар, 2011 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

PILATA написа:
оставка/оттегляне на минутата на търговеца на гаубици,
всичко друго е ала бала!!!


И на негово място идва некъв ала Чомбе или Ганди и ский кво става. Тва с покупкопродажбата е норма установена от системата, на която нашичкия просто се подчинява. Някои от вас са били на едни "срещи"...нема кво да ви обяснявам connie_29
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 11:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Феновете на Локо искат Гигов да си отреже дясната ръка
Ултрасите бесни от безхаберието в "Надежда"

Феновете на Локомотив (София) продължиха и на мача с Миньор войната си срещу разсипниците на клуба. Част от ултрасите ще искат среща с боса Николай Гигов, на която да настояват за отстраняването от управлението на директора Иво Тонев и на още двама-трима души от и без това голямото мениджърско звено. Причината за недоволството на ултрасите е факта, че Локомотив с всяка измината година става все по-слаб отбор. Апотеозът бе домакинският срам от Миньор с 0:3.
Феновете са бесни, че в "Надежда" се напълни с некадърни футболисти, за чието селектиране някои хора взимат по една торба пари. Иво Тонев пък е нарочен за виновник за проблемите около стадиона и липсата на каквато и да е стратегия за бъдещето на клуба. Задава се трета поредна година, в която Тонев има тоталната власт в "Надежда", но не може да класира отбора за евротурнирите.


Ебати култа!!! biggrin Не че някой,в случая Чворович, не говори от наше име и си измисля амафаща правилната посока.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 11:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
- Кога Локо (София) ще стане шампион?
П.Д.: Много сме добри. Имаме добър отбор и много страдам, като паднем. Лошото е, че момчетата не си вярват. Липсва им манталитет на победители. Когато един футболист играе без душа и не гори в мача, се вижда отстрани.
Е.Г.: Аз не виждам амбиции у играещите в България футболисти да станат като Бербатов. Често разсъждават, сякаш са в края на кариерата си и не им пука. Сега няма разлика във водещите отбори, но Локо ще стане шампион, когато играчите повярват и променят манталитета си.


bad bad bad bad bad bad bad bad bad

http://www.7sport.net/archive7ds/2011/03/28/p_parad/d6055_5.htm
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахахаххахах не е истинаааааа.
Не можах да го издържа да го прочета,само погледнах на кой е взето интервюто муахахха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Е добре,добре все пак е някъв ПР за клуба ,нали известни хора,така добре изглежда за пред обществото какви са им взаимоотношенията и до там...... bad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 29 Мар, 2011 12:02    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Е добре,добре все пак е някъв ПР за клуба ,нали известни хора,така добре изглежда за пред обществото какви са им взаимоотношенията и до там...... bad


Страшен PR..не казвай на никой...Аз не ги щем тия да са локомотивци..>Искам бай Пешо от завода и малкият Несторчо от 198-мо да са истинските фенове на тоя клуб и да са на стадиона, а не в чалготеките и по вестниците. bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 02 Апр, 2011 0:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Кво беше? Глас народен...

http://ultrasloko.com/news.php?item.331.1 bye bye bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 8 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum