Кайчо Лъжеца или Ники Истината представя...
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sofia



Регистриран на: 07 Яну 2011
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Съб 02 Апр, 2011 9:33    Заглавие: ок Отговорете с цитат

Момчета, няма да ви строят върху стадиона, основната причина е, че е задължително, стадиона да бъде построен в близост до магистрала, новите големи стадиони в Европа се строят в близост до магистрала, а и да се строй са се разбрали да тренирате и играете на Васил Левски по време на ремонта, а после да използвате собствена база
построенна с държавни пари!
Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Съб 02 Апр, 2011 9:54    Заглавие: Re: ок Отговорете с цитат

sofia написа:
Момчета, няма да ви строят върху стадиона, основната причина е, че е задължително, стадиона да бъде построен в близост до магистрала, новите големи стадиони в Европа се строят в близост до магистрала, а и да се строй са се разбрали да тренирате и играете на Васил Левски по време на ремонта, а после да използвате собствена база
построенна с държавни пари!
Успех!



Доооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооообре! good

Мерси biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
demode



Регистриран на: 26 Сеп 2007
Мнения: 122

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 0:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Николай Гигов: Главната трибуна на стадиона ни е реституирана
Да правиш футбол у нас е мазохизъм, заяви шефът на Локомотив (Сф)
От 7 дни спорт

Последна редакция: 04.04.2011, 01:02
Публикуване: 04.04.2011, 00:38
Размер на шрифта: a a a
Снимка:
БГ Нес


Резултати "А" група
Пирин (Бл) 3:0 Монтана
Черноморец 1:2 Черно море
Локомотив (Пд) 1:1 Славия
ЦСКА 2:0 Сливен
Академик (Сф) 0:3 Литекс
Миньор (Пк) 1:0 Калиакра
Левски 2:0 Видима-Раковски
Берое 1:0 Локомотив (Сф)

Всички резултати
Господин Гигов, Локомотив пак направи невъзможното и загуби в 89-ата минута. И тъй като Берое не можеше да ви вкара гол, вие сами си набутахте топката във вратата. Защо става така?- И аз не знам. Играхме добре, не заслужавахме да загубим. Данчо Върбанов подходи несериозно, до него нямаше никой, а той сам си вкара гол. Пак сами се бихме. Което не е нормално за отбор в челото. Лесното обяснение е - това е футболът. Лошото е, че ние сами се бием вече втори, да не кажа трети мач. Днес причината е спортният шанс, преди беше безобразната ни игра. Все има причина, а времето си върви.
- Ако бяхте вкарали преди това два гола, нямаше да загубите. Защо не можете да вкарвате тази пролет?- Имахме положения, но нищо. Отново нищо. Защо не вкарваме? Защото сме много ялови този сезон. Все още нападателите, които взехме, не са в кондиция. А може би не са на това ниво, на което бяха Генков и Асамоа. Няма какво да правим, ще доиграем сезона с тези, пък после ще му мислим.
- А трябваше да сте в емоционален подем, след като стана ясно, че на мястото на сегашния стадион „Локомотив" ще се строи бъдещият национален стадион. Какво е положението с този проект?- Ситуацията е, че има такова виждане, вероятно и решение да се направи национална спортна база на мястото на сегашния стадион „Локомотив". Ние ще ползваме стадиона. Ще се направят още два терена на високо технологично равнище и с този, който имаме, стават три, което е приличен ресурс за един добър тренировъчен процес. Нека да уточня нещо важно. Сегашният стадион на Локомотив не е на клуба, той е почти държавен и националният стадион ще бъде държавен - нищо не се променя. Чуха се мнения - олеле, взимат ни стадиона. Взимат ни какво? На босия цървулите ли? Защото това и сега не е наше. Онази част от бъдещия стадион, която ще използва ПФК Локомотив, ще се стопанисва и поддържа от нас.
- Кое няма да ползвате?- Няма да ползваме онова, което не е за футбол. То ще се стопанисва от министерството на спорта.
- Един нов стадион ще бъде голяма инвестиция, няма ли да ви е много скъпо да поддържате такъв актив?- Какво значи скъпо? Сега плащаме безумни наеми на стадион „Васил Левски", нямаме база, нямаме стадион, кое е по-скъпо? Имаме едно игрище на сгурия. Англичаните не случайно казват - не съм богат, за да купувам евтино. Този стадион ще донесе много добро за хората, които живеят в този район. Защото ще се промени всичко - улици, сгради, градската среда. Както става навсякъде в Европа, където се направи голям стадион.
- Казвате, че стадионът е почти държавен, но малко хора знаят защо говорите така. Кажете истината.- Защото централната трибуна и паркингът са реституирани от 2001 г., ако не греша. Те са частна собственост. Човекът е добър, не ни взима пари, добър човек е, но това не може да продължава безкрайно. А само държавата може да го обезщети. Нали си представяте какъв абсурд е това -
централната трибуна е частна собственост
Ами ако стане накриво някоя сутрин и каже - днес трибуната ми трябва, тя си е моя, няма да има публика на нея.
- Останалите стадиони в София също са в разруха. С тях какво ще става?- Ние, шефовете на клубове, се събирахме наскоро, говорихме. Тези стадиони също са държавни. Дадени са за стопанисване на клубовете, ама какво да им стопанисваш. На "Българска армия", на "Академик", пък и на Герена какво да им стопанисваш? Те си имат собственик - държавата. Имаме виждане да говорим с ръководството, ако може всички стадиони да преминат към министерството на спорта или към общината, да се предвиди определена сума по бюджет и те да се направят модерни. С разумни инвестиции могат да станат както трябва. С едни 5 млн. на стадион може да стане.
Но трябва да го прави или общината, или министерството
за да няма интриги около избора на фирми за строеж и т.н.
- Какво ще се случи с „Локомотив" до края на сезона? Ще гледате ли Европа през крив макарон?- Локомотив все още е в Зона Европа, но ако продължаваме с тези глупости, които правим, ще ни е много тежко. По-лошото е друго. По-лошото е, че единствено класирането в Европа ще ни донесе някакви приходи. Не само на нас, на всеки отбор. Иначе всичко остава отново на мой гръб. Поизнервен съм от всичките тези неща. Да правиш футбол, е мазохизъм. Понякога се питам колко може да изтърпи човек като мен, а аз изтърпях много досега. Но да е живот и здраве до края на пролетта и дано всичко завърши добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 7:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз единственото, което схванах от неговото интервю е, че му е мъка, задето не са го искали в Славия и го е ЯД, че са го натиснали да остави майните и да дойде при нас. Ама толкова го е ЯД, че ГЗ ще му се пръсне (ега да е днеска!).

Другото си бяха обичайните му медоизлияния (трябвало е да го кръстят Змийския Език като малък, заеби).

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 8:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Стадионът е почти държавна собственост...Тва е все едно да дойде някоя дето съм я чукал и да ми заяви че е "почти" бременна bad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 9:37    Заглавие: Отговорете с цитат

абе заеби почти

значи е почнал бизнес покрай "едни познати",
"един приятел ми подаде ръка",

"покрай един комшия"

мухахахахха

кууулт biggrin clapping
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 9:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Даааа...тва беше тотален мегакулт..."Един комшия ми вдигна фирмата" Ахахаха...И другия хит беше като каза как щял да води бай Тошо в Либия.. biggrin biggrin biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 9:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Tато провалил бизнес на боса на Локо (Сф) с Кадафи
от Sportline.bg | 03.04 | София Сподели: Share on FacebookTweet this page
Фото: Бончук Андонов
Николай Гигов се срещнал лично с либийския диктатор, завели го италианските му партньори

Бизнес сделка в средата на 90-те години на миналия век между оръжейния бос Николай Гигов и либийския лидер Муамар Кадафи е била провалена заради Тодор Живков. Това разкри самият президент на футболния Локомотив (Сф) в телевизионното предаване “Тази неделя”. "Преди много години имах честта да се срещна с държавен глава, който за мен е доста странен човек. Да не кажа нещо по-силно. Срещата беше на много високо ниво, като мен ме придружаваха приятели и съдружници от Италия. Целта беше да получим правото да ремонтираме в България самолетни двигатели на стари Миг-21. Влизайки при този човек и обяснявайки му какво искам от него, той ме погледна и каза: Докарвате ми Тодор Живков и аз ви давам целия бизнес! Няма да крия, става въпрос за Муамар Кадафи. Всички се постъписахме. Отговорихме му, че най-малкото заради възрастта си Тодор Живков няма как да отиде в Либия, а и по същото време беше под арест в България. Кадафи обаче каза, че това не го интересува и естествено, че разговорът приключи дотам", разказа Гигов.

Той прогнозира, че военната операция, която се провежда в момента срещу Кадафи, ще приключи с успех и диктаторът ще бъде свален от власт. Според него обаче все още не е намерен нов лидер за държавата. “Големият проблем е, че огромна част от бунтовниците са от “Ал Кайда”. Това спира коалиционните сили за сухоземна операция, която според мен ще продължи не повече от 2 седмици”, обясни Николай Гигов.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 12:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Петко се чуди как да предложи брак на Ели Гигова
от Sportline.bg
Искам много да се впечатли, а това е адски трудна задача, признава бизнесменът

Приятелят на гиговата щерка Ели - Петко Димитров, внимателно обмисля начина, по който да предложи брак на любимата си, когато му дойде времето. Иска това да бъде по начин, който да я впечатли, а това, според него, била изключително трудна задача. "Ели е жена, която е виждала много и трудно се впечатлява, но смятам да я изненадам", зарича се бившият на Мария Игнатова и фолкпевицата Преслава. Петко е доволен, че президентът на Локомотив (Сф) и баща на любимата му не се бърка във връзката им, но му дава много полезни съвети за неща извън нея. Николай Гигов бил първият човек, на когото Димитров звънял при нужда. Самият олигарх обаче никога не досаждал на дъщеря си и приятеля й. "Никога досега не ми е звъннал да ми иска обяснение за някоя постъпка. Казал ни е, че когато имаме нужда, ще помага, през останалото време ще гледа да не ни пречи", споделя Петко пред "Максимум". Самата Ели пък никога не го сравнявала с всесилния си баща и никога не признавала, че все още е "момичето на татко, единствено и незаменимо". В момента наследницата на Николай Гигов си почива и обмисля идеи за собствени тв предавания, които татко й естествено ще финансира.

biggrin
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 12:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Петко се чуди как да предложи брак на Ели Гигова
от Sportline.bg
Искам много да се впечатли, а това е адски трудна задача, признава бизнесменът

Приятелят на гиговата щерка Ели - Петко Димитров, внимателно обмисля начина, по който да предложи брак на любимата си, когато му дойде времето. Иска това да бъде по начин, който да я впечатли, а това, според него, била изключително трудна задача. "Ели е жена, която е виждала много и трудно се впечатлява, но смятам да я изненадам", зарича се бившият на Мария Игнатова и фолкпевицата Преслава. Петко е доволен, че президентът на Локомотив (Сф) и баща на любимата му не се бърка във връзката им, но му дава много полезни съвети за неща извън нея. Николай Гигов бил първият човек, на когото Димитров звънял при нужда. Самият олигарх обаче никога не досаждал на дъщеря си и приятеля й. "Никога досега не ми е звъннал да ми иска обяснение за някоя постъпка. Казал ни е, че когато имаме нужда, ще помага, през останалото време ще гледа да не ни пречи", споделя Петко пред "Максимум". Самата Ели пък никога не го сравнявала с всесилния си баща и никога не признавала, че все още е "момичето на татко, единствено и незаменимо". В момента наследницата на Николай Гигов си почива и обмисля идеи за собствени тв предавания, които татко й естествено ще финансира.

biggrin


бате,не е смешно
ако питаш къде са парите за Локото-ами ето там са biggrin
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
venci



Регистриран на: 02 Окт 2006
Мнения: 2181
Местожителство: ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон 04 Апр, 2011 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха преди бяха в Гло,сега са в Ели air_kiss има напредък тоя "всесилен баща"......а утре в нероден Петко acute
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет 07 Апр, 2011 22:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Батков привика Гърнето и Гигов за война с Литекс
от Sportline.bg | 00:15 | София

Венци Стефанов също се включва в столичната коалиция

Тайна сбирка си направиха босовете на големите столични клубове Николай Гигов, Тодор Батков , Димитър Борисов и Венцеслав Стефанов. Официалната причина според "24 часа" - обединяват си за нова държавна политика в спорта, както и за спешно решаване на проблемите с базата. В най-скоро време официално ще обявят исканията си до правителството.

Далеч по-интересна е неофициалната причина за срещата, организирана от Тодор Батков. Той е поискал съдействие от софийскитке си колеги за шампионската битка с Литекс. За ужас на "оранжевите" на тях им предстои домакинство на ЦСКА и гостувания на "Герена", "Овча купел" и "Надежда". Три мача да загуби от тези, Литекс ще се сбогува с титлата.


Хммммммммм.... boredom boredom boredom
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Е добре де разликата е 8 точки.Викат 3 загуби
А левски кво?Насекъде ще печели ли?
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
Е добре де разликата е 8 точки.Викат 3 загуби
А левски кво?Насекъде ще печели ли?


Еми явно...знам ли ги как са нагласили нещата... blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пет 08 Апр, 2011 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето това не знам някой някъде дали го постна:

Цитат:
На въпроса как и защо е станал президент на Локомотив (София):

„Софийският Локомотив беше след пловдивския и всичкото това нещо ги дразнеше болните локомотивци, които тогава управляваха. Те тогава повлияха на моето идване в Локомотив София. Тогава, 94-а година мисля, че беше, Локомотив беше на 1-2 точки от изпадане. Започнахме с 18 играчи, които ги освободихме още първия ден, единствено запазих Тони Велков си спомням. Локомотив София е институция в българския футбол.”

Да го има.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Страница 9 от 10

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum