ЛОКОМОТИВ(СФ)-МОНТАНА-28.02.11.18Ч.-ПОНЕДЕЛНИК/СТ.В.ЛЕВСКИ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой хора пак сте гледали друг мач.
Аз по безидеен и по неориентиран отбор скооро не съм гледал.Ама кво ми дреме така или иначе и да са по добри нищо нема да постигнат та ДРЕМЕ НИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 10:10    Заглавие: Отговорете с цитат

абе дали доживех да си честитиме победа над Монтана в София,
по една или друга причина въобще не гледах мача,
хванах накрая репортажа и интервюта - тоя чифут Джамбазки се пеняви дузпа немало,
пичка ти лелин аи оня Мечеджиев,ти баткоооооо,
ако беше футболист щех да чуя,
а наще примадони,с Монтана батко ,абе вкарай им 5 гола да легат да спат ебаси,и за кво верно ни подпират с такива дузпи,оня се спъна се едно на плочка на бул Дондуков black_eye

и за кво,като оръжейника ше сключи сделка с боратков

кур за футбола bye
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Честитиме си!Като гледам как немаме нападение,може скоро и да нямаме повод да си честитиме!
А пък дори и Руни и Бербатов да вземеме в атака,като сключиме сделката все тая!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

То и аз викам да им вкарат не 5 ,а 10
Ама като нема кой...
Аз се радвам ,че при 1:0 не ни боднаха гол щотто немаше да можем посмъртно да го върнем.
Ние сме може би единствения отбор без нападеение.Кой кво да ми говори оня резания и тва слаботелесното цигане не стават.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 10:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Алоооооу хейтърите!!! angry2 angry2 Нали немаше да ни боли кво става долу на терена?!Сеа - тоя да контузим,оня да махнем...Аре сопрете се малко да го еба. Куц,крив или лош, това е НАШИЯТ ОТБОР! aggressive2
А че вчера си пролича че ни подготовката ни е била подготовка,ни новите попълнения на место май няма две мнения по въпроса...Страхотна мъка ще е е ама с тия амбиции- толко. aggressive2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Много слаби във всички фази!Но това е 1 мач да не ревем взехме трудна победа над един доста неудобен за нас отбор ,който с Генков и Асамоа едвам бихме, а предишния сезон ни направи Х у дома. Вижте кой ги е бил с повече от 2 гола ,май не са много тези отбори.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Как пък решихте, че JJ не става - не знам.

Направи ми впечатление обаче, че защитата ни е на светлинни години от миналият полусезон - нито се пласираха като хората, нито покриваха нападателите, нито имаше синхрон в действията им, общо-взето цялата защита се придвижваше на компактни групички из наказателното поле.
При едни по-добри нападатели и тая игра ще е болно много. comando
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

За черния .Ми първо нападателя трябва да има силен шут.От няколкото които би той горкото нема сила да се изпърди.
Втория гол стана благодарение на него точно по тази причина.Опита да да бие, но не му стигна силата и се получи извеждащ пас...СМЕХ
Размина се 3 пъти с топката ,единия на 20 сантиметра от голлинията
Друго трябва ли да направи за да ми докаже ,че не става?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Дааа и за мен тоя новия черньо с прическата е свирепа муха...Нема грам физика. chicken
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voyagerx



Регистриран на: 01 Май 2007
Мнения: 427

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Аммм, JJ не е чист нападател, а и не си спомням и Сашко да е имал някакъв невероятен шут и бясна физика.
JJ има скорост, има идеи, пасовете му бяха със замисъл, общо-взето контролът му върху топката (когато е в него) е сравним с този на Сашко, макар че от един мач е рано да се правят генерални изводи.
Сега се сетих, че и Преслав не се чу през целия мач, за съжаление. black_eye
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Алоооооу хейтърите!!! angry2 angry2 Нали немаше да ни боли кво става долу на терена?!Сеа - тоя да контузим,оня да махнем...Аре сопрете се малко да го еба. Куц,крив или лош, това е НАШИЯТ ОТБОР! aggressive2
А че вчера си пролича че ни подготовката ни е била подготовка,ни новите попълнения на место май няма две мнения по въпроса...Страхотна мъка ще е е ама с тия амбиции- толко. aggressive2


Подкрепям! Смятам, че трябва да гледаме реално на нещата-общо взето отборът има проблем в изграждането на играта и в реализирането на положения. Видяха се и хубави неща: един Влади Романов изигра примерно много добър мач и определено израства, един Джей Джей според мен е рано да бъде отписван-видя се, че има добър поглед, пас и демараж и просто още е неуверен в единоборства и му липсва малко самочувствие, но съм сигурен, че ще изригне! Да не говорим, че още Идриси не е влязъл, а за него казват че е добър...Естествено, нямаме си център - напдател. Аз, който винаги съм бил затова да се даде шанс на Преслав, си мисля, че момчето няма да стане-няма самочувствие, няма увереност, да не говориме че не знае и къде да застава, а бе мега зле! Като цяло защитата вчера се справи и си мисля, че нещата принципно може и да се получат...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:40    Заглавие: Отговорете с цитат

voyagerx написа:
Аммм, JJ не е чист нападател, а и не си спомням и Сашко да е имал някакъв невероятен шут и бясна физика.
JJ има скорост, има идеи, пасовете му бяха със замисъл, общо-взето контролът му върху топката (когато е в него) е сравним с този на Сашко, макар че от един мач е рано да се правят генерални изводи.
Сега се сетих, че и Преслав не се чу през целия мач, за съжаление. black_eye


Добър анализ! Общо взето Джей Джей не е на нивото на Дерек, и няма как да бъде-това обаче, което пък прави впечатление е че Джей Джей бие отдалече-вчера не му се получиха ударите, но съм сигурен, че тоя е мн.добър играч-просто ще му трябва време да свикне тук с начина на игра, балтиите, лошите терени, пасовете, които никога не са на крак, така че за първи мач-аз лично съм доволен от него. Да не говорим, че даде една асистенция и още два голови паса, дето нямаше кой да ги вкара....Дано само Дормушали почнат да го пускат и да се отпуши!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

venci написа:
като за първи мач горе-долу........но в защита зле....и имам една молба МОЛЯ СЕ ЩЕ ЧЕРПЯ НЯКОЙ ДОБРОВОЛЕЦ,НО КОНТУЗЕТЕ КИЧО ДОБРЕВ......ПО ГОЛЯМО НЕДОРАЗУМЕНИЕ ОТ ТОЯ В ЛОКО НИКОГА НЕ Е ИМАЛО.....РАЗБИРАМ,ЧЕ Е ВРЪЗКАР И ГО НАЛАГАТ,НО МОЛЯ ВИ СПЪНЕТЕ ГО ЛЕКО......ДО КРАЯ НА СЕЗОНА angry2 bb



А кой е алтернативата, че не я виждам???? Атанасов ли???? Тоя не може пас по права линия да даде-той е 2 пъти по зле от Кичо!!! Въобще, нека като пишем, нека да имаме предвид, че ние не сме с резервната скамейка на Милан или Ман Ютд...нали!?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:45    Заглавие: Отговорете с цитат

stormbringer написа:
voyagerx написа:
Аммм, JJ не е чист нападател, а и не си спомням и Сашко да е имал някакъв невероятен шут и бясна физика.
JJ има скорост, има идеи, пасовете му бяха със замисъл, общо-взето контролът му върху топката (когато е в него) е сравним с този на Сашко, макар че от един мач е рано да се правят генерални изводи.
Сега се сетих, че и Преслав не се чу през целия мач, за съжаление. black_eye


Добър анализ! Общо взето Джей Джей не е на нивото на Дерек, и няма как да бъде-това обаче, което пък прави впечатление е че Джей Джей бие отдалече-вчера не му се получиха ударите, но съм сигурен, че тоя е мн.добър играч-просто ще му трябва време да свикне тук с начина на игра, балтиите, лошите терени, пасовете, които никога не са на крак, така че за първи мач-аз лично съм доволен от него. Да не говорим, че даде една асистенция и още два голови паса, дето нямаше кой да ги вкара....Дано само Дормушали почнат да го пускат и да се отпуши!


фаза защита
фаза атака
коженото кълбо,зеления килим
топката от женски род,момчетата плачат в съблекалнята,
преливане между линиите,
левия инсайд ,дубъл ве ем системата
разбирамеее,разбирамеее biggrin

ахаха
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fen53



Регистриран на: 03 Сеп 2006
Мнения: 1714
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Вто 01 Мар, 2011 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Пичове, не се ядосвайте!!! Вчера с тази победа се спасихме от изпадане, а като гледам класирането, от 9-тката трудно някой ще ни измести. След безсрамната гавра през миналият сезон, вече всичко ми е през кура, дали ще сме 2-ри, 3-ти или 9-ти. Важно е ние да сме винаги на мачовете и да си правим кефа, както само ние си знаем!!! САМО ЛОКОООООООО!!! biggrin biggrin biggrin
_________________
ИСТИНСКИЯТ ФЕН СЛЕДВА, ПОДКРЕПЯ И ПИЕ ЗА ОТБОРА СИ НАВСЯКЪДЕ!!! BICEMO JACИ!!! Д. ОКУКА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 3 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum