Рутинната загуба от Левски!(Или за началото на края!)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 9:50    Заглавие: Рутинната загуба от Левски!(Или за началото на края!) Отговорете с цитат

Скоро не бях влизал във форума, просто защото няма какво ново да кажа - кервана на Гигов си върви, кучетата(ние-феновете) си лаем без да хапем и така... Поздравления за декларацията за стадиона - не трябвада се спира активната битка за връщането ни в нашия дом! Ако и ние спрем - край, Локо окончателно ще е погребан!
За "Гробокопачът" и неговата свита:
Трябва да си слепец или силно заблуден ако не разбираш девиза, който ни завещава Гигов, неговото "светло" наследство: След мен и ПОТОП! Един мрачен сценарий от утре - Гигов обиден на някой фен си тръгва(естествено, това би било само повода - най-нвеоятно би си тръгнал ако някой му спре кранчето, набърка се в пералнята му, в тоя водовъртеж от пари къде с ясен, къде с неясен произход, които се прехвърлят от клуб на клуб, от собственик на собственик, от агент на агент). Та тръгва си Гигов и какво остава след него???!!!???
1. Порутен и неизползваем стадион!!!
2. Срината и умишлено съсипана ДЮШ!!!!(Някой всъщност разбира ли защо Гигов съсипва ДЮШ-а - защото това се прави умишлено?! На него не му трябват млади, неосквернени още от пералнята и перспективни млади таланти от школата, на него му трябват чужденци от схемите на агентите, за да си ги шиткат един на други, да си прибират комисионните и да си претакат париците, дето печелят по знайни и незнайни начини. Защото младото момче, което идва от ДЮШ-а не идва с трансфер, от него няма спечелена комисионна - неее... ММ ИМ!!!!!).
3. Един празен гроб в жк. Свобода!!!! Този на Локомотив София - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ КЛУБ!!!
На практика той води Локо към сигурна смърт като агне на заколение! И близкото и далечното бъдеще на тоя велик клуб са отказани от един-единствен човек - Гигов! Нямаме дом, нямаме бъдеще, защото я няма вече ВЕЛИКАТА ДЮШ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! НИЩО НЯМАМЕ!!!!!!
Почивай в мир и лека ти пръст, най-скъпи мой на сърцето ми отбор!
Момчета, ако не сторим НИЕ нещо - много скоро Локо Сф ще е само един ВЕЛИК... спомен!
А за предателското тяло Цветков, за по-лошия и от Юда Иво Тонев какво да кажа - те дори не заслужават внимание, а само плюнки встрани. Иво Тонев - рожба на школата ни, откърмен също като мен със сгурта на тренировъчното игрище... ИЗМЕКЯР!!! Или ни върнете ДОМА, или съживете ДЮШ-а - ИЛИ ВЪН!!!! Не може повече така - ДО КОГА ще прощаваме и ще си затваряме очите пред очевадното!!!???!!! ДО КОГА ЩЕ ТЪРПИМ!!!!!!!! Да, малко сме, НО ЗАЕДНО СМЕ НЕПОБЕДИМИ!!!! Махнаха Васев - ЗАЩО БЕ?! Защото има смелостта да каже някоя и друга истина! И ми слагат фарфалака, който 2 излечения трудно връзва, а играта на отбора му снощи - ТРАГИЧНА! ПО-СЛАБ УЕВСКИ АЗ ОТДАВНА НЕ БЯХ ВИЖДАЛ!!!! В началото тия със сините екипчета дори не знаеха къде се намират... По-лошото беше, че отбора с червено-черните беше още по-зле и още по-неоринтиран. Такива изритани от защитата топки към нападателите не бях виждал от времето на... даже не се сещам. Подобен футбол се играеше 90-те години. Аз не искам и не харесвам подобен футбол... При Васев тъкмо се бяха научили да си я подават, играеха комбинативно, на моменти дори красиво... Както и да е - както казах, лека му пръст на любимото Локо! Гигов е нашия гробокопач и той ни копае успешно гроба вече 15 години. Краят наближава....!


Последната промяна е направена от gepardy на Пон 07 Мар, 2011 9:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

супер верен пост

Гигов на въженце bye да увисне!!!
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ra4mO



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 4475
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 11:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Това си е истината и лошото че малко или много сме се примирили ... и даже още надежди имаме да "оправи" нещо ... за толкова много години ... почти две десетилетия (уау) той не е направил нищоооооооо... взима некви футболисти за без пари, дава им заплатки и после ги продава ... това е единственото нещо за което дава пари ...

А някой да е чувал за бюджет на клубовете ? Дори и на другите отбори...Аз поне не съм ...

Всички знаем за какво става въпрос, медиите въобще са толкова далеч от истината че не е истина, изпълняват некви желания на некви хора и всичко затъва в смотаното ни и заспало общество ... отделно че и ние не си вярваме ...

Но на мен честно ми писна да чакам и да слушам, и да слушам за бъдещите планове и стадиони ... Хората които ходят на юношите знаят за каква мизерия става въпрос ... за какви терени и условия наистина говорим ... Отделно че тоя дух който може би преди години се е бил заформил, този локомотивския, на затворената общност от треньори, легенди, фенове и клуб... е в момента сме мноооооого далеч от това ... а имаме толкова много предпоставки нещата да си вървят чисто и праволинейно ...

Явно просто няма желание ... финансова помощ винаги може да се намери ... от спонсори, я два, я три ... но за кво да му се бъркат в делата...

И най-лошото е че такива хора като Гигов са мноого нагли, няма да спрат да говорят тъпотии и да мажат очите на хората, медиите не ги разкриват, те са в угодна среда и нещата си текат ...

Лошо за нас ... не за друг ...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Докато ни има нас,колкото и малко да сме ще е жива идеята Локомотив София -колкото и изтъркано и клиширано да звучи,

лошото е че и тук не сме единни,едни сядат на маса с Кайчо,други му ближат пред стадиона и чакат да ги преплакне нещо.
Докато сме овце ще ни стрижат,тва е истината.
Съдбата си зависи само и единствено от нас.

Той (Никито)казва : "след мен потоп"

еми ок,потоп-потоп,след потопа огрее слънце,отече се водата и се ражда нов живот ,нали така?
Кое е страшното,няма да се завърти земята ли?Едва ли...???

И вечния въпрос,като се махне кой ще дойде?
След Живков кой ще дойде,след Бойко кой ще дойде,а след Кастро???
И наум Гигов вън/вътре няма да има школ,стадион,отбор,цели и прочие....
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 12:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичко много добре и много вярно ама айде да не се погребваме, че да не земем да си турим черно...Предпочитам червено-черно да си слагам...По Стендал...Любов до смърт...така ли беше?

Ние обединение с евреите сме преживяли, та един Гигов ли нема да превъзмогнем...Ай сиктир! angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

И най-лошото е че такива хора като Гигов са мноого нагли, няма да спрат да говорят тъпотии и да мажат очите на хората, медиите не ги разкриват, те са в угодна среда и нещата си текат ...

Лошо за нас ... не за друг ...


Той вече дори не си прави труда да измисли нещо що-годе правдоподобно като оправдание за ДЮШ-а и за стадиона - до толкова не му пука и никога не е имал намерение да прави нещо. А за децата - ма не ти трябва нищо бе, г-н търговецо на смърт, не ти трябва стадион, не ти трябва директива спусната отнякъде, не ти трябва нотариален акт ЗА ДА НАПРАВИШ НЕЩО ЗА ДЕЦАТА! Или го правиш, при добро желание, или не! Точно по"грижата" му за децата на клуба можеш да го познаеш. "По делата им ще ги познаете", е казано в Святата книга! По делата...
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Еее то именно школата ни е коза...Щото там не може да го изиграе "баба ми не е от София"...А ние стадион, та стадион...Там сичко е мътна и кървава...Ама за школата и хляба и ножа са у него...Ай сеа се оправдай правдоподобно мама ти деба. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Metala написа:
Всичко много добре и много вярно ама айде да не се погребваме, че да не земем да си турим черно...Предпочитам червено-черно да си слагам...По Стендал...Любов до смърт...така ли беше?

Ние обединение с евреите сме преживяли, та един Гигов ли нема да превъзмогнем...Ай сиктир! angry2


естествено, че каквото и да се случи аз ще си обичам Локо до гроб - това никой не може да ми го отнеме - нито на мен, нито на теб... Но и не мога да си заравям главата в пясъка повече за да не виждам престъпното безхаберие на тоя човек... и всичко друго да му простиш, но пълната незаинтересованост по отношение на децата на клуба - за това прошка няма... иронията е, че въпреки всичките му опити да затрие ДЮШ-а, тя продължава да ражда таланти - но не благодарение, а въпреки Гигов... но времето е спряло на ст. Локомотив и вече дори един Сливен, един Етрополе, един Каварна са с десетилетия пред нас по отношение на база и ДЮШ...
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Аааа не...аз и други неща не мога да му проста...Еби го там че продаде турнири, станахме боксова круша за селата и реаниматор на сганта...Тва за дето го осъждам аз е ЧЕ УБИ И ОТКРАДНА ДУХА НА ТОЯ КЛУБ.Е тва е....Закачи АД-то отзад и настана ад. angry2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 15:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Пак се отваря поредната тема..................

Виновни за състоянието на Локомотив ( говоря за материалната база) са всички ,включително и ние феновете.

Пътят е обединение на всички локомотивци и да въстанем срещу гробокопачите на Локомотив.Знаейки манталитета на повечето ни фенове,привържъници и т.н. това никога няма да стане.

Ай ем сори секи си заслужава съдбата - включително и ние bye

От близо 10 години хората от Железни Бригади са създали условия и са хвърлили нечовешки усилия за да се получи нещо, което да е коректив на ръководството........имаме всичко,в случая се пита:


НАРОДЕ ???
connie_29
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 15:28    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Пак се отваря поредната тема..................

Виновни за състоянието на Локомотив ( говоря за материалната база) са всички ,включително и ние феновете.

Пътят е обединение на всички локомотивци и да въстанем срещу гробокопачите на Локомотив.Знаейки манталитета на повечето ни фенове,привържъници и т.н. това никога няма да стане.

Ай ем сори секи си заслужава съдбата - включително и ние bye

От близо 10 години хората от Железни Бригади са създали условия и са хвърлили нечовешки усилия за да се получи нещо, което да е коректив на ръководството........имаме всичко,в случая се пита:


НАРОДЕ ???
connie_29


оригинала от тефтерчето на Васил Левски е с четири въпросителни

НАРОДЕ????
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ндаааа....съгласен съм с Булгариста..Докато властва психиката на "нема да им стъпнем" печелат ония мазните горе,а ние ще се мъчим кански като един същи национален фронт "Фарабундо Марти"да преборим диктатурата. black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 07 Мар, 2011 16:21    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy остава колкото можеш да идваш с нас,и да станем с 1 повече които не обичат Гигов,т.е. неговото управление
В момента Локомотив има агитка от около 150 човека,които повече няма накъде да търпят,и публика още толкова,но така разединена,че няма накъде.
ГИГОВ ВЪН!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gepardy
Гост





МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 8:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Turo_Bufera написа:
gepardy остава колкото можеш да идваш с нас,и да станем с 1 повече които не обичат Гигов,т.е. неговото управление
В момента Локомотив има агитка от около 150 човека,които повече няма накъде да търпят,и публика още толкова,но така разединена,че няма накъде.
ГИГОВ ВЪН!


Това е лошо. Настина сме кът, за да се делим. Трябва ни ПАКТ, в който да влязат няколко точки около които всички да се обединим и да ги гоним до дупка! И това предагам: ПАКТ за спасението на ЛОКО!
1. НА ВСЯКА ЦЕНА подобряване, възстановяване и инвестиции в ДЮШ-а на ЛОКО, без значение чия е базата и т.н. - за да бъде тя отново НАЙ-ВЕЛИКАТА в БГ!!!
2. НА ВСЯКА ЦЕНА подобряване, ремонт, дострояване на стадион Локомотив, за да се превърне в най-красивия в България(какъвто без съмнение щеше да бъде ако с всички средства още по времето на соца не се пречеше и на Берков и на останалите след него да го завъши тоя стадион - защото с такъв стадион щяхме да се превърнем в истинска заплаха за двувластието на двете грандчета) - за да може отбора да се завърне У ДОМА СИ! БЕЗ ПОВЕЧЕ ОПРАВДАНИЯ за това чия соственост бил стадиона! Г-н Юда (иво тонев) е общински съветник и член на управляващата партия, която има пълно мнозинство в тоя съвет. Ако досега Гигов имае желание да вземе стадиона - щеше да е го е направил! Преди, защото парата купуваше всичко - и сега заради гореспоменатите факти.
3. АКО г-н Търговеца на смърт не желае да го направи, ДА СЕ МАХА и да отвори път на някой, който би го направил! С него или без него, по тоя начин, нито ще станем шампион, нито ще си оправим ДЮШ-а и базата, което е бъдещето на тоя клуб! По този начин той отказва бъдеще на Велик клуб с богата и славна история, отказва бъдеще на нас феновете, които обичаме с цялото си сърце и душа тоя клуб, тая емблема, тая идеология, наречена ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!

Толкова - 3 точки! ПАКТ ЗА СПАСЕНИЕ НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ!
Върнете се в началото
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб 12 Мар, 2011 10:54    Заглавие: Отговорете с цитат

gepardy, с тебе не е зле в най-скоро време да се срещнем очи в очи,защото види се бая и надъхан, а имаме нужда точно от такива хора. bb clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Архив на централния форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum