КАЛИАКРА /КАВАРНА/-ЛОКОМОТИВ-СФ-14.03.11-ПОНЕДЕЛНИК 18ЧАСА
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
Пореден уникален трип в стил ултраслоко clapping

Сцепихме ги от викане ,че накрая взеха че вкараха един парцал да му еба майката biggrin

Репликата тук беше : "Отцепете района.Отцепете района ! Агитката на Локо Сф идва !" хахахаха

И нещо случило за пръв път откакто аз се помня,който ще да вярва, но СЛЕД КРАЯ НА МАЧА ВСИЧКИ ФУТБОЛИСТИ ( БЕЗ ИЗКЛюЧЕНИЕ) ,ДОЙДОХА ДО ОГРАДАТА И НИ ПОЗДРАВИХА ! connie_29

Явно най-накрая има зачатъци на уважение.

Както и да е.САМО НИЕ,САМО ЛОКО !


Да, и аз бях удивен! Наистина не си спомням подобно нещо! Между другото и аз да споделя нещо: от както гледам мачове на Локомотив си спомням само три случая, в който отборът е вкарвал победен гол в последната минута: сега в Каварна, преди много години - Владо Стоянов уши Ботев /Пд/ с уникален гол от фал /беше на тъч линията и имаше поне 25 метра разстояние и естествено Марчо срещу Беласица преди 3-4 сезона. Иначе за мача какво да кажа: отново много слабо представяне в нападение, направо два паса не могат да вържат, видя се, че като влезе Марчо и нащата леко се подобриха. Отново Кичо ни мъчи цел мач с тъпотии, в средата общо взето посредствеността властваше, на мен лично ми хареса Върбанов как игра-доста стабилен ми се видя! Джей Джей направи някои хубави неща, но и той второто полувреме затъна в посредствеността. Иначе съпорта: ЯК, чуваше се добре по телевизията. Очевидно е, че докато си влязат Писара и Дарко, трябва да се почва с Марчо-тоя единствено при схемата с трима централни халфа може нещо да измисли. Идриси май на поста централен-нападател не е толкова лош...и може би не е лошо да се помисли там да заиграе. На фона на Муши направо е добре! Аз миналия кръг го псувах за пропуска му срещу Уефски, но сега ни извади-факт!!! Дано продължи в този дух, но според мен за разиграващ халф не става 8пак казавм - мое мнение/. След мача ме удиви, че всички ясно си даваха сметка, че са играли слабо- и футболистите, и треньорите и тъпото ръководство - всички го споделиха!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

fen53 написа:
Евалла на всички буфери, посетили Каварна и драли гърла. Мача въобще не ми се коментира, то няма и какво. Толкова зле не сме били никога, без идея, само със заритвания напред и борба свободен стил в средата.
Към Stormbringer: Брато, послушах ти съвета и преминах на друг вид металин, а именно на Черно Джони 12годишно!!! Също така си намалих и диоптъра на футболните очила, които нося, защото много я разбирам тази игра..... хахахахаха!!! И виж, че нещата с Идриси се получиха.... значи можело, а!!! biggrin biggrin biggrin

Наздраве на вси буфери, въпреки всичко!!! Понякога има и такива куци мачове. biggrin biggrin biggrin


Наздраве, Фен!!! Черното Джони е екстра!! biggrin Очевидно се кефиш на пешеходци biggrin Иначе за мача и Идриси: вече написах по-горе - слаб мач, слаб отбор, а Идриси на поста център нападател може и да не е толкова лош - на фона на Преслав и Муши, си е екстра - поне тича, ръга, бори се и си търси място. Иначе отборът с тази игра е за никъде...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Две нощи по 3 часа сън добре ли е!?И от влака директно на бачкане...още по-добре,а? Иначе изгърмелият трип трая точно 24 часа по часовник...ама точно. bb Всички простотии едва ли могат да се опишат, но всичко започна с "продажбата" на един еврейски календар, мина през "Аре ви водим на концерт на Тото Котуньо...обичам го от малък" и завърши с "Чшш момче...събуди се и си дай билета" последвано от вадене на 20 кинта кеш,които замалко да бъдат перфорирани в тъмницата biggrin biggrin biggrin

Отборът не ми се коментира щото толко зле не съм го виждал от времето когато ЧИКО ни беше тренер за три мача, така че...

И за да загатна за простотията на трипа:
http://www.ultrasloko.com/forums/viewtopic.php?p=89347#89347
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 13:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Изтрещехмееее!! Як трип - С ВЛАК СИ Е НАЙ- ДОБРЕ!! Хората се раздадоха до край и викахме колкото можахме подпомагани от ДХВ!
Мача -безумен,накрая тъкмо се чудех защо съм тук и РАЗБРАХ!!
ПАТУВАЛ СЪМ 16 Ч. ЗА ДА ПОДКРЕПЯ ЛЮБИМИЯ ОТБОР,БЯХ СРЕД ПРИЯТЕЛИ,ПЯХ ЦЯЛ МАЧ НА ПУК НА ТЪПИЯ ФУТБОЛ,НАКРАЯ 60 СЕКУНДИ ЕКСТАЗ СЛЕД ГОЛА И ТОВА МАЙ ОСМИСЛЯ ВСИЧКО!ЗА ТОВА СЪМ УЛТРАС ,ЗА ТОВА ХОДЯ ,КОЙТО НЕ ГО Е ИЗПИТЪЛ ПОНЕ ВЕДНЪЖ НЯМА ДА МЕ РАЗБЕРЕ ,НО ОБИЧАЙНИТЕ ЗАПОДОЗРЕНИ ЗНАЯТ КАКВО Е !!!!
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 14:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук е момента да похваля младите от Бригадите, които вчера макар и малко на брой много се доказаха. Бяха на топ ниво и в пиенето, и в пеенето така че хвала на тях! clapping clapping clapping
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Turo_Bufera
I.B.U.U.


Регистриран на: 12 Сеп 2006
Мнения: 8504
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 15:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Не можах да гледам второто полувреме,тъй като пътувах за работа,и като разбрах,че сме вкарали в последните секунди се изкефих най-много за хората които бяха пропътували разстоянието до там.
Поклон пред всички подкрепили отбора-докато гледах мача се чуваше уникално,а факлите бяха мегадобри.
И още нещо-Преди години,мисля 2006 беше-пак играхме в Каварна и бехме само 6 човека,а тогава оптборът беше много по-силен.Сега от тези 6 човека е нямало никой,но пък имаше други 35,което говори много за израстването ни като агитка.Мисля,че не са много публиките,които могат да закарат 35 човека в делничен ден до Каварна
ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА ВСИЧКИ!
_________________
МАШИНА ЗА ЛЕГЕНДИ ПРЕЗ 29-ТА СЕ РОДИ,
И ЗА КРАТКО ВРЕМЕ ИМЕТО СИ ИЗГРАДИ!
НАЧКО,КОТКОВ,СПИРО,БЕЛИЯ ОРЕЛ...!
ПОБЕДАТА ИМ БЕШЕ ЕДИНСТВЕНАТА ЦЕЛ!
ЗА ЧЕСТ И СЛАВА ВИНАГИ СА ТЕ ИГРАЛИ!
ЛОКО СОФИЯ НИКОГА НЕ СА ПРЕДАЛИ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Реално бехме и повече щото след мача Краси Старшинката го скивах да обикаля с една кола с тексаска регистрация /ТХ/ с още 4 човека вътре около нашия сектор.Ама не беше при нас...Камо ли да подкрепя активно. Гаранция е имало и още такива дето са се "вляли в публиката на домакините" bad bad bad Гнусна история...Нема как да избухнем ако 5 човека се разфърляме на 6 места. bye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

От мен също голям респект за Бъги,Иво и Весо това е бъдещето на агитката !!! Респект за Жорката Младост който се очертва като най-стабилния в подкрепата на отбора независимо каде играе! Казва отивам и си държи на думата.
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 15:46    Заглавие: Отговорете с цитат

lokoman написа:
От мен също голям респект за Бъги,Иво и Весо това е бъдещето на агитката !!! Респект за Жорката Младост който се очертва като най-стабилния в подкрепата на отбора независимо каде играе! Казва отивам и си държи на думата.


а за новобранеца нешо?а ? нема ли ? blum2 biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 15:49    Заглавие: Отговорете с цитат

bulgarista написа:
lokoman написа:
От мен също голям респект за Бъги,Иво и Весо това е бъдещето на агитката !!! Респект за Жорката Младост който се очертва като най-стабилния в подкрепата на отбора независимо каде играе! Казва отивам и си държи на думата.


а за новобранеца нешо?а ? нема ли ? blum2 biggrin


Марш в Оцелул, келеме.... black_eye blum2 blum2 blum2
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 17:05    Заглавие: Отговорете с цитат

За вчерашното пътуване и мача ще използвам думите на Чико"ВСИЧКИТЕ 24 ЧАСА КОИТО ПРЕЖИВЯХМЕ СЕ ОСМИСЛИХА В РАМКИТЕ НА 40 СЕКУНДИ "ОРГАЗЪМ" В КРАЯ НА МАЧА...Иначе него няма смисъл да го коментирам... comando но пък си струва все пак да си там на стадиона ,а не в къщи пред салатата ... chicken clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joro mexikan



Регистриран на: 11 Фев 2011
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 17:23    Заглавие: Отговорете с цитат

I AZ ISKAM DA KAJA EDNO GOLAMO BLAGODARIA NA VSI4KI KOITO PODKREPIXME OTBORA NA MALKITE SA6O . clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PILATA



Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 15469
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

евала Весо,евала Жорка,
браво и на малките-кефя се така като расъждават хората acute
_________________
НАЙ МИ Е КРИВО, НАЙ МИ Е ДОЛНО,КОГАТО МЕ ЧЕРПЯТ С БЕЗАЛКОХОЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joro mexikan



Регистриран на: 11 Фев 2011
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Вто 15 Мар, 2011 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

EVALA PILA KAK SI BE6E SYPER I SAMO LOKO TAKA TREBVA KOITO MAJE IDVA IGI POTKREPIA .DRYGAI PAT DRYG 6E ME ZAMESTI KOGATO ME NAMA clapping
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum