ЛОКОМОТИВ(СФ)-МИНЬОР(ПК)-21.03.11-18Ч(ПОНЕДЕЛНИК)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
brun4ev



Регистриран на: 14 Авг 2009
Мнения: 674
Местожителство: ВАРНА

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 20:55    Заглавие: Отговорете с цитат

СРАМ И ПОЗОР ДНЕСКА-НИЩО НЕ ИГРАЕМ-В КАВАРНА СИ ПРОЛИЧА ЧЕ СМЕ МНОГО ЗЛЕ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 21:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахахах бате ма ти нещо друго ли си очаквал бе хахахах
То беше ясно ,че днес сме пътници,мноогоооо преди да почне мача.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
парци



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 6703
Местожителство: Parc des Partcalence

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
"През първото полувреме играхме много слабо и получихме три попадения. Загубихме закономерно. Головете преди почивката ни прекършиха и срещата приключи още тогава.

Миналия кръг в Каварна имахме късмет, но днес ни липсваше и два пъти ударихме гредите. Има спад в играта ни, но със сигурност не сме в криза.

Вината за загубата изцяло я поемам аз. Искам да се извиня на феновете, които ни подкрепиха до последния съдийски сигнал", каза след мача Диян Петков (старши треньор на Локомотив).

"Каквото и да кажа ще бъде малко след такъв мач. До 20-ата минута се разхождахме и чакахме Миньор сам да се победи. Имахме две греди и нямахме шанс.

Единствено публиката днес беше на наша страна, за което искам да им благодаря. Футболистите трябва да се извинят на феновете в следващия мач. Важното е това да не се допуска друг път.

Не искам да коментирам това, което се случи в Каварна. Искам само да кажа, че тонът, с който си говорят моите колеги не им отива.

Цветан Генков никога не е бил наш играч. Как да продадеш играч, който не е твой. Продаде го Динамо Москва, не ние. Той изяви желание да играе в чужбина", заяви Николай Гигов (президент на Локомотив). "Много неща има, които мога да кажа в момента. Предпочитам първо да ги кажа на треньорите, после на играчите и едва след това на вас. Миньор в никакъв случай не е слаб отбор. Съперникът изигра мача много правилно тактически. Нашият отбор не надвишава кой знае колко качествено отбори като Миньор. Трябва да сме всеки мач концентрирани, и да сме излезли правилно тактически. С такава игра няма какво да правим в Европа. Само можем да станем за смях. Първо да видим как ще играем футбол, пък ако излезем в Европа, трябва да сме сигурни, че ще представим добре България.

Трансферите ни се отразиха. Много класни футболисти бяха продадени. Но не искам да обезценявам усилията на другите. Факт е, че Цветан Генков и Асамоа бяха много класни и даваха съвсем друг облик на отбора. Новите могат да дадат много повече.

Не мисля, че са нужни промени в треньорския щаб или в спортно-техническото ръководство", сподели Иво Тонев (спортен директор на Локомотив).

Само е това с червеното е важно (донякъде и другото болднато). Другото си го говорим, говорим, говорим... даже им го написахме преди два мача.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 21:40    Заглавие: Отговорете с цитат

хахаха евала.
Бих ти написал нещо ,но заради Илиян ще се въздаржа. biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ЖСК СОФИЯ



Регистриран на: 08 Сеп 2006
Мнения: 2217
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 21:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Трагедия и срам!
Поздравления за Миньор и Стойчо Стоев, най-вече, биха ни по всички показатели, хубаво е някои неща да се признават. Изводите са си за нас, не ми се ще сега да пиша под влияние на емоциите, но вече не се издържа
_________________
"Когато публиката е малко, замисли се за причината!" - Никола Котков
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aDinKa*



Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 108
Местожителство: Софuя ^^

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 22:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ми е болно от тази загуба и ми е трудно да повярвам, че може да сме толкова безпомощни по време на целия мач. Нямаме защита, нямаме нападение и въобще нямаме отбор. Опасенията ми, че ще се превърнем в средняци след напускането на Асамоа и Генков - се сбъднаха. Гигов иска да гоним зона УЕФА, но разби отбора, който вървеше силно миналия сезон. За школата ни - не се отпускат никакви средства, а на нашия стадион може би никога повече няма да играем. За мача какво да кажа?! Шведа беше безумно слаб, а на Румен явно не му вървеше. Само Марчо Дафчев не спираше да тича, въпреки неговите 33 години. Може и да се бъркам, но ми се стори, че Диян Петков дори не извърши всичките си смени. Не ми харесва този треньор. Сега вече знам, че за Лига Европа нямаме никакви шансове. Тежко ми е в момента, но ще бъда в Стара Загора на следващия ни мач.
_________________
Локо София до гроб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Veskoloko



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1514
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон 21 Мар, 2011 22:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с тебе Ади... clapping Очевидно е че ти разбиращ от футбол повече от 80 % от тука пи
шещите black_eye Само смените ти е убегнала една ,тоест че ги направи и трите ,ноооо в тоя мач и 11 да беше направил се тая!Няма никакъв смисъл от коментар освен поздрави за скакауците за мъжката им игра и заслужена победа и най-вече за Стойчо Стоев ,който е със класи над цацата Диян-кайчолюбимски... bye Отиваме в Загорето ... chicken biggrin
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jorko_1312
Гост





МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 0:09    Заглавие: Отговорете с цитат

kur za pernik clapping clapping clapping
Върнете се в началото
pepi svoboda



Регистриран на: 29 Яну 2009
Мнения: 1027
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 0:25    Заглавие: Отговорете с цитат

ние сме наи-идиотския отбор на планетата и за пореден път го потвърдихме с пълна сила, отбор със селски манталитет които никога непостига целите си, докога бе братче, маи верно сме прокълнати angry2 angry2 angry2
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=eWOXgsBiRmI
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lokoman



Регистриран на: 05 Сеп 2006
Мнения: 1886

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 8:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Паднахме на земята. Това ни е отбора,нямахме късмет и играхме слабо.Целите не ни интересуват,подкрепа до край и навсякаде- само това ни остава.Бяхме се разбрали агитката ,какво е приоритет за нас и си гоним целите. ВСИЧКИ КОИТО МОГАТ ДА СЕ МОБИЛИЗИРАТ В ЗАРА. ДА ЗАЩИТИМ ИМЕТО СИ НА СЦЕНАТА . ДРУГОТО Е КАКТО ПИСА МЕТАЛА ПО НАГОРЕ ,,,ДЖЕНТРЕ ДИ МАРЕ ,ПЕВЕЦА на АГИТКАТА ПРОДАДЕ МАЧА СЕГА МАЙ ЩЕ СПОНСОРИРА АГИТКАТА В ТРИПА !!! ЧАКАМЕ, САКАМЕ!!!!!"
_________________
ЛОКО СЕ ОБИЧА ! НЕ СЕ КОМЕНТИРА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulgarista



Регистриран на: 27 Фев 2007
Мнения: 7152
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Изключително слаб мач макар че трудно бих могъл да дам точен коментар понеже да съм гледал около 1 мин. общо.
Съвсем просто е .Преди наш мач,погледнете класирането.Ако има шанс да минем цска и левски - падаме ,ако не ИМА ВЪЗМОЖНОСТ да бием.

Аз си мисля най-вече,че е глупаво да се надяваме на някакви европи и тем подобни.ИСТИНАТА Е ТЕЗИ ХОРА,КОИТО БЯХА ВЧЕРА НА ТРИБУНАТА И ПОДКРЕПЯХА ОТБОРА ДОКРАЙ.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !
Разберете че нищо няма значение - ЛОКО СОФИЯ ТОВА СТЕ ВИЕ !
Не малоумните наемници,играчи,актьори !
Не престъпното ни ръководство ,Гигов,Тонев,Чаво и сие !

ЛОКОМОТИВ скъпи приятели е отдавна мъртъв, а ние сме неговите зомбита..................и сме безсмъртни ,а това е ясно на всички !

САМО НИЕ,САМО ЛОКО и всички мощно в Ст.Загора !!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 9:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Граматичната формулировка за двойно отрицание "НЕ ИМА" ще влезе за анализ в БАН.Горкият Йовков!!! comando comando comando biggrin biggrin

Дами и господа,изроди и ултраси, не знам какво друго сте очаквали? Да бием? Да минем Цецка?Да застрашим Лецка? Ееее стигаа...поне сега водевила се почна малко по-отрано. Да не говорим че некои хора направиха вчера много пари... black_eye black_eye black_eye bye bye bye

Искам само да благодаря на ВСИЧКИ КОИТО ВЧЕРА БЯХА НА ТРИБУНАТА И СЕ ДРАХА ДО ПОСЛЕДНО!!!

clapping clapping clapping clapping clapping clapping clapping

Гордея се че съм един от вас.Вие сте душата на клуба. Вие сте Локо...

За останалите дето млъкнаха и си седнаха, за тия дето вапцаха мача, за Цацата, Лъжеца, Мастикаря и цялата шайка убийци на Локомотив ,колкото и да ми се извиняват - нека да знаят че ние ще ги надживеем и на гробовете им ще засадим арпаджик!!!

ВСИЧКИ В ЗАРА! САМО НИЕ ! САМО ЛОКО!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stormbringer



Регистриран на: 22 Юни 2010
Мнения: 192

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 9:27    Заглавие: Отговорете с цитат

pepi svoboda написа:
ние сме наи-идиотския отбор на планетата и за пореден път го потвърдихме с пълна сила, отбор със селски манталитет които никога непостига целите си, докога бе братче, маи верно сме прокълнати angry2 angry2 angry2


Много слаб мач за нашите!!! Ако първенството не е уредено Миньор ще бие всеки от първите три отбора!!! Аз им гледах първия има мача по телевизията с Латекса и още там орките си ги изпуснаха /според мен нарочно!!!!/. Стойчо е изградил сносен състав, като просто е продължил, това което Тони Велков правеше и налагаше. Като че ли сега малко повече на пас играят орките...За нашите- мъртъвци без лица!!!! Единствено Марчо се опитваше момчето нещо да направи, но сам не става...Треньорът е много зле, но поне си го призна след мача на пресконференцията. А за отборът нямам думи-пълни дупки!!! С тази игра и 8 място ще ни е много!!!! Но е ясно едно: нямат вина нито играчи, нито треньор - тъпото ръководство, с безумно слабата селекция ще си сърба попарата, дето си е надробило!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stoian



Регистриран на: 26 Апр 2009
Мнения: 1433

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

хахахаха прав си за попарата.Ще си я сърбат и то с много голямо задоволство .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Metala
Ultras Leader


Регистриран на: 31 Авг 2006
Мнения: 34335
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто 22 Мар, 2011 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.novsport.com/video136581_1003.html

bye bye black_eye black_eye black_eye black_eye black_eye
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор     Форуми -> Отминали мачове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Страница 4 от 6

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
RedSilver 1.01 Theme was programmed by DEVPPL HTML Forum
Images were made by DEVPPL Photoshop Forum